Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Agó
Śro 19 Lut, 2014
Coma
Autor Wiadomość
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 13 Sty, 2014   

Pytanie : czy hejtowanie coś zmieni ? Swego czasu Eris is My Homegirl zbierął masę hejtów a i tak zagrał i znikł z Polskiej sceny muzycznej tak nagle jak się pojawił xd
Zespół Coma mimo dużego upływu czasu cieszy się nie słabnącym zainteresowaniem stąd nie ma zdziwienia że są brani pod uwagę a że ma być jubileuszowa edycja Jurek rozgląda się za zespołami, które na Woodsie zaczynały i ich kariera trwa nadal w najlepsze, wpierw Volbeat ze świata a teraz Coma z Polski.
 
 
Pijany Marcin  
Forumowy prawiczek
ZARAZ BĘDZIE CIEMNO

Dołączył: 07 Lip 2012
Posty: 48
Skąd: Tortuga
Wysłany: Pon 13 Sty, 2014   

Na koncert pewnie nie pójdę ale hejtować ich też nie będę :)
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pon 13 Sty, 2014   

miko95ful napisał/a:
Mmmmmm na pewno będzie tak krwawe pogo że się inni ludzie pozabijają... mmmm

Już się tak pozabijali w tym żywiołowym koncercie,że po wygraniu przez nich Bączka Jurek dał wyjątkowo jeszcze drugiego dla Indios Bravos. Więc jak się zgodzi drugi raz na ich występ to pewnie odbędzie się on w podczas PW,ale w jakimś klubie grafomana. ;)) A zanim zaczęli nagrywać płyty to taki fajny zespół był <haha>
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 14 Sty, 2014   

Bronson napisał/a:
Pytanie : czy hejtowanie coś zmieni ? Swego czasu Eris is My Homegirl zbierął masę hejtów a i tak zagrał i znikł z Polskiej sceny muzycznej tak nagle jak się pojawił xd
Zespół Coma mimo dużego upływu czasu cieszy się nie słabnącym zainteresowaniem stąd nie ma zdziwienia że są brani pod uwagę a że ma być jubileuszowa edycja Jurek rozgląda się za zespołami, które na Woodsie zaczynały i ich kariera trwa nadal w najlepsze, wpierw Volbeat ze świata a teraz Coma z Polski.

Coma furorę zrobiła na długo przed Woodstockiem ;)

A Coma sama w sobie jest bardzo ciekawa muzycznie i kompozycyjnie, ma świetnych instrumentalistów, natomiast teksty i maniery Roguckiego to już sprawa indywidualnego podejścia. Mnie one nie przeszkadzają, nie jaram się nimi też jakoś specjalnie.

A na Woodstocku 2006 zagrali świetnie i zasłużyli na tego Bączka, podobnie jak Indios Bravos.
 
 
 
xbluexcatx  
Coś już napisał
łojeżu.

Wiek: 32
Dołączyła: 16 Sty 2014
Posty: 80
Skąd: gorzów.
Wysłany: Pią 17 Sty, 2014   

Co prawda na Comie byłam tylko raz, na festiwalu w Jarocinie, ale z przyjemnością to powtórzę. :) oby oby!
 
 
 
G.R.E.G  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 24 Lip 2012
Posty: 41
Skąd: Krosno
Wysłany: Pią 17 Sty, 2014   

Jak tak chcą wystąpić na PW 2014 to niech startują w eliminacjach.Luxtorpeda potrafiła sie przebić przez cale eliminacje.A niech nie robią tak jak Happysad że poprosili Jurka i On sie zgodził.Bo dla mnie to jest takiego rodzaju żebranie o występ na Woodstocku.
 
 
Ingenue  
Rozkręca sie

Dołączyła: 25 Cze 2013
Posty: 104
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 17 Sty, 2014   

A ja myślę, że hs to nie jedyny zespół, który 'żebrał' tylko jedyny, który się do tego przyznał. Kurcze, możemy ich nie lubić, ale to nie ten status żeby startować z debiutantami, bo Luxtorpeda to był debiut tylko ze znanymi ludźmi.
 
 
Sal_P  
Rozkręca sie
chliporzyg odwantorniony

Wiek: 31
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 287
Skąd: San Skarżysko
Wysłany: Pią 17 Sty, 2014   

Nie no, czego by nie sądzić o ich twórczości to za duży format na eliminacje ;p Luxtorpeda niby była supergrupą ale jednak debiutującą.
 
 
 
forysiowa  
Rozkręca sie


Wiek: 27
Dołączyła: 16 Lis 2013
Posty: 298
Skąd: Jaworze
Wysłany: Pią 17 Sty, 2014   

Happysad nie żebrał właściwie. Kiedyś coś tam Prezesowi wspomnieli, później dostali telefon i się zgodzili, bo to było ich marzenie. Tyle. Co do Comy - nie wiem, znam dwie piosenki na krzyż, więc się nie wypowiem. Chyba bym nie poszła pod scenę.
 
 
 
Zakrzak  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 12 Lip 2012
Posty: 23
Skąd: Opolskie
Wysłany: Sob 18 Sty, 2014   

Jak Roguck ogoli mordę albo będzie śpiewa zza parawanu to chętnie



 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Sob 18 Sty, 2014   

Nie wiem czy znajdzie czas, bo podobno ma być jurorem w Must Be The Music czy coś takiego...
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Sob 18 Sty, 2014   

Nie dla mnie. Mama nadzieję że do tego nie dojdzie.
 
 
 
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 19 Sty, 2014   

Dahomej napisał/a:
Nie wiem czy znajdzie czas, bo podobno ma być jurorem w Must Be The Music czy coś takiego...


To je prawda:

Piotr Rogucki jurorem w VII edycji "Must Be The Music"
 
 
malkontent  
Lubi pieprzyć
spodziewaj się niespodziewanego


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 541
Skąd: z żółwiowa
Wysłany: Pon 20 Sty, 2014   

Może będą, może powalą połowę woodstockowiczów, a w tym czasie niech druga połowa posiedzi w piwnym ogródku, na luzie. Nie ma tak żeby wszystkim ze wszystkim dogodzić.

Choć jak widać po komentarzach i nadużywaniu tandetnego słowa "hejtować" w różnych jego odsłonach miasteczko piwne będzie pękać w szwach <rotfl3>
 
 
evilpauker  
Coś już napisał

Dołączył: 18 Gru 2010
Posty: 56
Skąd: Płock
Wysłany: Pią 24 Sty, 2014   

Bronson napisał/a:
Dahomej napisał/a:
Nie wiem czy znajdzie czas, bo podobno ma być jurorem w Must Be The Music czy coś takiego...


To je prawda:

Piotr Rogucki jurorem w VII edycji "Must Be The Music"


Potwierdzam. Koleżanka startowała i byl.
 
 
Pijany Marcin  
Forumowy prawiczek
ZARAZ BĘDZIE CIEMNO

Dołączył: 07 Lip 2012
Posty: 48
Skąd: Tortuga
Wysłany: Pią 24 Sty, 2014   

evilpauker napisał/a:
Bronson napisał/a:
Dahomej napisał/a:
Nie wiem czy znajdzie czas, bo podobno ma być jurorem w Must Be The Music czy coś takiego...


To je prawda:

Piotr Rogucki jurorem w VII edycji "Must Be The Music"


Potwierdzam. Koleżanka startowała i byl.




w takim razie prosimy o opuszczenie woodstocku i niech gra na ku*wa pikniku country w mrągowie
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Sob 25 Sty, 2014   

haha, a jakby nie był jurorem w MBTM to na woodzie mógłby występować? ;) Ehh..

Jeśli chodzi o mnie to lubię czasem posłuchać kawałków Comy, natomiast nie lubię Roguckiego, więc mieszane uczucia. Jakby grali na woodzie i nie miałabym nic lepszego do roboty akurat to może gdzieś tam z boku postać bym się przeszła.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Sob 25 Sty, 2014   

Pijany Marcin napisał/a:
w takim razie prosimy o opuszczenie woodstocku i niech gra na ku*wa pikniku country w mrągowie

Ale pierdolenie... Jakoś obecność Titusa, Nergala czy Piekarczyka nie budziła takich słów. Koleś sobie chce dorobić i tyle, jego sprawa.
 
 
 
Kaśków  
Forumowy prawiczek


Wiek: 28
Dołączyła: 07 Lip 2013
Posty: 20
Skąd: Suszec
Wysłany: Pią 31 Sty, 2014   

Nieee... Kiedyś może i by mnie ucieszyła ta wiadomość, ale po tym co ostatnio Rogucki odpierdziela to go nie chcę na woodstocku :(
 
 
kecaj1603  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 131
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 31 Sty, 2014   

Cóż sam za nimi nie przepadam chociaż nie zdziwię się jak zagrają w końcu pełno dzieciaków uwielbia tą kapele. Osobiście jednak nie lubię ich muzyki, mają kilka znośnych kawałków ale nic poza tym. Raz ich widziałem na żywo i też bez rewelacji. Poza może dwoma numerami zero energii, Rogucki często śpiewał tak że nie szło słowa zrozumieć. Osobiście uważam że polska scena metalowa/rockowa ma wielu innych lepszych artystów np taki Alastor byłby znacznie lepszą i na pewno tańsza opcją.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania