Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Ben Howard
Autor Wiadomość
forysiowa  
Rozkręca sie


Wiek: 27
Dołączyła: 16 Lis 2013
Posty: 298
Skąd: Jaworze
Wysłany: Czw 21 Lis, 2013   Ben Howard

Wiem, że to raczej nierealne i może niepotrzebnie się w ogóle wychylam, ale chciałabym poznać Waszą opinię. :) Lubicie, słuchacie czasem Bena Howarda?
Urodzony w 1988 roku, Brytyjczyk, współpracuje z Island Records. Na swoim koncie ma 6 krążków, z czego pięć to epki.
Czaruje głosem i swoją niecodzienną techniką gry na gitarze. Na scenie towarzyszy mu między innymi wiolonczela, co daje świetny efekt. Osobiście jestem oczarowana, ale to tylko moje skromne zdanie. Taki koncert na woodstockowej scenie, nawet nie na dużej (bo przecież Ben reprezentuje folk rock), o zmroku, byłby magiczny :)
Wiadomo, pogo do tego kręcić nie sposób, ale to nie zawsze jest wada, prawda?

Ben Howard Under The Same Sun
Ben Howard Depth Over Distance
Ben Howard Empty Corridors
Ben Howard Old Pine
Ben Howard Further Away
Ben Howard Heep Your Head Up
 
 
 
Ingenue  
Rozkręca sie

Dołączyła: 25 Cze 2013
Posty: 104
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 21 Lis, 2013   

Nie znam. Wiem, że Woodstock to zabawa, rock and roll itd. ale ja tam bym widziała takie akustyczne klimaty, skoro różnorodność to różnorodność, zresztą jak jest Bukartyk też nikt nie poguje a i tak jest spoko, fajnie byłoby posiedzieć pod sceną i POSŁUCHAĆ. Z drugiej strony może być tak że teraz jest jesień, zimno i chcę na księżyc wiec taka muzyka mi pasuje a kiedy już będę tam, będzie gorąco to uznam, że wtf?
 
 
forysiowa  
Rozkręca sie


Wiek: 27
Dołączyła: 16 Lis 2013
Posty: 298
Skąd: Jaworze
Wysłany: Czw 21 Lis, 2013   

On brzmi równie dobrze o każdej porze roku :) A taki spokojniejszy koncert byłby w sam raz, przecież woodstock to niekończące się pogo i skakanie. Kiedyś odpocząć trzeba, a takich akustycznych perełek mi tam zawsze brakowało.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pią 22 Lis, 2013   

Howard zawsze spoko :)
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pią 22 Lis, 2013   

Niby wszystko okej, ale gdzie jest ten folk? Czy takie akustyczne indie granie określa się mianem folku? Ja rozumiem jeszcze Boba Dylana, no ale jednak do folku jako takiego temu daleko.
 
 
 
forysiowa  
Rozkręca sie


Wiek: 27
Dołączyła: 16 Lis 2013
Posty: 298
Skąd: Jaworze
Wysłany: Pią 22 Lis, 2013   

Wiesz co, taką etykietkę mu się przykleja zwykle. Sama nie znam się na tyle, żeby określić tę muzykę jakoś inaczej więc wykłócać się nie mam zamiaru, myślę, że masz trochę racji w tym, co napisałeś, tak samo jak i ja :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group