Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
[Ankieta] Motörhead

Czy chciałbyś/abyś zobaczyć zespół Motörhead na XX Przystanku Woodstock ?
TAK
80%
 80%  [ 59 ]
NIE
19%
 19%  [ 14 ]
Głosowań: 73
Wszystkich Głosów: 73

Autor Wiadomość
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pon 07 Kwi, 2014   

No gdyby tak było, to wspaniały Woodstock się szykuje :D
 
 
 
Oczko66617  
Rozkręca sie
We are your friends


Wiek: 28
Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 100
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 08 Kwi, 2014   

Jak usłyszałem o tej gwieździe co się o nią starają od 3 lat i o 75 browarach to właśnie motorhead mi przyszedł do głowy. Oby.
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 08 Kwi, 2014   

Do opisuje pasuje jeszcze Tankard - oni mają naprawdę sporo piosenek o piwie.
 
 
 
Zander  
Rozkręca sie


Dołączył: 15 Sty 2013
Posty: 113
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 08 Kwi, 2014   

Więc pozostaje czekać do jutra :D
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 08 Kwi, 2014   

Jutro nie będą chyba ogłaszane zespoły. Dopiero w następną środę z tego co się orientuję.
 
 
 
Zander  
Rozkręca sie


Dołączył: 15 Sty 2013
Posty: 113
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 08 Kwi, 2014   

Prawdę mówiąc nigdy się w tym nie orientowałem ;)
 
 
BennyLBK  
Rozkręca sie

Wiek: 29
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 101
Skąd: LBK
Wysłany: Śro 09 Kwi, 2014   

coś wyczuwam, że ekipa Lemmy'ego będzie gwiazdą tegorocznego Woodstocku
 
 
Cyman!  
Coś już napisał

Wiek: 36
Dołączył: 23 Mar 2011
Posty: 68
Skąd: TCV
Wysłany: Śro 09 Kwi, 2014   

Mam podobne przeczucie. Oby Lemmy był w formie i dał radę zagrać 2 koncerty w ciągu 2 dni - grają bowiem na Wacken. Kto wie, może za tydzień o tej porze będziemy świętować... ;)
 
 
slug  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 10 Kwi 2014
Posty: 4
Skąd: polska
Wysłany: Czw 10 Kwi, 2014   

I tak będzie. Na obecnej trasie zdarzają się koncerty z dnia na dzień, więc myślę, że nie powinno to sprawić Lemmyemu problemu. A poza tym na stronie WOŚPu w zakładce Woodstock jest miejsce na jedną dużą gwiazdę jeszcze. Wszystko inne zespoły, które wpasowałyby się w klimat Wooda- albo już grają w Polsce gdzie indziej, albo nie są wtedy w trakcie europejskiej trasy.

Lemmy grałby wtedy dzień po Wacken, czyli 02.08. Bo zakładam, że "hedlinerami" 31.07 i 01.08 są kolejno Volbeat i Ska-P
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Czw 10 Kwi, 2014   

Ja w sumie nie wiem kogo uważać za headlinera, bo jednak Accept czy Skid Row też mogą takimi być jeśli chodzi o Woodstock (mniejszymi, ale zawsze). Cała opcja z Motorhead wydaje się coraz bardziej prawdopodobna. Myślę, że tam można przerzucić do plot, bo póki co - wydaje się to być całkiem realne :D Tak nawiasem, czy jest tu ktoś, kto nie chciałby na Woodstocku usłyszeć "We are Motorhead, and we play rock n' roll"? Możliwe, ale zakładam że spora część by chciała :D
 
 
 
Cyman!  
Coś już napisał

Wiek: 36
Dołączył: 23 Mar 2011
Posty: 68
Skąd: TCV
Wysłany: Pon 14 Kwi, 2014   

Mała wątpliwość: kapela na swojej stronie internetowej dodała info o koncercie w Belgii 3 sierpnia, czyli w niedzielę. Jak wiadomo na Woodstocku mogliby zagrać tylko w sobotę, czekałyby ich zatem 3 koncerty pod rząd (Wacken, Woodstock, Lokerse Feesten). Czy Lemmy dałby radę? Byle do środy...
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pon 14 Kwi, 2014   

Myślę że to jest do zrobienia. W dobie dzisiejszej techniki raczej nie stoi to na przeszkodzie. Mam nadzieję, że Lemmy jednak się pojawi :D
 
 
 
BennyLBK  
Rozkręca sie

Wiek: 29
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 101
Skąd: LBK
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

Do zrobienia czy nie, ja przedwczoraj za pomocą lastfm (z góry uprzedzam, że dobry sposób, bo wszystkie informacje aktualne) analizowałem kto może być główną gwiazdą tegorocznego Woodstocku i patrząc na okołowoodstockowe festy w Europie wyszło mi, że są właśnie dwie możliwości - albo Motorhead z 3 koncertami 3 dni pod rząd, albo Megadeth. Serio nic innego mi nie pasowało, no chyba że wezmą wykonawcę totalnie z dupy.
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

Owsiak lubi nazywać wykonawcę z dupy gwiazdą, więc się nie napalajta. :D
 
 
 
slug  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 10 Kwi 2014
Posty: 4
Skąd: polska
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

megadejv nie może być bo 1.08 i 2.08 ma już koncerty a head'em 31.07 na woodzie jest już Volbeat.
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

3 koncerty pod rząd to nie jest raczej jakiś wielki problem, nawet dla dziadka Lemmy'ego, rach ciach ciach zagrają, może bis i jeb w auto i do Berlina, Zebrahead tak zrobiło z tego co pamiętam, ale

Kefir napisał/a:
Owsiak lubi nazywać wykonawcę z dupy gwiazdą, więc się nie napalajta.


i to jest prawda :D Ale z drugiej strony Acidy się potwierdziły, a Titi i Lemmy na jednym festiwalu to dopiero spełnienie marzeń :P
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

winogron napisał/a:
3 koncerty pod rząd to nie jest raczej jakiś wielki problem, nawet dla dziadka Lemmy'ego, rach ciach ciach zagrają, może bis i jeb w auto i do Berlina, Zebrahead tak zrobiło z tego co pamiętam

Zebrahead, o ile się nie mylę, to grandziło jeszcze dłuższy czas w wiosce piwnej ;)
 
 
 
MrWoodstock  
Rozkręca sie
Jak wygląda twarz bez Brody ?! JAK DUPA !!!

Wiek: 38
Dołączył: 30 Cze 2011
Posty: 126
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

Przegladalem wczoraj zespoly z Wacken i pierwsze co przyszlo mi na mysl to Megadeth jako headliner. Jakos tak czuje ze ten zespol jutro Jurek oglosi w audycji. Ostatnio nawet mowil ze kapala ktora przedstawi to idealnie pasuje na Woodstock wiec sobie mysle w ten sposob ze Anthrax namowil Megadeth :P Ja tam nie bede sie smucic bo juz teraz lineup jest mocarny w porownaniu do zeszlego roku i chyba jeden z lepszych w ostatnich latach. A z zespolow ktore bym chcial jako gwiazde Woodstocku patrzac na liste z Wacken bo pewnie z tego festiwalu ktos bedzie (chyba ze Jurek oglosi bombe ktorej sie nikt nie spodziewa).
Children of Bodom
Motorhead
i uwaga Steel Panther i jak dla mnie oni zaraz obok Megadeth sa w pozycji gwiazdy :)

Czas pokaze i jutro sie dowiemy :)

pozdrawiam :)
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

MrWoodstock napisał/a:
Children of Bodom


Człowieku, weź nie strasz... mam nadzieję, że oni nie zawitają na woodstock. A Motorhead mimo wszystko wydaje mi się najbardziej prawdopodobny.
 
 
 
slug  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 10 Kwi 2014
Posty: 4
Skąd: polska
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

Propos Wacken. Jest jeszcze jedna duża kapela obok Motorhead, która by pasowała.
Red Hot Chilii Peppers.
Koncerty grają głównie w soboty, a 02.08 mają lukę. I o tą kapele mogli się starać od 3 lat...
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 15 Kwi, 2014   

slug napisał/a:
Propos Wacken. Jest jeszcze jedna duża kapela obok Motorhead, która by pasowała.
Red Hot Chilii Peppers.
Koncerty grają głównie w soboty, a 02.08 mają lukę. I o tą kapele mogli się starać od 3 lat...

W sumie też niegłupie i też by się zgadzało. Byłoby spoko, chociaż nie jestem fanem Red Hotów (mają świetnych muzyków i słabego wokalistę) - z tego powodu mam jednak nadzieję na Motorhead.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group