Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Łzy
Autor Wiadomość
miko95ful  
Lubi pieprzyć
Maiden Family


Wiek: 25
Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 584
Skąd: Tuchola
Wysłany: Czw 22 Maj, 2014   

No Gomora bardzo szkoda... :((
 
 
pakulsky  
Coś już napisał

Wiek: 43
Dołączył: 04 Kwi 2009
Posty: 56
Wysłany: Czw 22 Maj, 2014   

Bronson napisał/a:
Czyli ze nawet na Woodsie można zagrać "po znajomości".

Bronson, nie po znajomości, ale w zamian za długoletnie wsparcie wośpu. Pamiętam, Łzy kiedyś grały trzy koncerty orkiestrowe jednego dnia i to w różnych miastach.
Moim zdaniem na małą scenę pasują.
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 22 Maj, 2014   

Mi się nie podoba ale zawsze mogło być gorzej :)
 
 
Viking  
Typowy spamer
I swój żywot przed nicością ratuje


Wiek: 48
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 1009
Skąd: South Pomerania
Wysłany: Czw 22 Maj, 2014   

Dżizas, co za porażka <urwanie glowy>
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Czw 22 Maj, 2014   

https://www.youtube.com/watch?v=eRT6XwbtfA8


E tam, jest koncertowo fajnie :D
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 22 Maj, 2014   

No koncertowo Łzy zawsze były o poziom lepsze niż na płytach. Pamiętam sprzed 10 lat, że niejeden tru metalowiec się bawił na ich koncercie ;)

2-3 pierwsze płyty były dość znośne i bardzo pod nogę.
 
 
 
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 22 Maj, 2014   

Kothaar napisał/a:
Bronson ni chuja nie mogę zrozumieć jak można wrzucić do jednego dożynkowego worka Budkę Suflera? Zwłaszcza, że grają stare wałki.


Z Budką Suflera sprawa się ma tak, że w latach 90-tych porzucili ambitniejsze granie i postanowili grywać przeboje bardziej pop i grać na darmowych imprezach, po pewnym czasie uznali że jednak są kultową kapelę i nie wypada i teraz faktycznie cenią sie mega, bilety za ponad stówę to raz więcej niż za wyprawę na koncert TSA (sic!). No dobra , jak będą grać stare utwory okej, stara Budka spoko, gorzej jakby pop Budka wyszła ale skoro finalny kocnert to i z pompą być musi to zagrają z honorami. Spoko. Jednak występ zespołu Łzy czy Piersi no sorry. Jurek mógłby Łzy wrzucić do ASP a Piersi na Małą i sprawa załatwiona a nie taki myk. Tak czy siak okaże się już podczas festiwalu ile ludzi się zjedzie :D
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 22 Maj, 2014   

Serio wierzysz, że ludzie na Piersi czy zŁy przejadą całą Polskę? ;)
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw 22 Maj, 2014   

nie przejadą, bo mają to na festynach najdalej wieś obok <haha>
 
 
 
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 22 Maj, 2014   

Jaaasiek napisał/a:
Serio wierzysz, że ludzie na Piersi czy zŁy przejadą całą Polskę? ;)


Miałem na myśli cały line-up. Mówi się ze na Woodstock to nie dla muzyki a dla klimatu, spoko zobaczymy więc jak to z tym w praktyce jest w tym roku ;D
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Czw 22 Maj, 2014   

W tym roku serio przewiduję spadek frekwencji. I dobrze, bedzie luzniej :)
 
 
Miru BGC  
Na pewno offtopuje


Wiek: 31
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 686
Skąd: Bytom
Wysłany: Pią 23 Maj, 2014   

Kto chce niech se narzeka, a ja się przejdę i posłucham bo lubię, i chuj!
 
 
 
TSW06  
Rozkręca sie
Surfaktan

Wiek: 30
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 175
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pią 23 Maj, 2014   

Kothaar napisał/a:
Bronson, Łzy bez Wyszkoni i pseudo Piersi u mnie też wywołały niemały szok. Jednak ni chuja nie mogę zrozumieć jak można wrzucić do jednego dożynkowego worka Budkę Suflera? Zwłaszcza, że grają stare wałki. Co do tych Łez to na pewno nie pójdę na koncert. Jednak tak szczerze to wole już Łzy niż elektronikę, która !IMO! zupełnie nie pasuję do woodstocku.


Dziwne. Wydawało mi się, że lepiej słuchać dobrej elektroniki, niż jakiegokolwiek chłamu. Łzy chłamem są, Gooral nie jest. Poza tym gdzie Ty widzisz elektronikę?
 
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Pią 23 Maj, 2014   

TSW06 napisał/a:
Kothaar napisał/a:
Bronson, Łzy bez Wyszkoni i pseudo Piersi u mnie też wywołały niemały szok. Jednak ni chuja nie mogę zrozumieć jak można wrzucić do jednego dożynkowego worka Budkę Suflera? Zwłaszcza, że grają stare wałki. Co do tych Łez to na pewno nie pójdę na koncert. Jednak tak szczerze to wole już Łzy niż elektronikę, która !IMO! zupełnie nie pasuję do woodstocku.


Dziwne. Wydawało mi się, że lepiej słuchać dobrej elektroniki, niż jakiegokolwiek chłamu. Łzy chłamem są, Gooral nie jest. Poza tym gdzie Ty widzisz elektronikę?


Gdzie widzę elektronikę? Tacy artyści jak Dżajkovski, The Qemists (całkiem spoko swoją drogą xd ), Animal Music czy wspomniany przez ciebie Gooral. To co jest chłamem, a co nie to już indywidualne odczucia. Ja akurat wspomnianego Goorala nie trawie i chyba kuźwa mam do tego prawo? Ty lubisz? Spoko, ja nic do tego nie mam. Napisałem, że na Łzy nie pójdę, ale z dwojga złego prędzej na Łzy bym poszedł.
 
 
 
olbinho  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 24
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 23 Maj, 2014   

w sumie ja mam tak samo jak kolega wyżej... z dwojga złego z goorala i łzy wybrałbym łzy.
Chociaż również się nie wybieram, ale wie ktoś może czy łzy z tą nową wokalistką wykonują również stare utwory ?
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Sob 24 Maj, 2014   

Oczywiście, że wykonują.
 
 
harris  
Rozkręca sie


Dołączył: 31 Gru 2013
Posty: 220
Skąd: ł.
Wysłany: Sob 24 Maj, 2014   

Nie ma co się nadymać Łzy to mała cząstka całego przedsięwzięcia jakim jest Woodstock. A jak komuś przeszkadzają takie zespoły i nie przyjedzie to.... lepiej - będzie luźniej :))
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Śro 28 Maj, 2014   

łotafakisgoinon?!
 
 
Wiesiek  
Forumowy prawiczek

Wiek: 43
Dołączył: 02 Cze 2014
Posty: 2
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 02 Cze, 2014   

Byłem ostatnio na ich koncercie na zlocie motocyklowym w Krakowie i muszę przyznać że koncert był wypasiony. Co prawda dziwnie się słuchało jak grali Narcyza i może jeszcze z dwóch emanujących miłością numerów, ale cała reszta koncertu to pełna rockowego zacięcia energia, wokalistka również daje sobie radę. Kupiłem sobie nawet nową płytę i stwierdzam że za wyjątkiem paru numerów które nie pasują do reszty i mogło by ich nie być, płyta jest bardzo dobra. Ogólnie wrażenia na duży plus w stosunku do ich powszechnie panującego wizerunku. To jest kawałek który najlepiej oddaje klimat płyty o której pisałem
https://www.youtube.com/watch?v=M-UOMwVsvzI
Nie wiem co w czasie ich występu będzie grało na dużej scenie, ale jak nic ciekawego nie będzie to chętnie się przejdę.
 
 
MedeiS  
Forumowy prawiczek


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Cze 2014
Posty: 11
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: Nie 08 Cze, 2014   

Oezu. Agnieszka- najbardziej znienawidzony przeze mnie utwór w czasach przedszkola i podstawówki, chyba nie trzeba tłumaczyć czemu xD. Dzisiaj się śmieje, ale dawniej- <beksa> .

Trzeba będzie omijać ten koncert na Woodzie, znajdzie się wtedy czas na odpoczynek B)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang