Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Koncert Huntera
Autor Wiadomość
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Muszę was zmartwić, ale większość kawałków które zagrał Hunter nie przyczyniło się do rozwoju metalu! Nawet co niektóre zespoły, które były wspomniane podczas tego marnego koncertu, nie przyczyniły się do jego rozwoju! co tam robił ten zjebany mix zeppelinów i godzilli? R+? SOAD? co robiło tam AC/DC??? i gdzie jest kurwa Born To Be Wild?! Kawałek każdy jeden spierdolony... nigdy nie lubiłem R+, aż po koncercie Hujtera, naglę uważam, że R+ ma power! (i to nie z tego powodu, że Hujter to ładnie zagrał, tylko z tego, że nagle ten kawałek brzmiał jak totalne gówno)

Miałem ze znajomymi długą dyskusję na temat tego koncertu :D pośmialiśmy się jak nigdy, Złota Pyta się należy! :P
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Jak uwielbiam R+ tak nie rozumiem wybrania ich, a szczególnie utworu. Amerika jest zwyczajnie słaba :P
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Aras666 napisał/a:
co tam robił ten zjebany mix zeppelinów i godzilli?

Muszę Cię zmartwić, ale jak widać nie znasz oryginalnego utworu Led Zeppelin "Kashmir". Bo na tej wersji oparte było to wykonanie na Woodzie właśnie.
 
 
 
Winiacz  
Forumowy prawiczek
Mandżurskie wiosło.

Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 40
Skąd: Wałcz
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

RATM pokaleczone niesamowicie, wokalem, graniem, i tym że nie zagrali całego. Nie ma to jak zrobić ścianę czekając na "fuck you i won't do what you tell me!" i przekonać się że właśnie skończyli utwór.
 
 
Gonia  
Stara Gwardia


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Sie 2008
Posty: 101
Skąd: Poznań / Warszawa
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

A ja powiem tylko tyle - specjalnie na ten koncert przejechałam 1000 km i nie żałuję!
Ile osób, tyle opinii... Daray powiedział po koncercie, że nawet gdyby grali non-stop dwa dni, to i tak nie zadowoliliby wszystkich doborem repertuaru. Taka prawda - koncert trwał ponad godzinę - sami wszyscy wiemy, że w historii metalu ten czas odpowiadający paru kawałkom to nic... Każdy z nas też inaczej pojmuje metal i zupełnie różne zespoły będzie kwalifikował do tego gatunku.
Komu się nie podobało, ale się uśmiał - każdy uśmiech to plus, a że się nie podobało... mnie też nie każdy zespół występujący na woodstocku czy jakimkolwiek innym festiwalu się podoba... ale to nie powód żebym obrażała gusta innych i samą grę zespołu...
Wielu ludzi chwaliło cover Sepultury - ja, pomimo tego że uwielbiam i ten kawałek i Jelonka i Huntera, uważam to wykonanie za najmniej trafione - jak nigdy, nie pasowały mi tam skrzypce... resztę uważam za rewelacyjną! Szacun dla Letkiego za perfekcyjny j. niemiecki, podziękowania za mega energiczne wykonanie AC/DC
Jeszcze jedna uwaga - pomimo tego, iż koncert był Hunter'a, wiele kawałków śpiewali goście. Nie mówicie więc, że Hunter dał dupy, bo nie tylko oni byli na scenie...
Mnie się podobało i szkoda dyskutować, bo nic nie zmieni tej (jak i każdej Waszej innej) opinii. Podobnie jak Vash zakupię DVD jak tylko (jeśli) się ukaże!
 
 
 
sk1ba  
Forumowy prawiczek

Wiek: 27
Dołączył: 22 Lip 2013
Posty: 5
Skąd: Racibórz
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Wkurwiłem się jak usłyszałem nieudolne spolszczenie ''fuck you I won't do what U tell me'' ratm'a, żenada totalna.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

No, te spolszczenia to faktycznie mogli sobie darować.
 
 
 
Kothaar  
Rozkręca sie
Hail The Hordes!


Wiek: 30
Dołączył: 17 Maj 2013
Posty: 248
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Cóż spodziewałem się jak będzie, ale i tak się zawiodłem. Historii metalu po prostu nie było. Ten koncert powinni nazwać "szlagiery metalu". Tak jak Aras666, jestem zdania, że większość kawałków nie miało praktycznie żadnego wpływu na rozwój metalu. Są po prostu ultra, mega popularne i gimbusiarskie (nie lubie tego słowa pisać, ale muszę). Nie mówie, że te kawałki są lipne (choć niektóre moim zdaniem są, ale to już kwestia gustu). A tak w ogóle kto daje hard rock na zakończenie tej szumnie nazwanej historii metalu?
 
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Jaaasiek napisał/a:
Aras666 napisał/a:
co tam robił ten zjebany mix zeppelinów i godzilli?

Muszę Cię zmartwić, ale jak widać nie znasz oryginalnego utworu Led Zeppelin "Kashmir". Bo na tej wersji oparte było to wykonanie na Woodzie właśnie.


1.tak nie znam tego kawałka Zeppelinów, dlatego napisałem, że jest to mix ZEPPELINÓW i Godzilli xD do szkoły raz :P

2.to jest chyba najmniej metalowy kawałek z repertuaru Zeppelinów, bardziej psychodela niż metal ;)

Gonia napisał/a:
Daray powiedział po koncercie, że nawet gdyby grali non-stop dwa dni, to i tak nie zadowoliliby wszystkich doborem repertuaru. Taka prawda - koncert trwał ponad godzinę - sami wszyscy wiemy, że w historii metalu ten czas odpowiadający paru kawałkom to nic... Każdy z nas też inaczej pojmuje metal i zupełnie różne zespoły będzie kwalifikował do tego gatunku.


tu nie chodzi o zadowolenie tylko o historie metalu! powinny być kawałki które na prawdę skopały dupę i ludzie, po usłyszeniu ich, nie wiedzieli co jest granę. Zamiast 'majster od tapet' Metallici, powinno pójść na pierwszy ogień Hit The Lights, bo to ten kawałek pojawił się na metal massacre, i to po tym kawałku ludzie otwierali gębę i myśleli "o kurwa". SŁABO!

Swoją drogą, ten koncert pokazał na jakim poziomie gra Hunter, po prostu nie potrafią nic zagrać. Grają najprostsze kawałki, bez solówek. Bo nie oszukujmy się... to co ten pajac w rogach wyczyniał, brzmiało co najmniej słabo :D
 
 
Gonia  
Stara Gwardia


Wiek: 38
Dołączyła: 10 Sie 2008
Posty: 101
Skąd: Poznań / Warszawa
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Aras666 napisał/a:
Swoją drogą, ten koncert pokazał na jakim poziomie gra Hunter, po prostu nie potrafią nic zagrać.

Aras - nie będę się kłóciła skoro tak uważasz - masz prawo. Ale ja ten zespół lubię, i pomimo paru niedoskonałości, które też zauważam, naprawdę nie sądzę, że chłopaki nie potrafią NIC zagrać. Gdyby tak było, to w ogóle nie grali by tego koncertu, bo Jurek by im tego nie zaproponował i na pewno nie bawiłoby się na tym koncercie tyle tysięcy zadowolonych ludzi:)
Pozdrawiam
 
 
 
Wiedźma  
Coś już napisał
Mniejsze Zło


Wiek: 30
Dołączyła: 19 Lip 2013
Posty: 64
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Popieram ja tez ich lubię, ale czy umieją czy nie, nie będę się kłócić bo na muzyce właściwie się nie znam sensus stricte. Grunt, że mają całkiem fajną melodię, wokalista fajny głos, słychać tekst podczas koncertów, no i same teksty też mi odpowiadają, chociaż nigdy nie mogę przeżyć, że zaczynają tak patetycznie, mają takie poetyckie frazy, subtelne kawałki, mocny, konkretny klimat i nagle... dup, dowalą jakimś debilnym słowem czy idiotycznym elementem o.O
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Bla, bla, bla - koncert był zajebisty! :D Wyskakałam się za wszystkie czasy, gardło dowaliłam sobie konkretnie.
A Wy sobie narzekajcie jak to źle i nieładnie zagrali oraz jakie to słabe i nieznane (!) kawałki wykonali :)
Jeszcze się taki nie urodził...
 
 
brodaty  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 30 Lip 2012
Posty: 7
Skąd: kraków
Wysłany: Pon 05 Sie, 2013   

Nikt nie pisze, że te kawałki były nieznane. To zdecydowanie nie były kawałki które można uznać za kamienie milowe w historii metalu, a taki miał być ten koncert.
 
 
Radosław Lubor  
Typowy spamer

Wiek: 37
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1485
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 06 Sie, 2013   

A ja się dziwię narzekaniu na wykonanie Rammsteina. Przecież akurat ich utwór był wykonany genialnie, sam Rammstein by się nie powstydził takiej Ameriki.

I marudzicie na dobór, dobry był, chociaż może nie do końca zgodny z założeniem.
 
 
goldenboj  
Lubi pieprzyć
Muzyk :)


Wiek: 33
Dołączył: 29 Paź 2012
Posty: 469
Skąd: Zbąszynek
Wysłany: Wto 06 Sie, 2013   

Wykonawcy mieli poprzyklejane kartki z tekstami do odsłuchów :P A w niektórych kawałkach aż patrzeć nie szło jak cały numer śpiewa kartki... :P ale ogólnie koncert na plus :P choć spodziewałem sie czegos innego :P
 
 
 
kleopatra3523  
Coś już napisał
kleopatra

Wiek: 28
Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 57
Skąd: końskie
Wysłany: Wto 06 Sie, 2013   

mi się podobało ,bardzo dobrze się bawiłam ,ale szkoda,że nie zaśpiewali żadnej że swoich piosenek..
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 06 Sie, 2013   

...swoje grali na bisa...
 
 
 
barni132  
Forumowy prawiczek
Lubie placki!


Wiek: 30
Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 4
Skąd: Gliwice
Wysłany: Wto 06 Sie, 2013   

A ja się zawiodłem, choć słucham metalu i większość piosenek, które grali znałem to się średnio bawiłem... Miałem nadzieję, że skoro jesteśmy w Polsce to będą grali po Polsku, a nie same zagraniczne hity. Farbeni o niebo lepszy koncert dali pomimo tego, że nie znałem tamtych piosenek.
 
 
Wiedźma  
Coś już napisał
Mniejsze Zło


Wiek: 30
Dołączyła: 19 Lip 2013
Posty: 64
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 06 Sie, 2013   

goldenboj napisał/a:
Wykonawcy mieli poprzyklejane kartki z tekstami do odsłuchów :P A w niektórych kawałkach aż patrzeć nie szło jak cały numer śpiewa kartki... :P

E w sumie dobrze, jak Drak potrafi zapomnieć czasem i własnego tekstu na koncercie xD
Tutaj przynajmniej miał pewność.
 
 
MuchaDG  
Coś już napisał
Bzzzzy


Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 63
Skąd: Dabrowa Górnicza
Wysłany: Wto 06 Sie, 2013   

Dobór kawałków... myśle że mimo płaszczyka historii metalu, artyści bardziej kierowali się dobrą zabawą, co widać było na scenie. Mi się bardzo podobał, a dobór takich hitów zrobił dobrze (ekhem!). Tłum szalał, co widziałem od wewnątrz. A covery podane na swój sposób a nie odegrane toczka w toczkę... takie są najlepsze.
Wiadomo, nie każdego można zadowolić... Ale to chyba cos znaczy, że totalnie nie miałem w planach iść na Huntera, a kiesy usłyszałem SoaD to poleciałem sprintem spod namiotu i zatrzymałem sie dopiero na ścianie... śmierci pod sceną. Z tego miejsca chce wszystkich przeprosic, ktrórych po drodze staranowałem i podeptałem, choć pewnie specjalnie staneli z tyłu, żeby tego uniknąć. :D Bardzo znaczące jest to, ze ja nie słucham metalu, pomijając SoaD, jeśli to metal czy RAtM (to samo...), bo jestem zwolennikiem rocka, blusa, folku, psychodeli itp... A jednak leciałem jak Mucha na lep. :)
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Wto 06 Sie, 2013   

Covery były zajebiste ale autorskie tracki huntera jak zawsze, czyli według mnie poprostu słabe. A jest jakieś potwierdzone info o DVD??
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania