Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Mariusz Max Kolonko obraza Woodstock i WOSP
Autor Wiadomość
krylas  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 154
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 05 Wrz, 2013   

co mnie trochę rozśmieszyło, pokazał flagę na meczu, a na woodstocku już nie :D chyba ta z woodsotcku była gorsza :D a nie zapomniałem, przecież na woodstocku ogłupione brudasy ją rozwijały :)
 
 
paolina.zet  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączyła: 05 Mar 2012
Posty: 86
Skąd: Rybnik
Wysłany: Śro 23 Paź, 2013   

wszyscy którzy tu się wypowiadacie i sracie na siebie nawzajem.. po co to wgl, nie warto przecież i tak przyjdzie 31 lipiec 2014 i znowu wszyscy zbierzecie się do kupy. To wy tworzycie WOODSTOCK czyż nie ? :/
I nie da się NIE widzieć że owsiak się nie sprzedał. tu zdjęcie obok prezydnta tu znowu wizyta w pałacu prezydenckim, tu się jurek wypowie jak jakiś największy ekspert polityki polskiej.
http://www.youtube.com/watch?v=hO15gyTwzKU
herezja, owsiak herezja
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Śro 23 Paź, 2013   

"Owsiak się sprzedał"?



Gdzie i jakie dziecko obyte i doświadczone w mediach się tak wypowiedziało?
 
 
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Śro 23 Paź, 2013   

Rybnik.. oj dziewojo... ;c przepraszam za nią, jako 'sąsiadke' ;c
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Nie 05 Sty, 2014   

http://bliskiwschodislam....i-jak-jest.html

polecam poczytać, autor świetnie punktuje manipulacje faktami przez MMK
 
 
 
Sal_P  
Rozkręca sie
chliporzyg odwantorniony

Wiek: 31
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 287
Skąd: San Skarżysko
Wysłany: Pon 06 Sty, 2014   

Haha, Max-Kolonko od początku swojej videoblogowej działalności wydawał mi się podejrzany. Chociaż z drugiej strony... w pewnym momencie autor notki z powyższego bloga też przestaje się powoływać na źródła ;p

Swoją drogą śmieszy mnie to, że ci wszyscy młodzi ludzie, którzy kwestionują wiarygodność "mainstreamowych" mediów tak po prostu wierzą, że jakiś bezrobotny imigrant o antyimigranckich poglądach 'mówi jak jest'...
 
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Czw 09 Sty, 2014   

Może odrobinę starsi forumowicze pamiętają MMK z polskiej telewizji. Jak dla mnie to po prostu "wariat" z tej samej bajki co Janusz Korwin Mikke. Więc proszę nie brać jego słów na poważnie. Zwróćcie uwagę na dużo większą grupę ludzi która najeżdża na finał WOSP. Na PW szczeka tylko Kolonko i telewizja trwam więc i tak jest dobrze.
 
 
 
nie mam pleców  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 306
Skąd: Lądą
Wysłany: Czw 09 Sty, 2014   

marjusz kolonko ma dużą grupę oddanych fanów, którzy wierzą we wszystko co powie i biorą go bardzo na poważnie. a trudno nie zauważyć, że manipuluje faktami zupełnie tak samo jak tvn
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Czw 09 Sty, 2014   

nie mam pleców napisał/a:
marjusz kolonko ma dużą grupę oddanych fanów, którzy wierzą we wszystko co powie i biorą go bardzo na poważnie. a trudno nie zauważyć, że manipuluje faktami zupełnie tak samo jak tvn
...i inne masony <rotfl3>
 
 
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 10 Sty, 2014   

nie mam pleców napisał/a:
manipuluje faktami zupełnie tak samo jak tvn


"Nie mam pleców" ale teraz przecież TVN jest już od dwóch lat na Przystanku Woodstock w postaci TVN24 i programu "Szkło kontaktowe" więc skoro jak piszesz tvn manipuluje faktami, to teraz robi to wprost z pola w Kostrzynie ;D Wcale nie bronię Maxa ale może być tak że i jedna strona i druga nagina rzeczywistość w swoją stronę i trudno już komukolwiek zawierzyć. No i pytanie: czemu Jurek wspiera ostatnimi czasy stacje Pana Waltera ? Kiedyś było sobie TVP2 aby i był luz, inne stacje tv jakoś nie miały swojego miejsca na Przystanku , teraz to się zmienia, oj źle to widzę. Społeczeństwo negatywnie odbiera TVN i nie tylko ludzie wiekowi ale i młodzi właśnie.
 
 
Sal_P  
Rozkręca sie
chliporzyg odwantorniony

Wiek: 31
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 287
Skąd: San Skarżysko
Wysłany: Pią 10 Sty, 2014   

Nie znam ogólnotematycznego medium w Polsce, którego by nie oskarżano o manipulacje. I pewnie większość oskarżeń jest w jakiś sposób słuszna. Dziennikarstwo powinno dążyć do obiektywizmu, ale w typie czystym ono po prostu nie występuje. Ci, którzy nienawidzą TVN z reguły nienawidzą też TVP i Polsatu, przecież to wszystko żydowskie telewizje. Sam nie widzę wielkiej różnicy między obecnością TVP a TVN, może oprócz tego, że to drugie z oczywistych przyczyn jest mniej, choć i tak za bardzo, upolitycznione ;p

Faworyzowanie jednej stacji przez organizatorów PW może albo wynikać z tego, że TVN płaci za promowanie się na Woodstocku, albo inni sponsorzy Woodstocku płacą za promowanie się w TVN. Więc lepiej, że to TVN, bo 1) ma większą i niepubliczną kasę (skoro tak wielu Polaków ma zastrzeżenia do WOŚP i Przystanku, to lepiej żeby wspierali go prywaciarze, a nie skarb państwa) i 2) stacja Waltera ma większy i bardziej "woodstock-friendly" target ;)
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pią 10 Sty, 2014   

Bronson napisał/a:
nie mam pleców napisał/a:
manipuluje faktami zupełnie tak samo jak tvn


"Nie mam pleców" ale teraz przecież TVN jest już od dwóch lat na Przystanku Woodstock w postaci TVN24 i programu "Szkło kontaktowe" więc skoro jak piszesz tvn manipuluje faktami, to teraz robi to wprost z pola w Kostrzynie ;D Wcale nie bronię Maxa ale może być tak że i jedna strona i druga nagina rzeczywistość w swoją stronę i trudno już komukolwiek zawierzyć. No i pytanie: czemu Jurek wspiera ostatnimi czasy stacje Pana Waltera ? Kiedyś było sobie TVP2 aby i był luz, inne stacje tv jakoś nie miały swojego miejsca na Przystanku , teraz to się zmienia, oj źle to widzę. Społeczeństwo negatywnie odbiera TVN i nie tylko ludzie wiekowi ale i młodzi właśnie.
Jak to wspiera? TVN chce pokazywać Woodstock,TVP coraz mniej. Raczej to Owsiak nie jest wspierany tam gdzie kiedyś,więc idzie tam gdzie chcą PW pokazywać. Zakłamania PW w relacjach TVNu nie widzę. Wygląda to tak jak na polu.
 
 
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 10 Sty, 2014   

Niez napisał/a:
Raczej to Owsiak nie jest wspierany tam gdzie kiedyś,więc idzie tam gdzie chcą PW pokazywać. Zakłamania PW w relacjach TVNu nie widzę. Wygląda to tak jak na polu.


TVP2 była w tym roku obecna na Kostrzyńskim Polu. Była retransmisja później kilku koncertów w TV więc argument że nie chcą pokazywać akurat chybiony. Kiedyś Jurek był bardziej przeczulony na punkcie dziennikarzy , niektórych nawet przeganiał, dziś zaprasza, oddaje do użytku namiot w ASP. Czasy się zmieniają widać. Zresztą Jurek ma swój kanał na necie, to po cóż mu dziennikarze ze swoimi programami tam ? :P
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pią 10 Sty, 2014   

Po to,żeby PW pokazywać w mediach nie tylko swoich własnych i nie pokazywać (jak to robi MMK) siebie tylko i wyłącznie subiektywnie.

Nigdzie nie pisałam,że nie ma TVP w ogóle. Tylko jest w niej coraz mniej miejsca dla Owsiaka. 10 lat temu była raz w tygodniu Kręcioła,można było oglądać koncerty na żywo,potem tylko po 22,a teraz jest tylko kilka retransmisji i to w tanich porach. Kiedyś też Orkiestra cały dzień w TVP miała niemal tylko dla siebie. Pamiętam też,że Prezes marudził na TVP ze sceny,że go wypychają i trzeba szukać innych mediów i narzekał na marne zainteresowanie polskich mediów PW.

Przeganiał zawsze i przegania nadal,ale tych,którzy nie wiedzieli po co tam są i nie chcieli nic pokazać tylko szukać samego syfu. Ogólnie zaprasza i chce,żeby media pokazywały i nagłaśniały PW.
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro 15 Sty, 2014   

Maryjusz Magz Kolanko.. wiecie co jest najgorsze? że on jest jeswzcze gorszy od tvn-u, tylko przegina pałę w drugą stronę, a jego oddani bojownicy mają tak zaślepione ropą oczki, ze nie są w stanie tego zobaczyć.. a soory.. wiecie to <haha>
 
 
 
Tasior  
Rozkręca sie
Cocojumbo i do przodu! To moje motto. Dobre, nie?


Wiek: 33
Dołączył: 14 Lip 2012
Posty: 198
Skąd: Szczecin nad morzem
Wysłany: Czw 16 Sty, 2014   

Najgorsze to jest to, że Kolonko ma w znacznej większości spraw stuprocentową rację...
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Pią 17 Sty, 2014   

Tasior napisał/a:
Najgorsze to jest to, że Kolonko ma w znacznej większości spraw stuprocentową rację...



hłe hłe hłe jak tewuen
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pią 17 Sty, 2014   

Sister Midnight napisał/a:
Tasior napisał/a:
Najgorsze to jest to, że Kolonko ma w znacznej większości spraw stuprocentową rację...



hłe hłe hłe jak tewuen

i wszyscy inni :D
 
 
dezaprobator  
Stara Gwardia

Wiek: 39
Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 1832
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Wto 21 Sty, 2014   

Nie zawsze ma rację. Często nad interpretuje fakty. No ale równie często ma celne filmiki. Warto oglądać :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group