Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Manu Chao La Ventura
Autor Wiadomość
TSW06  
Rozkręca sie
Surfaktan

Wiek: 31
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 175
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pią 18 Kwi, 2014   

Jezu, jak się cieszę, że nie Motor. A Manu to największa gwiazda, jaka kiedykolwiek zagrała na Uctoku (według mnie) YEAH!!!!
 
 
 
Dimebag  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 17 Kwi 2014
Posty: 3
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: Pią 18 Kwi, 2014   

ja rozumiem ze dla kazdego gwiazda jest inn a itd ale panowie i panie to jest XX woodstock tak? i sorry ale Manu nie umywa sie do gwiazdy na takiej imprezie wiec mam nadzieje ze jeszcze co najlepsze to przed nami ;]
 
 
DRY CIDER  
Lubi pieprzyć


Wiek: 44
Dołączył: 31 Mar 2014
Posty: 300
Skąd: Bristol B-B
Wysłany: Pią 18 Kwi, 2014   

Zamiast jednej niby gwiazdy jak The Prodigy,wole 5 fajnych zespolow jak np. Skid Row,Accept,Volbeat,cos mniej komercyjnego,ludzie tu przyjezdzaja (sorry ci normalni)dla atmosfery,tego klimatu,muzyki ze sceny,a nie dla gwiazdy.Jak bede chcial gwiazdy zobaczyc to pierdzielne sobie % i krzyzem sie poloze i gwiazd w h*j bede mial,o ile nie zasne <rotfl3>
 
 
Cyman!  
Coś już napisał

Wiek: 37
Dołączył: 23 Mar 2011
Posty: 68
Skąd: TCV
Wysłany: Pią 18 Kwi, 2014   

Dimebag napisał/a:
ja rozumiem ze dla kazdego gwiazda jest inn a itd ale panowie i panie to jest XX woodstock tak? i sorry ale Manu nie umywa sie do gwiazdy na takiej imprezie wiec mam nadzieje ze jeszcze co najlepsze to przed nami ;]

Zatem lepiej skończ, bo na gwiazdę w Twojej opinii po prostu nie ma już miejsca na Dużej scenie, co zresztą można sprawdzić: http://www.wosp.org.pl/pr...agra/duza_scena
Rzędy poziome to "wielkość" gwiazdy wedle organizatorów, rzędy pionowe to dni w których zagrają. Jak widać pozostało miejsce na jeden zespół w ostatni dzień, pozostałe z dołu strony uzupełnią zwycięzcy Złotych Bączków i kapele z eliminacji. Widocznie nasze oczekiwania były zbyt wysokie... ;)
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 19 Kwi, 2014   

Moje gwiazdy już są a Manu to takie lelumpolelum. Przyjdę i sprawdzę to albo nie przyjdę i bedę robił co innego. XX Przystanek wydaje mi się, że jest ukłonem w stronę tych starych wyjadaczy a nie młodzieży, która przyjeżdża tam dla gwiazd typu Prodigy lub Anthrax. Chcecie gwiazd to do Gdyni do hipsterów. Wszystkiego dobrego <winko>

Edit: Co do tej TABELKI gwiazd i ich "wielkości" wedle organizatorów to czułbym się niepewnie na miejscu Muńka :) Chyba, że odpowiedzialni za stronę pomylili miejsca Comy z t.love to by sie z grubsza zgadzało.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Sob 19 Kwi, 2014   

No i ia_nn napisał(a?) to co chciałem powiedzieć. To nie Opener, OWF czy Coke, żeby spodziewać się gwiazd na skalę światową. Zapomnijcie o Iron Maiden czy Metallice. Motorhead, chociaż mniejszy kaliber też sobie życzy konkretną sałatę za koncert, a narzekacie na wszędobylstwo sponsorów. Takie gwiazdy jak Manu Chao są moim zdaniem zajebistym kompromisem, bo raz, że bywalcy Woodstockowi przeważnie znają, dwa - muzycznie zgadzają się z PW, trzy - na pewno dla nich występ na Woodstocku jest w jakimś sensie zaszczytem. I, do cholery, wolę takiego artystę mniejszego kalibru, a na Woodstocku na pewno gwiazdę pomimo opinii, który da z siebie wszystko dla publiki, bo przyjechał dlatego. Kapela, która zagra dla kasy i przejdzie obok koncerttu jak Prodigy (bo milion takich grała/zagra) to moim zdaniem minęła by się z celem i to daleko. Ot, taka, pokacowa opinia :P
 
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 19 Kwi, 2014   

mam znaczek przy nicku :) :)
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Sob 19 Kwi, 2014   

Jasiek dobrze podsumował. Tyle w tym temacie
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Sob 19 Kwi, 2014   

Jak mało kiedy muszę się z Jaaaśkiem zgodzić. :)
 
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Sob 19 Kwi, 2014   

I ja się zgadzam. Tegoroczny line-up ułożony jest głównie pod tych, którzy wiedzą czego chcą i wiedzą po co jadą na woodstock, a nie pod "zwiedzających" jak to było w ostatnich latach (kiedy rządził Carlsberg). Wiadomo, że organizatorzy cieszyli się, że mogą zaprosić Prodigy, Sabaton czy inne "światowe formaty", ale w tym roku naprawdę nie jest źle i może trochę odetchną od niektórych wymagań, postanowień czy innych pierdół jak barierki, granie bez bisów bo tak (chociaż z tym może być różnie:P). Co do tych kafelków na stronie wośpu to, jeśli to prawda z tą hierarchią, jest jeszcze wolne miejsce obok Hatebreed i Skindreda :)
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Sob 19 Kwi, 2014   

No trudno się nie zgodzić z Jaaaśkiem. Pierwszy raz tak cholernie napaliłem się na gwiazdę i w sumie nadal chciałbym zobaczyć Motörheada na Woodstocku. Ale i bez niego tegoroczny skład jest dobry. Artyści są popularni a jednocześnie nie są "światowymi firmami koncertowymi", które przyjeżdzają, grają, biorą forsę i jadą dalej.
 
 
 
lara  
Forumowy prawiczek

Wiek: 32
Dołączyła: 13 Sty 2012
Posty: 14
Skąd: OTM
Wysłany: Wto 22 Kwi, 2014   

Czekałam na ten koncert, tak marzenia się spełniają <rotfl3>
 
 
 
olga  
Forumowy prawiczek

Wiek: 27
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 17
Skąd: białystok
Wysłany: Wto 22 Kwi, 2014   

przyjemne dla ucha więc czemu nie, zabawa na pewno będzie przednia :))
 
 
benyk33  
Rozkręca sie
ze mná nie wypijesz?


Dołączył: 14 Mar 2013
Posty: 245
Skąd: GU1
Wysłany: Śro 23 Kwi, 2014   

Cyman! napisał/a:

Zatem lepiej skończ, bo na gwiazdę w Twojej opinii po prostu nie ma już miejsca na Dużej scenie, co zresztą można sprawdzić: http://www.wosp.org.pl/pr...agra/duza_scena
Rzędy poziome to "wielkość" gwiazdy wedle organizatorów, rzędy pionowe to dni w których zagrają. Jak widać pozostało miejsce na jeden zespół w ostatni dzień, pozostałe z dołu strony uzupełnią zwycięzcy Złotych Bączków i kapele z eliminacji. Widocznie nasze oczekiwania były zbyt wysokie... ;)


Jezeli jest tak jak mowisz, to mysle ze na chwile obecna czwartek dla mnie jest mocny, w przeciwienstwie do soboty, gdzie poza Manu nie widze zbyt wiele dla siebie.
Mimo wszystko, wydaje mi sie ze jest to najmocniejszy line up ever. Nie ze najlepszy, bo gusta sa rozne.
 
 
scrooge_  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 30
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 08 Cze, 2014   

ZA RY PI ŚCIE ! Manu Chao, wkońcu. Wolę 10x manu chao niż comę, łzy czy jelonka. elegancko, że zagrają!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group