Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Opinie na temat gastronomii na PW
Autor Wiadomość
kowal  
Rozkręca sie


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 235
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

mała zapiekanka za 9zł, na dodatek słaba straszliwie, to samo z pizzą. Ogólnie tak jak podejrzewałem żałośnie...
 
 
Kuniek  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 289
Skąd: Duczki
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

ziemniaki z kefirem znosne, zapiekanki, pizze itp mizerne, jeszcze ten hot dog z posypka byl w miare. Pozniej chodzilem na kielbe albo wielka pajde ze skwarami za 8zl ale bylo to na serio wielkie. Szlo tym sie najesc, jak komus nie przeszkadza takie tluste, syte zarcie to polecam. Sprzedawali to niedaleko asfaltu jak sie szlo pasazem, w przeciwnym kierunku niz scena.

Do tego oficjalnego gastro nie wpadam za rok, kriszna w tamtym roku mi strasznie smakowala, w tym roku mi jakos nie podeszlo pomimo tego ze porcje dostalem za friko.
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

o dobry żurek i kiełbaski z grila mieli jak się szło w stronę parkingów. ciepłe, dorobione i niedrogie, a do tego można było łyknąc zimniuchne tyskie za trójkę
 
 
 
KACZMAR  
Lubi pieprzyć
Ten obcy


Wiek: 38
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 462
Skąd: Kalisz
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Potwierdzam również, że gastronomia w tym roku leżała. Jedyne co jadłem to 2 razy dziennie kiełbaskę z ziemniakami, proste, dobre i pożywne. Resztę menu uzupełniałem kabanosami i bułkami.
 
 
vegat  
Forumowy prawiczek
Włóczykij

Wiek: 35
Dołączył: 28 Mar 2012
Posty: 26
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Kiełbasa w bułce - 10pln - what? Kiełbasa była pikantna i to ją ratowało, ale zanim zdążyłem zrobić porządny kęs to już się kończyła. Największym nieporozumieniem było marnowanie "mocy przerobowych" kas - do zapiekanek kolejka masakryczna, do innych rzeczy żadna, jak ktoś szedł ze znajomymi i każdy chciał coś innego to trzeba było się rozdzielać ..
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Zrobiłam bojkot, tak jak zapowiadałam :P Zbierałam opinie po ludziach i naprawdę chyba nikt nie był zadowolony. Hot-dog za 7 zł maluteńki i z małą ilością dodatków (widziałam, spróbowałam; pamiętacie mega hot dogi z prawie wysypującą się surówką, które podawali kilka lat temu?), pizza ponoć paskudna. Raz pożywiłam się u Kryszny i o dziwo bardzo mi smakowało ;) Oby za rok było lepiej!
 
 
Wiedźma  
Coś już napisał
Mniejsze Zło


Wiek: 30
Dołączyła: 19 Lip 2013
Posty: 64
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Też olałam woodstockowe gastro. Ani to jakoś super smaczne (załapałam się na kawałek zapiekanki i hot doga), ani tanie. Raz wracając z Tesco pokusiłam się za to na kupienie żarcia w jednej z rozstawianych obok mostu budek, nie było tak drogo wypadało mi z papierka (czyli szczodrze) i dało się to skonsumować jakoś x]
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Za to w Lidlu hitem były takie zawinięte mini pizzerki z bekonem w środku. Ludzie je tak rozchwytywali, że praktycznie zawsze dostawało się do ręki gorące. Kaloryczne, ciepłe i za jedyne 3 zł, czego chcieć więcej? :D Krishna też dawała radę, szczególnie, że jak ładnie poprosiłem to nie dawano mi tej cholernej słodkiej kulki tylko dokładki sosu i ryżu, pychota!
 
 
 
Wiedźma  
Coś już napisał
Mniejsze Zło


Wiek: 30
Dołączyła: 19 Lip 2013
Posty: 64
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

W tym roku odkryłam, że jeśli zmiesza się tę słodką rzecz z ryżem, to wychodzi coś co smakuje mniej więcej, jak ryż z jabłkami. Jeśli o Lidla chodzi to (już nigdy nie spojrzę an bułki), zawsze chciałam zgarnąć maślanego croissanta, ale gdy przychodziłam to tylko te pizzerki i pizzerki.
 
 
Kohold  
Forumowy prawiczek

Wiek: 35
Dołączył: 24 Lip 2013
Posty: 5
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Rok temu wszyscy narzekali na olewnika a wcale nie był zły. żarcie jak żarcie w tym roku, aby było co do gęby włożyć, smak na woodstocku jest dalszą kwestią. Ogromy minus za ceny i malutkie porcje... Tam sie nie dało pojeść niczym jedną porcją, trzeba było dwie albo trzy... Rok temu to sie czasem nie dojadało. Ceny dramatyczne... Pół liitra Coli 6 zł!? W tamtym roku był litr za 5 zł...
 
 
Wiedźma  
Coś już napisał
Mniejsze Zło


Wiek: 30
Dołączyła: 19 Lip 2013
Posty: 64
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Kohold napisał/a:
Pół liitra Coli 6 zł!?

ej byłam wstanie wydać nawet 12 za te dwie butelki, byle tylko dostać ten kubełek lodu. Kiedy już siedziałam z tym w dłoni... Dawno nie było mi tak dobrze <3
 
 
pocieszenie  
Forumowy prawiczek
Na niczym się nie rozumiesz.


Wiek: 31
Dołączyła: 18 Sty 2013
Posty: 28
Skąd: Wonderland
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

kupiłam tylko hot doga ale za tą cene był tak mały że się nawet nie najadłam.Najlepiej było żywić się bułkami z lidla z serkiem topionym lub parówką xD
 
 
Kefir  
Tru Metal
Iron morda


Wiek: 37
Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 1491
Skąd: Piła
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Jak piłem zimną colę czy kawę mrożoną to cieszyłem sie jak dziecko :D
Jak niewiele czasem potrzeba do szczęscia, z każdym łykiem coraz większy banan na ryju.
 
 
 
Saiyan  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 15 Lip 2013
Posty: 21
Skąd: Gostynin
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Ja żywiłem się tylko w lidlu bułkami i pasztetem za 1.29zl xd
Schudłem 4 kg po woodstocku :D
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Pierogi z ronda! <3 Hot Dog za 6 zł na rondzie też spoko :D

Słysząc opinie znajomych, z gastronomii oficjalnej skorzystałam tylko kupując kawę mrożoną. Najlepsza jak dla mnie była gastronomia w 2011, chociażby mega hot dog za chyba 10 zł (jak nie mniej), którym szło się najeść bardzo bardzo do syta.
 
 
 
unu  
Rozkręca sie


Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 104
Skąd: z rosomaka
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Jedynie co kupiłem w gastronomii to 0,5l zimnej wody za... 4zł. Wystarczyło mi zobaczyć na ceny i porcje jedzenia jakie ludzie mieli, żeby sobie darować. Było jeszcze gorzej niż rok temu.
Gdzie te czasy kiedy można było za śmieszne pieniądze kupić 40cm hot-doga z kiełbą w środku?
 
 
kowal  
Rozkręca sie


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 235
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

aa i jeszcze dodam, że żarcie w FUCkin ROCkin Zone w drodze na pole było takie jakie być powinno, wielkie porcje i tanio, hot dog 5zł a skurczybyk wielki + wczoraj mieli żarcie za 1/2 ceny! nie podchodziłem już bo śpieszyłem się na pociąg ale wnioskuje w takim razie że można było najeść się do syta za 2,5 (!!). A i co ważne - dobre, na prawdę.
propsuje i mam nadzieje ze beda za rok.

a i w tym roku pierwszy raz zdecydowałem się spróbować krysznowców - bardzo mi smakowało, dostałem porcję bez tego słodkiego czegoś bo wszyscy mówili żę ujnia :D
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 29
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

kowal napisał/a:
dostałem porcję bez tego słodkiego czegoś bo wszyscy mówili żę ujnia


nie ogarniam... mi smakowało bardzo
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Jak można gardzić kulką mocy?!?!
Mi smakowała mega ;D
 
 
 
Wiedźma  
Coś już napisał
Mniejsze Zło


Wiek: 30
Dołączyła: 19 Lip 2013
Posty: 64
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

A propos tej słodkiej krishnowej kulki - dopiero w tym roku odkryłam, że to ma rodzynki, okazało się że cały zeszły i część tego kumpela mi je wyjadała O.o
 
 
olbinho  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 24
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

ja w gastronomii zjadłem tylko ziemniaczki z kiełbasą i były całkiem wyborne na kaca
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group