Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
COMA
Autor Wiadomość
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pon 14 Kwi, 2014   

Noo,Jasiu. Jak ktoś chce posłuchać dobrej Comy to musi być archeologiem. :D
 
 
Piwonia  
Rozkręca sie


Wiek: 28
Dołączyła: 18 Sty 2014
Posty: 112
Skąd: Ślązaczka
Wysłany: Pon 21 Kwi, 2014   

jak ja nie lubię tej Comy

Jak ja ich nie lubię.

No jak mozna tak publicznie udawać że się gra Muzykę
 
 
Wiesiek  
Forumowy prawiczek

Wiek: 43
Dołączył: 02 Cze 2014
Posty: 2
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 03 Cze, 2014   

Jeśli chodzi o ich twórczość to ostatnie albumy udowadniają że lata świetności mają już za sobą. Koncerty natomiast nadal mają na wysokim poziomie, warto zobaczyć i posłuchać.
 
 
Kristel  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 04 Kwi 2014
Posty: 20
Skąd: Śląsk
Wysłany: Wto 03 Cze, 2014   

Za Comą nie przepadam, ale do prawdziwego szału doprowadza mnie dopiero wszechobecny Roguc. No ileż można pchać się WSZĘDZIE???
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 04 Cze, 2014   

Kristel napisał/a:
Za Comą nie przepadam, ale do prawdziwego szału doprowadza mnie dopiero wszechobecny Roguc. No ileż można pchać się WSZĘDZIE???


No wiesz, z czegoś żyć trzeba. Podejrzewam, że kasa mu się za to zgadza i podejrzewam, że wielu z nas jakby miało okazje otrzymywać takie pieniądze, to by się pchała wszędzie podobnie jak on :D Ja tam to szanuję.
 
 
 
harris  
Rozkręca sie


Dołączył: 31 Gru 2013
Posty: 220
Skąd: ł.
Wysłany: Czw 05 Cze, 2014   

KazikHansen napisał/a:
Kristel napisał/a:
Za Comą nie przepadam, ale do prawdziwego szału doprowadza mnie dopiero wszechobecny Roguc. No ileż można pchać się WSZĘDZIE???


No wiesz, z czegoś żyć trzeba. Podejrzewam, że kasa mu się za to zgadza i podejrzewam, że wielu z nas jakby miało okazje otrzymywać takie pieniądze, to by się pchała wszędzie podobnie jak on :D Ja tam to szanuję.


Dokładnie. Może się nam to podobać lub nie bo każdy ma swoje zdanie które możemy spróbować narzucić innym ;))
Ewentualnie na ten temat można mieć wyjeb.e i nie zwracać uwagi ile i gdzie występuję Roguc :))
 
 
spootnick  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 36
Skąd: mazowieckie
Wysłany: Czw 05 Cze, 2014   

Ja tam byłem na PW 2006 na Comie, dali super koncert.
Ciekaw jestem, jak teraz się prezentują, przyjdę i posłucham.
 
 
Kristel  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 04 Kwi 2014
Posty: 20
Skąd: Śląsk
Wysłany: Wto 17 Cze, 2014   

A ja nie szanuję pchania się gdzie się da, żeby się kasa zgadzała. I nie tylko o Rogucu tutaj mowa, bo nie wiem na pewno, czy to dlatego się tak udziela, więc takie insynuacje sobie podaruję :)
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 17 Cze, 2014   

Kristel napisał/a:
A ja nie szanuję pchania się gdzie się da, żeby się kasa zgadzała. I nie tylko o Rogucu tutaj mowa, bo nie wiem na pewno, czy to dlatego się tak udziela, więc takie insynuacje sobie podaruję :)


No cóż, najlepiej żeby całe życie grał w jakichś małych klubach za śmieszne pieniądze i na Woodstocku za zwrot kosztów przejazdu? Niestety, to tak nie działa. Nie wiem jakie są zarobki z koncertów, ale skoro gość czuje ochotę pchania się gdzie się da, to może mu po prostu mało? A może zwyczajnie chce się gdzieś pokazać, nie wiem - ale o ile wiem, to z takich telewizyjnych występów jest dobry pieniądz, a pieniądz jest w życiu potrzebny i wydaje mi się, że każdy ze mną się zgodzi. Inna sprawa, że nikt Rogucowi nie powinien mówić gdzie ma się pchać, a gdzie nie, bo to jego prywatna sprawa. Żeby nie było - nie jestem fanem Comy ani Roguca, w czasie jego występu na Woodzie na pewno będę robił coś innego, ale ile można narzekać no :D
 
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Wto 17 Cze, 2014   

A ja Roguca nie widuję nigdzie, więc trochę nie rozumiem tego szału. Może za mało telewizji oglądam, czy coś, ale żyję i jest mi dobrze :D A to, co kto robi, by sobie hajs ogarnąć to już jego sprawa.
 
 
paolina.zet  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączyła: 05 Mar 2012
Posty: 86
Skąd: Rybnik
Wysłany: Wto 17 Cze, 2014   

Jak będą grać stare piosenki to będzie do przeżycia :P
 
 
 
Azunoth  
Rozkręca sie
Meee


Wiek: 32
Dołączył: 17 Lip 2012
Posty: 142
Skąd: Wrocław/Jodłownik
Wysłany: Wto 17 Cze, 2014   

Ja też go nigdzie nie widzę, bo sporaadycznie oglądam TV xD
Tylko wiadomości, czasem sport. Muzykę do słuchania wybieram sam, radia więc tez niekoniecznie słucham.
I moim zdaniem COMA jest słaba. Tak w kwestii tekstów, które są grafomańskie bardziej nawet niż Grabaża, jak i muzycznie. A malowanie twarzy na czarno z muzyką nie ma nic wspólnego. Nie trafiają do mnie zupełnie. A na 3 - 5 ich koncertach byłem przy okazji różnych majówek itp., nie robią szału.
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 17 Cze, 2014   

Azunoth napisał/a:
Ja też go nigdzie nie widzę, bo sporaadycznie oglądam TV xD
Tylko wiadomości, czasem sport. Muzykę do słuchania wybieram sam, radia więc tez niekoniecznie słucham.
I moim zdaniem COMA jest słaba. Tak w kwestii tekstów, które są grafomańskie bardziej nawet niż Grabaża, jak i muzycznie. A malowanie twarzy na czarno z muzyką nie ma nic wspólnego. Nie trafiają do mnie zupełnie. A na 3 - 5 ich koncertach byłem przy okazji różnych majówek itp., nie robią szału.


No muszę przyznać rację, chociaż sam bym to po prostu skwitował słowami: "nie podoba mi się". I z tego powodu na koncercie mnie nie będzie ;)
 
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Wto 17 Cze, 2014   

Jak dla mnie pierwsze dwie płyty są jako takie (mimo dość niezłej techniki wokalnej Roguca - a na to bardzo zwracam uwagę). Potem niestety przerost formy (hipertrofia?) nad treścią...
 
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 30
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Wto 17 Cze, 2014   

poza tym głos mu już siada totalnie - moim zdaniem.
o tyle, o ile jeszcze jakiś czas temu umiał coś z siebie wykrzesać, to teraz jest słabiutko.
 
 
gucioprawda89  
Lubi pieprzyć
biotechnolog

Wiek: 34
Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 366
Skąd: Częstochowa/Warszawa
Wysłany: Wto 17 Cze, 2014   

U niego to kwestia tego, że rejestr głowowy ciśnie siłowo. Jego maks, to śpiewanie miksem (ostatecznie most między miksem, a głową), bez większego wysiłku. A wiadomo, że wysiłkowe śpiewnie niszczy struny głosowe. Guzki to raz, wapnienie wraz z wiekiem to dwa (chyba, że ktoś jest klasycznie szkolony, to okres eksploatacji strun głosowych się wydłuża).
 
 
 
Lara94  
Coś już napisał
Zawsze potrzebuje pomocy.


Wiek: 30
Dołączyła: 07 Lip 2014
Posty: 51
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Wysłany: Czw 10 Lip, 2014   

Ja tam cholerną fanką Roguca byłam od gimbazy, do czasu, jak zapuścił wąsa, Los cebulę zaczęło śpiewać pół mojego starego LO, i na dokładkę pojawił się w MBTM... Mam mieszane uczucia, jeszcze jak ogłosił, że kolejna płyta może w ogóle nie przypominać tych pierwszych i że w zasadzie to ma gdzieś swoich fanów i ich zdanie (okej, dzięki! ;) ).

Ale na koncercie będę, zobaczę co też się będzie działo.
Tym bardziej, że po Comie Jelonek będzie, o ile się nie mylę. :)
 
 
Gaja99  
Rozkręca sie
Gaja99


Wiek: 32
Dołączyła: 10 Lip 2014
Posty: 107
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 10 Lip, 2014   

Dahomej napisał/a:
bleh... trzeba będzie na ten czas wtyczkę od prądu sobie odłączyć, bo inaczej tego nie zdzierżę... Jurek, dlaczego? :((


Trzeba w tym czasie iść gdzie indziej i tyle ;)
 
 
udohs  
Forumowy prawiczek
Szara eminencja.

Wiek: 29
Dołączył: 05 Cze 2014
Posty: 35
Skąd: Opole.
Wysłany: Sob 12 Lip, 2014   

Jest napisane przy Comie "wyjątkowy set" - powie mi ktoś co to może oznaczać?
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Sob 12 Lip, 2014   

udohs napisał/a:
Jest napisane przy Comie "wyjątkowy set" - powie mi ktoś co to może oznaczać?


Wizja jest taka, że utwory mają być grane od tyłu. Artyści chcą w ten sposób wciągnąć słuchacza w wir muzyki i tym samym zmusić go do samodzielnego odnajdywania w znanych mu piosenkach nowych, nieznanych dotąd obszarów. Piotr Roguc nagrał swoje partie wokalne wcześnie a podczas koncertu będą one puszczone od tyłu. Lider na scenie będzie ograniczał się tylko do tańca i rzucania butelek z wodą w tłum.
 
 
udohs  
Forumowy prawiczek
Szara eminencja.

Wiek: 29
Dołączył: 05 Cze 2014
Posty: 35
Skąd: Opole.
Wysłany: Sob 12 Lip, 2014   

pampers napisał/a:
udohs napisał/a:
Jest napisane przy Comie "wyjątkowy set" - powie mi ktoś co to może oznaczać?


Wizja jest taka, że utwory mają być grane od tyłu. Artyści chcą w ten sposób wciągnąć słuchacza w wir muzyki i tym samym zmusić go do samodzielnego odnajdywania w znanych mu piosenkach nowych, nieznanych dotąd obszarów. Piotr Roguc nagrał swoje partie wokalne wcześnie a podczas koncertu będą one puszczone od tyłu. Lider na scenie będzie ograniczał się tylko do tańca i rzucania butelek z wodą w tłum.


Wyjątkowość, bądź nie setlisty ogranicza się co najwyżej do wyboru utworów, które będą grane, nie ma to związku z ich wykonaniem, aranżacją i tak dalej, więc chociaż widać, że się postarałeś to.. nie wyszło.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group