Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Złodzieje
Autor Wiadomość
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 11 Sie, 2013   

W mojej wiosce (Wiosce Y) zginał jeden portfel i w poniedziałek przed rozpoczęciem około 13 ktoś ukradł flagę wioski! Dwóch Naszych siedzi sobie pod moim namiotem, odwróceni tyłem do flagi. Ja tymczasem poszedłem pod krany. Wracam 20 minut później i flagi nie ma! Zwykłe białe pomalowane prześcieradło, przymocowane sznurkami jutowymi. Nie rozumiem zupełnie kto i po co miałby ją ukraść? Kawał? Nienawiść? Zazdrość?

PS. Jeśli przypadkiem czyta to złodziej flagi to mam do ciebie wiadomość! Wsadź sobie ją w tyłek ZJEBIE!

PS2. Dzień później pomalowaliśmy zieloną pladekę sprayem i za pomocą linek stalowych zamocowaliśmy 5 m nad ziemią. W niedzielę męczyłem się z siekierą i kombinerkami pół godziny, żeby ją ściągnąć:D
 
 
 
Kryptonix  
Coś już napisał

Wiek: 36
Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 52
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 11 Sie, 2013   

marcinin napisał/a:
W mojej wiosce (Wiosce Y) zginał jeden portfel i w poniedziałek przed rozpoczęciem około 13 ktoś ukradł flagę wioski! Dwóch Naszych siedzi sobie pod moim namiotem, odwróceni tyłem do flagi. Ja tymczasem poszedłem pod krany. Wracam 20 minut później i flagi nie ma! Zwykłe białe pomalowane prześcieradło, przymocowane sznurkami jutowymi. Nie rozumiem zupełnie kto i po co miałby ją ukraść? Kawał? Nienawiść? Zazdrość?

PS. Jeśli przypadkiem czyta to złodziej flagi to mam do ciebie wiadomość! Wsadź sobie ją w tyłek ZJEBIE!

PS2. Dzień później pomalowaliśmy zieloną pladekę sprayem i za pomocą linek stalowych zamocowaliśmy 5 m nad ziemią. W niedzielę męczyłem się z siekierą i kombinerkami pół godziny, żeby ją ściągnąć:D


Kara?
marcinin napisał/a:
Będę jeździć na gapę, bo mi się tak podoba. Będę ściągać filmy, muzykę, ebooki; bo mi się tak podoba, a wasze zdanie mnie nie obchodzi. Wielce obruszacie się, że ktoś chce wracać za darmo z Woodstocku.
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Nie 11 Sie, 2013   

Kryptonix napisał/a:
marcinin napisał/a:
W mojej wiosce (Wiosce Y) zginał jeden portfel i w poniedziałek przed rozpoczęciem około 13 ktoś ukradł flagę wioski! Dwóch Naszych siedzi sobie pod moim namiotem, odwróceni tyłem do flagi. Ja tymczasem poszedłem pod krany. Wracam 20 minut później i flagi nie ma! Zwykłe białe pomalowane prześcieradło, przymocowane sznurkami jutowymi. Nie rozumiem zupełnie kto i po co miałby ją ukraść? Kawał? Nienawiść? Zazdrość?

PS. Jeśli przypadkiem czyta to złodziej flagi to mam do ciebie wiadomość! Wsadź sobie ją w tyłek ZJEBIE!

PS2. Dzień później pomalowaliśmy zieloną pladekę sprayem i za pomocą linek stalowych zamocowaliśmy 5 m nad ziemią. W niedzielę męczyłem się z siekierą i kombinerkami pół godziny, żeby ją ściągnąć:D


Kara?
marcinin napisał/a:
Będę jeździć na gapę, bo mi się tak podoba. Będę ściągać filmy, muzykę, ebooki; bo mi się tak podoba, a wasze zdanie mnie nie obchodzi. Wielce obruszacie się, że ktoś chce wracać za darmo z Woodstocku.

Dokładnie o tym samym pomyślałem :)
 
 
 
Wiedźma  
Coś już napisał
Mniejsze Zło


Wiek: 30
Dołączyła: 19 Lip 2013
Posty: 64
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 12 Sie, 2013   

Kryptonix napisał/a:
Kara?

Karma xD

karma to suka /Agó
 
 
Pigul  
Rozkręca sie
I love this smell I love this sound As an napalm i


Wiek: 35
Dołączył: 27 Kwi 2011
Posty: 136
Skąd: Legnica
Wysłany: Pon 12 Sie, 2013   

Od 2007 roku jak jeżdżę nic mi nie ukradli.W tym roku nawet i telefon miałem w namiocie bo po deszczu został zalany więc nie działał a tego to już szkoda nie było.Sim i karta pamięci w portfelu ale niestety musiałem go taszczyć do domu :d
Zawsze w wiosce u nas ktoś jest i nie ważne czy cała ekipa poszła na koncert.Zawsze ktoś musi zostać i mieć oko na namioty i jakoś nikomu nic nie zginęło.Jedynie w 2007 kumpeli ukradli aparat lustrzankę z paroma obiektywami bo miała na Acidach robić zdjęcia z akredytacją na scenę i tak dalej.Niestety nie miała gdzie go zostawić i głupio bo miała porządek w namiocie.
Kolejny przypadek kradzieży w mojej okolicy co mnie rozbawiło.Dziewczynie i jej kuzynowi z namiotu gdzie były karty do bankomatu,dokumenty,telefony i inne takie pierdoły zawineli łyżeczkę i słoik dżemu.Nic więcej.Więc myślę że poprostu trzeba mieć kogoś w wiosce kto za te piwko czy siedem piwek popilnuje namiotów i tyle ;))
 
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 12 Sie, 2013   

Pigul napisał/a:
Od 2007 roku jak jeżdżę nic mi nie ukradli.W tym roku nawet i telefon miałem w namiocie bo po deszczu został zalany więc nie działał a tego to już szkoda nie było.Sim i karta pamięci w portfelu ale niestety musiałem go taszczyć do domu :d
Zawsze w wiosce u nas ktoś jest i nie ważne czy cała ekipa poszła na koncert.Zawsze ktoś musi zostać i mieć oko na namioty i jakoś nikomu nic nie zginęło.Jedynie w 2007 kumpeli ukradli aparat lustrzankę z paroma obiektywami bo miała na Acidach robić zdjęcia z akredytacją na scenę i tak dalej.Niestety nie miała gdzie go zostawić i głupio bo miała porządek w namiocie.
Kolejny przypadek kradzieży w mojej okolicy co mnie rozbawiło.Dziewczynie i jej kuzynowi z namiotu gdzie były karty do bankomatu,dokumenty,telefony i inne takie pierdoły zawineli łyżeczkę i słoik dżemu.Nic więcej.Więc myślę że poprostu trzeba mieć kogoś w wiosce kto za te piwko czy siedem piwek popilnuje namiotów i tyle ;))


No to sie mylisz :) Po pierwsze to najwiecej kradziezy odbywa się kiedy to mieszkancy namiotów są w srodku. Po drugie to nie kazdy ma mozliwosc zorganizowania się w taką wioskę by zawsze ktos był przy namiotach. Poza tym co mi mogą ukrasc jak mnbie nie ma w namiocie? Piwo? Brudne gacie? koszulke? Zawsze biore najgorsze ;) Jedynie spiwora szkoda. Gorzej przez sen bo wtedy dokumenty moga pojsc razem z portfelem.
 
 
pendalec  
Rozkręca sie
trololo, motherfuckers!


Wiek: 30
Dołączyła: 10 Lip 2011
Posty: 117
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 12 Sie, 2013   

Byłam na 3 Woodstockach i ani razu mnie nie okradli, chociaż na piuerwszym okradli moją koleżankę w namiocie, gdy spała.

Widzę, że każdy rzuca pisze w jakis sposób radzi sobie ze złodziejami, to i ja się wypowiem.

Najważniejsze to żeby w namiocie nie było za czysto. A najlepiej to niech będzie taki burdel, że sami nie będziecie łapali co i jak. Trudniej będzie dojść do tego, czy coś (ewentualnie) zginęło, ale to działa w obie strony - złodziej będzie musiał się nagłowić, żeby coś znaleźć.
A narozsądniej to po prostu nie zostawiać niczego cennego w namiocie, wszystko mieć przy dupie.

A z tym burdelem to mówię poważnie - w zeszłym roku koleżanka zostawiła na prawie cały Woodstock w moim namiocie swoją lustrzankę, tuż przy wejściu. Wystarczyło tylko włożyć rękę, przesunąć ją w lewo i było się jej posiadaczem. Ale że syf w namiocie był straszny, to nikt nawet nie pomyślał o tym, że coś tam jest. Ba! Sami zapomnieliśmy o jej istnieniu, aż do momentu pakowania się i powrotu <rotfl3>
 
 
 
Solis  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 30 Lip 2012
Posty: 1
Skąd: z daleka
Wysłany: Pon 12 Sie, 2013   

Ja na Woodzie byłam pierwszy raz i nie ukrywam, od razu nastawiałam się na to, że ktoś coś mi ukradnie, bo wiadomo jak to jest na festiwalach, w których uczestniczy masa ludzi. Miło się rozczarowałam! Jedynymi rzeczami, które zostały ukradzione były śledzie od mojego namiotu, nic więcej. :) Oczywiście syf w namiocie był nie do ogarnięcia, więc pewnie to odstraszyło potencjalnych złodziejaszków. I może odrobina szczęścia.
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 12 Sie, 2013   

JakubWedrowycz napisał/a:
Kryptonix napisał/a:
marcinin napisał/a:
W mojej wiosce (Wiosce Y) zginał jeden portfel i w poniedziałek przed rozpoczęciem około 13 ktoś ukradł flagę wioski! Dwóch Naszych siedzi sobie pod moim namiotem, odwróceni tyłem do flagi. Ja tymczasem poszedłem pod krany. Wracam 20 minut później i flagi nie ma! Zwykłe białe pomalowane prześcieradło, przymocowane sznurkami jutowymi. Nie rozumiem zupełnie kto i po co miałby ją ukraść? Kawał? Nienawiść? Zazdrość?

PS. Jeśli przypadkiem czyta to złodziej flagi to mam do ciebie wiadomość! Wsadź sobie ją w tyłek ZJEBIE!

PS2. Dzień później pomalowaliśmy zieloną pladekę sprayem i za pomocą linek stalowych zamocowaliśmy 5 m nad ziemią. W niedzielę męczyłem się z siekierą i kombinerkami pół godziny, żeby ją ściągnąć:D


Kara?
marcinin napisał/a:
Będę jeździć na gapę, bo mi się tak podoba. Będę ściągać filmy, muzykę, ebooki; bo mi się tak podoba, a wasze zdanie mnie nie obchodzi. Wielce obruszacie się, że ktoś chce wracać za darmo z Woodstocku.

Dokładnie o tym samym pomyślałem :)


Mam inne zdanie niż Wy i nie musicie mi za wszelką cenę udowadniać jaki to jestem zły i najgorszy i do tego wbijać szpilę dotyczącą innego wątku w zupełnie innym temacie. Mam swoje zdanie i tyle. Ogarnijcie się i nie obrażajcie mnie!:D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group