Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Enclose
Autor Wiadomość
danio8111  
Rozkręca sie

Dołączył: 16 Gru 2013
Posty: 120
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 21 Cze, 2014   Enclose

Finał Eliminacji :)

[video]http://www.youtube.com/watch?v=NAgpveZiUts[/video]
 
 
Rastagram  
Lubi pieprzyć
Seksy


Dołączyła: 20 Cze 2014
Posty: 446
Skąd: Jamaica
Wysłany: Sob 21 Cze, 2014   

Juan Carlos <3
 
 
 
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 24 Cze, 2014   

Zanim Voice Of Poland sprawił że zespołem Enclose zainteresowało się sporo Pań w różnym wieku to grupa pod wodzą Juana Carlosa grała na Ekonomaliach we Wrocławiu i takiej sztampy bez polotu to ja dawno nie słyszałem. Oczekiwałem na Acidów i rzucane przez konferansjerów hasła jakoby to był znakomity zespół, szybko stały się pustymi frazesami. Wokalista owszem ma charyzmę i umie porwać publikę ale sama muzyka plastykowa i wtórna do bólu. Co druga stacja w USA puszcza takie zespoły miedzy jednym kotletem a drugim. Dziwi mnie więc wybór Jurka ale to już nie pierwszy taki strzał, zaczynam się przyzwyczajać.
 
 
vvv  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączyła: 12 Lis 2012
Posty: 53
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Wto 24 Cze, 2014   

11 czerwca Enclose w telewizji śniadaniowej przytakuje że zagra na woodstocku. Finał eliminacji 21. Zastanawiające.
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro 25 Cze, 2014   

;/
 
 
 
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 25 Cze, 2014   

vvv napisał/a:
11 czerwca Enclose w telewizji śniadaniowej przytakuje że zagra na woodstocku. Finał eliminacji 21. Zastanawiające.


No świetnie. Jurek w takim razie może pogratulować inteligencji Juanowi bo teraz wychodzi na to że te całe Eliminacje to jeden wielki pic na wodę fotomontaż.

01:14 - zaczyna się to o czym vvv pisze. Pada pytanie o PW i Juan nie potakuje a odpowiada : "oczywiście". Co za Typ -.-
[video]http://www.youtube.com/watch?v=iT4Z0_AwxyE[/video]
 
 
Panicz  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 26 Cze 2014
Posty: 1
Skąd: Elbląg
Wysłany: Czw 26 Cze, 2014   

hehe..., aż się zarejestrowałem, żeby to skomentować ... No błagam ludzie, żeby wyciągać wnioski, że Jurek "drukuje" wyniki eliminacji na podstawie słów faceta, który pewnie połowy tego, co się do niego po polsku mówi nie rozumie, to paranoja lekka. Poza tym enclose i wild pig grają jakoś teraz na dniach na ukraińskim Woodstock, co było już dawno podane. Więc nawet, jak chłopisko zrozumiało pytanie, czy gra na Woodstock, to mógł potwierdzić. I grzebanie teraz po telewizjach śniadaniowych, żeby udowodnić, że Jurek przekręca eliminacje, to bardzo słabe jest.

No i posłuchałem tego wrzuconego kawałka i wg mnie to lepsze niż ukeje. Pewnie znajdą jakichś zwolenników na PW.
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Czw 26 Cze, 2014   

Kto by nie występował, to publika zawsze się znajdzie. Choćby panny oczarowane tym boskim <3<3 Juanem <3<3. <haha>
 
 
 
Elsanka  
Rozkręca sie


Dołączyła: 24 Sie 2013
Posty: 147
Skąd: śląsk
Wysłany: Czw 26 Cze, 2014   

Ja też mam wrażenie, że on średnio rozumie co się do niego mówi...
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Czw 26 Cze, 2014   

A ja ogólnie lubię jego głos. A wy sobie dalej narzekajcie.
 
 
 
vvv  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączyła: 12 Lis 2012
Posty: 53
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Czw 26 Cze, 2014   

kto był na eliminacjach mógł spostrzec ze żaden zespół nie był zaskoczony :) za to ja byłam zaskoczona-sztucznością imprezy i 'elo ziomkami' którzy ją prowadzili pod modłę jakiegoś małomiejskiego fesynu z przesadnym nakręcaniem publiki pod aplauz
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Czw 26 Cze, 2014   

Nie wypowiem się czy eliminacje ustawiane czy nie, za to mogę powiedzieć, że zespoły, które zazwyczaj są moimi faworytami - nie przechodzą. I zazwyczaj zespoły te nie brały udziału w żadnych talent show, ale nie wiem czy to dlatego. Natomiast Enclose - no w sumie nie za ciekawa muzyka, ale jak już ktoś napisał - i tak lepsze niż Ukeje ;)
 
 
 
vvv  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączyła: 12 Lis 2012
Posty: 53
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Czw 26 Cze, 2014   

I ja tu nic nie próbuję udowodnić, tylko piszę o tym na co natrafiłam przez przypadek szukając jakiejś interesującej propozycji od Enclose na yt
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Pią 27 Cze, 2014   

O Dżizas... przecież ten cały Don Juan, to tak piłuje na wokalu, że nauczycielka śpiewu mojej kobiety nie szczędziła mu krytyki...
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Pią 27 Cze, 2014   

Nauczycielki śpiewu zazwyczaj najgłośniej krzyczą. Nie lubię nauczycielek śpiewu. Rozumiem, emisji głosu, ale nie śpiewu. W ogóle nie lubię szkół muzycznych.
 
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Pią 27 Cze, 2014   

Ale to taka w sumie bardziej od emisji... Sama brała udział w talent show, prowadziła chór The Voices ;)
 
 
 
xultrax  
Forumowy prawiczek
enclose

Dołączyła: 18 Lip 2014
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 18 Lip, 2014   

Uwielbiam ten zespół, który zresztą znam od początków istnienia, ze względu na znajomość basisty jeszcze z lat szkolnych. Bardzo kibicuję Enclose w drodze do wielkiej kariery, na którą na pewno zasłużyli i na którą mają duże szanse - i nie jest to tylko moja opinia. Wokalista o ogromnej charyzmie umie porwać tłumy do zabawy.
 
 
ikra_79  
Forumowy prawiczek
\m/

Dołączyła: 18 Lip 2014
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 18 Lip, 2014   

Absolutnie nie zgadzam się z negatywnymi opiniami!!! Śledzę poczynania chłopaków z Enclose od kilku miesięcy, byłam na koncercie, udało mi się ich poznać osobiście i śmiem stwierdzić, że robią naprawdę kawał dobrej roboty!!! Charyzmatyczny wokal Juana, doskonała sekcja rytmiczna Flavia i Janisa, rewelacyjne solówki gitarowe Michała i odloty Piotra przy klawiszach sprawiają, że chce się wracać na ich koncerty. Ponadto, poza sceną, są tak skromnymi osobami, z tak ogromnym poczuciem humoru, że nie tylko na koncerty czeka się z niecierpliwością, ale również na chwilę rozmowy z nimi po koncercie. Żadne argumenty na "nie" do mnie nie przemawiają i już nie mogę doczekać się kolejnego koncertu!!!


http://rockarea.eu/articles.php?article_id=3489
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group