Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Opinie na temat gastronomii na PW
Autor Wiadomość
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

drogo i chujowo
 
 
pocieszenie  
Forumowy prawiczek
Na niczym się nie rozumiesz.


Wiek: 31
Dołączyła: 18 Sty 2013
Posty: 28
Skąd: Wonderland
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Mazu napisał/a:
Pierogi z ronda! <3 Hot Dog za 6 zł na rondzie też spoko :D

Słysząc opinie znajomych, z gastronomii oficjalnej skorzystałam tylko kupując kawę mrożoną. Najlepsza jak dla mnie była gastronomia w 2011, chociażby mega hot dog za chyba 10 zł (jak nie mniej), którym szło się najeść bardzo bardzo do syta.


Pierogi z ronda wymiatały <rotfl3>
 
 
Marg!tta666  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączyła: 27 Gru 2011
Posty: 438
Skąd: Bojanowo
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Kiełbasa w bułce droga i bardzo mała porcja choć w smaku była ok, zapiekanka sucha, kawa mrożona smakowała jak mleko z woda z ledwo wyczuwalnym kawowym aromatem( jedyny jej plus taki, że była zimna i zostawały kostki lodu do których można było dolać coli albo innego soku), 0,5l coli za 6 zł o.O zwykły lód na patyku 4 zł o.O ( jak go zobaczyłam to sobie darowałam bo za ta cenę w lidlu mogłabym kupić ze 3 takie) ..... więc żywiłam się głównie w lidlu ( pyszne pizzerinki, bułeczki z serem albo parówką, czasami jakiś słoik do podgrzania). Oby za rok była jakaś inna gastronomia.....
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Gastro w tym roku, po prostu nope.avi
 
 
Linex17  
Forumowy prawiczek
Woodstock! ;]


Wiek: 30
Dołączyła: 17 Maj 2011
Posty: 35
Skąd: Lubin
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

kawa mrożona najlepsza ! idealna na te upały, chodź nie wiem czy nazwać to można nazwać kawą, no ale kostki lodu dawały ochłodzenie ;)

a tak to jedzenie z lidla, tylko raz kupiłam jedzenie u Krishny ;)
 
 
 
ironnia  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 02 Sty 2011
Posty: 272
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Ogólnie wszystko nie dobre i drogie jak cholera ... ale może za rok będzie lepiej ;)
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

ja większość wooda przeżyłam na pizzerinach z boczkiem z lidla. mniam!
 
 
 
Chmi3l  
Coś już napisał
,,|,,


Wiek: 32
Dołączył: 01 Kwi 2013
Posty: 74
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Hm... jak o tym mowa... to żarcie było przeciętne... pamiętam jak na poprzednim(2-4 woody w tył) były b duże zapiekanki czy gigantyczne i smaczne kebaby... w tym roku Kriszna po 1 dniu zadebiutowała :>
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Ja wciągnąłem chyba z 10 zapiekanek. Mi smakowały, a nawet jeśli mi się to tylko wydawało, to na pewno zapełniały żołądek, czyli spełniały swoją misję. :d
 
 
Gala  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 15
Skąd: Lębork
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Najlepsza była gastronomia na rondzie a to raptem jedno piwo drogi :) za łącznie 9 zeta była zapiekanka z dodatkami(tak jak na mieście można nieraz zjeść) i do tego duża pajda chleba ze smalcem. jak mi to wystarczyło to podejrzewam ze większość tez by się tam najadła :) a z woodstockowego gastro tylko kiełbasa w bułce była jako taka,choć poprzednio była na pewno większa...
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

W przeciwnym kierunku od ronda również było świetne żarcie ;) Lepiej zrobić sobie małą wycieczkę (15 minut w jedną stronę) niż dać się robić w konia :P
 
 
tichuana  
Coś już napisał


Wiek: 30
Dołączyła: 02 Wrz 2011
Posty: 56
Skąd: Malbork/Aarhus
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

ja skosztowałam ziemniaczków z kefirem, karkówkę i zapiekankę.
ziemniaczki jak to ziemniaczki dały radę, karkówka była dobra ale jak na tą cenę powinno jej być 2x więcej a co do zapiekanki.. strułam się nią (i wiem, że nią a nie alkoholem bo zjadłam ją z rana o 11 i do następnego ranka nie wypiłam ani jednego piwa) i to tak kosmicznie, że pół dnia przesiedziałam w cudownej tojce a drugie pół dnia wymiociłam..
 
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Wto 06 Sie, 2013   

mniej więcej od czasu monopolizacji żarcia - bojkotuję owo. Ale w sobotę rano coś mi zaczęło świtać że przecież jadłem bigos, jakieś takie przebłyski pamięci. Dopytałem kolegów i wyjaśnili, że w piątek, wypiwszy w upale butelkę cytrynówki na mniej więcej godzinę miałem lekki odlot w krainy odległe - żaliłem się pono na dziewczynę z czasów studiów i nagle ni z tego ni z owego zapragnąłem stanąć w kolejce po bigos, że niby jak zjem bigos to będzie mi lżej na duszy. Dopomogli wybrać kolejkę, zjadłem, zagryzłem bułką, ponarzekałem, że mało i usnąłem na godzinę w cieniu. Resztę pamiętam. Następnego dnia ograniczyłem spożycie cytrynówki
 
 
Hulk  
Forumowy prawiczek

Wiek: 27
Dołączył: 28 Lip 2013
Posty: 12
Skąd: Suszyc
Wysłany: Wto 06 Sie, 2013   

Pizzerinki z bekonem najlepsze
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Wto 06 Sie, 2013   

Kiełba z ziemniaczkami była w pytkę, bigosik bardzo zacny, pizza słaba. Dla mnie gastro to kryszna.
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Wto 06 Sie, 2013   

Zapiekanka jak zapiekanka..ale 9zł to przesada. Ziemniaki z kiełbą mi średnio smakowały, nic innego nie jadłam. Jedynym dobrym pomysłem była kawa mrożona, której wcześniej nigdy nie było na woodzie i stosunkowo droga nie była.
 
 
 
Kaysh  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 06 Lis 2011
Posty: 29
Skąd: kraków
Wysłany: Śro 07 Sie, 2013   

Jadłam hot doga, w porównaniu z zeszłorocznym z którego wysypywały się warzywa to...
OLEWNIK, WRÓĆ! tutaj trochę prażonej cebulki. warty był max. 5 zeta. Żywiłam się w gastronomii na skrzyżowaniu w drodze do Tesco, hot dog za 6 zeta, podobna wielkość ale za to z warzywami i w ogóle. A jak im brakło kapusty to sprzedali za 5 zeta i też mniam. Pozdrawiam pana od "nie ma kapusty". :D
W sobotę jeszcze skusiłam się na pizze. Była duża, owszem, nie dałam jej rady sama, ale potem miałam dziwne rewolucje żołądkowe akurat przed podróżą do domu...
Na plus kawa mrożona, na upały miodzio, tylko szkoda, że w sobotę przy pasażowym stoisku dostałam ledwo pół kubka tegoż specjału i to bez lodu nawet... Szok i napierający ludzie nie pozwolił mi zapytać w co do kury nędzy się zamieniło moje 6 zeta.
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Śro 07 Sie, 2013   

Ale jakby na Łotwie taki chłop dostał ziemnioki z kiełbą, to tak jakby wygrał z halucynacją i niedożywieniem. Jego trud byłby skończon.

W ogóle jak kurwa można dawać pizze na wpół zamrożoną, kurwa normalnie gryzę a tam mróz, zdjąłem tą cebulę zamrożoną i położyłem sobie na kark bo gorąco było. Albo ku*wa te, kiełbasa w bułce taki chuj, była za 9 zł a hot-dog za 7. I co? Kiełba była 2 cm dłuza od hot-doga. W ogóle jakaś porażka. Gdzie ja się pytam są pierogi? Gdzie są ja się pytam Schabowy? chujnia i tyle proszę państwa.
 
 
 
Oczko66617  
Rozkręca sie
We are your friends


Wiek: 29
Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 100
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 07 Sie, 2013   

Hulk napisał/a:
Pizzerinki z bekonem najlepsze


Ktoś się orientuje czy można je dostać w normlanych lidlach czy to tylko woodtockowy specjał? Bo jeśli można to jade zaraz zrobić zapas i będe się żywił tylko tym <rotfl3>
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro 07 Sie, 2013   

można dostać, w bdg są ale nie smakuja tak jak na woodzie ;]
 
 
 
Oczko66617  
Rozkręca sie
We are your friends


Wiek: 29
Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 100
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Śro 07 Sie, 2013   

Sister Midnight napisał/a:
można dostać, w bdg są ale nie smakuja tak jak na woodzie ;]


To pojadę poszukać, może w Gdańsku też będą. A to racja, na woodzie wszystko smakuje inaczej.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group