Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Dżem na PW XX ?
Autor Wiadomość
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Sob 21 Gru, 2013   

Nie dla mnie, sry.
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Sob 21 Gru, 2013   

Też nie jestem jakoś specjalnie przekonany, ale gdyby mieli zagrać, to chciałbym zobaczyć współpracę Dżemu z Carrantuohillem. Na youtube są nagrania dokumentujące jak mogłoby to wyglądać. Ale wracając do tematu Dżemu samego w sobie - to mamy go przecież na każdym festynie, więc lepiej dać spokój.
 
 
 
forysiowa  
Rozkręca sie


Wiek: 27
Dołączyła: 16 Lis 2013
Posty: 298
Skąd: Jaworze
Wysłany: Sob 21 Gru, 2013   

Jakoś bardzo mi to wisi. Widać ich ciągle gdzieś, zaczynają wiać nudą. :(
 
 
 
miko95ful  
Lubi pieprzyć
Maiden Family


Wiek: 25
Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 584
Skąd: Tuchola
Wysłany: Sob 21 Gru, 2013   

KazikHansen napisał/a:
Ale wracając do tematu Dżemu samego w sobie - to mamy go przecież na każdym festynie, więc lepiej dać spokój.


Właśnie dla tego mi to wisi
 
 
jakubinho  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 14
Skąd: Gdynia
Wysłany: Czw 26 Gru, 2013   

Odpowiem tak, Dżem się dla wielu " przejadł", aczkolwiek: to jest zespół mimo wszystko legenda polskiej sceny muzycznej. Pomimo, że sam jestem w pewnym stopniu przeciwny, to jednak to jest 20 lecie, a poza tym jak wychlusnę parę browców to będę śpiewał... sam mimowolnie. Zresztą taka sama sytuacja była w 2009 roku, a koncert... wyszedł jako jeden z najlepszych, zresztą prezes hasał jak za lat dziecięcych. Więc suma sumarów jestem za. Nikogo 2h nie zbawi, jak ktoś jest mega przeciw... niech idzie się napić :D Wolę Dżem niż jakiś no name, z no where. Taka moja opinia, patrzmy na muzyków z Polski, że to 20 lecie Woodstocku i im też się coś należy.
BTW. ostatnie zdanie, wpiszcie Whisky 2009 Woodstock w goole ... i pomyślcie... nie ma szans się nie uśmiechnąć ;)
 
 
Ingenue  
Rozkręca sie

Dołączyła: 25 Cze 2013
Posty: 104
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 26 Gru, 2013   

zwężacie polską scenę do kilku zespołów Dżem, Kult, Hey itd. mi się wydaje, że line up w kategorii klasyki został już obłożony przez T.Love i Budkę Suflera, co jest genialne, bo T.love to kompromis z Wami (tymi, którzy chcą niezmiennie chcą Kultu i Dżemu) a Budka Suflera to fajna sprawa.
 
 
danio8111  
Rozkręca sie

Dołączył: 16 Gru 2013
Posty: 120
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 15 Sty, 2014   

Ja chętnie bym zobaczył Dżem na Woodstocku, tym bardziej że to jest wielki zespół i powinni dostać tą godzinę na jubileuszowym Przystanku. ;)
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro 15 Sty, 2014   

grali na woodzie, byłam na koncercie, dupę mam nadal na swoim miejscu, bo zdecydowanie koncert mi jej nie urwał, tym samym nie do końca pewnym czy chcę ich znowu na woodzie. z drugiej strony niech sobie grają, ponucę sobie pod nosem
 
 
 
pietropavlovsks  
Forumowy prawiczek

Wiek: 34
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 19
Skąd: Toruń
Wysłany: Śro 15 Sty, 2014   

Nie no ile można...
 
 
harris  
Rozkręca sie


Dołączył: 31 Gru 2013
Posty: 220
Skąd: ł.
Wysłany: Śro 15 Sty, 2014   

Ingenue napisał/a:
zwężacie polską scenę do kilku zespołów Dżem, Kult, Hey itd. mi się wydaje, że line up w kategorii klasyki został już obłożony przez T.Love i Budkę Suflera, co jest genialne, bo T.love to kompromis z Wami (tymi, którzy chcą niezmiennie chcą Kultu i Dżemu) a Budka Suflera to fajna sprawa.


bardzo trafna odpowiedź. koniec tematu.
 
 
essien15  
Rozkręca sie

Wiek: 32
Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 103
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Czw 16 Sty, 2014   

Ile można... pisałem, że Dżemu już był kilka razy (chyba 4). Jednak na dwudzieste urodziny tak wspaniałego festiwalu, sądzę, że powinniśmy nie hejtować pomysłów grania zupełnie kultowych zespołów. Myślę, że nie którym już za dużo w dupie po prostu. Dżem, T-Love, Big Cyc może koncertami dupska nie urywają- nie zaskakują nas, ale musicie przyznać, że to wszystko to na prawde KAWAŁ historii Polskiej muzyki. Podobnie jak inne Dezerter, Kobranocka np. Pragnę przypomnieć Wam o Fahrben Lehre grali tyle samo co razy co Dżem i to 2006, 2011, 2012, 2013 tego nie za dużo? A znaczenie w historii w moim odczuciu Dżem ma znaczenie dużo większe niż Farben Lehre.
Tak jak ktoś pisał zobaczcie Whisky z 2009 roku :) Jurek jakby miał 20 lat, skaczę w publikę skacze na scenie a śpiewają... wszyscy :) o to przecieżtam chodzi prawda? :)
I ja twierdzę, że na urodziny Woodstocku... 35 już !!! urodziny Dżemu byłbym ciekawym wydarzeniem.
 
 
 
darrek88  
Rozkręca sie

Wiek: 35
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 101
Skąd: Leszno
Wysłany: Czw 16 Sty, 2014   

essien15 napisał/a:
Ile można... pisałem, że Dżemu już był kilka razy (chyba 4).
[...]Pragnę przypomnieć Wam o Fahrben Lehre grali tyle samo co razy co Dżem i to 2006, 2011, 2012, 2013


"Problemem" jest tylko, że Dżem grał na dużej scenie sześciokrotnie (97,98,99,03,04,09), a Farben Lehre jedynie 3 razy (z czego pierwszy raz w prehistorii, kiedy jeszcze przystanek był w Szczecinie) - koncerty z 2011 i 12 były organizowane na prywatnej scenie w wiosce Kryszny.

Może będę psioczył, ale ile można?
 
 
Ingenue  
Rozkręca sie

Dołączyła: 25 Cze 2013
Posty: 104
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 16 Sty, 2014   

Wcale nie chce Farben Lehre, właśnie chodzi o to, essien15, że nie chce niczego co gra non stop od kilkudziesięciu lat. Mamy po dwadzieścia parę lat, część z Was tkwi w dyskografiach zespołów, których słuchali Wasi starzy i to oni mieli jakieś wspólne doświadczenia a nie Wy, ale i tak zawsze będzie Kazik, Kazik, po stokroć Kazik i Dżem, nie poszukujecie i nie dajecie szans nowym zespołom. Oczywiście nie chodzi o to żeby w ogóle wykreślić te zespoły, ale teraz są już dwa i to chyba wystarczy. Genialna była sytuacja kiedy w 2011 zaczęła grać Raggafaya, na początku było kilkadziesiąt osób a potem sukcesywnie przybywali i zapełnili przestreń pod sceną i było ekstra a teraz są soundtrackiem woodstockowym, bo często lecą w woodstockowym radiu. Tak bym chciała.
 
 
danio8111  
Rozkręca sie

Dołączył: 16 Gru 2013
Posty: 120
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 16 Sty, 2014   

właśnie taki zespół powinien być na jubileuszu !!!! ja tak uważam i zdania nie zmienie
 
 
essien15  
Rozkręca sie

Wiek: 32
Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 103
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią 17 Sty, 2014   

Ingenue napisał/a:
Wcale nie chce Farben Lehre, właśnie chodzi o to, essien15, że nie chce niczego co gra non stop od kilkudziesięciu lat. Mamy po dwadzieścia parę lat, część z Was tkwi w dyskografiach zespołów, których słuchali Wasi starzy i to oni mieli jakieś wspólne doświadczenia a nie Wy, ale i tak zawsze będzie Kazik, Kazik, po stokroć Kazik i Dżem, nie poszukujecie i nie dajecie szans nowym zespołom. Oczywiście nie chodzi o to żeby w ogóle wykreślić te zespoły, ale teraz są już dwa i to chyba wystarczy. Genialna była sytuacja kiedy w 2011 zaczęła grać Raggafaya, na początku było kilkadziesiąt osób a potem sukcesywnie przybywali i zapełnili przestreń pod sceną i było ekstra a teraz są soundtrackiem woodstockowym, bo często lecą w woodstockowym radiu. Tak bym chciała.

Kazika to nie zobaczysz na pewno :P
no spoko Raggafaya super byla. ale same nowe zespoly nie moga byc, zgodzisz sie z tym prawda?
 
 
 
Ingenue  
Rozkręca sie

Dołączyła: 25 Cze 2013
Posty: 104
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 17 Sty, 2014   

No jasne, to próbowałam przekazać, że preferuje nowe, ale jakieś stare też muszą być. Tylko, że te moje proporcje wyglądają tak że powinno być więcej nowych, mniej znanych, zagranicznych niż polskich, starych, powszechnych.
 
 
Mateusz1122  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 27 Sty 2012
Posty: 20
Skąd: Polska/Gniezno
Wysłany: Pon 03 Lut, 2014   

przereklamowane, nudne, rzygać mi się chce, ile to już razy oni byli na PW? 5 razy? dajcie spokój więcej mi nie trzeba nasłuchałem się dostatecznie dużo, nowości a nie strocie na jubileusz :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang