Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: vin
Śro 23 Kwi, 2014
Iron Maiden
Autor Wiadomość
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 22 Kwi, 2014   

Cóż, argumenty na temat występu tego zespołu przedstawiłem już w innym temacie, powielać mi się nie chce. Ja mimo wszystko nadal przeszkód nie widzę żadnych aby ten zespół kiedyś na PW wystąpił. I mam nadzieję że w końcu do tego dojdzie.
 
 
 
andri_serocky  
Forumowy prawiczek
Seras

Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 14
Skąd: Łowicz
Wysłany: Wto 22 Kwi, 2014   

Moze to bylby strzal w stope bo za darmo... ale watpie by codziennie grali dla 500 000 ludzi. A Iron Maiden to klasowy zespol:) I prawdziwi muzycy.:) I nie wazne są pieniądze a czas. Prawdziwy muzyk cieszy sie z tego ze gra, a ze ma przed soba 500 000 osob to mu wystarczy . I mysle ze to nie trzeba pieniedzy a cierpliwosci i czasu, a zagraja:) Jak nie na tym to na ktoryms na pewno. Wierze w to:)
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 23 Kwi, 2014   

Jeśliby to tylko 500 000 było to jeszcze pół biedy. Obawiam się jednak, że zjechałoby się co najmniej dwa razy tyle ludzi, a tego nie chcemy.
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Śro 23 Kwi, 2014   

Dobra, w ogóle temat to do marzeń wraca :)
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 23 Kwi, 2014   

Jaaasiek napisał/a:
Jeśliby to tylko 500 000 było to jeszcze pół biedy. Obawiam się jednak, że zjechałoby się co najmniej dwa razy tyle ludzi, a tego nie chcemy.


Jak obserwuję pole Woodstockowe to wydaje mi się, że to "dwa razy tyle" mogło być już na polu obecne - ostatnio zdarzyło mi się trafić na te takie pola jeszcze za wioską kryszny i po tym co widziałem, to mam wrażenie że te szacowane 500 000 -600 000 tys. ludzi to liczba i tak mocno zaniżona (podobnie jak 700 000 tys ludzi w trakcie The Prodigy - jestem prawie pewien że było więcej). Poza tym mnie by jakoś specjalnie nie przeszkadzała większa ilość ludzi, przecież nie można nikomu zabraniać przyjazdu. Pozostaje jeszcze kwestia tego ile ludzi maksymalnie przebywa pod dużą sceną - niemożliwe jest żeby jednocześnie zgromadziła się tam cała publika Woodstockowa - chociażby ze względu na to ile rzeczy się tam dzieje. Widział ktoś koncert w czasie którego nikogo nie było w wiosce piwnej, na pasażu handlowym czy u Kryszny? Jak dla mnie to całe straszenie zbyt dużą ilością ludzi jest trochę na wyrost. A cała histeria jest wg. mnie spowodowana tym, że raz był duży zespół, na którą zjechało się towarzystwo z jakimiś glowstickami i prawdopodobnie doładowane cholera wie jakimi tabletami (i jak zauważyłem spora część forumowiczów ma takie wyobrażenie o wszystkich fanach the Prodigy), to teraz wszystkim się wydaje że będzie takie "bydło" jak wpuszczą większe gwiazdy. Wydaje mi się, że mimo wszystko planem Owsiaka jest powiększanie festiwalu - promocja nawet w takich Niemczech jest bardzo silna, coraz więcej jest gwiazd które na zagranicznych festiwalach bywają headlinerami (i to nie takimi najmniejszymi - na przykład Volbeat, o którym jest coraz głośniej na tego typu wydarzeniach) i coraz więcej ludzi przyjeżdża i to nie tylko z Polski czy Niemiec - na polu bez problemu spotka się nawet Holendrów czy Portugalczyków. Wg. mnie powiększanie festiwalu będzie następowało stopniowo i mimo wszystko w końcu gwiazd takiego formatu jak ten słynny Motorhead czy Iron Maiden się doczekamy.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 23 Kwi, 2014   

KazikHansen napisał/a:
Jaaasiek napisał/a:
Jeśliby to tylko 500 000 było to jeszcze pół biedy. Obawiam się jednak, że zjechałoby się co najmniej dwa razy tyle ludzi, a tego nie chcemy.
Poza tym mnie by jakoś specjalnie nie przeszkadzała większa ilość ludzi, przecież nie można nikomu zabraniać przyjazdu. Pozostaje jeszcze kwestia tego ile ludzi maksymalnie przebywa pod dużą sceną - niemożliwe jest żeby jednocześnie zgromadziła się tam cała publika Woodstockowa - chociażby ze względu na to ile rzeczy się tam dzieje. Widział ktoś koncert w czasie którego nikogo nie było w wiosce piwnej, na pasażu handlowym czy u Kryszny? Jak dla mnie to całe straszenie zbyt dużą ilością ludzi jest trochę na wyrost. A cała histeria jest wg. mnie spowodowana tym, że raz był duży zespół, na którą zjechało się towarzystwo z jakimiś glowstickami i prawdopodobnie doładowane cholera wie jakimi tabletami (i jak zauważyłem spora część forumowiczów ma takie wyobrażenie o wszystkich fanach the Prodigy), to teraz wszystkim się wydaje że będzie takie "bydło" jak wpuszczą większe gwiazdy. Wydaje mi się, że mimo wszystko planem Owsiaka jest powiększanie festiwalu - promocja nawet w takich Niemczech jest bardzo silna, coraz więcej jest gwiazd które na zagranicznych festiwalach bywają headlinerami (i to nie takimi najmniejszymi - na przykład Volbeat, o którym jest coraz głośniej na tego typu wydarzeniach) i coraz więcej ludzi przyjeżdża i to nie tylko z Polski czy Niemiec - na polu bez problemu spotka się nawet Holendrów czy Portugalczyków. Wg. mnie powiększanie festiwalu będzie następowało stopniowo i mimo wszystko w końcu gwiazd takiego formatu jak ten słynny Motorhead czy Iron Maiden się doczekamy.

Ja Ci powiem tak, przyjedzie więcej osób to automatycznie znajdzie się więcej agresywnych, najebanych czy naćpanych, nieważne czy to Prodigy czy IM. Woodstock póki co nie jest przygotowany na taką ilość przyjezdnych ani organizacyjnie ani przestrzennie. Jak sam zauważyłeś, nie ma szans, aby cała publika weszła na raz pod scenę. Na Prodigy był dramat, bo tratowano namioty ludziom rozbitym w pobliżu drogi głównej. Skoro taka ilość ludzi Ci nie przeszkadzała, to pewnie gdzie indziej byłeś rozbity, natomiast fakt faktem - wiele osób ucierpiało przez to. Ja osobiście byłem trochę przerażony tą ilością ludzi jak obserwowałem to z punktu widzenia przebywającego w tłumie i potem już z górki, po wydostaniu się do swoich. Taka gwiazda jak IM wymaga już innej logistyki, wyznaczenia granicy do której można stawiać namioty, zwiększonej liczby ochrony, policji, służby zdrowia, sanitariatów i przede wszystkim POCIĄGÓW!. Pomyśl co się po TP działo na stacji a co się działo będzie jak zjedzie się jeszcze więcej ludu :)

Łatwo zwabić tłum na koncert, trudniej nad nim zapanować i zapewnić wszystkim bezpieczeństwo.

PS. Nie obraź się, że niby neguje wszystko co powiesz, po prostu staram Ci się podawać argumenty, które moim zdaniem świadczą o niemożności odbycia się takiego koncertu (obecnie).
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 23 Kwi, 2014   

Jaaasiek napisał/a:

PS. Nie obraź się, że niby neguje wszystko co powiesz, po prostu staram Ci się podawać argumenty, które moim zdaniem świadczą o niemożności odbycia się takiego koncertu (obecnie).


Obrażanie się jest chyba ostatnią rzeczą którą miałem w planach, mimo że w wielu kwestiach się z Tobą nie zgadzam. Co do tematu pociągów - tutaj to akurat mógłbym się spierać, bo dużo większe problemy miałem z dostaniem się do pociągu po koncercie Sabatonu niż po koncercie Prodigy. A co do tego, że ludzie ucierpieli - tego się nie uniknie chyba przy żadnej ilości ludzi, niestety a w szczególności tam przy tych głównych ścieżkach. Myślę że przy odpowiednim przemyśleniu pole Woodstockowe mogłoby przeżyć taki szturm. A jeśli chodzi o ilość ludzi pod sceną, to miałem na myśli raczej to, że po prostu nigdy nie będzie tak, że wszyscy ludzie się ruszą na jakiś koncert - zawsze znajdą się tacy, którzy będą w tym czasie robić coś innego.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga