Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Co wam się nie podobało?
Autor Wiadomość
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Pon 31 Mar, 2014   

Nie nabijam się z ludzi, którzy porównują stary klimat i nowy. Chodzi mi o wmawianie sobie i innym, że ta impreza w ogóle różni się czymś od innych tego typu festów. Oczywiście oprócz skali i tego, że impreza jest darmowa. I odmawianie, ludziom, którzy tego "klimatu" nie czują uczestnictwa w pw (z czym na tym forum spotkałem się w kilku miejscach). Starzy sobie wmawiają, że kiedyś było lepiej, bo byli młodzi. I w ogóle o tempora, o mores. Myślę, że "klimat" to mit, który sobie niektórzy przyswoili i chcieliby żeby był prawdą.
Nie wiem jak było kiedyś, pewnie było inaczej.
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Pon 31 Mar, 2014   

"Nie wiem jak było kiedyś, pewnie było inaczej."

E, no przecież wiesz jak było - nie było klimatu i impreza nie różniła się od innych.
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Pon 31 Mar, 2014   

Proszę czytać ze zrozumieniem. Piszę o obecnym festynie a nie tym co było kiedyś tam, gdzieś tam. To mieszanina oczekiwań młodych, którzy chcieliby żeby było tak jak im opowiadała starszyzna i jak widzieli na filmach o PW z utyskiwaniem starych, że nie jest tak jak było kiedyś.
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Pon 31 Mar, 2014   

pampers napisał/a:
Starzy sobie wmawiają, że kiedyś było lepiej, bo byli młodzi. I w ogóle o tempora, o mores. Myślę, że "klimat" to mit, który sobie niektórzy przyswoili i chcieliby żeby był prawdą.
Nie wiem jak było kiedyś, pewnie było inaczej.


Jak nie wiesz, to się nie wypowiadaj - tak mnie mama uczyła. My, starzy, sobie nic nie wmawiamy. Osobiście tęsknie za czasami, kiedy line-up poznawało się dopiero na polu namiotowym. Woodstock był organizowany w ramach podziękowania za WOŚP i nie ważne było czy przyjedzie 20 czy 80 tysięcy ludzi. Teraz jest to parcie na ilość i to nam, starcom, nie odpowiada. Woodstock stał się modny. Przyjeżdża masa ludzi tylko na koncerty mając w d.... całą ideologię tego "festynu" i nie mogę się im dziwić, bo sami organizatorzy gdzieś ją zatracili.
Ja osobiście jeżdżę z ekipą, gdzie część pamięta jeszcze Żary. Sam byłem na 15 Woodstockach i jeżdżę już z przyzwyczajenia. Jednak trzeba pamiętać, że Woodstock rządzi się swoimi zasadami i jeśli na nim jesteś powinieneś się ich trzymać, albo , cytując Jurka Owsiaka " Nie pasuje - to wypierdalać".
 
 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Pon 31 Mar, 2014   

pampers napisał/a:
Proszę czytać ze zrozumieniem.


Chłopcze od pampersów, wiele bym dał żebyś zastosował to do Twych własnych postów. Piszesz je, ale - czy czytasz je potem ze zrozumieniem? Mój post miał w założeniu wytknąć Ci logikę (a raczej - jej brak) w Twej wypowiedzi. No i - przeliczyłem się
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Wto 01 Kwi, 2014   

_Szajba_ napisał/a:
pampers napisał/a:
Starzy sobie wmawiają, że kiedyś było lepiej, bo byli młodzi. I w ogóle o tempora, o mores. Myślę, że "klimat" to mit, który sobie niektórzy przyswoili i chcieliby żeby był prawdą.
Nie wiem jak było kiedyś, pewnie było inaczej.


Jak nie wiesz, to się nie wypowiadaj - tak mnie mama uczyła. My, starzy, sobie nic nie wmawiamy. Osobiście tęsknie za czasami, kiedy line-up poznawało się dopiero na polu namiotowym. Woodstock był organizowany w ramach podziękowania za WOŚP i nie ważne było czy przyjedzie 20 czy 80 tysięcy ludzi. Teraz jest to parcie na ilość i to nam, starcom, nie odpowiada. Woodstock stał się modny. Przyjeżdża masa ludzi tylko na koncerty mając w d.... całą ideologię tego "festynu" i nie mogę się im dziwić, bo sami organizatorzy gdzieś ją zatracili.
Ja osobiście jeżdżę z ekipą, gdzie część pamięta jeszcze Żary. Sam byłem na 15 Woodstockach i jeżdżę już z przyzwyczajenia. Jednak trzeba pamiętać, że Woodstock rządzi się swoimi zasadami i jeśli na nim jesteś powinieneś się ich trzymać, albo , cytując Jurka Owsiaka " Nie pasuje - to wypierdalać".


Mało mnie obchodzą kombatanckie opowieści. Chodzi mi o to co jest teraz, czyli o miałkość i nijakość. Gorsze są chyba już tylko juwenalia i dożynki.
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Wto 01 Kwi, 2014   

Sam jesteś miałki i nijaki i nawet gorszy od dożynek. Nie podoba się - nie jeździj i przestań nas obrażać. Właśnie tacy ludzie jak Ty psują zabawę innym. Mi się też wiele rzeczy nie podoba, ale to nie znaczy, że inni maja z tego powodu cierpieć. Takie typowe podejście polaczka - "Chu.owy ten Woodstock, ale że za darmo to pojadę i ponarzekam potem jaki to festyn. " - rzyg.
 
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Wto 01 Kwi, 2014   

Kogo ja obrażam i gdzie? Komu ja psuję zabawę i czym konkretnie. Jesteś przewrażliwiony.
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Wto 01 Kwi, 2014   

Widzę, że nick pasuje do Twojej sieczki w mózgu :P

Cytat:

Mało mnie obchodzą kombatanckie opowieści. Chodzi mi o to co jest teraz, czyli o miałkość i nijakość.


Gubisz się, bo sam przywołujesz tych "Starych", którzy pieprzą na prawo i lewo o klimacie, którego nie ma i (rzekomo) nie było.

Był, był. Woods kiedyś wyglądał inaczej. Nawet w tym 2009 roku był inny świat. Nie było tylu sponsorów, było bardziej kameralnie, nie zjeżdżali się dziwni ludzie w dresach, którzy przy Prodigy łokciami nasuwali w mężczyzn, kobiety i dzieci. Nie było tylu ludzi, którzy jawnie kręcili się wokół namiotów, żeby coś zajebać. Teraz w sumie trzeba dobrze trafić albo mieć stałą miejscówę, żeby ktoś się zainteresował czy w Twoim obozie kręci się ktoś obcy. (Nie mówię rzecz jasna, że kradzieży nie było w ogóle). I tak dalej, i tak dalej. Ideologia - to najważniejsze - już o tym Szajbaman wspomniał.

Widzę, że mnóstwo rzeczy Ci przeszkadza. Mnie np. jak coś boli, próbuję sobie z tym poradzić, a jak czegoś nie lubię - po prostu nie używam.
 
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Wto 01 Kwi, 2014   

Pisząc, że sobie coś wmawiam i wierzę mity obrażasz moją inteligencję i stan mojej psychiki. Do tego, jako że czuję się częścią tego festiwalu, obrażając Woodstock tak jakbyś po części obrażał mnie, przynajmniej ja to tak odbieram.

Nie napisałem, że Ty psujesz, tylko ludzie jak ty - czytanie ze zrozumieniem. Tacy to ludzie są przyczynami burd i awantur. Ktoś niechcący dostanie błotem w japę i zaraz burda. Ja osobiście leję na takich ciepłym moczem, ale nie każdy ma cierpliwość anioła jak ja.

Do tego osobiście odczuwam w twoich postach brak szacunku do czegokolwiek, co strasznie mnie irytuje. Możemy tu się rozwlekać jeśli chcesz, ale ja bym skończył tą polemikę, bo zabraniać ci przyjeżdżać nie mogę bo i prawa do tego nie mam i byłoby to hipokryzją, a dyskutować z tobą czy to festyn i czyja to wina mi się nie chce.

Co do przewrażliwienia możesz mieć rację, ale na to już nic nie poradzę, że czytając twoje wypowiedzi nóż mi sie w kieszeni otwiera. Ty masz swoje wady, ja mam swoje.
 
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Wto 01 Kwi, 2014   

I co wam się jeszcze nie podobało w 2013?
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Wto 01 Kwi, 2014   

pampers napisał/a:
I co wam się jeszcze nie podobało w 2013?


Twoje pierdolenie na tym forum
 
 
 
ligos  
Forumowy prawiczek

Wiek: 41
Dołączył: 08 Wrz 2013
Posty: 30
Skąd: słupca
Wysłany: Wto 01 Kwi, 2014   

Ja sie podpisuje pod stara datą:-)
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Wto 01 Kwi, 2014   

 
 
MWzWM  
Rozkręca sie
Goebbels fotografii reportażowej


Wiek: 103
Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 263
Skąd: z miasta
Wysłany: Wto 01 Kwi, 2014   

no, to liczymy że tą animacją pampers symbolicznie podsumował swe płakusianie w tym wątku i przestanie nas wkoorwiać swym niezrozumieniem nawet własnych wypowiedzi. Forum gimbaza.cośtam czeka, tam nie trzeba wiele rozumieć a na pewno mozna wiele pisać
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

Ja tylko napisałem, że nie wierzę w klimat i że to co wielu uważa za esencję imprezy ja uważam za syf. Nie moja wina, że opinie tak łatwo wyprowadzają co niektórych z równowagi.
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

Urzytkownicy!!!
 
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

pampers napisał/a:
Ja tylko napisałem, że nie wierzę w klimat i że to co wielu uważa za esencję imprezy ja uważam za syf. Nie moja wina, że opinie tak łatwo wyprowadzają co niektórych z równowagi.

Wystarczyło napisać raz i spokojniej. Napisałeś wcześniej, że ludzie na Woodstocku to attention whores, podczas gdy na tym forum sam wyglądasz jakbyś szukał "atencji". Nie wiem no, masz dużo innych imprez, nawet w tym samym czasie co Woodstock (Off Festival) - może po prostu pojedziesz tam i sprawdzisz czy Ci nie odpowiada bardziej, hm?
 
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

KazikHansen napisał/a:
pampers napisał/a:
Ja tylko napisałem, że nie wierzę w klimat i że to co wielu uważa za esencję imprezy ja uważam za syf. Nie moja wina, że opinie tak łatwo wyprowadzają co niektórych z równowagi.

Wystarczyło napisać raz i spokojniej. Napisałeś wcześniej, że ludzie na Woodstocku to attention whores, podczas gdy na tym forum sam wyglądasz jakbyś szukał "atencji". Nie wiem no, masz dużo innych imprez, nawet w tym samym czasie co Woodstock (Off Festival) - może po prostu pojedziesz tam i sprawdzisz czy Ci nie odpowiada bardziej, hm?


No przecież nie wszyscy uczestnicy to attention whores. Tylko niektórzy.
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

A w czym te attention whores Ci przeszkadzają :>? Bo jeśli nie podobają Ci się te ich tabliczki, to o ile wiem - nie ma obowiązku zwracania na nie uwagi. Taki już się przyjął zwyczaj na tym festiwalu i tyle.
 
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Śro 02 Kwi, 2014   

Sama ich obecność w niczym mi nie przeszkadza. Po prostu mnie to nie śmieszy. To trochę jak z polskimi kabaretami, niech istnieją ale są nieśmieszne i mało oryginalne. Są też żarty, które nie śmieszą nikogo poza ich autorami (oblewanie wiadrem wody, wrzucanie do błota, obmacywanie lasek przez najebanych kolesi i inne tego typu żałosne zabawy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime