Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Budka Suflera
Autor Wiadomość
nie mam pleców  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 306
Skąd: Lądą
Wysłany: Pon 20 Sty, 2014   

kijana, nie żebym się czepiał, ale zahaczyć ;)

A co do koncertu to myślę, że mimo,że kojarzę ich głównie z 'tanga' i 'balu', to pewnie wpadnę zobaczyć jak zagrają
 
 
masło  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 10
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon 20 Sty, 2014   

http://muzyka.wp.pl/gid,6...ra,galeria.html

Ciekawe czy jeszcze zagrają i co w takiej sytuacji :)
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pon 20 Sty, 2014   

W takiej sytuacji to genialny menadżer spowodował wysoką frekwencję na koncertach ostatniej szansy. :D
 
 
Sal_P  
Rozkręca sie
chliporzyg odwantorniony

Wiek: 31
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 287
Skąd: San Skarżysko
Wysłany: Wto 21 Sty, 2014   

E, miło z ich strony, że jeden z ostatnich (o ile nie ostatni) koncert dadzą na Woodstocku. Zmieniam zdanie o tym koncercie z "niby fajnie, ale jednak mam uczucia mieszane" na "cieszę się, na pewno będę pod sceną" :D
 
 
 
xbluexcatx  
Coś już napisał
łojeżu.

Wiek: 32
Dołączyła: 16 Sty 2014
Posty: 80
Skąd: gorzów.
Wysłany: Wto 21 Sty, 2014   

Ja słyszałam, że to będzie ostatni koncert w działalności Budki. Ja tam się cieszę, lubię tę kapelę. I chętnie pójdę na koncert. Jolka, Jolka... Mam sentyment :D
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Wto 21 Sty, 2014   

Koncerty są zaplanowane do końca roku.
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 21 Sty, 2014   

Ja gdzieś wyczytałem, że ostatni koncert mają dać w Nowym Jorku w Carnegie Hall, ale poza tym jednym artykułem, to nie mogę znaleźć potwierdzenia, chociażby na ich stronie.
 
 
 
Pijany Marcin  
Forumowy prawiczek
ZARAZ BĘDZIE CIEMNO

Dołączył: 07 Lip 2012
Posty: 48
Skąd: Tortuga
Wysłany: Śro 22 Sty, 2014   

http://muzyka.wp.pl/gid,6...ra,galeria.html


Zakończenie Kariery Budki Suflera na Woodstocku

no no no coś pięknego !! będą wspomnienia <rotfl3>
 
 
unu  
Rozkręca sie


Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 104
Skąd: z rosomaka
Wysłany: Śro 22 Sty, 2014   

A ja wam powiem że dla mnie Woodstock to jest właśnie miejsce gdzie przynajmniej raz powinny zagrać takie zespoły jak Budka Suflera, Perfect, Lady Pank, Oddział Zamknięty, TSA, Dżem czy Kora (szkoda że już nie Maanam). Bo pomimo tego że niektóre z nich gdzieś tam po drodze trochę zbłądziły, czy rozmieniły się na drobne, to jednak są to żywe legendy, zespoły które mają niebywały wkład w historię Polskiej muzyki rockowej, od których tak na prawdę wszystko się zaczęło, a których hity znają kolejne pokolenia. I choćby dlatego powinni mieć raz te swoje 90 minut na Woodstocku.
 
 
Pijany Marcin  
Forumowy prawiczek
ZARAZ BĘDZIE CIEMNO

Dołączył: 07 Lip 2012
Posty: 48
Skąd: Tortuga
Wysłany: Śro 22 Sty, 2014   

unu napisał/a:
A ja wam powiem że dla mnie Woodstock to jest właśnie miejsce gdzie przynajmniej raz powinny zagrać takie zespoły jak Budka Suflera, Perfect, Lady Pank, Oddział Zamknięty, TSA, Dżem czy Kora (szkoda że już nie Maanam). Bo pomimo tego że niektóre z nich gdzieś tam po drodze trochę zbłądziły, czy rozmieniły się na drobne, to jednak są to żywe legendy, zespoły które mają niebywały wkład w historię Polskiej muzyki rockowej, od których tak na prawdę wszystko się zaczęło, a których hity znają kolejne pokolenia. I choćby dlatego powinni mieć raz te swoje 90 minut na Woodstocku.



Perfect miał zagrać(Jurek mówił na spotkaniu na ASP rok temu) ale nie podobało im się to że mają rozpocząć wooda i grać w południe i się nie zgodzili
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Śro 22 Sty, 2014   

Rosa napisał/a:
jak już dotrę do Kostrzyna w sierpniu, na pewno sobie nie odpuszczę.

skoro mają zagrać 31 lipca to chyba jednak sobie odpuścisz <z jezorem>
 
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 22 Sty, 2014   

Z oficjalnego fanpage:
Cytat:

Na 20. Przystanku Woodstock zagra Budka Suflera!

W tym roku zespół obchodzić będzie swoje 40 lecie istnienia i jednocześnie będzie to też ostatni rok działalności tak zasłużonego dla polskiej muzyki rockowej zespołu. Na woodstockowym koncercie zespół głównie zaprezentuje utwory z pierwszego historycznego albumu "Cień Wielkiej Góry". Bez wątpienia przy tak szczególnym koncercie nie zabraknie wielu gości, którzy tego dnia razem z Budką Suflera zagrają największy i najpiękniejszy koncert w życiu.
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Śro 22 Sty, 2014   

Mazu Mazu
pamiętasz Woodstock ze snów...

jak wcześniej pisałem, zespół ma etykietkę festyniarskiego (i blablabla, nie przejmujecie sie mna)
ale jednocześnie jest jednym z najbardziej zasłużonych dla polskiego rocka
 
 
nie mam pleców  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 306
Skąd: Lądą
Wysłany: Śro 22 Sty, 2014   

Mazu napisał/a:
Z oficjalnego fanpage:
Cytat:

Na 20. Przystanku Woodstock zagra Budka Suflera!

W tym roku zespół obchodzić będzie swoje 40 lecie istnienia i jednocześnie będzie to też ostatni rok działalności tak zasłużonego dla polskiej muzyki rockowej zespołu. Na woodstockowym koncercie zespół głównie zaprezentuje utwory z pierwszego historycznego albumu "Cień Wielkiej Góry". Bez wątpienia przy tak szczególnym koncercie nie zabraknie wielu gości, którzy tego dnia razem z Budką Suflera zagrają największy i najpiękniejszy koncert w życiu.


no to pewnie zagrają 8 utworów z pierwszego albumu, a do tego Jolka Jolka, Tango, Bal... i jeszcze jakieś 2-3 sławne piosenki. tak będzie
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 22 Sty, 2014   

nie mam pleców napisał/a:
Mazu napisał/a:
Z oficjalnego fanpage:
Cytat:

Na 20. Przystanku Woodstock zagra Budka Suflera!

W tym roku zespół obchodzić będzie swoje 40 lecie istnienia i jednocześnie będzie to też ostatni rok działalności tak zasłużonego dla polskiej muzyki rockowej zespołu. Na woodstockowym koncercie zespół głównie zaprezentuje utwory z pierwszego historycznego albumu "Cień Wielkiej Góry". Bez wątpienia przy tak szczególnym koncercie nie zabraknie wielu gości, którzy tego dnia razem z Budką Suflera zagrają największy i najpiękniejszy koncert w życiu.


no to pewnie zagrają 8 utworów z pierwszego albumu, a do tego Jolka Jolka, Tango, Bal... i jeszcze jakieś 2-3 sławne piosenki. tak będzie


Jeżeli ja dobrze interpretuję to co jest tutaj napisane w zestawieniu z tym co napisano na facebooku, to Budka Suflera ma zamiar wykonać koncert "Cień Wielkiej Góry". Jeżeli jest to zgodne ze stroną, to tych największych hitów nie będzie (jedynie "jest taki samotny dom" mógłby się trafić). I już pal licho tą całą Jolkę, ale jednak niektórych "szlagierów" rzeczywiście może być szkoda. Mam nadzieję że będę się mylił i kilka tych przebojów jednak wpadnie do setu, bo nie ukrywam, że pomimo tej całej festyniarskiej otoczki bardzo cenię sobie "bal wszystkich świętych" :D
 
 
 
nie mam pleców  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 306
Skąd: Lądą
Wysłany: Czw 23 Sty, 2014   

KazikHansen, zagrają głównie utwory z pierwszego albumu. więc na pewno większość będzie oparta na pierwszej płycie. ale jestem pewien na 100%, że te ich największe hity się pojawią. nie ma opcji,żeby taki zespół, grając jeden ze swoich ostatnich koncertów przed kilkusettysięczną publicznością, pominął swoje największe hity które prawie wszyscy znają. więc bądź dobrej myśli, bal wszystkich świętych będzie na pewno :D
 
 
maniek14  
Na pewno offtopuje
mam na to wszystko wyjebaaaneee


Wiek: 33
Dołączył: 10 Sty 2010
Posty: 832
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Czw 23 Sty, 2014   

jeśli ma być coś z poza pierwszej płyty (a zapewne będzie) to ja liczę na
[video]http://www.youtube.com/watch?v=i2gjAszEX-Q[/video]

i ten znaczek w lewym górnym rogu
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Czw 23 Sty, 2014   

nie mam pleców napisał/a:
KazikHansen, zagrają głównie utwory z pierwszego albumu. więc na pewno większość będzie oparta na pierwszej płycie. ale jestem pewien na 100%, że te ich największe hity się pojawią. nie ma opcji,żeby taki zespół, grając jeden ze swoich ostatnich koncertów przed kilkusettysięczną publicznością, pominął swoje największe hity które prawie wszyscy znają. więc bądź dobrej myśli, bal wszystkich świętych będzie na pewno :D


Źle mnie zrozumiałeś - ja po prostu napisałem sobie jaka jest moja interpretacja newsa zgodna z tym co jest na stronie samej Budki Suflera - w skrócie, organizator zamawia sobie taki koncert jaki chce, między innymi może to być koncert "Cień wielkiej góry", na którym prezentowane są utwory z tej właśnie płyty, oraz covery rockowe z lat 60 i 70 :P Jak dla mnie dosyć prawdopodobny scenariusz mimo wszystko, chociaż wcale tak być nie musi :D A pod sceną i tak będę.
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Czw 23 Sty, 2014   

Ja myślę,że to będzie koncert dla woodstockowej publiczności ze specjalnymi gośćmi,a nie zamawiany pakiet(no może trochę pakiet cienia) ;))
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Sob 25 Sty, 2014   

oo..ja jak Maniek liczę na "Czas ołowiu", świetny kawałek. Gdyby nie to, że na Woodstocku nic się nie dzieje "na pewno" to bym napisała, że będę na pewno na koncercie ;) ale mam nadzieję, że się uda dotrzeć...
 
 
 
michal220  
Rozkręca sie


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 151
Skąd: Znienacka
Wysłany: Sob 25 Sty, 2014   

Już zbieram groszówki aby sobie porzucać :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group