Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
[Ankieta] Motörhead

Czy chciałbyś/abyś zobaczyć zespół Motörhead na XX Przystanku Woodstock ?
TAK
80%
 80%  [ 59 ]
NIE
19%
 19%  [ 14 ]
Głosowań: 73
Wszystkich Głosów: 73

Autor Wiadomość
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

3 koncerty pod rząd to nie jest raczej jakiś wielki problem, nawet dla dziadka Lemmy'ego, rach ciach ciach zagrają, może bis i jeb w auto i do Berlina, Zebrahead tak zrobiło z tego co pamiętam, ale

Kefir napisał/a:
Owsiak lubi nazywać wykonawcę z dupy gwiazdą, więc się nie napalajta.


i to jest prawda :D Ale z drugiej strony Acidy się potwierdziły, a Titi i Lemmy na jednym festiwalu to dopiero spełnienie marzeń :P
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

winogron napisał/a:
3 koncerty pod rząd to nie jest raczej jakiś wielki problem, nawet dla dziadka Lemmy'ego, rach ciach ciach zagrają, może bis i jeb w auto i do Berlina, Zebrahead tak zrobiło z tego co pamiętam

Zebrahead, o ile się nie mylę, to grandziło jeszcze dłuższy czas w wiosce piwnej ;)
 
 
 
MrWoodstock  
Rozkręca sie
Jak wygląda twarz bez Brody ?! JAK DUPA !!!

Wiek: 38
Dołączył: 30 Cze 2011
Posty: 126
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

Przegladalem wczoraj zespoly z Wacken i pierwsze co przyszlo mi na mysl to Megadeth jako headliner. Jakos tak czuje ze ten zespol jutro Jurek oglosi w audycji. Ostatnio nawet mowil ze kapala ktora przedstawi to idealnie pasuje na Woodstock wiec sobie mysle w ten sposob ze Anthrax namowil Megadeth :P Ja tam nie bede sie smucic bo juz teraz lineup jest mocarny w porownaniu do zeszlego roku i chyba jeden z lepszych w ostatnich latach. A z zespolow ktore bym chcial jako gwiazde Woodstocku patrzac na liste z Wacken bo pewnie z tego festiwalu ktos bedzie (chyba ze Jurek oglosi bombe ktorej sie nikt nie spodziewa).
Children of Bodom
Motorhead
i uwaga Steel Panther i jak dla mnie oni zaraz obok Megadeth sa w pozycji gwiazdy :)

Czas pokaze i jutro sie dowiemy :)

pozdrawiam :)
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

MrWoodstock napisał/a:
Children of Bodom


Człowieku, weź nie strasz... mam nadzieję, że oni nie zawitają na woodstock. A Motorhead mimo wszystko wydaje mi się najbardziej prawdopodobny.
 
 
 
slug  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 10 Kwi 2014
Posty: 4
Skąd: polska
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

Propos Wacken. Jest jeszcze jedna duża kapela obok Motorhead, która by pasowała.
Red Hot Chilii Peppers.
Koncerty grają głównie w soboty, a 02.08 mają lukę. I o tą kapele mogli się starać od 3 lat...
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

slug napisał/a:
Propos Wacken. Jest jeszcze jedna duża kapela obok Motorhead, która by pasowała.
Red Hot Chilii Peppers.
Koncerty grają głównie w soboty, a 02.08 mają lukę. I o tą kapele mogli się starać od 3 lat...

W sumie też niegłupie i też by się zgadzało. Byłoby spoko, chociaż nie jestem fanem Red Hotów (mają świetnych muzyków i słabego wokalistę) - z tego powodu mam jednak nadzieję na Motorhead.
 
 
 
slug  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 10 Kwi 2014
Posty: 4
Skąd: polska
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

e nie poebao mi się. To co na Wacken to red hot chili PIPERS. Nevermind. :D

Jednak Motorhead.
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

Red Hot Chili Pipers jak najbardziej niech wpadają :D Nie ma to jak AC/DC na dudach :D
 
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

ale to jest Red Hot Chilli PIPERS, ze Szkocji :) Więc Motor dalej bardziej prawdopodobny :P
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

MrWoodstock napisał/a:
Ostatnio nawet mowil ze kapala ktora przedstawi to idealnie pasuje na Woodstock wiec sobie mysle w ten sposob ze Anthrax namowil Megadeth)

Kurde, mnie tam jakoś do Woodstocku bardziej pasuje blues i taki rock'n'roll jaki grają/grały T.Love, Piersi (starsze), Armia, Hey, Dżem czy Ira. Jurek osobiście za metalem nie przepada, więc nie wiem czy wypowiedziałby się w ten sposób o Megadeath ;) Ale jak by byli to pewnie zawitam pod scenę. Wolałbym to niż Motorhead bo pewnie mniej ludzi by specjalnie przyjechało, w końcu Mustayne ostatnimi czasy dość często bywał w Polsce.
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

Nie przepada za metalem, ale zaprasza Machine Head, Vadera czy nawet ten słynny Sabaton (o którym powiedział że to najlepszy woodstockowy koncert - zaraz po ich zejściu ze sceny). A to co Jasiek napisał, że do Wooda najbardziej pasuje blues i rock n' roll - to jeszcze bardziej sprowadza trop na Motorhead. W końcu na początku koncertów Lemmy zawsze mówi "we are Motorhead, and we play rock n' roll!" - no i pomimo różnych klasyfikacji - Motorhead w nurt rock n' rolla jak najbardziej się wpisuje. I wcale nie uważam, żeby na Motorhead się zwaliły jakieś wielkie tłumy. Na pewno nie takie jak na Prodigy.

A na sam koniec włączę sobie tryb gramatycznego nazisty - nie Megadeath, a Megadeth, nie Mustayne a Mustaine :D
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

KazikHansen napisał/a:
Nie przepada za metalem, ale zaprasza Machine Head, Vadera czy nawet ten słynny Sabaton (o którym powiedział że to najlepszy woodstockowy koncert - zaraz po ich zejściu ze sceny)

Poczytaj sobie Skaradzińskiego "Przystanek Woodstock". Wiadomo, że kapele metalowe też zapraszał, ale to moim zdaniem bardziej ukłon w stronę tych, który tego żądali.

Dominujący i tak zawsze był rock i reggae.

Co do błędów, to nie słucham tej kapeli więc nie chciało mi się nawet sprawdzać poprawności zapisu :) Tak mi wyszło po wzięciu tego na logikę zapisu englisha,
 
 
 
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 16 Kwi, 2014   

Wędrując po necie w celu znalezienia choćby drobnej informacji pozwalającej coś tam spekulować na temat tego czy Motórhead zagra na XX Przystanku dziś pojawiło się wiele postów na facebook-u Przystanku Woodstock najbardziej zaintrygowała mnie wypowiedź
Pana Pawła:
Cytat:
"Najprawdopodobniej (jeszcze nieoficjalnie) będzie Motörhead. (...)"


Domysły aby czy źródło zbliżone do Jurka ? Nie wiem. Wiem natomiast że Lemmy ma grafik mocno napięty i to kto zagra okaże się dziś. Zastanawia te : 75 piw ? Kto ma taki przemiał przed koncertem ? xd

EDIT: Na last.fm w wydarzeniu :Woodstock Festival Poland 2014 (Przystanek Woodstock 2014) w line upie ... Motorhead. Robi się gorąco ;D

[video]http://www.youtube.com/watch?v=lsmB_NiAqco[/video]
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 16 Kwi, 2014   

Ale w komentarzach mówią że to niepotwierdzone info (tak samo jak i tutaj zresztą). Mimo to, wszystkie znaki wskazują na to, że ten Motorhead jednak zagra. Ciężko będzie wytrzymać do "Się kręci" :D

[video]http://www.youtube.com/watch?v=LyuDyWc09G8[/video]
 
 
 
MrWoodstock  
Rozkręca sie
Jak wygląda twarz bez Brody ?! JAK DUPA !!!

Wiek: 38
Dołączył: 30 Cze 2011
Posty: 126
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 16 Kwi, 2014   

Bronson napisał/a:
Zastanawia te : 75 piw


Z tego co pamietam sprzed 3 tygodni to wiadomosc o 75 piwach dotyczyla Ska-P.
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Śro 16 Kwi, 2014   

Tak jak mówi MrWoodstock.
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Czw 17 Kwi, 2014   

No i jak widać nie tym razem. A mógł być naprawdę niesamowity koncert. Cóż, pozostaje mieć nadzieję, że Jurek w końcu Lemmyego zaprosi.
 
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Czw 17 Kwi, 2014   

Albo, że Jurka będzie stać na lemmyego :P
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Czw 17 Kwi, 2014   

Myślę, że z tym akurat problemu nie będzie ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang