Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: vin
Śro 23 Kwi, 2014
Iron Maiden
Autor Wiadomość
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pią 14 Lut, 2014   

No to jak dobrze pójdzie to będą dwa koncerty Ironów w tym roku :D
 
 
 
xbluexcatx  
Coś już napisał
łojeżu.

Wiek: 32
Dołączyła: 16 Sty 2014
Posty: 80
Skąd: gorzów.
Wysłany: Sob 15 Lut, 2014   

fajnie byłoby ich usłyszeć i zobaczyć na woodstockowej scenie, ale obawiam się, że faktycznie skończyłoby się to wszystko tak samo jak w przypadku the prodigy. masa ludzi z przypadku, którzy przyjadą tylko dlatego, że będzie mega gwiazda. a czy będzie to się przekonamy. ;)
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Sob 15 Lut, 2014   

W swoim ostatnim poście mogłem się wyrazić nieco niejasno - nie wiem czy Ironi przyjadą na Woodstock, a co do mojego mówienia na temat dwóch koncertów - ja się planuję jeszcze wybrać na zagraniczny koncert. Gdyby więc byli na Woodstocku (czego bardzo bym chciał), to miałbym trzy ich koncerty :P
 
 
 
klivids  
Forumowy prawiczek

Wiek: 36
Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 19
Skąd: Radom
Wysłany: Wto 18 Mar, 2014   

Marzenie. Koncertem w Warszawie się rozczarowałem, a na Poznań nie mam kasy. Tak więc Jurek zapraszaj ich!! ;))
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 18 Mar, 2014   

klivids napisał/a:
Marzenie. Koncertem w Warszawie się rozczarowałem


Nie wiem w sumie jak można było się rozczarować. Forma zespołu była doskonała, promowali wtedy genialną moim zdaniem płytę Final Frontier. Ja w tym roku zaliczam ich koncert podwójnie znowu :D Gdyby na Woodstock się zdecydowali przyjechać, to pod sceną byłbym pierwszy.
 
 
 
klivids  
Forumowy prawiczek

Wiek: 36
Dołączył: 29 Maj 2010
Posty: 19
Skąd: Radom
Wysłany: Wto 18 Mar, 2014   

Przed Warszawą katowałem się przez jakieś 2 tygodnie, dzień w dzień Rock in Rio. Stąd moje rozczarowanie. Może nie tyle rozczarowanie, a niedosyt. Za bardzo się nastawialem na mega "show".
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 18 Mar, 2014   

No może i tak, ale w Warszawie to była inna trasa niż w czasie Rock in Rio, promowali inną płytę, może to też przez to trochę. Jak dla mnie show w Warszawie było perfekcyjne.
 
 
 
Dj Kid  
Coś już napisał

Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 74
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Wto 08 Kwi, 2014   

Tak, to by było coś. To byłby koncert, którego nie mógłbym przegapić. Nawet ilość ludzi by mi nie przeszkadzała. Wątpię zresztą by było ich więcej niż na Prodigy bo oni celowali w inny target. Martwi mnie tylko jak z kosztami tego koncertu będzie, bo w przypadku Prodigy zrezygnowali z ich własnych dźwiękowców by je obniżyć i nie wyszło to na dobre.
 
 
Cyman!  
Coś już napisał

Wiek: 36
Dołączył: 23 Mar 2011
Posty: 68
Skąd: TCV
Wysłany: Czw 10 Kwi, 2014   

Obawiam się, że akurat Iron Maiden jest nierealne. Po pierwsze koszta, po drugie grają już w Polsce w tym roku, a po trzecie gdzieś chyba przeczytałem że ich tegoroczna trasa kończy się na brytyjskim Sonisphere na początku lipca. Szkoda, ale może kiedyś... ;)
 
 
taDaemon  
Rozkręca sie
Voice of Soul


Wiek: 34
Dołączył: 09 Gru 2011
Posty: 232
Skąd: King's Lynn/Chełm
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

Właściwie nie słucham Iron Maiden, ale mogliby sobie grać jak dla mnie tylko zdaję mi się, że straszny tłok by był na Uctoku z powodu takiej kapeli ale mogę się mylić.
 
 
 
andri_serocky  
Forumowy prawiczek
Seras

Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 14
Skąd: Łowicz
Wysłany: Wto 22 Kwi, 2014   

Marzenie o Helloween czy Papa Roach też było nie do osiągnięcia z powodów finansowych i innych, a jednak się udało:) Myślę że trzeba cierpliwości:) Pojawią się jak będzie czas:) Ale jak ktoś chce to można do Poznania jechać..xd płyta tylko 170 zl:) Wybieram się więc jeśli ktoś chce ze mną to zapraszam; p
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Wto 22 Kwi, 2014   

Tylko, że Ironi są dużo bardziej popularni i znani poza metalowym światkiem. Dam durny przykład fanów na fb: Ironi 12,5mln, Helloween: 1,5mln, Papa: 5,7mln, The Prodigy 3,8mln, dajmy jeszcze popularny ostatnio Motorhead: 1,5mln oficjalny i tyle samo dla Lemmego. Wiem, że to nie jest do końca miarodajne, ale jakoś obrazuję popularność zespołów. Niestety Ironi są za duzi na Woodstock. Ich występ nie był by możliwy bez modyfikacji całego festiwalu.
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 22 Kwi, 2014   

Zapomnijcie o Iron Maiden na PW.Im szybciej,tym lepiej.Mierzcie siły na zamiary,ludziska,siły na zamiary. Bo potem budą tylko rozczarowania w rodzaju tegorocznych związanych z Motorhead. Prześledźcie historię wszystkich edycji,rozkmińcie ile razy pojawiały się na nich zespoły z najwyższej półki i wyciągnijcie odpowiednie wnioski.
Chociaż,swoją drogą,każdemu wolno marzyć...
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 22 Kwi, 2014   

No niekoniecznie - tak jak już ktoś napisał - swego czasu niektóre gwiazdy które już grały na PW też były nie do pomyślenia. Myślę, tak jak ktoś powyżej, że takie zespoły to kwestia czasu i w końcu zaczną się pojawiać.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 22 Kwi, 2014   

Prędzej Woodstock przestanie istnieć. NIE MA tam przepustowości na zespół klasy Iron Maiden. Darmowy koncert takiego zespołu to byłby strzał w stopę całemu przedsięwzięciu i obnażyłby bezlitośnie wszystkie słabe punkty. Nie daj Boże kogoś stratują, ktoś zasłabnie i nie zdąży dostać pomocy. Na kogo to zwalą, jak myślicie? A hien czeka cała armia.
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 22 Kwi, 2014   

Cóż, argumenty na temat występu tego zespołu przedstawiłem już w innym temacie, powielać mi się nie chce. Ja mimo wszystko nadal przeszkód nie widzę żadnych aby ten zespół kiedyś na PW wystąpił. I mam nadzieję że w końcu do tego dojdzie.
 
 
 
andri_serocky  
Forumowy prawiczek
Seras

Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 14
Skąd: Łowicz
Wysłany: Wto 22 Kwi, 2014   

Moze to bylby strzal w stope bo za darmo... ale watpie by codziennie grali dla 500 000 ludzi. A Iron Maiden to klasowy zespol:) I prawdziwi muzycy.:) I nie wazne są pieniądze a czas. Prawdziwy muzyk cieszy sie z tego ze gra, a ze ma przed soba 500 000 osob to mu wystarczy . I mysle ze to nie trzeba pieniedzy a cierpliwosci i czasu, a zagraja:) Jak nie na tym to na ktoryms na pewno. Wierze w to:)
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 23 Kwi, 2014   

Jeśliby to tylko 500 000 było to jeszcze pół biedy. Obawiam się jednak, że zjechałoby się co najmniej dwa razy tyle ludzi, a tego nie chcemy.
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Śro 23 Kwi, 2014   

Dobra, w ogóle temat to do marzeń wraca :)
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 23 Kwi, 2014   

Jaaasiek napisał/a:
Jeśliby to tylko 500 000 było to jeszcze pół biedy. Obawiam się jednak, że zjechałoby się co najmniej dwa razy tyle ludzi, a tego nie chcemy.


Jak obserwuję pole Woodstockowe to wydaje mi się, że to "dwa razy tyle" mogło być już na polu obecne - ostatnio zdarzyło mi się trafić na te takie pola jeszcze za wioską kryszny i po tym co widziałem, to mam wrażenie że te szacowane 500 000 -600 000 tys. ludzi to liczba i tak mocno zaniżona (podobnie jak 700 000 tys ludzi w trakcie The Prodigy - jestem prawie pewien że było więcej). Poza tym mnie by jakoś specjalnie nie przeszkadzała większa ilość ludzi, przecież nie można nikomu zabraniać przyjazdu. Pozostaje jeszcze kwestia tego ile ludzi maksymalnie przebywa pod dużą sceną - niemożliwe jest żeby jednocześnie zgromadziła się tam cała publika Woodstockowa - chociażby ze względu na to ile rzeczy się tam dzieje. Widział ktoś koncert w czasie którego nikogo nie było w wiosce piwnej, na pasażu handlowym czy u Kryszny? Jak dla mnie to całe straszenie zbyt dużą ilością ludzi jest trochę na wyrost. A cała histeria jest wg. mnie spowodowana tym, że raz był duży zespół, na którą zjechało się towarzystwo z jakimiś glowstickami i prawdopodobnie doładowane cholera wie jakimi tabletami (i jak zauważyłem spora część forumowiczów ma takie wyobrażenie o wszystkich fanach the Prodigy), to teraz wszystkim się wydaje że będzie takie "bydło" jak wpuszczą większe gwiazdy. Wydaje mi się, że mimo wszystko planem Owsiaka jest powiększanie festiwalu - promocja nawet w takich Niemczech jest bardzo silna, coraz więcej jest gwiazd które na zagranicznych festiwalach bywają headlinerami (i to nie takimi najmniejszymi - na przykład Volbeat, o którym jest coraz głośniej na tego typu wydarzeniach) i coraz więcej ludzi przyjeżdża i to nie tylko z Polski czy Niemiec - na polu bez problemu spotka się nawet Holendrów czy Portugalczyków. Wg. mnie powiększanie festiwalu będzie następowało stopniowo i mimo wszystko w końcu gwiazd takiego formatu jak ten słynny Motorhead czy Iron Maiden się doczekamy.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 23 Kwi, 2014   

KazikHansen napisał/a:
Jaaasiek napisał/a:
Jeśliby to tylko 500 000 było to jeszcze pół biedy. Obawiam się jednak, że zjechałoby się co najmniej dwa razy tyle ludzi, a tego nie chcemy.
Poza tym mnie by jakoś specjalnie nie przeszkadzała większa ilość ludzi, przecież nie można nikomu zabraniać przyjazdu. Pozostaje jeszcze kwestia tego ile ludzi maksymalnie przebywa pod dużą sceną - niemożliwe jest żeby jednocześnie zgromadziła się tam cała publika Woodstockowa - chociażby ze względu na to ile rzeczy się tam dzieje. Widział ktoś koncert w czasie którego nikogo nie było w wiosce piwnej, na pasażu handlowym czy u Kryszny? Jak dla mnie to całe straszenie zbyt dużą ilością ludzi jest trochę na wyrost. A cała histeria jest wg. mnie spowodowana tym, że raz był duży zespół, na którą zjechało się towarzystwo z jakimiś glowstickami i prawdopodobnie doładowane cholera wie jakimi tabletami (i jak zauważyłem spora część forumowiczów ma takie wyobrażenie o wszystkich fanach the Prodigy), to teraz wszystkim się wydaje że będzie takie "bydło" jak wpuszczą większe gwiazdy. Wydaje mi się, że mimo wszystko planem Owsiaka jest powiększanie festiwalu - promocja nawet w takich Niemczech jest bardzo silna, coraz więcej jest gwiazd które na zagranicznych festiwalach bywają headlinerami (i to nie takimi najmniejszymi - na przykład Volbeat, o którym jest coraz głośniej na tego typu wydarzeniach) i coraz więcej ludzi przyjeżdża i to nie tylko z Polski czy Niemiec - na polu bez problemu spotka się nawet Holendrów czy Portugalczyków. Wg. mnie powiększanie festiwalu będzie następowało stopniowo i mimo wszystko w końcu gwiazd takiego formatu jak ten słynny Motorhead czy Iron Maiden się doczekamy.

Ja Ci powiem tak, przyjedzie więcej osób to automatycznie znajdzie się więcej agresywnych, najebanych czy naćpanych, nieważne czy to Prodigy czy IM. Woodstock póki co nie jest przygotowany na taką ilość przyjezdnych ani organizacyjnie ani przestrzennie. Jak sam zauważyłeś, nie ma szans, aby cała publika weszła na raz pod scenę. Na Prodigy był dramat, bo tratowano namioty ludziom rozbitym w pobliżu drogi głównej. Skoro taka ilość ludzi Ci nie przeszkadzała, to pewnie gdzie indziej byłeś rozbity, natomiast fakt faktem - wiele osób ucierpiało przez to. Ja osobiście byłem trochę przerażony tą ilością ludzi jak obserwowałem to z punktu widzenia przebywającego w tłumie i potem już z górki, po wydostaniu się do swoich. Taka gwiazda jak IM wymaga już innej logistyki, wyznaczenia granicy do której można stawiać namioty, zwiększonej liczby ochrony, policji, służby zdrowia, sanitariatów i przede wszystkim POCIĄGÓW!. Pomyśl co się po TP działo na stacji a co się działo będzie jak zjedzie się jeszcze więcej ludu :)

Łatwo zwabić tłum na koncert, trudniej nad nim zapanować i zapewnić wszystkim bezpieczeństwo.

PS. Nie obraź się, że niby neguje wszystko co powiesz, po prostu staram Ci się podawać argumenty, które moim zdaniem świadczą o niemożności odbycia się takiego koncertu (obecnie).
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group