Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
COMA
Autor Wiadomość
Buki  
Rozkręca sie
"Carpe Diem"


Wiek: 33
Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 249
Skąd: Wrocław/Olsztyn
Wysłany: Pon 24 Lut, 2014   

Jaja jakiejś z tymi tegorocznymi 'gwiazdami'...
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon 24 Lut, 2014   

Buki, wyjąłeś mi te słowa z ust (bez skojarzeń ;] ) .. póki co na Dużej scenie posucha straszna
 
 
 
olga  
Forumowy prawiczek

Wiek: 27
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 17
Skąd: białystok
Wysłany: Pon 24 Lut, 2014   

Moja osoba naprawdę przynosi pecha. pierwszy raz wybieram się na wooda i coraz to bardziej wątpię w swoje chęci. Tylko nad volbeat można się pocieszyć, reszta to jakaś komedia... myślałam, że na 20lecie będzie z pierdolnięciem, a tu jakieś smutki żale. Zobaczymy, może nastanie jakiś przełom. :))
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pon 24 Lut, 2014   

Ludzie, przyjrzeliście się w ogóle jaki jest line up? Jeżeli T. Love, Accept, Skid Row czy nawet ta Budka Suflera (chociaż tutaj już trochę rozumiem) to "jakieś smutki, żale", to co jest wesołe w takim razie :)?
 
 
 
olga  
Forumowy prawiczek

Wiek: 27
Dołączyła: 15 Lut 2014
Posty: 17
Skąd: białystok
Wysłany: Pon 24 Lut, 2014   

wydaje mi się, że jest coś o wiele weselszego i skocznego niż Coma, Budka Suflera ^^ ale dobra, są gusta i guściki - jednym odpowiada, innym cóż, mniej. chociaż będzie czas na zwiedzanie!
 
 
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 24 Lut, 2014   

Accept trzyma klasę mimo lat. Skid Row ? BYLI popularni lat temu ponad 20 a Budka Suflera nim przeszła na pop jakieś 15 lat temu też BYŁA wielka. Line up jak na razie: Old Rock Meeting czekam na młodą siłę , mają być przesłuchania zespołów w Berlinie, Juras nie zawiedź !
 
 
Elsanka  
Rozkręca sie


Dołączyła: 24 Sie 2013
Posty: 147
Skąd: śląsk
Wysłany: Wto 25 Lut, 2014   

Bronson napisał/a:
Accept trzyma klasę mimo lat. Skid Row ? BYLI popularni lat temu ponad 20 a Budka Suflera nim przeszła na pop jakieś 15 lat temu też BYŁA wielka. Line up jak na razie: Old Rock Meeting czekam na młodą siłę , mają być przesłuchania zespołów w Berlinie, Juras nie zawiedź !

Dokładnie, przydałaby się świeża krew, ot co!
Sama nie wiem co miało by być tą świeżą krwią, ale na pewno ktoś, kto jeszcze nie grał na Woodstocku i mógłby wnieść coś nowego.
 
 
Buki  
Rozkręca sie
"Carpe Diem"


Wiek: 33
Dołączył: 26 Lip 2010
Posty: 249
Skąd: Wrocław/Olsztyn
Wysłany: Wto 25 Lut, 2014   

Z waszego dość 'interesującego' toku myślenia wynika, że na przystanku powinny grać zespoły popularne. Gratuluje podejścia, i życzę dobrej zabawy ; *

Woodstock powoli umiera...

http://www.youtube.com/watch?v=3ofMgt3RKXU
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 25 Lut, 2014   

Jak dobrze zespół gra, to niech i nawet będzie popularny. Co do Skid Row - też nie jestem jakoś zachwycony, wolałbym żeby zagrał Sebastian Bach na przykład, ale wg. mnie naprawdę nie ma na co narzekać. A to, że Budka Suflera przeszła na pop - jak dla mnie co z tego, skoro ich muzyka nadal pozostała strawna i nawet zaryzykuję stwierdzenie, że dobra (w odróżnieniu od wielu zespołów, które popu nie grają, ale ich muzyka nie brzmi najlepiej).
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Wto 25 Lut, 2014   

Buki napisał/a:
Z waszego dość 'interesującego' toku myślenia wynika, że na przystanku powinny grać zespoły popularne. Gratuluje podejścia, i życzę dobrej zabawy ; *

Nie, powinny grać same garażowe, które zna garstka ich znajomych, zagrają za skrzynkę jabłek i znają 5 akordów na krzyż. To byłoby dopiero "interesujące".

Jest obecnie kompromis, albo gra część zespołów popularnych i część mniej znanych, albo nie ma Woodstocku. A Woodstock nie umrze póki tam będą ludzie zjeżdżać i dalej tworzyć świetną atmosferę na koncertach (bo ona jest czy Ci się to podoba czy nie).

Mam tylko nadzieję, że Coma dostosuje materiał do Woodstocku jak w 2006 i 2007 i zagra te bardziej energetyczne kawałki coby nie usypiać publiki.
 
 
 
malkontent  
Lubi pieprzyć
spodziewaj się niespodziewanego


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 541
Skąd: z żółwiowa
Wysłany: Śro 26 Lut, 2014   

Jednym zdaniem można ująć, że...jesteście mega niecierpliwi <wanna>
 
 
limbus  
Forumowy prawiczek


Wiek: 29
Dołączyła: 02 Mar 2014
Posty: 25
Skąd: Gołubie
Wysłany: Pon 03 Mar, 2014   

Byłam na koncercie COMY w sobotę (Gdynia Rocket Fest) i powiem szczerze, że mnie nie porwało. Rogucki biegał po scenie jak opętany, co w sumie pasowało do tych ''utworów'' typu: ''Angela''. Żałuję jedynie, że wytrzymałam tam trzy piosenki, bo mogłam wcześniej wyjść na piwo.
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto 04 Mar, 2014   

malkontent napisał/a:
Jednym zdaniem można ująć, że...jesteście mega niecierpliwi <wanna>

niecierpliwi?
mamy marzec, a kapel na dużą scenę jest póki co ogłoszonych raptem 10, nie wiem czy nawet jeden uctkowy dzień udałoby się nimi zapełnić ;] .. to już nawet w zeszłym roku (i tak opóźnionym patrząc na poprzednie lata) na początku marca takich upublicznionych wykonawców było więcej.. pomijam fakt, że jak na 20lecie to spodziewałem się więcej szału
 
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Wto 04 Mar, 2014   

limbus napisał/a:
wytrzymałam tam trzy piosenki.


OJP. Wytrzymać trzy piosenki Comy pod rząd.

Nie podjąłbym się takie wyzwania z obawy o stan umysłowej równowagi.

Mocno liczę na scenę krisznową w kwestii Comy oraz - jak się ostatnio okazuje - w kwestii pewnej tancbudy, co ongiś sensownie przygrywała Pawłowi Kukizowi.
 
 
pomidorówka  
Forumowy prawiczek


Dołączyła: 03 Lut 2014
Posty: 1
Skąd: Strzelin
Wysłany: Śro 05 Mar, 2014   

Comę przeżyłam dwa razy i wiem, że trzeci raz nie podołam, a piwo będzie dobrą alternatywą. Przy pierwszym koncercie usypiałam z powodu kilku godzin wcześniejszego pogowania, także może byłoby to jakieś usprawiedliwienie dla smętów tego zespołu, ale przy następnym usypiałam, będąc jednocześnie turbowana przez nastoletnie fanki, dla których mocny riff to ten ze "Skaczemy".
Z szacunku do tego nijakiego zespołu nie pójdę rzucać pomidorami ;]
 
 
magius  
Rozkręca sie
m000OOOOooOOO000ooo


Wiek: 34
Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 241
Skąd: Legnica
Wysłany: Śro 05 Mar, 2014   

Tak patrzę się, czytam. Dużo narzekań a jak przyjdzie koncert, to na bank będzie multum ludu <haha>
Nie raz, nie dwa tak było i będzie :)
 
 
 
limbus  
Forumowy prawiczek


Wiek: 29
Dołączyła: 02 Mar 2014
Posty: 25
Skąd: Gołubie
Wysłany: Śro 05 Mar, 2014   

multum ludzi będzie pijanych, więc jeśli się tam znajdą to albo z przypadku, albo ''dla beki'' ;))
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 05 Mar, 2014   

limbus napisał/a:
multum ludzi będzie pijanych, więc jeśli się tam znajdą to albo z przypadku, albo ''dla beki'' ;))

To tak jakby zakładać, że Coma na Woodstocku nie ma żadnych fanów. Podejrzewam, że będzie ich tam całkiem sporo, nie tylko dla beki. Żeby nie było - nie słucham Comy, ale uważam, że chodzenie na koncerty "dla beki" jest słabe (no chyba, że sam zespół stosuje prześmiewczą formułę).
 
 
 
limbus  
Forumowy prawiczek


Wiek: 29
Dołączyła: 02 Mar 2014
Posty: 25
Skąd: Gołubie
Wysłany: Śro 05 Mar, 2014   

to raczej logiczne, że na tyle Woodstockowiczów jacyś fani Comy się znajdą.
 
 
jakubinho  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 14
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro 05 Mar, 2014   

Ilość fanów określa się długością kolejek w wiosce piwnej. Dobry zespół- brak kolejek. Strategicznie udam się przed Comą po piwo, żeby uniknąć historycznych kolejek :)
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 05 Mar, 2014   

No dokładnie. A potem jeszcze się okaże że Coma wygra złotego bączka i znowu się zacznie że pewnie głosują dzieci :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group