Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)

Poprzedni temat «» Następny temat
Lista koncertów (wszystkie sceny) wraz z teledyskami na YT
Autor Wiadomość
argasek  
Coś już napisał
argasek


Wiek: 37
Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 96
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 15 Lip, 2014   Lista koncertów (wszystkie sceny) wraz z teledyskami na YT

Zrobiłem sobie taką listę na własne potrzeby, ale pomyślałem, że może komuś się przyda. :)

SCENA ASP:

środa, 30.07
23:00 Kasia Kowalska http://www.youtube.com/watch?v=LWE6rwKCC80

czwartek, 31.07
00:30 Pink Freud http://www.youtube.com/watch?v=UfJ-NU0j78A
02:00 Włodek Pawlik Trio http://www.youtube.com/watch?v=JLLrplrVlV4

WIOSKA KRYSZNY:

środa, 30.07
17:20 The Bastard http://www.youtube.com/watch?v=Suxbn--oqa4
18:20 Offensywa http://www.youtube.com/watch?v=Zuj_XiqDn5Q
19:20 Chilli Crew http://www.youtube.com/watch?v=sl3cSFnwzJ8
20:40 Paihivo http://www.youtube.com/watch?v=ktoZirCWQFk
22:00 Bunkier http://www.youtube.com/watch?v=SWE0tu0Mq8M

czwartek, 31.07
17:20 Azotox http://www.youtube.com/watch?v=yCvkZO3pmXI
18:20 Hands Resist http://handsresist.bandcamp.com
19:20 Clock Machine http://www.youtube.com/watch?v=28qctu1OS8U
20:40 Natural Mystic http://www.youtube.com/watch?v=9agevPrBicU
22:00 Ras Luta http://www.youtube.com/watch?v=PU_UCxG5o18

piątek, 01.08
16:00 ŜANĜO http://www.youtube.com/watch?v=0Bv6xESfP0E
17:20 The Synki http://www.youtube.com/watch?v=5-VKFE075MQ
18:20 Bongostan http://www.youtube.com/watch?v=oupsUjtTFD4
19:20 Running Red http://www.youtube.com/watch?v=gpMlM4MxMw0
22:00 Włochaty http://www.youtube.com/watch?v=aUUgI2n_xMA
23:30 TZN Xenna http://www.youtube.com/watch?v=FQIH4IJmotU

sobota, 02.08
17:20 KZP http://www.youtube.com/watch?v=ns0a-y5g6G0
18:20 De Łindows http://www.youtube.com/watch?v=E5GK1bOH1uY
20:40 Enchantia http://www.youtube.com/watch?v=DjmpgvaBLvM
22:00 Night Mistress http://www.youtube.com/watch?v=7kVLdBN4tDE
23:20 Kabanos http://www.youtube.com/watch?v=-Lbt0WQb-aY

DUŻA SCENA:

czwartek, 31.07
15:05 T-Love http://www.youtube.com/watch?v=vVJ7yawwUkM
16:30 ShataQS http://www.youtube.com/watch?v=ryrmPHpL9v0
17:25 The Bill http://www.youtube.com/watch?v=FosCx3nMzHk
18:40 Protoje http://www.youtube.com/watch?v=hzqFmXZ8tOE
19:55 Hatebreed http://www.youtube.com/watch?v=yd972J6f4IY
21:25 Budka Suflera http://www.youtube.com/watch?v=38I9-XBPRNA
22:55 Skidrow http://www.youtube.com/watch?v=4jpf-eC-Xlk
00:25 Volbeat http://www.youtube.com/watch?v=pV7aM32Jur8
01:50 Kamil Bednarek http://www.youtube.com/watch?v=0SEg695ce3k

piątek, 01.08
15:00 Tabu http://www.youtube.com/watch?v=pJfytQEqJ9Q
16:10 Be.my http://www.youtube.com/watch?v=9CcvskcKG1M
17:10 Carrantuohill i Eleanor McEvoy http://www.youtube.com/watch?v=wsoFPKAwSYI
18:40 Lao Che http://www.youtube.com/watch?v=tPKGHa5n6VA
20:10 Acid Drinkers http://www.youtube.com/watch?v=7emzfGIeAfY
21:40 Skindred http://www.youtube.com/watch?v=WsQhuxPsSjE
23:10 Ky-Mani Marley http://www.youtube.com/watch?v=ilHadRpytVE
00:40 Ska-P http://www.youtube.com/watch?v=OurGZr5EGLY
02:10 Kapela Ze Wsi Warszawa http://www.youtube.com/watch?v=JYD7_IWWl0s

sobota, 02.08
15:00 Ukeje http://www.youtube.com/watch?v=qklo-CyE_OQ
16:00 The Brew http://www.youtube.com/watch?v=QWMS8MUOi4U
17:00 Marika i Spokoarmia http://www.youtube.com/watch?v=LbHxRDZbm4E
18:05 Piersi http://www.youtube.com/watch?v=m_ATXXfYx3s
19:25 Jelonek http://www.youtube.com/watch?v=exAX18PH7vw
20:50 COMA http://www.youtube.com/watch?v=ruh3qnYBs9Y
22:30 Accept http://www.youtube.com/watch?v=req-oDf2ZRc
00:00 Manu Chao La Ventura http://www.youtube.com/watch?v=vJMLJVha5sw
01:50 The Bosshoss http://www.youtube.com/watch?v=5aQYGRs0phI

MAŁA SCENA:

czwartek, 31.07
16:00 Know http://www.youtube.com/watch?v=tPeeQOv0L4o
17:20 Bubliczki http://www.youtube.com/watch?v=-emuOcDcpAY
18:40 Gambardellas http://www.youtube.com/watch?v=osmOIqiiy8k
20:00 Wild pig http://www.youtube.com/watch?v=Yja_bTRzlbY
21:20 Shamboo i Muniek http://www.youtube.com/watch?v=wtGB3s08VGA
22:40 Bulbwires http://www.youtube.com/watch?v=XfdSnQetIkg
00:00 Dr Misio http://www.youtube.com/watch?v=b0O2IMTwaek

piątek, 01.08
16:00 Ifi Ude http://www.youtube.com/watch?v=B8qEo9_eNmg
17:20 Trzynasta W Samo Południe http://www.youtube.com/watch?v=h7MggyDyfzA
18:40 Enclose http://www.youtube.com/watch?v=NAgpveZiUts
20:00 Skubas http://www.youtube.com/watch?v=YVbwuRAJCAI
21:20 ŁZY http://www.youtube.com/watch?v=mpySwM3hLjs
22:40 Ania Rusowicz http://www.youtube.com/watch?v=XshNN6v71Ko
00:00 Animal Music http://www.youtube.com/watch?v=lwqq3AeO56A

sobota, 02.08
16:00 MetKa http://www.youtube.com/watch?v=Lytd4Xv8WgI
17:20 Shirley Holmes http://www.youtube.com/watch?v=Fy1kfXJQgc4
18:40 Mama Selita http://www.youtube.com/watch?v=pgNwwoKDPf8
20:00 Paula i Karol http://www.youtube.com/watch?v=z2_v1cx0bxI
21:20 Zmaza http://www.youtube.com/watch?v=LujlrawTww8
22:40 The Sunpilots http://www.youtube.com/watch?v=u1sJxVDh74Y
00:00 The Sixpounder http://www.youtube.com/watch?v=Ft-6R7gJYEA
_________________
Robię muzykę, pstrykam zdjęcia.
 
 
Amigo  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 45
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Śro 16 Lip, 2014   

Dziękujemy. Nawet dałeś wszędzie odnośniki do youtube. Jesteś bardzo pracowity. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group