Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Bring Me The Horizon
Autor Wiadomość
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Pią 11 Kwi, 2014   

Dla mnie totalna kupa, zresztą jak większość "grzywka band". Zdecydowanie na NIE!
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pią 11 Kwi, 2014   

miko95ful napisał/a:
harris napisał/a:
u. i wyszło. stary albo słabo ogarnięty jestem. bo pierwszy raz o nich słyszę (a tu niby popularny zespół <szok> ). a co do występu?? jak taki popularny (?wtf) to jestem na - nie. bo będzie najazd fanów.


Gimbusek*


Napisał człowiek w wieku 15 lat :) Weźcie się ogarnijcie z tym wyzywaniem od gimbusów, bo sami niedawno nimi byliście. Podejrzewam, że każdy był wtedy na jakiś sposób pojebany.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Sob 12 Kwi, 2014   

KazikHansen napisał/a:
miko95ful napisał/a:
harris napisał/a:
u. i wyszło. stary albo słabo ogarnięty jestem. bo pierwszy raz o nich słyszę (a tu niby popularny zespół <szok> ). a co do występu?? jak taki popularny (?wtf) to jestem na - nie. bo będzie najazd fanów.


Gimbusek*


Napisał człowiek w wieku 15 lat :) Weźcie się ogarnijcie z tym wyzywaniem od gimbusów, bo sami niedawno tam chodziliście. Podejrzewam, że każdy był wtedy na jakiś sposób pojebany.

Uprzedziłeś mnie wczoraj dosłownie o minutę :D Nastoletni trv metale w natarciu :D Z doświadczeniem i setką zaliczonych koncertów na karku ;)

Ja BMTH zobaczę na OWF, więc nie są mi zbyt potrzebni na Woodstocku, natomiast August Burns Red albo Parkway Drive ogarnąłbym na PW z chęcią. Na ich koncertach jest niezły rozkurw.

Albo Heaven Shall Burn/Caliban raz jeszcze <bukiet>
 
 
 
harris  
Rozkręca sie


Dołączył: 31 Gru 2013
Posty: 220
Skąd: ł.
Wysłany: Nie 13 Kwi, 2014   

Jaaasiek napisał/a:
KazikHansen napisał/a:
miko95ful napisał/a:
harris napisał/a:
u. i wyszło. stary albo słabo ogarnięty jestem. bo pierwszy raz o nich słyszę (a tu niby popularny zespół <szok> ). a co do występu?? jak taki popularny (?wtf) to jestem na - nie. bo będzie najazd fanów.


Gimbusek*


Napisał człowiek w wieku 15 lat :) Weźcie się ogarnijcie z tym wyzywaniem od gimbusów, bo sami niedawno tam chodziliście. Podejrzewam, że każdy był wtedy na jakiś sposób pojebany.

Uprzedziłeś mnie wczoraj dosłownie o minutę :D Nastoletni trv metale w natarciu :D Z doświadczeniem i setką zaliczonych koncertów na karku ;)

Ja BMTH zobaczę na OWF, więc nie są mi zbyt potrzebni na Woodstocku, natomiast August Burns Red albo Parkway Drive ogarnąłbym na PW z chęcią. Na ich koncertach jest niezły rozkurw.

Albo Heaven Shall Burn/Caliban raz jeszcze <bukiet>



Co do Gimbusek* to raczej chodzi o ewentualnych fanów którzy się zjadą a jeśli chodzi o szyderę wobec mojej osoby to chybiona bo nawet nie miałem okazji chodzić do gimnazjum :) Jaaasiek - propozycje ciekawsze zamiast omawianego zespołu
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Nie 13 Kwi, 2014   

Z Twojej osoby nikt tu nie szydził. A co do gimbusek - słowo to oznacza konkretnie człowieka uczęszczającego do gimnazjum, a człowiek który użył tego określenia jest w wieku, które sugeruje albo uczęszczanie w tym momencie do gimnazjum, albo niedawne jego ukończenie.
 
 
 
mtx12  
Forumowy prawiczek
PARKWAY DRIVE ! ! !

Wiek: 29
Dołączył: 10 Maj 2014
Posty: 1
Skąd: Siemianowice śląskie
Wysłany: Sob 10 Maj, 2014   BMTH

Ja osobiście jestem za tym aby zagrali :)
Mogliby jeszcze dodać Parkway Drive i August Burns Red

Ludzie którzy tutaj hejtują to zapewne same Kuce :P
 
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Sob 10 Maj, 2014   Re: BMTH

mtx12 napisał/a:
Ja osobiście jestem za tym aby zagrali :)
Mogliby jeszcze dodać Parkway Drive i August Burns Red

Ludzie którzy tutaj hejtują to zapewne same Kuce :P

Lepiej być kucem niż... ehh zresztą szkoda gadać :-P .
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group