Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Bracia Figo Fagot
Autor Wiadomość
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Śro 04 Cze, 2014   

KazikHansen, rozumiem że popierasz cierpienia zwierząt? Bo zwierzę czuje.
A może ujmę to jeszcze inaczej. Im to do religii sensu stricte nie jest potrzebne. Muzułmanie zapłacili grube pieniądze odpowiednim osobom, żeby móc przeprowadzać ubój, dać na to certyfikat za jeszcze grubsze pieniądze i sprzedać.
Ogromna ilość ludzi świata nauki podpisała się przeciwko ubojowi nie dla własnych fanaberii, czy z powodu islamofobii, a dlatego, że zwierzęta faktycznie cierpią.
Odnośnie pieniędzy - nie wolno mi napisać, jakie to łapówki były, bo toczy się w tej sprawie śledztwo. Informacje przy okazji wódeczki wygadał mi mój wujek, zawodowo były już Główny Lekarz Weterynarii.

A żeby uwidocznić problem czystości mięsa pochodzącego z takiego (legalnego, czy też nie) uboju, polecam lekturę artykułu p. Doroty Wiland. Pod spodem bibliografia, żeby nie było, iż to propaganda: http://www.laboratorium.t...hp?article_id=4

Aha.
Smacznego.
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 04 Cze, 2014   

gucioprawda89 napisał/a:
KazikHansen, rozumiem że popierasz cierpienia zwierząt? Bo zwierzę czuje.
A może ujmę to jeszcze inaczej. Im to do religii sensu stricte nie jest potrzebne. Muzułmanie zapłacili grube pieniądze odpowiednim osobom, żeby móc przeprowadzać ubój, dać na to certyfikat za jeszcze grubsze pieniądze i sprzedać.
Ogromna ilość ludzi świata nauki podpisała się przeciwko ubojowi nie dla własnych fanaberii, czy z powodu islamofobii, a dlatego, że zwierzęta faktycznie cierpią.
Odnośnie pieniędzy - nie wolno mi napisać, jakie to łapówki były, bo toczy się w tej sprawie śledztwo. Informacje przy okazji wódeczki wygadał mi mój wujek, zawodowo były już Główny Lekarz Weterynarii.

A żeby uwidocznić problem czystości mięsa pochodzącego z takiego (legalnego, czy też nie) uboju, polecam lekturę artykułu p. Doroty Wiland. Pod spodem bibliografia, żeby nie było, iż to propaganda: http://www.laboratorium.t...hp?article_id=4

Aha.
Smacznego.


Nie mówię w tym wypadku tylko o muzułmanach (szczególnie o Tatarach, którzy są w Polsce od wieków), ale także o Żydach - tych ortodoksyjnych. Nie wiem czy wiesz, ale oni, mogą jeść tylko mięso pochodzące z takiego rytualnego uboju, i w tym momencie nie sądzę żeby ktoś miał im prawo tego zabronić, jeżeli rzeczywiście żyjemy w wolnym świecie. Polecam się doedukować http://pl.wikipedia.org/w...alal_jako_dieta , bo pojęcie koszerności podejrzewam że jest znane. Oni akurat taką mają kulturę, a jeśli jeden z drugim nagle stwierdzi że należałoby zanegować dziedzictwo kulturalne mające setki lat? Jak ktoś nie ma ochoty, to po prostu nie je, co najwyżej można wprowadzić oznaczenia na tego typu mięsie, ale nie zamierzam nigdy stawiać zwierzęcia ponad ludzką kulturą. Po prostu nie. I żeby nie było - nie szanuję agresywnego Islamu, którego coraz więcej jest na zachodzie Europy. Mówię w tym momencie głównie o polskich Tatarach, którzy żyją w Polsce od wieków i stanowią po prostu jakiś element także naszej kultury.
 
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Śro 04 Cze, 2014   

Żydów stać na eksport.
Prof. Hartman jest żydem. Nie robi mu różnicy, jakie mięso je. Wiem, bo się znamy. Edukować się wyobraź sobie nie muszę. Znam doskonale oba pojęcia
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 04 Cze, 2014   

gucioprawda89 napisał/a:
Żydów stać na eksport.
Prof. Hartman jest żydem. Nie robi mu różnicy, jakie mięso je. Wiem, bo się znamy. Edukować się wyobraź sobie nie muszę. Znam doskonale oba pojęcia


A jest ortodoksyjnym Żydem? Bo to oni najczęściej mają problem z koszernością mięsa. No i to że jemu nie robi różnicy, nie oznacza, że odnosi się to do wszystkich Żydów.
No i jeszcze jedno pojęcie do zapoznania się, chyba że zrobiłeś to zupełnie świadomie (ale nawet wtedy nie pochwalam czegoś takiego, bo jak to się ma do dyskusji w sumie): http://pl.wikipedia.org/w..._ad_verecundiam
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Śro 04 Cze, 2014   

a co to ma wspólnego z BFF?Koniec OT
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group