Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Włochaty
Autor Wiadomość
TSW06  
Rozkręca sie
Surfaktan

Wiek: 30
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 175
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Śro 11 Cze, 2014   

KazikHansen napisał/a:

Idiotycznie to brzmią teksty Włochatego niestety :D Tak samo jak popieranie anarchokolektywizmu. Na prawdę nie mogę uwierzyć że w XXI wieku ktoś to uważa za realne pomysły.


Udowodniłeś, że jedyne co jest idiotyczne, to to, co masz w głowie. Naprawdę sądzisz, że chłopaki wierzą w anarchię i za nią by walczyli na ulicach? Weź pomyśl zanim coś napiszesz.
 
 
 
vvv  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączyła: 12 Lis 2012
Posty: 53
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Śro 11 Cze, 2014   

nigdy nie pojmę postawy, że jakoby szerokie grono osądzone mianem gimbusów jedynie słucha włochatego. jaki 14 letni dzieciak wierzy w ekologizm, w wegetarianizm? teksty włochatego trzeba zrozumieć i kto nie jest ignorantem wb spraw ziemskich to nie będzie się zapluwał nad tym jacy to oni są za bardzo w chuj bunt i anarcha. sama z nawoływania do anarchii się śmieję, a włochatego uwielbiam za ich zaangażowanie w to co tworzą. i cholera wie czy te ich buciki są ze skóry czy też nie. wege glany wyglądają tak samo.
polecam tekst 'ziemi poświęcone'. czy ktoś może powie że to bzdurny test o bzdurnym przekazie dla dzieciaków?
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 11 Cze, 2014   

TSW06 napisał/a:
KazikHansen napisał/a:

Idiotycznie to brzmią teksty Włochatego niestety :D Tak samo jak popieranie anarchokolektywizmu. Na prawdę nie mogę uwierzyć że w XXI wieku ktoś to uważa za realne pomysły.


Udowodniłeś, że jedyne co jest idiotyczne, to to, co masz w głowie. Naprawdę sądzisz, że chłopaki wierzą w anarchię i za nią by walczyli na ulicach? Weź pomyśl zanim coś napiszesz.


No ale w swoich tekstach mówią o anarchii, podejrzewam że występują po squatach także. Dla mnie dyskwalifikuje to zespół na całej linii. Zresztą anarchizm ogólnie ma różne oblicza - anarchokolektywizm, czy anarchokomunizm, którego nie trawię z zasady, ale jest też anarchokapitalizm, który wydaje mi się ciekawy, ale nierealny do zrealizowania.

Dajcie spokój, przecież Włochatego nie da się traktować poważnie. Pierdololo o ekologii też mnie nie przekona.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi