Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Złoty Bączek Duża Scena polskie kapele

Kto powinien wygrać ZB Dużej Sceny dla najlepszej polskiej kapeli
Ametria
2%
 2%  [ 3 ]
Big Cyc
25%
 25%  [ 38 ]
Chassis
0%
 0%  [ 0 ]
Clock Machine
0%
 0%  [ 0 ]
Farben Lehre-Projekt Punk
22%
 22%  [ 33 ]
Gooral i Mazowsze
12%
 12%  [ 18 ]
Hunter-Projekt Metal
22%
 22%  [ 34 ]
Jammm chyba ściebie / Łowcy.Band
4%
 4%  [ 7 ]
Kamil Bednarek
5%
 5%  [ 8 ]
Maria Peszek
1%
 1%  [ 2 ]
Mech
2%
 2%  [ 3 ]
Offensywa
2%
 2%  [ 4 ]
Głosowań: 150
Wszystkich Głosów: 150

Autor Wiadomość
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Czw 24 Paź, 2013   

I Powrót Huntera na pierwsze miejsce :)

 
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Czw 24 Paź, 2013   

No lepiej już to wygląda. Po poprzednim PW byłem przekonany że MyRiot wygra więc nie będę pewny sukcesu metalu do ogłoszenia ostatnich wyników.
 
 
 
Aniou  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 11
Skąd: Gilberdyke
Wysłany: Nie 27 Paź, 2013   

To nie fair, że na Kabanosa głosu oddać nie można. Bojkotuję głosowanie w tej edycji :)
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pon 28 Paź, 2013   

Nigdy nie można głosować na Laureata Bączka z Małej Sceny w kolejnym roku. Poprzeglądaj sobie poprzednie edycje ;)
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pon 28 Paź, 2013   

Nie można,ale wielka szkoda. Jak zespół z małej sceny skopał tyłek na dużej to gdyby zdobył Bączka drugi rok z rzędu to powinien mieć jeszcze dograwerowane za to wielkie WOW ;)
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Pon 28 Paź, 2013   

Nawet nie ma na co głosować... Znając życie wygra biednarek, dlatego przestałem głosować na tego badziewnego bączka :)
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pon 28 Paź, 2013   

Gadajcie zdrów, ja tam nie uważam, żeby wygrana Happysadu, Bednarka świadczyła o tym, że ZB to ściema. Co prawda kiedyś nie było tego nachalnego namawiania do głosowania (facebook, twitter, spam itp.) ale zarzucanie gościowi, że go w radiu puszczają, jest zwyczajnie słabe. Perfect też nieraz w radiu poleci, T.Love, Hey, Kult a jakoś nikt nie skamle z tego powodu. Poza tym to naprawdę takie ważne kto Bączka wygra? To zabawa jest tylko.
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pon 28 Paź, 2013   

Ja też umywam rączki. Nie dość, że żaden z kandydatów przysłowiowych jaj mi nie urwał, to w dodatku wiem dobrze, że wygra jakieś badziewie :P Szkoda, bo powinien wygrać najlepszy. Pamiętam jaka wrzawa była po koncercie Airbourna, jacy ludzie byli szczęśliwi po zobaczeniu ich show. To był zespół który zasługiwał na Bączka! Pamiętacie ilość ludzi skandujących "Kabanos", jacy ludzie byli podkręceni ich występem na Małej Scenie (na Dużej rok później też:P)? A czy widzieliście ludzi zachwycającymi się koncertem Bednarka przez następne kilka dni? Czy słyszeliście gdziekolwiek głos, że występ był zajebisty? Ja słyszałam tylko, że muzycznie było przeciętnie :P Żadnych zachwytów, wrzaw. No to pytam się - kto tu głosuje? Fani reklam Play?
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Pon 28 Paź, 2013   

kizia napisał/a:
Ja też umywam rączki. Nie dość, że żaden z kandydatów przysłowiowych jaj mi nie urwał, to w dodatku wiem dobrze, że wygra jakieś badziewie :P Szkoda, bo powinien wygrać najlepszy. Pamiętam jaka wrzawa była po koncercie Airbourna, jacy ludzie byli szczęśliwi po zobaczeniu ich show. To był zespół który zasługiwał na Bączka! Pamiętacie ilość ludzi skandujących "Kabanos", jacy ludzie byli podkręceni ich występem na Małej Scenie (na Dużej rok później też:P)? A czy widzieliście ludzi zachwycającymi się koncertem Bednarka przez następne kilka dni? Czy słyszeliście gdziekolwiek głos, że występ był zajebisty? Ja słyszałam tylko, że muzycznie było przeciętnie :P Żadnych zachwytów, wrzaw. No to pytam się - kto tu głosuje? Fani reklam Play?

Nie głosujesz to nie narzekaj xD!!1 Tylko z początkiem twojej wypowiedzi się nie zgadzam. Jednak co do sytuacji np. Airbourne masz rację. Przynajmniej próbuj coś zmienić.
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pon 28 Paź, 2013   

Nie głosuję na polskich wykonawców, bo żaden mi nie urwał jaj. Oddałam 2 głosy na Big Cyca.
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Wto 29 Paź, 2013   

kizia napisał/a:
Nie głosuję na polskich wykonawców, bo żaden mi nie urwał jaj. Oddałam 2 głosy na Big Cyca.

A Big Cyc skąd jest ? ;)) Z krainy cycków?
 
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Wto 29 Paź, 2013   

aqu32 napisał/a:
kizia napisał/a:
Nie głosuję na polskich wykonawców, bo żaden mi nie urwał jaj. Oddałam 2 głosy na Big Cyca.

A Big Cyc skąd jest ? ;)) Z krainy cycków?

kizia ma ciężkie życie forumowe w tym temacie :)
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Wto 29 Paź, 2013   

Oddałam 2 głosy, więcej nie oddam, bo i tak Big Cyc nie ma szans, a w dodatku aż tak mi nie zależy :P Bo jak już wspomniałam - jaj mi nie urwało.
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 29 Paź, 2013   

A ja wbrew temu co mówią dałem swój głos Bednarkowi (niech mnie zlinczują, a co tam). Gość dał naprawdę pozytywny koncert, nawiązywał z publiką bardzo dobry kontakt a na dodatek wokalnie też był całkiem niezły. Ja się wybawiłem na jego koncercie świetnie. Zastanawiałem się jeszcze nad Gooralem, bo słyszałem jego koncert z namiotu i z tego co słyszałem to koncert musiał być świetny, ale zdecydowałem, że oddam głos na koncert na którym byłem. Tak poza tym, to naprawdę nie wiem na kogo miałby iść mój głos. Na Huntera, który w zasadzie odegrał sobie kilka coverów (co w zasadzie robi każdy zespół metalowy z byle jakiego gimnazjum/liceum) i to jeszcze na miernym poziomie? (jeśli mam wymieniać: Master of puppets zagrane tylko do połowy - zastanawia mnie co o tym przesądziło, przecież Jelonek mógłby się nauczyć solówki, paranoid w którym wokalista - całkiem dobry zresztą - nie nauczył się tekstu i sobie bełkotał, perfect strangers, do którego wybrali zupełnie niepasującą wokalistkę a cała reszta to było po prostu odegranie kropka w kropkę kilku coverów, do których naprawdę można było zatrudnić byle zespół z gimnazjum), a repertuar własny Huntera jest niestety dość nudny. Na Marię Peszek, którą z ciekawości poszedłem zobaczyć i która w zasadzie niczym do mnie nie przemawia i powiem wprost - nie lubię jej? Ewentualnie jeszcze na Mecha mógłbym zagłosować, ale nie byłem na nim, więc głos poszedł na Bednarka.
 
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Śro 06 Lis, 2013   

Kolejne Notowanie

 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Czw 07 Lis, 2013   

Mam nadzieję, że tak będzie do samego końca :D
 
 
 
Aniou  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 11
Skąd: Gilberdyke
Wysłany: Sob 16 Lis, 2013   

kizia napisał/a:
Nigdy nie można głosować na Laureata Bączka z Małej Sceny w kolejnym roku. Poprzeglądaj sobie poprzednie edycje ;)

Co nie zmienia faktu, ze jest to nie fair ;-)
Pozbawia się ich SZANSY na kolejną (inną nieco) nagrodę.
A, że poziom polskich kapel wyglądał tak, że był Kabanos a potem długo długo nic to mieliby dużą szansę;-)
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Śro 20 Lis, 2013   

Nowe notowanie

 
 
 
Glaniasta  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 22 Maj 2011
Posty: 40
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 20 Lis, 2013   

projekty powinny zamienić się miejscami <haha>
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pią 22 Lis, 2013   

Glaniasta napisał/a:
projekty powinny zamienić się miejscami


Nie, nie, nie :D O ile lubię FL to słyszałam ich tyle razy, że zdecydowanie bardziej czekam na Huntera.
 
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Pon 02 Gru, 2013   

Na projekty nie ma co biadolić. Byle by Bednarek nie wygrał. Gooral trzeci raz też średnio cieszy.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group