Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Mariusz Max Kolonko obraza Woodstock i WOSP
Autor Wiadomość
dagflo  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 29 Sie 2013
Posty: 6
Skąd: Ogrodzieniec
Wysłany: Czw 29 Sie, 2013   

http://owsiaknet.pl/video/73381294

Na końcu Jurek mówi, że w jutrzejszym blogu wypowie się na temat Maxa :)
Aż jestem ciekawa.

Już tu jest :) /Niez
 
 
Oczko66617  
Rozkręca sie
We are your friends


Wiek: 28
Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 100
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Pią 30 Sie, 2013   

http://owsiak.net.pl/video/73386796

Odpowiedź Jurka Owsiaka na wypowiedź Kolonki. A więc tak jak niektórzy chcieli pan Mariusz został zaproszony na ASP.
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pią 30 Sie, 2013   

Prezes popłynął zawodowo :) Fajnie, że go zaprosił.
Poza tym widać,że człowiek wypoczęty i ma już coraz większy dystans do takich spraw. Dyplomatycznie, ale od serca.
 
 
dagflo  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 29 Sie 2013
Posty: 6
Skąd: Ogrodzieniec
Wysłany: Pią 30 Sie, 2013   

Oglądam to i tak sobie myślę, że na prawde uwielbiam słuchać Owsiaka mimo iż w niektórych kwestiach politycznych się z nim nie zgadzam.
Bardzo fajna i kulturalna odpowiedź. Myślę, że właśnie w ten sposób Prezes pojechał po panu Maksie w najlepszy sposób - można podać właściwe argumenty i nie wyzywać ludzi od per świń ;). No i zaproszenie go na ASP - świetne posunięcie. Teraz cały Internet będzie czekał na jego odpowiedź. Jeśli się nie zgodzi to okaże się zwykłym tchórzem, który nie potrafi bronić swoich poglądów. Natomiast jeśli przyjedzie to szykuje się baaaaardzo ciekawa dyskusja w przyszłym roku i namiot wypełniony jak na spotkaniu z Wojewódzkim.
 
 
kometta  
Rozkręca sie
wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy

Wiek: 29
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 145
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 30 Sie, 2013   

Jak już przyjedzie, to zróbmy wielki baner ze sloganem: "Max, gratulujemy, masz chłopie honor!".
Swoją drogą dziwne, że Stany go nie zmieniły, mam tu na myśli to, że dalej ma w genach "plucie" na swój kraj ;) Dla rodowitych Amerykanów to byłoby pewnie nie do pomyślenia.
 
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Pią 30 Sie, 2013   

kometta, dagflo, nie uważacie drogie Panie, że posądzanie kogokolwiek o brak honoru ze względu na własne zdanie jest nie tyle co impertynencją co nawet głupotą? :)
 
 
kometta  
Rozkręca sie
wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy

Wiek: 29
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 145
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 30 Sie, 2013   

Zmartwiony z S napisał/a:
kometta, dagflo, nie uważacie drogie Panie, że posądzanie kogokolwiek o brak honoru ze względu na własne zdanie jest nie tyle co impertynencją co nawet głupotą? :)


Przecież tu chodziło o konfrontację jego słów i poglądów z tym co by na to odpowiedzieli Woodstockowicze podczas potencjalnego spotkania na ASP...
I to faktycznie byłoby oznaką honoru i odwagi, kiedy mówiłby to samo w twarz, a nie tak przez internety ;)
 
 
 
ironnia  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 02 Sty 2011
Posty: 272
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Pią 30 Sie, 2013   

I dobrze , ciekawe co wtedy powie : ]
 
 
 
dagflo  
Forumowy prawiczek


Wiek: 30
Dołączyła: 29 Sie 2013
Posty: 6
Skąd: Ogrodzieniec
Wysłany: Pią 30 Sie, 2013   

Zmartwiony z S napisał/a:
kometta, dagflo, nie uważacie drogie Panie, że posądzanie kogokolwiek o brak honoru ze względu na własne zdanie jest nie tyle co impertynencją co nawet głupotą? :)


A czy ja powiedziałam,że nie ma honoru bo ma własne zdanie?
Dla mnie jeśli ktoś wypowiada swoje zdanie publicznie w internecie na videoblogu to raczej powinien być świadomy słów i poglądów jakie głosi do, bądź co bądź, szerokiej grupy odbiorców, więc dlaczego miałby nie wchodzić w dyskusję ze stroną przeciwną? Jak dla mnie był bardzo przekonany o tym co mówi i jeśli nie przyjmie zaproszenia na ASP to tylko dlatego, że tej konfrontacji się po prostu boi.
Bo Max Kolonko poza tym, że jest trochę celebrytą z Bostonu w stanie Massachusetts to jest też dziennikarzem i to z niemałym stażem. I doskonale powinien zdawać sobie sprawę z obowiązków swojego zawodu, a jedym z nich jest tak zwana etyka dziennikarska. A obrażanie półmilionowej publiczności Przystanku Woodstock od świn i szerzenie propagandy o domniemanym spisku politycznym raczej do nich nie należy.

I wiecie co? Kompletnie nie reaguje już na te wszystkie docinki o Woodstocku. Mam to nawet na codzień w domu, bo moja rodzina niestety o Przystanku wie tyle co potrafiły już przez te kilka lat nakłamać media. Ale jak ktoś wypowiada się z taką odrazą o WOŚPie, który jest najpiękniejszą rzeczą, jaka nam Polakom się udała w przeciągu ostatnich kilku lat to nóż mi się kurwa w kieszeni otwiera.
 
 
krylas  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 154
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 30 Sie, 2013   

Świetna odpowiedź Jurka, mam nadzieje że Pan Max, przyjmie zaproszenie. Mam nadzieje że podejmie wyzwanie i będzie chciał z nami podyskutować na ten temat. Mnie również strasznie wkurzyły te docinki o Wosp, to bez wątpienia jest coś pięknego, bo zawsze robienie czegoś bezinteresownie jest wyjątkowe, a szczególnie jeżeli robi się to dla ludzi których się nie znam. Jeżeli przyjedzie to chętnie mu zadam pytanie, czy w tej jego ukochanej Ameryce, jest równie piękna inicjatywa stworzona przez Amerykanów.
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Pią 30 Sie, 2013   

A mnie to nie interesuje, co on ma do powiedzenia, z resztą tak jak reszta ludzi na ASP. Przez 14 lat Woodstockowania byłem tylko raz na ASP gdy był tam Marek Kondrat i to tylko dlatego, że mnie znajomy na siłę zaciągnął. Z wypowiedzi Jurka zrozumiałem, że już przynajmniej nie zaprzecza polityce na Woodstocku. Jak dla mnie ASP powinno być tylko i wyłącznie dla artystów, a nie dziennikarzy, polityków, profesorów i przedstawicieli religijnych.
Kto zarabia na czym, nie dowiemy się bez wglądu w księgi rozliczeniowe, a plotkom i pogłoskom bez sensu dawać wiarę. 4 strony wypowiedzi w tym temacie, a na palcach jednej ręki można policzyć sensowne posty. Reszta to takie gdybanie i wzajemne dogryzanie, o którym Jurek mówił również w swoim blogu. Szkoda :/
 
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Sob 31 Sie, 2013   

Zmartwiony z S napisał/a:
kometta, dagflo, nie uważacie drogie Panie, że posądzanie kogokolwiek o brak honoru ze względu na własne zdanie jest nie tyle co impertynencją co nawet głupotą? :)

A nie sądzisz, że brakiem honoru jest przylepianie etykietki festiwalowi, na którym się nigdy nie było?
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Sob 31 Sie, 2013   

To tutaj połowa forum ma brak honoru <rotfl3>

Sunrise i te sprawy...
 
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Sob 31 Sie, 2013   

Wszystko ładnie pięknie, tylko nie popadajcie w skrajności ;) Nikt nie mówi, że Max ma 100% racji, aczkolwiek w kilku kwestiach nie sposób się nie zgodzić. Ponad to, co jak co ale nie trzeba być gdzieś by wyciągać wnioski z zachowania jednostek. Chociażby odnośnie "świń" - kto chciał się poczuć obrażonym ten ma do tego prawo, mnie np. ta uwaga nie dziwi, chociażby ze względu na to, że jest coraz więcej menelstwa i typowej hołoty tak sponiewieranej, że robi mi się przykro. Nie kocham Woodstocku, nie uważam tego za najlepszą rzecz na świecie, jeżdżę bo lubię ale nic więcej, pasuje mi klimat itp. ale nie można tracić obiektywizmu, z którego jasno wynika, że coś poszło nie tak i robi się po prostu nie ciekawie.

http://www.youtube.com/watch?v=Us7kMXqTiXc
 
 
kometta  
Rozkręca sie
wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy

Wiek: 29
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 145
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 31 Sie, 2013   

Zmartwiony z S napisał/a:
Chociażby odnośnie "świń" - kto chciał się poczuć obrażonym ten ma do tego prawo, mnie np. ta uwaga nie dziwi, chociażby ze względu na to, że jest coraz więcej menelstwa i typowej hołoty tak sponiewieranej, że robi mi się przykro.


Okej,ale on tym epitetem określił całą społeczność. Zupełnie jak ci wszyscy dewoci, którzy to tak plują na ten event. I to, że z kontekstu wyrwał parę sekund filmu z błotka, a nie pokazał niczego innego ;)
 
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Sob 31 Sie, 2013   

kometta napisał/a:
Okej,ale on tym epitetem określił całą społeczność.


Nie nazwałbym corocznego spędu festiwalowego społecznością. Poza tym są osoby, które same śmieją się z tych tzw. świnek, w tym ja ;)
 
 
kometta  
Rozkręca sie
wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy

Wiek: 29
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 145
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 01 Wrz, 2013   

Zmartwiony z S napisał/a:

Nie nazwałbym corocznego spędu festiwalowego społecznością.


Ale zrozumiałeś o co chodzi, więc się nie czepiaj ;)
 
 
 
nie mam pleców  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 306
Skąd: Lądą
Wysłany: Czw 05 Wrz, 2013   

W końcu się przemogłem i obejrzałem. I wytrzymałem tylko do momentu kiedy pod koniec 13 minuty Kolonko fundnął nam pokaz slajdów - najpierw nachlane i półnagie brudasy, tarzające się w błocie 'świnie', a potem wspaniała młodzież rozwijająca Polską flagę na meczu i walczące o 'pracę w Polsce dla Polaków'. Jezu. WOŚP nie jest fundacją która pomaga chorym. PW nie ma na celu kilku dni beztroskiej zabawy. Wszystko to po to, żeby do reszty odmóżdżyć, zniewolić i ogłupić te 'świnie taplające się w błocie' i nie dopuścić do wybuchu rewolucji przeciwko 'lewactwu'. To, że dzięki PW możemy przez te kilka dni w roku się bawić i cieszyć wolnością, gdzie nikt nikomu nie mówi co ma robić, gdzie można pójść na kilka koncertów, poznać ciekawych ludzi... To sprawia, że jesteśmy ogłupieni i bezmyślni, nie potrafimy sami myśleć, a Owsiak i PO wlewają nam do głów lewacką ideologię. Jedynym politykiem którego widziałem na woodstocku był prezydent Komorowski na rozpoczęciu 18 PW, i nie wydaje mi się, żeby to w jakikolwiek sposób zmieniło moje poglądy polityczne lub spojrzenie na świat. No ale co ja tam wiem, przecież jestem tylko bezmózgim prosiakiem taplającym się w błocie(w błocie nigdy nie byłem), z którego jeszcze nie wywietrzały narkotyki i alkohol <haha> nie to, co ta prawilna młodzież chodząca na mecze, walcząca o lepszą przyszłość, nienawidząca każdego kto ma szalik innego koloru niż oni... To co wygaduje pan Mariusz Max Kolonko w tym filmiku jest tak jednostronne i naciągane, że aż szkoda gadać.
się rozpisałem niepotrzebnie
 
 
krylas  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 11 Lip 2011
Posty: 154
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 05 Wrz, 2013   

co mnie trochę rozśmieszyło, pokazał flagę na meczu, a na woodstocku już nie :D chyba ta z woodsotcku była gorsza :D a nie zapomniałem, przecież na woodstocku ogłupione brudasy ją rozwijały :)
 
 
paolina.zet  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączyła: 05 Mar 2012
Posty: 86
Skąd: Rybnik
Wysłany: Śro 23 Paź, 2013   

wszyscy którzy tu się wypowiadacie i sracie na siebie nawzajem.. po co to wgl, nie warto przecież i tak przyjdzie 31 lipiec 2014 i znowu wszyscy zbierzecie się do kupy. To wy tworzycie WOODSTOCK czyż nie ? :/
I nie da się NIE widzieć że owsiak się nie sprzedał. tu zdjęcie obok prezydnta tu znowu wizyta w pałacu prezydenckim, tu się jurek wypowie jak jakiś największy ekspert polityki polskiej.
http://www.youtube.com/watch?v=hO15gyTwzKU
herezja, owsiak herezja
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Śro 23 Paź, 2013   

"Owsiak się sprzedał"?



Gdzie i jakie dziecko obyte i doświadczone w mediach się tak wypowiedziało?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group