Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
[Ankieta] Motörhead

Czy chciałbyś/abyś zobaczyć zespół Motörhead na XX Przystanku Woodstock ?
TAK
80%
 80%  [ 59 ]
NIE
19%
 19%  [ 14 ]
Głosowań: 73
Wszystkich Głosów: 73

Autor Wiadomość
BennyLBK  
Rozkręca sie

Wiek: 29
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 101
Skąd: LBK
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

Do zrobienia czy nie, ja przedwczoraj za pomocą lastfm (z góry uprzedzam, że dobry sposób, bo wszystkie informacje aktualne) analizowałem kto może być główną gwiazdą tegorocznego Woodstocku i patrząc na okołowoodstockowe festy w Europie wyszło mi, że są właśnie dwie możliwości - albo Motorhead z 3 koncertami 3 dni pod rząd, albo Megadeth. Serio nic innego mi nie pasowało, no chyba że wezmą wykonawcę totalnie z dupy.
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

Owsiak lubi nazywać wykonawcę z dupy gwiazdą, więc się nie napalajta. :D
 
 
 
slug  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 10 Kwi 2014
Posty: 4
Skąd: polska
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

megadejv nie może być bo 1.08 i 2.08 ma już koncerty a head'em 31.07 na woodzie jest już Volbeat.
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

3 koncerty pod rząd to nie jest raczej jakiś wielki problem, nawet dla dziadka Lemmy'ego, rach ciach ciach zagrają, może bis i jeb w auto i do Berlina, Zebrahead tak zrobiło z tego co pamiętam, ale

Kefir napisał/a:
Owsiak lubi nazywać wykonawcę z dupy gwiazdą, więc się nie napalajta.


i to jest prawda :D Ale z drugiej strony Acidy się potwierdziły, a Titi i Lemmy na jednym festiwalu to dopiero spełnienie marzeń :P
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

winogron napisał/a:
3 koncerty pod rząd to nie jest raczej jakiś wielki problem, nawet dla dziadka Lemmy'ego, rach ciach ciach zagrają, może bis i jeb w auto i do Berlina, Zebrahead tak zrobiło z tego co pamiętam

Zebrahead, o ile się nie mylę, to grandziło jeszcze dłuższy czas w wiosce piwnej ;)
 
 
 
MrWoodstock  
Rozkręca sie
Jak wygląda twarz bez Brody ?! JAK DUPA !!!

Wiek: 38
Dołączył: 30 Cze 2011
Posty: 126
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

Przegladalem wczoraj zespoly z Wacken i pierwsze co przyszlo mi na mysl to Megadeth jako headliner. Jakos tak czuje ze ten zespol jutro Jurek oglosi w audycji. Ostatnio nawet mowil ze kapala ktora przedstawi to idealnie pasuje na Woodstock wiec sobie mysle w ten sposob ze Anthrax namowil Megadeth :P Ja tam nie bede sie smucic bo juz teraz lineup jest mocarny w porownaniu do zeszlego roku i chyba jeden z lepszych w ostatnich latach. A z zespolow ktore bym chcial jako gwiazde Woodstocku patrzac na liste z Wacken bo pewnie z tego festiwalu ktos bedzie (chyba ze Jurek oglosi bombe ktorej sie nikt nie spodziewa).
Children of Bodom
Motorhead
i uwaga Steel Panther i jak dla mnie oni zaraz obok Megadeth sa w pozycji gwiazdy :)

Czas pokaze i jutro sie dowiemy :)

pozdrawiam :)
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

MrWoodstock napisał/a:
Children of Bodom


Człowieku, weź nie strasz... mam nadzieję, że oni nie zawitają na woodstock. A Motorhead mimo wszystko wydaje mi się najbardziej prawdopodobny.
 
 
 
slug  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 10 Kwi 2014
Posty: 4
Skąd: polska
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

Propos Wacken. Jest jeszcze jedna duża kapela obok Motorhead, która by pasowała.
Red Hot Chilii Peppers.
Koncerty grają głównie w soboty, a 02.08 mają lukę. I o tą kapele mogli się starać od 3 lat...
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

slug napisał/a:
Propos Wacken. Jest jeszcze jedna duża kapela obok Motorhead, która by pasowała.
Red Hot Chilii Peppers.
Koncerty grają głównie w soboty, a 02.08 mają lukę. I o tą kapele mogli się starać od 3 lat...

W sumie też niegłupie i też by się zgadzało. Byłoby spoko, chociaż nie jestem fanem Red Hotów (mają świetnych muzyków i słabego wokalistę) - z tego powodu mam jednak nadzieję na Motorhead.
 
 
 
slug  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 10 Kwi 2014
Posty: 4
Skąd: polska
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

e nie poebao mi się. To co na Wacken to red hot chili PIPERS. Nevermind. :D

Jednak Motorhead.
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

Red Hot Chili Pipers jak najbardziej niech wpadają :D Nie ma to jak AC/DC na dudach :D
 
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

ale to jest Red Hot Chilli PIPERS, ze Szkocji :) Więc Motor dalej bardziej prawdopodobny :P
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

MrWoodstock napisał/a:
Ostatnio nawet mowil ze kapala ktora przedstawi to idealnie pasuje na Woodstock wiec sobie mysle w ten sposob ze Anthrax namowil Megadeth)

Kurde, mnie tam jakoś do Woodstocku bardziej pasuje blues i taki rock'n'roll jaki grają/grały T.Love, Piersi (starsze), Armia, Hey, Dżem czy Ira. Jurek osobiście za metalem nie przepada, więc nie wiem czy wypowiedziałby się w ten sposób o Megadeath ;) Ale jak by byli to pewnie zawitam pod scenę. Wolałbym to niż Motorhead bo pewnie mniej ludzi by specjalnie przyjechało, w końcu Mustayne ostatnimi czasy dość często bywał w Polsce.
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

Nie przepada za metalem, ale zaprasza Machine Head, Vadera czy nawet ten słynny Sabaton (o którym powiedział że to najlepszy woodstockowy koncert - zaraz po ich zejściu ze sceny). A to co Jasiek napisał, że do Wooda najbardziej pasuje blues i rock n' roll - to jeszcze bardziej sprowadza trop na Motorhead. W końcu na początku koncertów Lemmy zawsze mówi "we are Motorhead, and we play rock n' roll!" - no i pomimo różnych klasyfikacji - Motorhead w nurt rock n' rolla jak najbardziej się wpisuje. I wcale nie uważam, żeby na Motorhead się zwaliły jakieś wielkie tłumy. Na pewno nie takie jak na Prodigy.

A na sam koniec włączę sobie tryb gramatycznego nazisty - nie Megadeath, a Megadeth, nie Mustayne a Mustaine :D
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

KazikHansen napisał/a:
Nie przepada za metalem, ale zaprasza Machine Head, Vadera czy nawet ten słynny Sabaton (o którym powiedział że to najlepszy woodstockowy koncert - zaraz po ich zejściu ze sceny)

Poczytaj sobie Skaradzińskiego "Przystanek Woodstock". Wiadomo, że kapele metalowe też zapraszał, ale to moim zdaniem bardziej ukłon w stronę tych, który tego żądali.

Dominujący i tak zawsze był rock i reggae.

Co do błędów, to nie słucham tej kapeli więc nie chciało mi się nawet sprawdzać poprawności zapisu :) Tak mi wyszło po wzięciu tego na logikę zapisu englisha,
 
 
 
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 16 Kwi, 2014   

Wędrując po necie w celu znalezienia choćby drobnej informacji pozwalającej coś tam spekulować na temat tego czy Motórhead zagra na XX Przystanku dziś pojawiło się wiele postów na facebook-u Przystanku Woodstock najbardziej zaintrygowała mnie wypowiedź
Pana Pawła:
Cytat:
"Najprawdopodobniej (jeszcze nieoficjalnie) będzie Motörhead. (...)"


Domysły aby czy źródło zbliżone do Jurka ? Nie wiem. Wiem natomiast że Lemmy ma grafik mocno napięty i to kto zagra okaże się dziś. Zastanawia te : 75 piw ? Kto ma taki przemiał przed koncertem ? xd

EDIT: Na last.fm w wydarzeniu :Woodstock Festival Poland 2014 (Przystanek Woodstock 2014) w line upie ... Motorhead. Robi się gorąco ;D

[video]http://www.youtube.com/watch?v=lsmB_NiAqco[/video]
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 16 Kwi, 2014   

Ale w komentarzach mówią że to niepotwierdzone info (tak samo jak i tutaj zresztą). Mimo to, wszystkie znaki wskazują na to, że ten Motorhead jednak zagra. Ciężko będzie wytrzymać do "Się kręci" :D

[video]http://www.youtube.com/watch?v=LyuDyWc09G8[/video]
 
 
 
MrWoodstock  
Rozkręca sie
Jak wygląda twarz bez Brody ?! JAK DUPA !!!

Wiek: 38
Dołączył: 30 Cze 2011
Posty: 126
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 16 Kwi, 2014   

Bronson napisał/a:
Zastanawia te : 75 piw


Z tego co pamietam sprzed 3 tygodni to wiadomosc o 75 piwach dotyczyla Ska-P.
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Śro 16 Kwi, 2014   

Tak jak mówi MrWoodstock.
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Czw 17 Kwi, 2014   

No i jak widać nie tym razem. A mógł być naprawdę niesamowity koncert. Cóż, pozostaje mieć nadzieję, że Jurek w końcu Lemmyego zaprosi.
 
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Czw 17 Kwi, 2014   

Albo, że Jurka będzie stać na lemmyego :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania