Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
"Pobicie" Grzegorza Miecugowa
Autor Wiadomość
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Nie 11 Sie, 2013   

Ingenue napisał/a:
że jakaś słaba ochrona na tym woodstocku, ale skoro nawet BOR nie dał sobie rady w takiej sytuacji to czym wobec tak wyszkolonych służb są niebiescy?


Nie porównywałbym tych dwóch sytuacji pod względem ochrony. Totalnie inne otoczenie, zagrożenie itp. Tam było poruszanie się w tłumie (nie jedna taka sytuacja miała miejsce n świecie) a tu mięliśmy podest od którego był odstęp ludzi którzy siedzieli, a pod tym podestem był patrol, no i już w momencie kiedy koleś wstał pośród tłumu który siedział powinni już zacząć się przygotowywać na ewentualną akcję, a nie dopiero po tym jak on wskoczył na podest. Nie wiem nie znam się nie jestem specjalistą w tej branży ale wg. mnie dali dupy. i tyle.
 
 
 
Ingenue  
Rozkręca sie

Dołączyła: 25 Cze 2013
Posty: 104
Skąd: Lublin
Wysłany: Nie 11 Sie, 2013   

Jumbo, no dali, bezapelacyjnie, ale ci z BORu bronili najważniejszej osoby w kraju, wiedzieli, że Bronek nie jest tam mile widziany i ich reakcje też była spóźniona o kilka sekund, no i na pewno ich szkolenia są bardzo profesjonalne. Porównałam to tylko dlatego żeby jednak trochę usprawiedliwić niebieskich, ja nie chciałabym żeby na Woodstocku zmienili taktykę i każdą osobę zaczęli traktować jak potencjalnego Oskara
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Nie 11 Sie, 2013   

Oskar już szalał od dawna.
Dziwi mnie jedynie fakt, że nie dostał od Jurka po wszystkim po ryju.
 
 
 
Kryptonix  
Coś już napisał

Wiek: 36
Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 52
Skąd: Wrocław
Wysłany: Nie 11 Sie, 2013   

W zeszlym roku ktos do Komorowskiego na ASP tez cos wykrzykiwal, to nie ten sam?
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 12 Sie, 2013   

Kryptonix napisał/a:
W zeszlym roku ktos do Komorowskiego na ASP tez cos wykrzykiwal, to nie ten sam?


Już ze 3 raz na tym forum ktoś odkrył tę amerykę. Tak to ten sam osobnik :)
 
 
Kryptonix  
Coś już napisał

Wiek: 36
Dołączył: 16 Lip 2011
Posty: 52
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 12 Sie, 2013   

ia_nn napisał/a:
Kryptonix napisał/a:
W zeszlym roku ktos do Komorowskiego na ASP tez cos wykrzykiwal, to nie ten sam?


Już ze 3 raz na tym forum ktoś odkrył tę amerykę. Tak to ten sam osobnik :)


Az sie prosi o jakas akcje z memami czy na fejsie z oskarem w roli glownej :-) skoro tak bardzo chce byc popularny i zauwazony, to czemu by mu tego nie zapewnic :-)


https://www.facebook.com/axeliocontent?fref=ts
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Śro 14 Sie, 2013   


Tak mi się skojarzyło.
 
 
Slipshod  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 06 Sie 2013
Posty: 4
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 15 Sie, 2013   

Miecugow nie został pobity, bo jeśli to nazwiecie pobiciem to ja na woodstocku zostałem zamordowany.
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pią 16 Sie, 2013   

Cytat:
Miecugow nie został pobity, bo jeśli to nazwiecie pobiciem to ja na woodstocku zostałem zamordowany.

Oczywiście, że nie został pobity. Dostał dwa razy w ramię trzeci cios nie trafił. Uderzenia markowane aby wyglądało jakby w pysk dostał :)
 
 
 
tratshero  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 03 Wrz 2013
Posty: 2
Skąd: z bigosu
Wysłany: Wto 03 Wrz, 2013   

Od kilku dni normalnie mam nastrój przygnębienia, a to dlatego że już dawno po PW i trzeba na niego czekać, ale też dlatego że spotkałem się z wieloma opiniami, że woodstock zmienił i dość dużo osób pisze, że nie warto jechać na PW. Piszę to w tym temacie ponieważ oglądając filmiki z Miecugowem przeczytałem wiele dość brutalnych komentarzy i dlatego mój post połączyłem z tym tematem i zamieściłem go tutaj ;)) Jak to jest? Czy te komentarze, które są umieszczone pod filmikiem z tego właśnie incydentu piszą głównie woodstockowicze????? Cholera jasna jeśli tak, a mam taką obawę i przez to to przygnębienie, to faktycznie co to się kur.. dzieje? Ja jadąc na PW jadę odreagować w taki sposób jaki uznawałem zawsze za normalny na PW tzn. zero przemocy i miły kontakt z ludźmi, z którymi ciężko nawiązać kontakt na co dzień, a w czasie festiwalu jest to normalne i za to Przystanek właśnie cenie. Ja na przykład nie widzę czegoś takiego, że TVN kłamie, według mnie nie mówi wszystkiego jak coś. Także nie widzę różnicy między TVNem a innymi stacjami- dla mnie to wszystko jedno i to samo, oglądam to tylko dla zabicia czasu i naprawdę nie wiem z jakiej okazji w ogóle zaszła ta zadyma na ASP. Naprawdę chciałbym usłyszeć coś co, by mi polepszyło samopoczucie dlatego czekam na-szczerą-odpowiedź:)
PS Jeśli ci ludzie co wystawiają komentarze "pod Miecugowem i Wojewódzkim" na YT jeżdżą na PW to cholera co to się robi??? Tak samo o co chodzi z tymi spinami do Wojewodzkiego??? przecież było na ASP podczas gdy on udzielał wywiadu tyle "ludu", a w internecie pod filmikiem z ASP jest tyle przemocy. Wiem, że to co napisałem pewnie brzmi chaotycznie, ale pisałem to co czuję. Zdrówka
 
 
MuchaDG  
Coś już napisał
Bzzzzy


Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 63
Skąd: Dabrowa Górnicza
Wysłany: Śro 04 Wrz, 2013   

Właściwie, TVN kłamie... coś w tym jest, że powinniśmy raczej krzyczeć że TVN manipuluje, bo to blizsze prawdy jest... Tak samo jak każda telewizja, czasopismo i gazeta... Negatywne wibracje, które pojawiają się na woodstocku sa wynikiem naszego olewania wielu rzeczy... O ile reakcja na Miecugowie była w gestii Niebieskich (choc skandowane przepraszam nieco zadaje kłam mojemu stwierdzeniu), to wiele sytuacji z pola przechodzi dlatego, że my przechodzimy obojetnie koło nich.. Tyle się mowi o tym, ze tworzymy spoleczność na Woodzie, o fenomenie naszej organizacji, ale to wszystko rozmywa się. Ale tak wiele zależy od nas... Wystarczy nieco zaangażowania w tą sprawe, bo inaczej z tego festiwalu w końcu stanie się to, co opowiada TV Trwam (na zasadzie samospełniającej się przepowiedni).
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Czw 05 Wrz, 2013   

wiesz czemu tak jest? bo na woodzie zanikaja subkultury. Ludzie wiedzac ze maja za plecami setki takich jak oni napewno by reagowali na hujowe sytuacje a takto sie boja ze po zebach dostana. Ogolem zmienilo sie pokolenie teraz jest bardziej nastawione na szybka i latwa impreze nie dostrzegajac prawdziwych wartosci i idei ,ktore niesie ze soba wood. Wkurwia mnie ta cala sytuacja. Nie mozna tez oceniam prawdziwych woodstokowiczow przez pryzmat jednego kolesia , ktory wyplacil placka jakiemus Miecugowomi. Wielka kurwa afera dostal z liscia i tyle.
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 05 Wrz, 2013   

tratshero napisał/a:
Od kilku dni normalnie mam nastrój przygnębienia, a to dlatego że już dawno po PW i trzeba na niego czekać, ale też dlatego że spotkałem się z wieloma opiniami, że woodstock zmienił i dość dużo osób pisze, że nie warto jechać na PW. Piszę to w tym temacie ponieważ oglądając filmiki z Miecugowem przeczytałem wiele dość brutalnych komentarzy i dlatego mój post połączyłem z tym tematem i zamieściłem go tutaj ;)) Jak to jest? Czy te komentarze, które są umieszczone pod filmikiem z tego właśnie incydentu piszą głównie woodstockowicze????? Cholera jasna jeśli tak, a mam taką obawę i przez to to przygnębienie, to faktycznie co to się kur.. dzieje? Ja jadąc na PW jadę odreagować w taki sposób jaki uznawałem zawsze za normalny na PW tzn. zero przemocy i miły kontakt z ludźmi, z którymi ciężko nawiązać kontakt na co dzień, a w czasie festiwalu jest to normalne i za to Przystanek właśnie cenie. Ja na przykład nie widzę czegoś takiego, że TVN kłamie, według mnie nie mówi wszystkiego jak coś. Także nie widzę różnicy między TVNem a innymi stacjami- dla mnie to wszystko jedno i to samo, oglądam to tylko dla zabicia czasu i naprawdę nie wiem z jakiej okazji w ogóle zaszła ta zadyma na ASP. Naprawdę chciałbym usłyszeć coś co, by mi polepszyło samopoczucie dlatego czekam na-szczerą-odpowiedź:)
PS Jeśli ci ludzie co wystawiają komentarze "pod Miecugowem i Wojewódzkim" na YT jeżdżą na PW to cholera co to się robi??? Tak samo o co chodzi z tymi spinami do Wojewodzkiego??? przecież było na ASP podczas gdy on udzielał wywiadu tyle "ludu", a w internecie pod filmikiem z ASP jest tyle przemocy. Wiem, że to co napisałem pewnie brzmi chaotycznie, ale pisałem to co czuję. Zdrówka


Kolego to właśnie o to chodzi :) Przypomnij sobie idee poprzednika Woodstocku - Jarocina. Ludzie interesują sie losami swojego kraju (coraz więcej z dnia na dzień !!) bo zdają sobie sprawę, że tutaj będą wychowywać sie ich dzieci i wnukowie. Woodstock jest takim miejscem gdzie spotyka sie najwiecej buntownikow różnej maści. Ty nie dostrzegasz, że TVN kłamie bo sie tym nie interesujesz, bo masz to w d****. Jurek Owsiak niebezpiecznie stworzył obszar gdzie tym ludzkim frustracjom można dac upust. Jest to ASP gdzie sprasza się politykierstwo. Do takich incydentów niestety będzie dochodzić częściej bo nigdy w historii walki różnych subkultur, grup społecznych itp nie były tak silne jak spory polityczne. Jeśli na woodstock dostała się polityka, to ona już z niego nie wyjdzie a uwierz mi, że na pół miliona ludzi znajdziesz tam przedstawicieli różnej maści poglądów a wsród nich całą masę fanatyków swojej opcji. Z Jarocinem to była o tyle inna sytuacja, bo każdy był po jednej stronie- wrogiem była komuna, kwaśniewski, urban, miller, milicja i ich należało lać. Tutaj wrogiem jest inny obóz polityczny. Powiesz mi że miecugow nie ma nic wspolnego z polityką... a no ma tak jak i cała jego stacja. Uważam, że został ruszony proces nie do powstrzymania jakim jest upolitycznienie przystanku woodstock, który będzie owocował coraz większą ilością incydentów.
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Czw 05 Wrz, 2013   

ia_nn napisał/a:
Uważam, że został ruszony proces nie do powstrzymania jakim jest upolitycznienie przystanku woodstock, który będzie owocował coraz większą ilością incydentów.
amen
 
 
tratshero  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 03 Wrz 2013
Posty: 2
Skąd: z bigosu
Wysłany: Czw 05 Wrz, 2013   

Fakt nie interesuję się tym, ale możecie dać mi przykład tego, że TVN kłamie? Bo według mnie jeśli TVN kłamie to kłamie każda z tych wszystkich podstawowych stacji(mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi). Według mnie zauważam co się dzieję w polityce i w Polsce- i chciałbym, żeby było zupełnie inaczej, ale ja nie bardzo dostrzegam jakieś powiązanie między telewizją, a Polska (a nawet jeśli jest, to mnie to nie bardzo obchodzi, bo według mnie stacja telewizyjna jak i każda przypadkowa osoba ma prawo mieć swoje poglądy). Dlatego według mnie nie ma co oglądać jakiejś stacji jeśli coś się wam tam nie podoba:), bo według mnie im więcej mówi się o TVNie tym lepiej dla nich- bo chyba o to w tym chodzi, by stacji rosła popularność. Ale tak jak wcześniej pisałem dajcie mi jakiś przykład- po prostu otwórzcie mi oczy, bo jeśli mam zrobić to sam to mi się po prostu nie chce- bo szczerze mówiąc glębsze interesowanie się TVN nie specjalnie mnie fascynuje- co nie znaczy, że pewncyh faktów chciałbym się dowiedzieć(no ale podanych jakby nie było na tacy)
Pozdrawiam :))
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 05 Wrz, 2013   

Wiesz, żeby sie zbytnio nie rozpisywać. Obejrzyj asp z grzegorzem miecugowem dzien po incydencie. Padło tam pytanie "czy tvn kłamie?". Pan redaktor nie zaprzeczył :) Jątrzył jak rasowy politykier. W zasadzie to nie wiadomo o co chodzi ale zaprzeczyć nie zaprzeczył.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group