Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
"Pobicie" Grzegorza Miecugowa
Autor Wiadomość
Ingenue  
Rozkręca sie

Dołączyła: 25 Cze 2013
Posty: 104
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 08 Sie, 2013   

mnie to pobicie w pewnym sensie rozśmieszyło, tzn. sam akt pobicia <jeb, jeb i ledwo widoczna tabliczka>. Przeprowadzono wywiad z 'napastnikiem', Miecugow stwierdził, że to upadek mediów i nie powinno się upubliczniać jego wypowiedzi. IMO ASP powinno być zupełnie apolityczne, podobnie było przecież z Bronkiem - ktoś zaczął krzyczeć, że skandal, że nie poruszono poważnych tematów -.- Miecugow jest co prawda dziennikarzem, a nie politykiem, ale wszyscy wiemy jak jest. Owsiak mógłby odpuścić sobie zapraszanie polityków i składów redakcyjnych stronniczych mediów.
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Czw 08 Sie, 2013   

Dobra, dobra już nie płaczcie o tych przebierańców z Kriszny. Mojemu znajomkowi zrobili kisiel z mózgu i niczym się nie różnią od kk czy innych hc religijinych ruchów.

Wiem, że w modzie jest jebanie TVN, ale jest to w pewien sposób uzasadnione, bo media zamiast zajmować się np. beznadzieją na rynku pracy, śmieciówkami i ogólną lipą usprawiedliwiają kolejne decyzje tego rządu. I jeszcze Miecugowowi brawo biją jak mówi młodym, że nie mają na co narzekać bo jego rodzicom było trudniej niż nam. Co za tupet.
 
 
Glober  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączył: 08 Maj 2011
Posty: 235
Skąd: Nowogard / Warszawa
Wysłany: Czw 08 Sie, 2013   

Cytat:
Miecugow stwierdził, że to upadek mediów i nie powinno się upubliczniać jego wypowiedzi.

Miecugowa też nie ;x
 
 
Ingenue  
Rozkręca sie

Dołączyła: 25 Cze 2013
Posty: 104
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 08 Sie, 2013   

nie wiem, w każdym razie brzmi to trochę paradoksalnie w ustach dziennikarza
 
 
unu  
Rozkręca sie


Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 104
Skąd: z rosomaka
Wysłany: Czw 08 Sie, 2013   

pampers napisał/a:
bo media zamiast zajmować się np. beznadzieją na rynku pracy, śmieciówkami i ogólną lipą usprawiedliwiają kolejne decyzje tego rządu.


Zapomniałeś dodać PRYWATNE media. A prywatne media mają prawo pokazywać co chcą i jak chcą. Jak komuś to sie nie podoba, to niech nie ogląda, ewentualnie przekonuje ludzi aby to samo robili.

I nie ma nad czym dyskutować. Na prywatnej imprezie zostaje zaatakowany dziennikarz prywatnych mediów. Usprawiedliwić tego nie można w żaden sposób.
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pią 09 Sie, 2013   

nie róbmy tu rozmowy politycznej i o słuszności poszczegolnych stacji tv. to nie czas i miejsce.
koleś jest debilem ogólnie rzecz ujmując, bo postawił wszystkich woodstokowiczów w bardzo negatywnym świetle. mógł sobie ten pijacki baner większy zrobić, przeparadować przed kamerą, żeby każdy mógł przeczytać i zejść ze sceny.. po co tłukł bogu ducha winnego gościa --> nie bronię tvnu :O
 
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 09 Sie, 2013   

Sister Midnight napisał/a:
nie róbmy tu rozmowy politycznej i o słuszności poszczegolnych stacji tv. to nie czas i miejsce.
koleś jest debilem ogólnie rzecz ujmując, bo postawił wszystkich woodstokowiczów w bardzo negatywnym świetle. mógł sobie ten pijacki baner większy zrobić, przeparadować przed kamerą, żeby każdy mógł przeczytać i zejść ze sceny.. po co tłukł bogu ducha winnego gościa --> nie bronię tvnu :O


1) Podejrzewam, że ty byłes bardziej pijany niż ten baner a tym bardziej jego właściciel, który akurat charakteryzował się zerową ilością alkoholu w wydychanym powietrzy
2) Z tym "bogu ducha winnego człowieka" to też bym raczej uważał bo pomijając biografię (!!!!!!) to jednak ten pan jest współtwórcą tejże stacji. A kto ma być winny jak nie twórca? I to jeszcze sam dyrektor jakiśtam (nie znam tych ich stopni wtajemniczenia).

Gdyby nie ta cała polityka na woodstocku byłoby tak pieknie. Po co spraszac tych wszystkich oszustów na festiwal? Chyba tylko ostatni debil wierzy ze Komoroski przyjechał tam z Niemcem żeby życzyć dobrej zabawy i poczuc atmosfere :) Przyjechali tam do rzeczy lewackiej młodzieży szerzyć swoją propagandę. Miecugov sie troche przeliczył. Myśle, że jesli nie zastopuje się tego upolityczniania festiwalu to takich incydentów bedzie wiecej. Nie oszuka sie tego, że dla wolnych ludzi polityk jest wrogiem.

Dziękuję.
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pią 09 Sie, 2013   

ia_nn, jestem kobietą ;]
po drugie "pijacki" nie znaczy, że jego właścicel był pijany, tylko że wyglądał jak setki innych na polu, które na pewno były trzeźwe - chodzi o porównanie wykonania
po trzecie - Miecugow nikomu na woodzie nie bluzgał, nie obrażał, nie prowokował, a panu od pseudomanifestu zwyczajnie zabrakło kultury i mózgu, żeby swoje poglądy zaprezentować w cywilizowany sposób i nie przekonasz mnie żadnym argumentem, ze to co zrobił miał sens

ia_nn napisał/a:
Gdyby nie ta cała polityka na woodstocku byłoby tak pieknie.


"oni to wiedzą kocie" że pozwole sobie zacytować klasyka, szkoda że nie wiedzą tego organizatorzy ;/
 
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 09 Sie, 2013   

albo i wiedzą ale interesy robią swoje. no ale nic to ! bedziemy się dobrze bawić mimo obecności politykierów, nawet oni nie obrzydza mi przystanku :) Pozdro !

ps. przepraszam za rodzaj męski ;)
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pią 09 Sie, 2013   

ia_nn napisał/a:
wiedzą ale interesy robią swoje


obstawiam tę wersję.. cóż, ja nie wyrywam się na woodzie na spotkania z politykami, bo nic mi nie są w stanie sensownego powiedzieć, szkoda czasu ciągnąć się dla nich pod górkę ;]
pis end sejten
 
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Pią 09 Sie, 2013   

Rekonstrukcja wydarzeń http://24.media.tumblr.co...3gb3zo1_400.gif
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pią 09 Sie, 2013   

pampers napisał/a:
Rekonstrukcja wydarzeń http://24.media.tumblr.co...3gb3zo1_400.gif

<haha> <haha>
 
 
 
Glaniasta  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 22 Maj 2011
Posty: 40
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 09 Sie, 2013   

Tak sobie oglądam filmiki z Wooda i czy to przypadkiem nie jest ten sam koleś w 0:25? http://www.youtube.com/watch?v=bXn0z_G9hGU
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 11 Sie, 2013   

Koleś został zidentyfikowany.

http://www.youtube.com/watch?v=xeFgjaqeGVo

http://www.youtube.com/watch?v=POX-uhnaa5I

http://www.facebook.com/oskar.wadolowski?fref=ts
 
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Nie 11 Sie, 2013   

marcinin napisał/a:
Koleś został zidentyfikowany.


Breaking news normalnie.
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Nie 11 Sie, 2013   

pampers napisał/a:
marcinin napisał/a:
Koleś został zidentyfikowany.


Breaking news normalnie.


Śmiechłem z rana tym podsumowaniem <haha>

Z drugiej strony tak czytam niektóre wypowiedzi i się zastanawiam jak trzeba lubić miecugowa żeby pisać o nim w temacie o niemiłych przeżyciach. Strasznie muszą te osoby być poruszone, i emocjonalnie przywiązane do TVNu :D A dla mnie to koleś powinien dostać nagrodę od Owsiaka. Jurek powinien mu podziękować "stary dzięki że pokazałeś że ochrona którą mamy dała dupy, za rok to poprawimy". Państwo wybaczą ale to że koleś wskoczył na scenę to jest wina niebieskiego patrolu, dali dupy, bo zanim się miśki tam wdrapały po niego kolo mógł kilka razu np. dźgnąć go nożem albo wsadzić kutasa do gęby czy cokolwiek. Aha, żeby nie było nie bronię miecugowa bo to pała i strasznie go nie lubię, mam odruch wymiotny na jego widok.
 
 
 
magius  
Rozkręca sie
m000OOOOooOOO000ooo


Wiek: 34
Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 241
Skąd: Legnica
Wysłany: Nie 11 Sie, 2013   

Jumbo napisał/a:
Państwo wybaczą ale to że koleś wskoczył na scenę to jest wina niebieskiego patrolu, dali dupy, bo zanim się miśki tam wdrapały po niego kolo mógł kilka razu np. dźgnąć go nożem albo wsadzić kutasa do gęby czy cokolwiek.
Moja pierwsza myśl o tym jak się dowiedziałem, że go ktoś sprał była podobna. Gdzie byli niebiescy? <ściana>
 
 
 
hacek  
Coś już napisał

Dołączył: 28 Lip 2011
Posty: 96
Skąd: ze wsząd
Wysłany: Nie 11 Sie, 2013   

Sam Miecugow mówił, że realizator programu kazał im się odsunąć bo psuli kadr <rotfl3>
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Nie 11 Sie, 2013   

No to mają efekty. A wizerunek woodstocku znowu został pogorszony, przez jakiegoś debila.
 
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 11 Sie, 2013   

Miecugow jest dla mnie obojętny jako człowiek i dziennikarz. Ale wkurzyła mnie ta sytuacja. Na ASP obowiązują pewne zasady.
 
 
 
magius  
Rozkręca sie
m000OOOOooOOO000ooo


Wiek: 34
Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 241
Skąd: Legnica
Wysłany: Nie 11 Sie, 2013   

hacek napisał/a:
Sam Miecugow mówił, że realizator programu kazał im się odsunąć bo psuli kadr <rotfl3>
Czyli wszystko jasne w temacie <haha>
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group