Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Accept
Autor Wiadomość
stoper  
Coś już napisał
Blues for the Red Sun


Wiek: 39
Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 77
Skąd: ajoła
Wysłany: Nie 06 Lip, 2014   

Eeeee tamten post raczej w formie żartu bym odbierał obywatelu Bathory :) Jeżeli Animal Music jawi wam się jako pitu pitu, to moja wiara w młodzież woodstockową właśnie legła w gruzach :)

Ps nie przeszkadza mi nic a nic, że słuchacie te niemiaszne i przaśne kapelki więc uszanujcie, drodzy piewcy hejviii metalu, zdanie człowieka który ceni sobie coś więcej niż jęki i stęki oraz kozackie grzywy :P
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Nie 06 Lip, 2014   

stoper napisał/a:
Eeeee tamten post raczej w formie żartu bym odbierał obywatelu Bathory :) Jeżeli Animal Music jawi wam się jako pitu pitu, to moja wiara w młodzież woodstockową właśnie legła w gruzach :)

Ps nie przeszkadza mi nic a nic, że słuchacie te niemiaszne i przaśne kapelki więc uszanujcie, drodzy piewcy hejviii metalu, zdanie człowieka który ceni sobie coś więcej niż jęki i stęki oraz kozackie grzywy :P


Obywatelu Kyussa :-P , jeśli to żart to niezbyt wyczuwalny i mało śmieszny. Jeśli Accept widzi się Tobie jako kicz, nuda i mamałyga to moja wiara w "starszyznę"? woodstockową również legła w gruzach. Również nie mam nic przeciwko temu, że ktoś słucha muzyki pokroju Animal Music. Ty również uszanuj zdanie osoby, której nie przeszkadza, że coś jest staroświeckie i rock and rollowe i nie jest taki trendy i postępowy. Dla mnie Accept i Animal Music to jak Dodge Charger i Toyota Prius. Chyba wiesz o co mi chodzi...
 
 
 
stoper  
Coś już napisał
Blues for the Red Sun


Wiek: 39
Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 77
Skąd: ajoła
Wysłany: Nie 06 Lip, 2014   

Ja szanuję wasz pogląd na sprawę, toleruję też zamiłowania, lepsze gumowy accept niż kombi ;) Towarzyszu Bathory ja również kocham rock n roll, death n roll, i wszelakie fixum dyrdum w tejże dziedzinie, słucham masę staroci, naprawdę sporo tego jest i piszę to tylko dlatego aby przekonać Cię, że nie mniej niż Ty szanuję klasykę i analog :) Słuchajcie się towarzyszu starszyzny woodstockowej a z ręką w toi toi się nie obudzicie !
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Nie 06 Lip, 2014   

Accept to jest kicz, który biją tylko kolesie z Manowar (z tych bardziej znanych), ale znajdą się ze dwa czy trzy słuchalne kawałki.
 
 
Azunoth  
Rozkręca sie
Meee


Wiek: 32
Dołączył: 17 Lip 2012
Posty: 142
Skąd: Wrocław/Jodłownik
Wysłany: Nie 06 Lip, 2014   

Nie wziąłem sobie nic do siebie. Ja mam taki zaczepny styl dyskusji. Dla jednych kicz to złoty cielec.
\m/
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Nie 06 Lip, 2014   

Azunoth napisał/a:
Nie wziąłem sobie nic do siebie. Ja mam taki zaczepny styl dyskusji. Dla jednych kicz to złoty cielec.
\m/


Wiesz co się stało z modlącymi się do złotego cielca?
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Nie 06 Lip, 2014   

pampers napisał/a:
Accept to jest kicz, który biją tylko kolesie z Manowar (z tych bardziej znanych), ale znajdą się ze dwa czy trzy słuchalne kawałki.


Kicz kiczem, ale muzycznie to oni po prostu miażdżą, zarówno Manowar jak i Accept. Zresztą co ja się będę produkował, poziom pampersa już się niejednokrotnie ukazał na forum.

Ps. dalej uważam, że to będzie najlepszy koncert tego wooda
 
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Nie 06 Lip, 2014   

KazikHansen napisał/a:
pampers napisał/a:
Accept to jest kicz, który biją tylko kolesie z Manowar (z tych bardziej znanych), ale znajdą się ze dwa czy trzy słuchalne kawałki.


Kicz kiczem, ale muzycznie to oni po prostu miażdżą, zarówno Manowar jak i Accept.



Na pewno historycznie jest to ważna kapela. Przynajmniej w Niemczech.
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Nie 06 Lip, 2014   

pampers napisał/a:
KazikHansen napisał/a:
pampers napisał/a:
Accept to jest kicz, który biją tylko kolesie z Manowar (z tych bardziej znanych), ale znajdą się ze dwa czy trzy słuchalne kawałki.


Kicz kiczem, ale muzycznie to oni po prostu miażdżą, zarówno Manowar jak i Accept.



Na pewno historycznie jest to ważna kapela. Przynajmniej w Niemczech.


Muzycznie to jest numer jeden na tym woodstocku. No chyba że "jedyny spadkobierca dziedzictwa metalliki" według Ciebie gra lepiej xd
 
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Pon 07 Lip, 2014   

Hunter zjada Accept na śniadanie bez popity.
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Pon 07 Lip, 2014   

pampers napisał/a:
Hunter zjada Accept na śniadanie bez popity.


Ten post powinien być w innym dziale. Humor... <haha>
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pon 07 Lip, 2014   

pampers napisał/a:
Hunter zjada Accept na śniadanie bez popity.


No wiadomo, skoro to jedyny godny "spadkobierca dziedzictwa metalliki", to na pewno tak jest :)
 
 
 
Azunoth  
Rozkręca sie
Meee


Wiek: 32
Dołączył: 17 Lip 2012
Posty: 142
Skąd: Wrocław/Jodłownik
Wysłany: Pon 07 Lip, 2014   

Tobie sie podoba Hunter, który moim zdaniem nie jest wart wiele, byłem i na woodstockowym koncercie i na Sonisphere, wyciagam wniosek - nie podoba mi się.
A płyt nie słuchałem, bo juz nie mam ochoty po obejrzeniu na zywo.

Wolę być martwy za szczera wiare w kicz, niz zywy podazajac za stadem udajacych wiare w "trendi stajl".
Tyle ode mnie.
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Pon 07 Lip, 2014   

Przecież zdanie, że są spadkobiercami Mety to jest oczywisty sarkazm z mojej strony. Ich koncert to był jeden z najgorszych koncertów w moim życiu. Drugie miejsce zajął zeszłoroczny tzw. projekt punk a trzecie jedyny koncert Comy, na którym byłem.

Accept to kicz, ale kicz w dobrym znaczeniu tego słowa. Kicz Jeffa Koonsa. Nie uważam, że są muzycznie wybitni, bo bardziej mi siedzą np. kolesie z Heavy Load, Attackera czy nawet Manila Road.
 
 
spanielop  
Forumowy prawiczek
Zaraz będzie ciemno !


Wiek: 29
Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 16
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Wto 08 Lip, 2014   

Ja bym się cieszył, że jest zespół z pazurem bo z roku na rok coraz więcej Bednarków :)
 
 
 
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 10 Lip, 2014   

To czy dany zespół jest lepszy czy gorszy to chyba nie odpowiedni temat na takie dywagacje. Gra Accept , który cieszy się się uznaniem w Europie i tyle. Jak dla kogoś jest to słabe, to może udać się na Małą czy do Kryszny, tam się dużo dzieje też.
 
 
kazuar  
Rozkręca sie

Wiek: 32
Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 122
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 11 Lip, 2014   

trzeba wysłać im mejla żeby zagrali kawałek i'm rebel , który skowerował Defekt Muzgó ("jestem pewien") który współpracował kiedyś z WOŚpem :D
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Pią 11 Lip, 2014   

kazuar napisał/a:
trzeba wysłać im mejla żeby zagrali kawałek i'm rebel , który skowerował Defekt Muzgó ("jestem pewien") który współpracował kiedyś z WOŚpem :D


Może Irek Jeż (Edit) pogada ze swoim ziomkiem Ritchiem Blackmoorem z Deep Purple i razem zagrają jakiś fajny kower.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime