Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kefir
Śro 23 Kwi, 2014
Judas Priest a może The Rolling Stones
Autor Wiadomość
shvedeq  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 21
Skąd: Namysłów
Wysłany: Śro 23 Kwi, 2014   Judas Priest a może The Rolling Stones

Końcówka wczorajszego bloga. Jak wiadomo dzisiaj jest 43 rocznica wydania albumu Sticky Fingers Stonesów oraz 34 British Steel Judasów. Może akurat Jurkowi chodziło o ogłoszenie dziś wieczorem jednej z tych kapel na PW?
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 23 Kwi, 2014   

Wątpię - w końcu głównym headlinerem tegorocznym ma być Manu Chao, a wymienione przez Ciebie zespoły to wg. mnie jednak gwiazdy dużo większego formatu niż headliner. No w tym roku na pewno nie, chociaż nie powiem - usłyszeć Stonesów na Woodstocku to byłoby coś wspaniałego - podejrzewam że dla samego zespołu także, w końcu Woodstock 69 ich ominął, a festiwal organizowany przez Jaggera, który miał niby przebić Woodstock, okazał się niewypałem, więc wydaje mi się, że to mógłby dla samych muzyków być jakiś taki "powrót do przeszłości".
 
 
 
Oczko66617  
Rozkręca sie
We are your friends


Wiek: 29
Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 100
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 23 Kwi, 2014   

Dziś będą zespoły na małą scenę ogłaszane. A na dużą zostało o ile się nie mylę jedno miejsce i będzie to kapela w stylu Kirila dzajkovskiego prawdopodobnie na zakończenie.
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 23 Kwi, 2014   

Oczko66617 napisał/a:
Dziś będą zespoły na małą scenę ogłaszane. A na dużą zostało o ile się nie mylę jedno miejsce i będzie to kapela w stylu Kirila dzajkovskiego prawdopodobnie na zakończenie.


A to na zakończenie nie miał grać Manu Chao?
 
 
 
nie mam pleców  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 306
Skąd: Lądą
Wysłany: Śro 23 Kwi, 2014   

Manu Chau mają grać o północy ostatniego dnia, więc wychodzi na to, że po nich będzie jeszcze jeden koncert. I też liczę na coś w stylu Dziajkowskiego. A w ogóle to w tym roku nie ma żadnej elektroniki, w tamtym były z cztery zespoły w takich klimatach. Ciekawe czy w tym roku coś takiego się pojawi
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Śro 23 Kwi, 2014   

Stonesi, których średnia gaża za koncert przebija budżet całego uctoka? :D I to budżetu z czasów kiedy jeszcze Carlsberg był głównym sponsorem ;-) Juras musiałby sporo słoików pełnych kasy wyciągnąć, żeby im sprostać. Jeśli w ogóle udałoby się mu ich zaprosić, skoro o skromnego Manu ponoć 3 lata musiał się starać..
A co do elektroniki to też mam nadzieję na wreszcie kogoś w tych klimatach.
 
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Śro 23 Kwi, 2014   

Dam sobie małego palca uciąć że nie przyjadą. Niemożliwe. (i dobrze że nie przyjadą, powtórka z TP w 2011)
 
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Śro 23 Kwi, 2014   

W stylu Dzajkovskiego? To jak dla mnie beznadziejna wiadomość. Byłem w okolicy gdy Kiril był na scenie i mocno mnie to denerwowało. Wszystkie kawałki wydawały się takie same a zwłaszcza trąbki <haha> . Chociaż w sumie elektronika w takim wydaniu się przyjeła na woodstocku (niestety IMO), więc przydałoby się coś dla spragnionych takiej muzy ludzi. Ucieknę w tym czasie na drugi koniec pola <haha> .
 
 
 
Cyman!  
Coś już napisał

Wiek: 37
Dołączył: 23 Mar 2011
Posty: 68
Skąd: TCV
Wysłany: Śro 23 Kwi, 2014   

I znowu temat w dziale "ploty" tylko na podstawie fragmentu bloga, czy wypowiedzi Owsiaka? Czy przykład Iron Maiden, albo Motorhead niczego nie nauczył? Woodstock to niestety nie ten rozmiar kapelusza...
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Śro 23 Kwi, 2014   

A na filmiku reklamującym 10 lat w UE leci Hey Jude i jest Woodstock. Paul McCartney będzie ogłoszony, jak nic.
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 23 Kwi, 2014   

Ja sądzę że premier Tusk wykona Hey Jude. A jak ktoś jest przeciwny czynnym politykom, to zawsze można dać kogoś mniej mainstreamowego:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=_Efr6Q0QIYI[/video]
 
 
 
Laszczka  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączyła: 14 Sty 2014
Posty: 15
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: Sob 26 Kwi, 2014   

Oczko66617 napisał/a:
Dziś będą zespoły na małą scenę ogłaszane. A na dużą zostało o ile się nie mylę jedno miejsce i będzie to kapela w stylu Kirila dzajkovskiego prawdopodobnie na zakończenie.

jedno miesce??? <zdziwiony>
w zeszłym roku na dużej było ile, 29, 30?
teraz ma być mniej?
 
 
Oczko66617  
Rozkręca sie
We are your friends


Wiek: 29
Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 100
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sob 26 Kwi, 2014   

Laszczka napisał/a:
Oczko66617 napisał/a:
Dziś będą zespoły na małą scenę ogłaszane. A na dużą zostało o ile się nie mylę jedno miejsce i będzie to kapela w stylu Kirila dzajkovskiego prawdopodobnie na zakończenie.

jedno miesce??? <zdziwiony>
w zeszłym roku na dużej było ile, 29, 30?
teraz ma być mniej?


Według kafelek na stronie woodstocku jest 27 zespołów na dużej więc tak wychodzi bo trzeba doliczyć 3 z eliminacji i 2 bączki. A rok temu było 28 zespołów na dużej.
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Nie 27 Kwi, 2014   

KazikHansen napisał/a:
Ja sądzę że premier Tusk wykona Hey Jude. A jak ktoś jest przeciwny czynnym politykom, to zawsze można dać kogoś mniej mainstreamowego:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=_Efr6Q0QIYI[/video]


niezle. nadaje sie do muzyki jak do polityki. Ale dystans do samego siebie sie liczy
 
 
miko95ful  
Lubi pieprzyć
Maiden Family


Wiek: 25
Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 584
Skąd: Tuchola
Wysłany: Nie 27 Kwi, 2014   

Gdyby Stonesi przyjechali byłbym szczęśliwy... Gdyby Judas Priest to jeszcze bardziej! Tylko nadal myślę że jednak nie przyjadą... a szkoda
 
 
Laszczka  
Forumowy prawiczek


Wiek: 31
Dołączyła: 14 Sty 2014
Posty: 15
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: Śro 30 Kwi, 2014   

smutałke
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto 27 Maj, 2014   

miko95ful napisał/a:
Gdyby Stonesi przyjechali byłbym szczęśliwy

i zdeptany
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
kuoki

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group