Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Dr Misio
Autor Wiadomość
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Pon 21 Kwi, 2014   

No faktycznie dałby sobie trochę na wstrzymanie. Rozumiem w teledysku, ale na scenę w takich majciochach fsktycznie fuuu :-D
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 21 Kwi, 2014   

A zadaliście sobie trud przeczytania jakiegokolwiek wywiadu z panem Jakubikiem,już po tym jak ukazała się płyta zespołu Dr. Misio? On tam wyjaśniał dosyć klarownie o co biega z białym podkoszulkiem,klapkami,gaciami,itd. Jeśli państwo sobie życzą,znajdę odpowiednie cytaty.
P.s.Powyżej wymienione części garderoby to element scenicznego rytuału i idę o zakład,że i na Przystanku Woodstock budziemy jego świadkami.
 
 
xXXxGumisxXXx  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 253
Skąd: Głogów
Wysłany: Pon 21 Kwi, 2014   

A ja idę o zakład, że co najmniej połowa ludzi, która przyjdzie na koncert będzie miała wyj...... gdzieś jego wygląd.
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 21 Kwi, 2014   

xXXxGumisxXXx napisał/a:
A ja idę o zakład, że co najmniej połowa ludzi, która przyjdzie na koncert będzie miała wyj...... gdzieś jego wygląd.


Ku mojemu zadowoleństwu,ma się rozumieć.
Zresztą,do jasnej cholery,Jakubik nie rozbierający się do gatek,to jak (wiem,wiem,należy znać proporcje...)Rob H. nie wjeżdżający na scenę na Harleyu.
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Pon 21 Kwi, 2014   

Ależ ja to wiem i rozumiem, jednak takiej estetyki i takiego poziomu humoru po prostu nie kupuję. Pójde na koncert delektować się muzyką i stać tyłem. ;)
 
 
xXXxGumisxXXx  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 253
Skąd: Głogów
Wysłany: Pon 21 Kwi, 2014   

Z ta estetyką zawsze mogło być gorzej :DD Osobiście z jednej strony żałuję trochę, że na eliminacjach nie zostałem na koncercie ( odpały z ekipą były silniejsze ), ale z drugiej skoro wystąpi na Małej, to nadrobi się zaległości.
A stanie tyłem to też opcja. Inaczej jak nagle Jakubik zacznie opisywać swój sceniczny image i włączy się wyobraźnia :)
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 22 Kwi, 2014   

Jakubik nie dość,że sam rozbiera się do...toplessu <haha> ,to dodatkowo zachęca by i publiczność (jej męska część?) poszła w jego ślady.I gdzie jak gdzie,ale na Woodstocku nie powinno być problemu ze znalezieniem chętnych do tego.
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Wto 22 Kwi, 2014   

Czyli będą cycki! <cycki> :D
Trza iść! :D
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Wto 22 Kwi, 2014   

Pewnie w większości męskie niestety :P
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 22 Kwi, 2014   

vin napisał/a:
Pewnie w większości męskie niestety :P


Podkreśliłbym słowo niestety. Jakkolwiek podejrzewam i że męska część widowni,i sam zespół,nie mieliby absolutnie nic przeciwko temu,by płeć piękna dołączyła się licznie z obnażaniem w odpowiednim momencie.
 
 
HackMe  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 12 Lut 2014
Posty: 28
Skąd: Lubelskie
Wysłany: Sob 26 Kwi, 2014   

Milan
W odpowiednim momencie? Chyba każdy moment na cycki jest odpowiedni ;)

Co do Misia, jakoś muzyka do mnie nie przemawia. Jak będę gdzieś w okolicy to pewnie wpadne z ciekawości zobaczyć czy paraduje w majtasach, nic wiecej ;x
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 28 Kwi, 2014   

jestem przerażona.. forumowicze słuchają muzyki lub nie w zależności od tego jak prezentuje się wokalista na scenie.. łąki łanów więc nie będę słuchać, bo wyglądają jak debile w tych robaczych strojach, metaliki bo mają długie włosy, a rege bo zwykle mają dredy. fuj. a najgorsi są ci, co tak totalnie nic z sobą nie robią - dżinsy i koszulka ;/
 
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Pon 28 Kwi, 2014   

Sister - przesadzasz. Nie chodzi o to jak wygladają, ale o ich poczucie humoru. To jest poziom najdurniejszych polskich kabaretów, te siatkowane koszulki i kapcie. A do tego jeszcze obleśnie wyglada. Dlatego mnie to odrzuca. Zero poczucia estetyki i uznawanie że to fajne. Inne wymienione przez Ciebie zespoły przynajmniej zachowują jakiś smak.
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 28 Kwi, 2014   

Vorathiel napisał/a:
Nie chodzi o to jak wygladają, ale o ich poczucie humoru. To jest poziom najdurniejszych polskich kabaretów, te siatkowane koszulki i kapcie..


Żartujesz,prawda? Naprawdę dostrzegasz w tym głownie kontekst kabaretowy? I to w dodatku niskich lotów? Na Boga Muzyki-jeszcze chwila,a wrzucisz Dr Misio do szuflady z Braćmi Figo Fagot <nie zrobisz tego,prawda? ufff...>. Mam jedno podstawowe pytanie-słuchałeś płyty "Młodzi"? Wiesz o czym śpiewa Jakubik? Widziałeś którykolwiek z oficjalnych teledysków? Czy znajdujesz w poniższym cosik z kabaretu,hm?

[video]http://www.youtube.com/watch?v=b0O2IMTwaek[/video]


No dobrze,być może napiszesz,że na koncertach Jakubik robi z siebie wieśniaka,to jest żalosne,itd. Ale to przeca jasno określona konwencja (która-oczywiście-może się podobać lub nie),element gry aktorskiej,igranie z oczekiwaniami ludzi,którzy przychodzą zobaczyć zespół rockowy na żywo i zamiast wytartych skór,dżinsów,glanów lub trampków-dostają właśnież biały podkoszulek,białe skarpety i klapki Kubota.Obleśne?A co to-od kiedy w gitarowej,granej na żywo muzyce,obleśność jest grzechem? Dodaj do tego rozprawianie się z demonami przeszłości wokalisty (nagi debiut w filmie jako dziecko i oczywista reakcja rówieśników) i "odczarowywanie" traumy,a może i tobie uda się spojrzeć dalej poza garderobę i rzekome "hi hi hi ha ha ha".
 
 
maniek14  
Na pewno offtopuje
mam na to wszystko wyjebaaaneee


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 832
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Pon 28 Kwi, 2014   

nie raz zaluje ze nie ma tu opcji "lubie to" (y). Zgadzam sie z Milanem co do literki :D
 
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Pon 28 Kwi, 2014   

U nas kiedyś grała kapela z U.S.A i nie mieli na sobie nic. Tylko instrumenty zasłaniały to co trzeba i jakoś nikt ich nie wyzywał ani krytykował, jeśli już to tylko pod tym względem, że zagrali średnio ;)
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Pon 28 Kwi, 2014   

milan napisał/a:
No dobrze,być może napiszesz,że na koncertach Jakubik robi z siebie wieśniaka,to jest żalosne,itd. Ale to przeca jasno określona konwencja (która-oczywiście-może się podobać lub nie)


I tylko o to mi chodzi! :D Z muzyką się zapoznałem, z tekstami rownież, podoba mi się to co słyszę, jedynie rani moje oczy ta właśnie 'wieśniackość' obranej estetyki. Ot, cała filozofia, widzimy się pod sceną an ich koncercie! :P
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 29 Kwi, 2014   

Vorathiel napisał/a:

widzimy się pod sceną an ich koncercie! :P


Nie ma innej opcji! Tylko w ten sposób możemy zweryfikować swoje uczucia odnośnie zespołu. To może być naprawdę niezapomniany gig i inny od wszystkiego co na Woodzie. Np.we W-wiu rozochocony gorącą atmosferą,Jakubik zszedł pod scenę poszaleć razem ze zgromadzoną ludożerką. Co mu przyjdzie do głowy na PW? Obaczym i usłyszym!
 
 
klucznik  
Forumowy prawiczek
klucznik


Wiek: 37
Dołączył: 29 Kwi 2014
Posty: 4
Skąd: z lubuskiego
Wysłany: Śro 30 Kwi, 2014   

misiowcy rulez - wpisałem sobie w komurrę przypomnienie by przed festiwalem potwierdzić gdzie i kiedy występują i zgłosić się przed sceną w cwelu podskakiwania i robienia pozytywnej klaki.

Jak kto przeciwny = wolna droga, niech klaszcze u rubika
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Sob 03 Maj, 2014   

klucznik napisał/a:
w cwelu


poprawiłeś mi tym hummer ;]
 
 
 
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
Wysłany: Śro 14 Maj, 2014   

Portal Wyszło zachwala Dr Misio ;)
http://wyszlo.com/arkadiu...ceny-muzycznej/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga