Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Złoty Bączek Duża Scena polskie kapele

Kto powinien wygrać ZB Dużej Sceny dla najlepszej polskiej kapeli
Ametria
2%
 2%  [ 3 ]
Big Cyc
25%
 25%  [ 38 ]
Chassis
0%
 0%  [ 0 ]
Clock Machine
0%
 0%  [ 0 ]
Farben Lehre-Projekt Punk
22%
 22%  [ 33 ]
Gooral i Mazowsze
12%
 12%  [ 18 ]
Hunter-Projekt Metal
22%
 22%  [ 34 ]
Jammm chyba ściebie / Łowcy.Band
4%
 4%  [ 7 ]
Kamil Bednarek
5%
 5%  [ 8 ]
Maria Peszek
1%
 1%  [ 2 ]
Mech
2%
 2%  [ 3 ]
Offensywa
2%
 2%  [ 4 ]
Głosowań: 150
Wszystkich Głosów: 150

Autor Wiadomość
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

ja zarówno na Huntera jak i Bednarka bym się i tak nie wybrał, preferowałem Big Cyc ;p tak to teraz wiem że mogę się najebać do zgonu i nic nie stracę :D
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

Jaaasiek napisał/a:
No bo czy to nie jest buractwo i słoma, że idzie się na czyjś koncert tylko po to, żeby go wygwizdać? Zrozumiem jeszcze jak artysta odjebie coś niefajnego na scenie. Najlepsze jest to, że była jakaś tępa dzida na fejsie, która namawiała ludzi do "wyrażenia swego niezadowolenia w czasie występu Bednarka"... Żal, konina i w ogóle Macierewicz.


Pokaż, bo aż mi się nie chce wierzyć, że ktoś wpadł na taki pomysł. W sumie strasznie nie lubię jak ktoś sobie założy, że coś jest prawdziwą muzyką i jak ktoś słucha czegoś innego, to pewnie gimbus ale coś takiego. Myślę, że gdyby tacy "wyrażający swoje niezadowolenie" się ujawnili w trakcie koncertu, to w zasadzie albo Owsiak by ich ochrzanił, albo byłoby ich na tyle niedużo w stosunku do całej reszty, że rozeszłoby się to po kościach.
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

Była jedna taka pani, która najbardziej piętnowała co notowanie Bednarka, że ma wydarzenie "jako jedyny na fejsie" namawiające do głosowania na niego (tak jakby na Tabu czy Farbenów nie było), żeby go zgłaszać do WOŚP i żeby w ogóle go wywalić z notowań. Nawiedzona, głucha na komentarze (jak się jej napisało w odpowiedzi coś pochlebnego o Bednarku (z kulturą) to się oburzała, że ktoś do niej się zwraca), bodajże w przed-przedostatnim notowaniu poleciała z komentem, że jeśli Bednarek wygra to trzeba go "odpowiednio przywitać" i "wyraźmy nasze niezadowolenie" plus parę odpowiedzi, że najlepiej go gwizdami przywitać :) Wtedy skończyłem dyskusję, bo zrozumiałem z kim dyskutuję.
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Nie 22 Cze, 2014   

No i najlepsze jak jedna dziewoja udostępniła wydarzenie, na którym pisała że Bednarek został wygwizdany podczas koncertu Woodstockowego. Czy ja byłem na innym koncercie?
 
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Pon 23 Cze, 2014   

KazikHansen napisał/a:
No i najlepsze jak jedna dziewoja udostępniła wydarzenie, na którym pisała że Bednarek został wygwizdany podczas koncertu Woodstockowego. Czy ja byłem na innym koncercie?


Pewno sama gwizdneła i uznała to za wielkie wydarzenie <haha> . Z drugiej strony jak nie obrażając nikogo, wyraziłem swoją opinie, że Hunter jest dla mnie wart tyle co Bednarek, to już się jacyś hunterianie oburzyli, że jak śmie porównywać ich super, hiper najlepszy metal band ever (tfu!) do jakiejś komerchy. No skisłem xd .
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pon 23 Cze, 2014   

Kothaar napisał/a:
KazikHansen napisał/a:
No i najlepsze jak jedna dziewoja udostępniła wydarzenie, na którym pisała że Bednarek został wygwizdany podczas koncertu Woodstockowego. Czy ja byłem na innym koncercie?


Pewno sama gwizdneła i uznała to za wielkie wydarzenie <haha> . Z drugiej strony jak nie obrażając nikogo, wyraziłem swoją opinie, że Hunter jest dla mnie wart tyle co Bednarek, to już się jacyś hunterianie oburzyli, że jak śmie porównywać ich super, hiper najlepszy metal band ever (tfu!) do jakiejś komerchy. No skisłem xd .


No tak, bo dla właśnie takich wielce uświadomionych słowo "komercha" jest synonimem słowa "zła muzyka". O tym, że Hunter to akurat jeden z bardziej komercyjnych zespołów, nazywających swoją muzykę metalem, to już nawet nie wspominam :F To co napisałeś o gwizdnięciu mnie rozwaliło.
 
 
 
Azunoth  
Rozkręca sie
Meee


Wiek: 32
Dołączył: 17 Lip 2012
Posty: 142
Skąd: Wrocław/Jodłownik
Wysłany: Pon 23 Cze, 2014   

Jaaasiek napisał/a:
No bo czy to nie jest buractwo i słoma, że idzie się na czyjś koncert tylko po to, żeby go wygwizdać?


Jest. I to i to.

P.S. Ankieta mówi sama za siebie - Big Cyc górą. Nie wiem czemu Bednarek wygrał, ale niech ma.
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Pon 23 Cze, 2014   

Ja już się wypowiedziałam, dlaczego nie lubię Bednarka, więc napiszę coś innego.

Ludzie, co się z nami do uja pańskiego dzieje? Tak jak patrzę na to forum to potrafimy już tylko jęczeć, że to źle, tamto źle, komercjalizm się szerzy, a ten to zrobił to, a tego muzyka jest be, a w ogóle o niej to już nie wspominajmy.

Zamiast się cieszyć, że mamy coś za darmo (koncerty, pole) to tylko narzekamy. I jak tu nie stereotypizować Polaków?
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pon 23 Cze, 2014   

Ossie, o to właśnie chodzi. Dobrze powiedziane.
 
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 29
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Pon 23 Cze, 2014   

i tak wam to wszystko przestanie przeszkadzać, jak się napijecie Lecha (albo pięciu) z zajebongo puszki.
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Pon 23 Cze, 2014   

Mnie w sumie to nie przeszkadza. Byłam zła, wolałabym coś innego, ale to jest Woodstock. To jest impreza, której się nie zapomina, i na którą się czeka. A przy okazji są koncerty. I jest ich tyle, że z łatwością znajdzie się coś na zastępstwo. Jeśli nie na scenie to na wioskach, gdzie są muzycy.

Nie wiem jak wykdzie Iksowi wioska muzyczna, ale jako że jest Iksa to polecam serdecznie! :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang