Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Opinie na temat gastronomii na PW
Autor Wiadomość
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Śro 21 Sie, 2013   

w 2006 było za 3zł a i jak sie dało 2 i powiedziało, że nie ma więcej to i tak prawie normalną porcje wrzucali :)
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Śro 21 Sie, 2013   

Większe porcje mi się wydaje, że były..tak jak Milan napisał. Na dobrą sprawę jak wzięłam połowę porcji to i tak dostałam więcej niż połowę, a zapłaciłam 4 zł.
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Śro 21 Sie, 2013   

Jeszcze pamiętam jak dostałam za "cokolwiek" lub w ogóle za darmochę :) Ale w Żarach.
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Śro 21 Sie, 2013   

milan napisał/a:
czy ktoś może mnie poinformować ile ten sławetny zestaw kosztował 8-9 lat temu...,


Ktoś uprzejmie informuje: za darmo był.

Krysznowcy, jak każda grupa religijna, finansują się zwewnątrz i liczyli na to, że przy pomocy Uctoku uda im się werbunek i koszta się zwrócą w dwójnasób.

Chyba jednak okazało się, że uctokowicze nienazbyt skłonni do nawróceń i trzeba było wprowadzić opłaty by wizytacja tego zaprzęgu im się zwróciła (zza wschodniej granicy przyjeżdżają bo ilekroć próbowałem zagadać te dziewoje to mi po rusku odpowiadały ale z ruskimi - wiadomo - Biez wodki nie razbieriosz, a one akurat niepijące)
 
 
izabytom1234  
Coś już napisał

Dołączyła: 24 Cze 2013
Posty: 67
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 22 Sie, 2013   

siema , jedzenie w tym roku MASAKRA !!!!!!!, cenowo , jakościowo , beznadzieja , gdzie był zestaw obiadowy ?!!!!!
 
 
gusiekk  
Forumowy prawiczek


Wiek: 27
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 37
Skąd: z daleka :D
Wysłany: Czw 22 Sie, 2013   

Ja u kriszny zawsze biorę pół (no dobra, w tym roku jadłam tylko raz..) a i tak dostaje prawie tyle co jakbym zapłaciła całą kwotę :))

Co do gastronomii to jadłam tylko zapiekankę i jak dla mnie może być, ale za 9zł (a w zasadzie to za 10, bo nie mieli jak wydać)..

I jeszcze skomentuje jedzenie na toi campie - (jadłam zapiekanki i frytki) nic specjalnego, da radę zjeść ale ceny też wcale nie niskie :P Chociaż picie było taniej, bo na polu te wszystkie cole itp za 6zł, a na toiu po 5.
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Czw 22 Sie, 2013   

To w toi campie jest jakieś żarcie inne? Nawet nie wiedziałam, a ceny takie same czy też niższe? Tak z ciekawości pytam.
 
 
 
Pająk  
Coś już napisał
Lato z browarem...

Wiek: 37
Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 81
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pią 23 Sie, 2013   

milan napisał/a:
(btw-czy ktoś może mnie poinformować ile ten sławetny zestaw kosztował 8-9 lat temu...


kosztowało to 3zł, a jak ci parę groszy zabrakło to też nie było problemu, porcje wg. mnie są takie same co roku, i zawsze jak poprosisz to Ci nawrzucają wiecej
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pią 23 Sie, 2013   

W 2002 roku był na pewno za darmo.
 
 
 
gusiekk  
Forumowy prawiczek


Wiek: 27
Dołączyła: 17 Wrz 2011
Posty: 37
Skąd: z daleka :D
Wysłany: Pią 23 Sie, 2013   

No jest żarcie i to większy wybór po pierwsze (ale dużo jakiegoś mięsa typu karkówka) :P A co do cen to zapiekanka była po 8 i wielkościowo chyba podobna do tej woodstockowej, frytki chyba też po 8.. A co do innych rzeczy to już nie pamiętam, ale z tego co widziałam to niektórzy płacili nawet 25zł za jeden posiłek :D Jakiś zestaw śniadaniowy po 12zł był.. No ale najwięcej było mięsa a to akurat mnie mało interesowało :)
 
 
patsowa  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączyła: 29 Sie 2013
Posty: 6
Skąd: Żary
Wysłany: Czw 29 Sie, 2013   

przeglądałam ten temat jakiś czas temu, więc mogło mi się wydawać że ktoś pytał o ceny żarcia kiedyś, ale widzę że nie jedna osoba narzekała na teraźniejsze ceny, a znalazłam przypadkiem cennik z Żar z '98 kiedy było na prawdę tanio... https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/547908_391312490917493_1977741222_n.jpg

a co do tegorocznego żarcia - nie jadłam nic z gastronomii, wujek kupił kiełbase w bułce i była zimna.. ; / a ta kawa mrożona za 6 zł była okropna - cukier niewymieszany, nie miała praktycznie smaku, ale kupowałam ją tylko dla tych kostek lodu :D
 
 
ia_nn  
Rozkręca sie


Wiek: 36
Dołączył: 18 Lip 2013
Posty: 258
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 30 Sie, 2013   

patsowa napisał/a:
przeglądałam ten temat jakiś czas temu, więc mogło mi się wydawać że ktoś pytał o ceny żarcia kiedyś, ale widzę że nie jedna osoba narzekała na teraźniejsze ceny, a znalazłam przypadkiem cennik z Żar z '98 kiedy było na prawdę tanio... https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/547908_391312490917493_1977741222_n.jpg

a co do tegorocznego żarcia - nie jadłam nic z gastronomii, wujek kupił kiełbase w bułce i była zimna.. ; / a ta kawa mrożona za 6 zł była okropna - cukier niewymieszany, nie miała praktycznie smaku, ale kupowałam ją tylko dla tych kostek lodu :D



Co za ceny wow. Szczególnie interesująco wygląda pozycja z papierosami hehe. Może na 20lecie przystanku oprócz gwiazd, które zdobyły złotego bączka przez te wszystkie lata, powrócić również do tych starych cen żeby poczuć klimat na 100% :)
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pią 30 Sie, 2013   

haha proszę Cię, w co ty wierzysz, ale wypośrodkować te ceny...
 
 
Kuniek  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 289
Skąd: Duczki
Wysłany: Pią 30 Sie, 2013   

ia_nn napisał/a:



Co za ceny wow. Szczególnie interesująco wygląda pozycja z papierosami hehe.


to wtedy fajki byly po 4zl zapewne na woodstocku, dzisiaj sa po 12 ziko. Nie mozna zapominac ze to bylo 15 lat temu, wiec ceny troche nizsze, zarobki troche nizsze, ale i tak mozna bylo wiecej kupic niz teraz. Bo nie wiem czy w dzisiejszych czasach kazdzy zarabia 15 zlotych na lape, to taka przebitka mniej wiecej wychodzi.
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pią 30 Sie, 2013   

Ciekawe znalezisko :) ale porównywanie cen,które dzieli tyle lat i narzekanie przy tym na obecne jest niepoważne. Chyba,że chcecie zarabiać tyle co wtedy.
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pią 30 Sie, 2013   

haha, fajnie w menu ta prezerwatywa wygląda :D

*dwa razy frytki i prezerwatywę proszę* <rotfl3>
 
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 30 Sie, 2013   

vin napisał/a:
haha, fajnie w menu ta prezerwatywa wygląda :D

*dwa razy frytki i prezerwatywę proszę* <rotfl3>


romantyczna kolacja widzę. :D


Ogólnie ceny żarcia tegoroczne mogłyby być (jakby jakość była inna), ale z wodą i napojami przegięli - 4 zł za 0,5 litra wody tylko dlatego, że była schłodzona?
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Nie 01 Wrz, 2013   

lul nie porównujcie cen z 98 i teraz.. wszystko było dużo tańsze, a to menu można potraktować jako ciekawostkę
 
 
 
dareckiACAB  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 19 Sty 2014
Posty: 2
Skąd: Centralna Polska
Wysłany: Nie 19 Sty, 2014   

Osobiście to z paroma znajomymi mam tradycje iż conajmniej raz na jakieś 2 dni pobytu na woodzie chodzimy do Kostrzyna na jakąś konkretniejszą szamke ażeby nie dostać do końca już rozstroju żołądka po lidlowych pasztetach i przyswajanej często niemałej dawce alko :P Gastro jak to gastro na tego typu festiwalach, zazwyczaj dupy nie urywa, ale od biedy jak ktoś chce cos lepiej zjesc to i tak znajdzie cos dla siebie :) apropo przechadzek do Kostrzyna na jadło na powrocie zawsze zabieralismy nowy zapas alko :)
 
 
kmicic  
Coś już napisał

Dołączył: 26 Lip 2012
Posty: 76
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 20 Sty, 2014   

Cennik z '98... (Mam nadzieję, że się nie powtarzam, stary jestem)
...A stoimy wtedy w kolejce po żarcie przy jednym z podobnych straganów. Koleś wspierający się z jednej strony o Morfeusza z drugiej zaś wspomagany przez krasnala z garncem złota pojawiającego się tuż po burzy. Sam wyglądałem na tyle lepiej, by zarejestrować dialog kolesia i sprzedawczyni:
-Co dla pana?
-........ Hotdoga........
-Nie ma hotdogów.
..............................
-Co podać?
..........Hotdoga........
-Już mówiłam, nie ma hotdogów.
..............................
-Zdecydował się pan?!
-Hotdoga, tylko dużego!
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Pon 20 Sty, 2014   

Co do chodzenia do miasta to proszę o polecenie jakiegoś jadła na mieście :) Przemierzyłem dobry kawałek miasta z ekipą a i tak skończyliśmy przy polomarkecie na krawężniku. Więc proszę o nazwę knajpy lub (jak komuś się chce) to zaznaczcie na mapkach google. Na mieście jadłem raz chyba 3 lata temu zaraz koło dworca, było całkiem git. A złotym środkiem, jak wam się nie chce zbyt daleko ruszać jest pajda ze smalcem oraz ogórkiem kiszonym w Guciu przy rondzie. Polecam spożywać wraz z celtyckim ciemnym pysznym piwkiem.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga