Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
COMA
Autor Wiadomość
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 20 Lut, 2014   

Bronson napisał/a:
a do tego piszczące fanki pod sceną wiek: 13+ hah ale wiadomo że jak się komuś nie podoba niech nie lezie.

A ja po wczorajszej dyskusji z kumplem z pewnego zespołu powiem tak: gdyby taką promocję i popularność jak Coma, Bednarek czy Happysad miało Turbo, TSA czy Lao Che to pod sceną mielibyście to samo.

Z tym wyjątkiem, że dwa pierwsze istnieją długo i mają oddaną rzeszę starych fanów, więc mniej byłoby to widoczne.
 
 
 
pankowa  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 26 Kwi 2011
Posty: 223
Skąd: z nikąd
Wysłany: Czw 20 Lut, 2014   

Byłam kiedyś na koncercie i się strasznie wynudziłam, na pewno nie zjawię się na koncercie zwłaszcza że u kryszny w tym czasie będzie pewnie coś ciekawszego
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 29
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Czw 20 Lut, 2014   

Bronson napisał/a:
a do tego piszczące fanki pod sceną wiek: 13+ hah


Rodzice nie puszczą gimbazy ;p

Jest to chyba pierwszy zespół, przy którym mam dylemat, bo nie ukrywam - posiadam kilka utworów na mp3 i posłuchuję od czasu do czasu, ale na jednym ich koncercie byłam i zadka mi nie urwało, więc i tym razem się pewnie wstrzymam tym bardziej, że zachowanie Roguca momentami drażni okropnie.
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Czw 20 Lut, 2014   

Mju napisał/a:
sądze, że forumowa będzie pod scena <rotfl3> <rotfl3> <rotfl3> <rotfl3> <rotfl3> <rotfl3>
No pewnie! :))
 
 
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Czw 20 Lut, 2014   

Niez napisał/a:
Mju napisał/a:
sądze, że forumowa będzie pod scena <rotfl3> <rotfl3> <rotfl3> <rotfl3> <rotfl3> <rotfl3>
No pewnie! :))


z nie powiem z czym, bo to propagowanie nienawisci ; /
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Czw 20 Lut, 2014   

Z zastępczym bannerem na scenę: nienawiść,wrogość i pajacowanie :hay:

Jestem Prezesem zaskoczona,bo sam mówił,że Ćoma scenę zasmęciła tak bardzo,że aż wręczył drugiego Bączka. Tyle się teraz dzieje,że może zapomniał. Ale co tam. Jest Volbeat z jajami to i dla kastratów musi coś być. 0 % hejtu, 100 % tolerancji. ;))
 
 
Miru BGC  
Na pewno offtopuje


Wiek: 31
Dołączył: 03 Sie 2010
Posty: 686
Skąd: Bytom
Wysłany: Czw 20 Lut, 2014   

Szału ni ma, ale da się przeżyć, a jak presja ludu będzie większa to i może nawet się tam przejdę <z jezorem>
 
 
 
forysiowa  
Rozkręca sie


Wiek: 27
Dołączyła: 16 Lis 2013
Posty: 298
Skąd: Jaworze
Wysłany: Czw 20 Lut, 2014   

HappyGregor napisał/a:
Do każdej ich płyty powinni dodawać żyletkę..

Zgadzam się. A moja pierwsza myśl po przeczytaniu tego "super njusa" na fejsbuczu była mniej więcej : "Khu*wa, serio?!". Także tyle w tym temacie, zaszyję się gdzieś, gdzie zawodzenie Roguca oraz jego wąs mnie nie dosięgną.
Z innej beczki - ostatnio rzuciła mi się w oczy telewizyjna reklama Must Be The Music, Pan Piotr ma bardzo gustowne różowe cichobiegi...
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Czw 20 Lut, 2014   

Juwe juwe juwenalia - myślę że to wyczerpuje wszystko.

No ja Comy nie lubię, i na pewno zaserwuję sobie podczas koncertu coś innego. Fajnie by było jakby w tym samym czasie dali Carrantuohill na folkowej :D
 
 
 
malkontent  
Lubi pieprzyć
spodziewaj się niespodziewanego


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 541
Skąd: z żółwiowa
Wysłany: Czw 20 Lut, 2014   

Ktoś jeszcze sobie ponarzeka...no co tak mało :D
ŁŁłłooo matko ludziska. Nie no, dobrze, że każdy ma swoje zdanie, ale spokojnie. Nie podoba Wam się, to pewnie znajdziecie w tym czasie inne zajęcia.
A ja lubię, a ja pójdę, ołł jee:))

Choć powiem szczerze, że byłem chyba na czterech koncertach COMY i raz była totalna kicha. Pomijając fakt, że koncert zorganizowany w miejscu gdzie normalnie disco techno leci. Grali słabo i krótko, nieco ponad godzinę z bisami. Potem powiedzieli, że koniec i siedli gdzieś w rogu przy stoliku sącząc browary. Ale to były jeszcze czasy, gdy byli mniej znani choć już znani, a bilet za jakieś 25 czy 30złociszy się kupowało.
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Czw 20 Lut, 2014   

Do forumowicza powyżej, pozwolę sobie na offtop - no Ciebie to akurat nick wręcz zobowiązuje żeby na coś ponarzekać, a tu takie zaskoczenie i narzekania nie ma :(
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Czw 20 Lut, 2014   

To się nazywa oszukać system :D
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw 20 Lut, 2014   

urwało mi dupę z żalu.. nastawiłem się na jakiś mega wypierdol a tu mi mówią, że sroma.. faaaak :((
 
 
 
bolczita  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 437
Skąd: Płock
Wysłany: Pią 21 Lut, 2014   

Bankowo będzie coś lepszego u Kriszny, także luz. :D
 
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Pią 21 Lut, 2014   

No kiepsko, szacunek jednak każdemu artyście się należy więc okaże go idąc sobie na piwko ;0
 
 
 
kinnie  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 27 Wrz 2013
Posty: 19
Skąd: szczecin
Wysłany: Sob 22 Lut, 2014   

Ani trochę nie ucieszyła mnie ta wiadomość. Wręcz zasmuciła. Miałam zamiar wybrać się na jak najwięcej koncertów a tu widać zamiast biec pod dużą scenę trzeba będzie uciekać jak najdalej. Liczę na to że na Krysznie w tym samym czasie będzie coś wartego uwagi.
Nie cieszy mnie fakt że będą na Woodzie, ale w sumie, tam zawsze znajdzie się coś do roboty, więc nie ma co narzekać, czy coś.
Mam nadzieję że Jurek jakoś zrekompensuje nam którzy za Comą nie przepadają czymś dobrym.
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 23 Lut, 2014   

Pietrucha napisał/a:
No kiepsko, szacunek jednak każdemu artyście się należy więc okaże go idąc sobie na piwko ;0


zrobie to samo :), niemniej jednak szkoda, że zapraszane są takie zespoły które u wiekszosci wzbudzają obojętność lub negatywne emocje. no ale w sumie przerwy w koncertach też sa potrzebne. nie można cały dzien pod sceną siedziec :)
 
 
Elsanka  
Rozkręca sie


Dołączyła: 24 Sie 2013
Posty: 147
Skąd: śląsk
Wysłany: Nie 23 Lut, 2014   

Nie skakałam z radości jak usłyszałam, że będą grać, ale chyba wolę Comę, niż następny zespół reggae. Kiedyś ich bardzo lubiłam, mam dużo ich piosenek na liście, ale teraz słucham tylko kilku. Boję się, że będą za bardzo zamulać, ale pójdę na ich koncert choćby z ciekawości.
Mam tylko nadzieję, że Jurek nas czymś zaskoczy, bo jak na razie, to szału nie ma z zespołami. Oprócz Volbeat, nie widzę nic, co by mogło być "wow". ;|
 
 
Zander  
Rozkręca sie


Dołączył: 15 Sty 2013
Posty: 113
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 24 Lut, 2014   

Potwierdzam wypowiedź powyżej! zawsze to coś swojego ;)
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pon 24 Lut, 2014   

Elsanka napisał/a:
Nie skakałam z radości jak usłyszałam, że będą grać, ale chyba wolę Comę, niż następny zespół reggae


o to to to :)
 
 
 
MLS  
Coś już napisał
Prawus

Dołączył: 26 Sty 2014
Posty: 50
Skąd: GR-SK
Wysłany: Pon 24 Lut, 2014   

Pójdę z ciekawości ponieważ nigdy nie byłem. Kilka piosenek znam to i może coś tam zaśpiewam ;) Niestety po tym co zobaczyłem w reklamówce polsatu Piter stał się dla mnie zwyczajnym błaznem tejże stacji.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group