Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Opinie na temat gastronomii na PW
Autor Wiadomość
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Śro 07 Sie, 2013   

W ogóle w lidlach pieczywko jest bardzo dobre. Czasem trafiam na jeszcze cieplutkie rogaliki maślane. Cudo na śniadanko. :))



//zdecydowanie, choć ja jestem fanem ciacha z czekoladą i chlebka drwala mmmm az się głodna zrobiłam /Sis.
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 07 Sie, 2013   

Oczko66617 napisał/a:
Sister Midnight napisał/a:
można dostać, w bdg są ale nie smakuja tak jak na woodzie ;]


To pojadę poszukać, może w Gdańsku też będą. A to racja, na woodzie wszystko smakuje inaczej.


W Gdańsku na pewno swojego czasu były w Lidlu koło akademików na Wyspiańskiego ;) Nie wiem jak teraz.
 
 
 
Oczko66617  
Rozkręca sie
We are your friends


Wiek: 29
Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 100
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 07 Sie, 2013   

Mazu napisał/a:
Oczko66617 napisał/a:
Sister Midnight napisał/a:
można dostać, w bdg są ale nie smakuja tak jak na woodzie ;]


To pojadę poszukać, może w Gdańsku też będą. A to racja, na woodzie wszystko smakuje inaczej.


W Gdańsku na pewno swojego czasu były w Lidlu koło akademików na Wyspiańskiego ;) Nie wiem jak teraz.


Dzięki Mazu, mam bliżej na chełm ale tam też zajrze ;D
 
 
Hulk  
Forumowy prawiczek

Wiek: 27
Dołączył: 28 Lip 2013
Posty: 12
Skąd: Suszyc
Wysłany: Śro 07 Sie, 2013   

U mnie w lidlu tylko bułki,chleb i drożdzówki : <
 
 
Persil  
Forumowy prawiczek

Wiek: 27
Dołączyła: 27 Lip 2013
Posty: 6
Skąd: Polska
Wysłany: Śro 07 Sie, 2013   

Jadłam tylko ziemniaczki z kefirem, na które nie narzekam i żałuję, że potem poszłam na pizzę, a nie ponownie po te. Kosztowałam też tych z kiełbasą. Ogólnie ziemniaczkami dało się według mnie najeść i te 9zł było jako tako sensowną ceną. Ale gdy poszłam po pizzę za 9zł, spodziewałam się czegoś lepszego, aniżeli jakiegoś biedronkowskiego gówna. Hot-doga kosztowałam od kumpla - lipa. Brakowało mi pierogów w tegorocznym menu. Kawa mrożona smakowała jak mleko z wodą i sądzę, że lepszym (i smaczniejszym!) interesem były te kawy z Lidla w butelkach za 2,99zł, które stały na lodówkach.
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Śro 07 Sie, 2013   

Jumbo napisał/a:
Ale jakby na Łotwie taki chłop dostał ziemnioki z kiełbą, to tak jakby wygrał z halucynacją i niedożywieniem. Jego trud byłby skończon.

A od kiedy Łotwa to jakiś kraj 3-ego świata? Przed kryzysem Ryga była jedną z najzamożniejszych stolic w Europie. Ekskluzywnych bryk jakie jeździły po ryskich ulicach ze świecą by szukać w Moskwie czy Londynie. Tyle, że ogromna większość z nich była na kredyt ;] anyway, taka tam tylko dygresja.
 
 
 
Kuniek  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 289
Skąd: Duczki
Wysłany: Śro 07 Sie, 2013   

Jak za rok gastro bedzie podobnie wygladalo to ja jem tylko pyry z kefirem, wielka kielbe, pajde ze skwarami albo kaszanke ( mozna to bylo dostac jak sie szlo pasazem w przeciwnym kierunku niz scena ) tanie syte, tluste - jebie mnie to....wazne ze szlo sie nazrec i to dobrze kielbase ledwie zjadlem, a potrafie zjesc duzo. Pajda tez ogromna, praktycznie mozna brac jedna na 2 osoby, czyli po 4zl na lba sie idzie najesc.

Co do lidla to raz wzialem jakas maslane i dwie slodkie buly, spoko byly :)))
Najwieksza polewe mielismy z kumpla ktory wzial tylko 1 kg parowek za 6zl, w wiosce piwnej sie nie mogl od sepow odgonic <rotfl3> ogolnie wciagal te parowy jak maszynka do miesa, ale co kto lubi :))
 
 
 
Wiedźma  
Coś już napisał
Mniejsze Zło


Wiek: 30
Dołączyła: 19 Lip 2013
Posty: 64
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro 07 Sie, 2013   

Sister Midnight napisał/a:
można dostać, w bdg są ale nie smakuja tak jak na woodzie
Odkąd wróciłam do domu mam dziwne wrażenie, że nic nie smakuje tak jak na Woodzie :D
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Śro 07 Sie, 2013   

aqu32 jest z politbiura! ;))
 
 
Kuniek  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 289
Skąd: Duczki
Wysłany: Śro 07 Sie, 2013   

a w jakiej cenie byla ta mrozona kawa, jaka pojemnosc ??
lazilem dosyc czesto na gastro, ale napitki mi calkiem umknely jakos.
 
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 07 Sie, 2013   

Kuniek napisał/a:
a w jakiej cenie byla ta mrozona kawa, jaka pojemnosc ??
lazilem dosyc czesto na gastro, ale napitki mi calkiem umknely jakos.

6 zł, kubek na oko 300 ml. Uratowała mi życie w sobotę - dostałam duużo kostek lodu, więc jak piłam była mega mocna, a potem zalałam te kostki lodu colą.
 
 
 
xXXxGumisxXXx  
Rozkręca sie


Wiek: 30
Dołączył: 31 Paź 2011
Posty: 253
Skąd: Głogów
Wysłany: Śro 07 Sie, 2013   

Jako człowiek, który nie pije kaw muszę przyznać, że ta nie była wcale taka zła, a lodu ładowali tyle, że w Sobotę to było wybawienie.
Co do gastro, jadłem tylko zapiekankę i zaspokoiła mój głód, ale też nie była jakaś zajebista. Miałem jeszcze spróbować tych ziemniaczków z kiełbą, ale jak zobaczyłem "porcję" to zmieniłem zdanie.
 
 
 
Kuniek  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 289
Skąd: Duczki
Wysłany: Śro 07 Sie, 2013   

Mazu napisał/a:
Kuniek napisał/a:
a w jakiej cenie byla ta mrozona kawa, jaka pojemnosc ??
lazilem dosyc czesto na gastro, ale napitki mi calkiem umknely jakos.

6 zł, kubek na oko 300 ml. Uratowała mi życie w sobotę - dostałam duużo kostek lodu, więc jak piłam była mega mocna, a potem zalałam te kostki lodu colą.


to ja z kolei wolalem zimne soki toma z takiego jakby automatu naprawde lodowate, lali w kubek po pepsi 0,4l za 5zeta, siedzialem sobie w sobote pod drzewkiem i skosztowalem 3 smakow, zielona herbata, brzoskwinia i cytryna :)) a bylo to tam gdzie serwowali te kielby, kaszanki, pajdy, karkowy o ktorych wczesniej wspominalem pare postow wyzej
 
 
 
szprotka7  
Rozkręca sie
FREE HUGS <3


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Żary
Wysłany: Czw 08 Sie, 2013   

Ja tam w sumie prawie nic nie jadłam, ale mogę się wypowiedzieć na temat zapiekanki, bo spróbowałam gryza! Byłam na nie
 
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Nie 11 Sie, 2013   

Dla mnie w sumie to było dobre.
Jak wracałem z miasta to już nic nie jadłem do dnia następnego.
Pewnie bym żarł jak by było coś normalnego.
 
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Pon 12 Sie, 2013   

A tam, kuźnia, narzekacie. Szama, to szama, a w takim miejscu to nie ma być dobre, tylko zaspokajać głód i to też tylko tym leniwym, którym się nie chce robić jedzenia w obozie. Za lenistwo się płaci i nie ma co płakać. Ja się stołowałem w gastro, bo z natury leniwy jestem i muszę powiedzieć, że było dobre. Może dlatego, że w odróżnieniu od was nie jadam na co dzień w Sheratonie i nie mam tak delikatnych kubków smakowych.
 
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pon 12 Sie, 2013   

Czyli nie przeszkadza Ci to, że z roku na rok masz mniejsze porcje i gorszą jakość? Na kolejnym PW dostaniesz gorącą wodę za 3 zł, mini hot-doga za dychę i będziesz zadowolony, a reszta nie bo "jada w Sheratonie"? Ja uważam, że jeśli za coś płacę, to mam się tym najeść i ma być to chociaż przyzwoicie zrobione. A nie, zamrożone, albo nieświeże - jesteśmy takimi samymi klientami jak inni, mam dosyć bycia traktowaną jak część bydła, która zeźre wszystko co podadzą, a potem wróci do siebie bydłowozem (patrz: przewozy w 2012). Ale co ja marudzę, mogę przecież wydać 20 zł, a potem siedzieć pół PW w toiku (wrażliwych bebechów nie udało mi się póki co naprawić ;) ).
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

Cytat:
A tam, kuźnia, narzekacie. Szama, to szama, a w takim miejscu to nie ma być dobre, tylko zaspokajać głód i to też tylko tym leniwym, którym się nie chce robić jedzenia w obozie.


Nie rozśmieszaj mnie.

Rozumiem, że żarcie w restauracjach też ma być lipne bo jest tylko dla tych co im się nie chce samemu w domu gotować tak ?
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Wto 13 Sie, 2013   

bez spiny moi drodzy, ale wiekszość ma tu rację. nie mam podniebienia rodem z szeratona, czy restauracji madzi gesler, ale zmrożona zapieksa bez smaku i kalorii za 10 zł to gruba przesada. postuluję kilka firm gastronomicznych na woodzie, albo chociaz dwie - będzie minimalna konkurencja, to nawet jak się dogadają co do cen, to jakościowo będą rywalizowac, żeby więcej sprzedać.. ot co o.O chujowej gastronomii na woodzie mówimy nie!

kizia napisał/a:
uważam, że jeśli za coś płacę, to mam się tym najeść i ma być to chociaż przyzwoicie zrobione. A nie, zamrożone, albo nieświeże - jesteśmy takimi samymi klientami jak inni, mam dosyć bycia traktowaną jak część bydła


amen
 
 
 
Pan Stasiu  
Forumowy prawiczek


Wiek: 32
Dołączył: 16 Sie 2013
Posty: 2
Skąd: Nakło Śląskie
Wysłany: Pią 16 Sie, 2013   

To był mój 4 Przystanek Woodstock i niestety muszę przyznać że w porównaniu do poprzednich edycji ta pod względem gastro była najgorsza, ceny były za wysokie w stosunku do tego co się dostawało, a i wybór nie był jakoś porażający. Patrząc np na wielkość hot dog'a w tym roku, a zeszłoroczny hot dog to jest niebo a ziemia nie mówiąc już o cenie. Największy zawód jednak przeżyłem kiedy okazało się że w tym roku nie będzie schabowego :-(
 
 
terrorystka87  
Coś już napisał


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Lis 2011
Posty: 88
Skąd: okolice Poznania :)
Wysłany: Sob 17 Sie, 2013   

Na szczęście unikałam stołowania sie w gastro, po tym, jak znajoma spędziła cały dzień w toi toi przez ich zapiekanę. Najlepsze był chipsy i rogaliki z czekoladą (pakowane bodajże po 5 sztuk) z Lidla.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania