Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Kto zagra na Pokojowej Wiosce Krishny?
Autor Wiadomość
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Pon 05 Maj, 2014   

FreaK napisał/a:
Hm... Czyli wychodzi na to ze Siwy znow gra z Defektem.. To moze na Krysznie tez zagra Siwy :D A tutaj cos od Jeza..
Cytat:
Ireneusz Jeż: siwy nie pije ,może dlatego ,ze jestem studentem papieski wydzial teologiczny


No z tym papieskim wydziałem teologicznym to już cytat legenda. Jeśli na Defekcie nie będzie Jeża ze swoimi kocimi ruchami to wywołam zamieszki!
 
 
 
FreaK  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 344
Skąd: Anglia
Wysłany: Pon 05 Maj, 2014   

Dobra koniec tematu o Defekcie bo sie robi maly spam.. :D
Pamieta moze ktos ile zespolow gralo na Krishnie rok temu? Bo nie wiem czy moje marzenia sie tam zmieszcza <haha>
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Pon 05 Maj, 2014   

Łydka Grubasa! Jak nie zagrają to i tak będziemy w wiosce wałkować ich kawałki xD
 
 
 
pankowa  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 26 Kwi 2011
Posty: 223
Skąd: z nikąd
Wysłany: Wto 06 Maj, 2014   

Jak dla mnie to mogłoby zagrać: ADHD Syndrom, Alians, Azotox, Bunkier, Cela nr 3, Defekt muzgó ( ale tylko z Siwym), de łindows, Dritte Wahl, Kwatera C2, Offensywa, Plagiat 199, Skangur, Skampararas, Skowyt, TZN Xenna, WBH i może jescze Karcer.
A w tamtym roku, jeżeli dobrze liczę były 24 kapele :)
 
 
FreaK  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 344
Skąd: Anglia
Wysłany: Wto 06 Maj, 2014   

A no wlasnie tak patrze i tez mi wyszlo 24.. No to bedzie ciezko wybierac, dobrze ze Smalec ma dobry gust muzyczny to pewnie ogarnie mocny sklad :D Ja teraz sobie tak przeslluchuje cala liste i da sie trafic fajne zepsoly ktorych sie nie znalo Polecam!
 
 
brd  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 80
Skąd: Maków Podhalański
Wysłany: Wto 06 Maj, 2014   

No to ja chętnie Mesajaha usłyszę i Pajujo. Resztę też trzeba będzie przesłuchać co mają do zaoferowania. ;D
 
 
Elsanka  
Rozkręca sie


Dołączyła: 24 Sie 2013
Posty: 147
Skąd: śląsk
Wysłany: Wto 06 Maj, 2014   

Ha! Więc jest jeszcze szansa, żeby Exlibris zagrało na Woodstocku w tym roku! :D Trzymam za nich kciuki. Z pozostałych zespołów wybrałabym się jeszcze na Plagiat 199.
 
 
FreaK  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 344
Skąd: Anglia
Wysłany: Wto 06 Maj, 2014   

A no Plagiat 199 moga zagrac, juz grali na Krishnie i dali swietny koncert mysle ze jak zagraja jeszcze raz to bedzie jeszcze lepiej... Przesluchalem tez Exlibris bo widze ze sie cieszysz ze jest szansa.. Niestety nie moje klimaty :D
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 06 Maj, 2014   

Ja bym się z Exlibris bardzo ucieszył, ale znając życie i fakt, jakie tam zespoły grają, to raczej marne szanse żeby byli.
 
 
 
darrek88  
Rozkręca sie

Wiek: 35
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 101
Skąd: Leszno
Wysłany: Wto 06 Maj, 2014   

Plagiat 199, Dubioza Kolektiv, TZN Xenna i Karcer to tacy żelaźni faworyci zestawienia, chociaż po cichu liczę również na Usta Mariana i Zgon.

Co do Defektu to również jestem zdania, że dla samej aktualnej otoczki wokół zespołu mogłoby być ciekawie. W końcu usłyszałbym to "charyzmatyczne brzmienie" o którym piszą na swojej stronie. :P

Ogółem lista jest dobra, ba, bardzo dobra i kogo by nie wybrali i tak będzie bardzo ciekawie.

Pożyjemy, zobaczymy
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 06 Maj, 2014   

darrek88 napisał/a:
Plagiat 199, Dubioza Kolektiv, TZN Xenna i Karcer to tacy żelaźni faworyci zestawienia, chociaż po cichu liczę również na Usta Mariana i Zgon.

Co do Defektu to również jestem zdania, że dla samej aktualnej otoczki wokół zespołu mogłoby być ciekawie. W końcu usłyszałbym to "charyzmatyczne brzmienie" o którym piszą na swojej stronie. :P

Ogółem lista jest dobra, ba, bardzo dobra i kogo by nie wybrali i tak będzie bardzo ciekawie.

Pożyjemy, zobaczymy


Ale wiesz, że najprawdopodobniej tuż obok Magistra Lidera wystąpiłby Siwy? Jak dla mnie gość w tym momencie jest spalony zupełnie. Ale hart rock zawsze na tak!
 
 
 
darrek88  
Rozkręca sie

Wiek: 35
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 101
Skąd: Leszno
Wysłany: Wto 06 Maj, 2014   

Mimo wszystko byłbym szalenie ciekaw jaka dyskusja by się wywiązała gdyby faktycznie mieli zagrać. EOT :)
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 06 Maj, 2014   

Powiedzmy sobie szczerze - spora część woodstockowiczów nie ma pojęcia kim jest Irek Jeż. Może lepiej nie psuć im niespodzianki ;>? Boję się tylko że co niektórzy po usłyszeniu hart rocka mogliby zejść na zawał.
 
 
 
Cyman!  
Coś już napisał

Wiek: 36
Dołączył: 23 Mar 2011
Posty: 68
Skąd: TCV
Wysłany: Wto 06 Maj, 2014   

Dubioza Kolektiv u Krishny? To byłoby coś.
 
 
DRY CIDER  
Lubi pieprzyć


Wiek: 44
Dołączył: 31 Mar 2014
Posty: 300
Skąd: Bristol B-B
Wysłany: Wto 06 Maj, 2014   

A ja lubie Siwego.3 lata temu grali w moim miescie i Siwy byl tak naciulany ze zalozyc gitare to byl wtedy mega problem,o dostrojeniu gitary nie wspominajac.Po kilku kawalkach chlop byl jak nowonarodzony i nawet poprosil o piwko bo mu w gardle zaschlo.Mimo tego dali byl zajebisty koncert grubo ponad 2 godziny.Takie zespoly lubie,a nie ze 10 hitow z radyja mamy w kontrakcie i jeden bis i do domu ludzie.Wracajac do listy to nie bede wymienial z osobna,juz zostaly wymienione,ale kilka fajnych kapel dla mnie jest <haha> Tylko znajac zycie wiekszosc nie zobacze,no ale za rok tez bedzie cos ciekawego <rotfl3>
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Wto 06 Maj, 2014   

DRY CIDER napisał/a:
A ja lubie Siwego.3 lata temu grali w moim miescie i Siwy byl tak naciulany ze zalozyc gitare to byl wtedy mega problem,o dostrojeniu gitary nie wspominajac.Po kilku kawalkach chlop byl jak nowonarodzony i nawet poprosil o piwko bo mu w gardle zaschlo.Mimo tego dali byl zajebisty koncert grubo ponad 2 godziny.Takie zespoly lubie,a nie ze 10 hitow z radyja mamy w kontrakcie i jeden bis i do domu ludzie.Wracajac do listy to nie bede wymienial z osobna,juz zostaly wymienione,ale kilka fajnych kapel dla mnie jest <haha> Tylko znajac zycie wiekszosc nie zobacze,no ale za rok tez bedzie cos ciekawego <rotfl3>


Z tym że Siwy to hipokryta - najpierw publicznie w necie jedzie po Jeżu, mówi że pedał, że zniszczył Defekt Muzgó czy coś, a teraz nagle się znowu z nim skumał :D
 
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Wto 06 Maj, 2014   

Tak, w zeszłym roku zagrały 24 kapele - po 6 na dzień. Byłam na 12 w zeszłym roku i ogólnie polecam mimo ścisku ;p

Ciekawe ile w tym roku się uda zahaczyć ;p
Ogotay - TAK, TAK, TAK!!!!
 
 
 
nie mam pleców  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 306
Skąd: Lądą
Wysłany: Wto 06 Maj, 2014   

Sporo ciekawych zespołów się zgłosiło, Smalec pewnie jak zwykle nie zawiedzie i skład będzie dobry. Ale nigdy mi się nie udało zahaczyć o więcej niż 2-3 koncerty u Krysznowców, zawsze mnie jakoś odstrasza ten namiot. Na woodstocku wolę koncerty na otwartym powietrzu, jakoś lepszy klimat jest na nich. A oprócz Kabanosa, na którego musowo idę, chciałbym zobaczyć Bunkier. I Mesajaha, bo w tym roku jedzie ze mną kolega który był jego anem i mnie kiedyś ciągle katował jego muzyką
 
 
Rutek  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączył: 06 Lis 2013
Posty: 63
Skąd: Grodzisk Wlkp
Wysłany: Śro 07 Maj, 2014   

Plagiat i włochaty stanowczo na tak !
 
 
 
FreaK  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 344
Skąd: Anglia
Wysłany: Śro 07 Maj, 2014   

I tak najlepszy koncert ta Ga-Ga Zielone Zabki jak co roku! :d

A ten caly Wlochaty to hipokryci i modle sie o to zeby nie zagrali...
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Czw 08 Maj, 2014   

FreaK napisał/a:
I tak najlepszy koncert ta Ga-Ga Zielone Zabki jak co roku! :d

A ten caly Wlochaty to hipokryci i modle sie o to zeby nie zagrali...


Jeśli zagrają w środę to GG/ZŻ może w końcu odwiedzę. A dlaczego Włochaty to hipokryci? Chodzi o to, że kiedyś jechali po woodstocku? Ja ogólnie anarchistycznych klimatów nie lubię ale pytam z ciekawości. No i ogólnie widzę, że w tym roku na woodzie może być zjazd hipokrytów - Siwy z Defektu, Włochaty... czekamy - kto da więcej?
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group