Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Co wam się nie podobało?
Autor Wiadomość
darrek88  
Rozkręca sie

Wiek: 35
Dołączył: 07 Sie 2009
Posty: 101
Skąd: Leszno
Wysłany: Śro 07 Sie, 2013   

-Upał dał się we znaki. W piątek spod Lidla na mieście karetka zabrała jedną dziewczyną z udarem, a moja znajoma była bliska tego samego. Na szczęście miałem kasę na taksówkę

-Na koncercie Kaiser Chiefs widziałem pewien incydent, którego efektem był krwawiacy nos jednego z delikwentów

-Pech chciał, że trafiłem na nieświeżą kawę z Lidla i w efekcie miałem sobotę wyciętą z życiorysu
 
 
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Śro 07 Sie, 2013   

szprotka7 napisał/a:

Oprócz tego strasznie zirytował mnie koncert ENEJ, na który czekałam 1h, od czego zaczęły boleć mnie stopy, a jak już wreszcie zaczęli grać, po dwóch kawałkach zrobili sobie przerwę i rozpoczęli jakieś wreczanie nagród (WRRRRRR!), a tłum skandował NA-PIER-DA-LAĆ, a później: CH*J-Z-TYM CH*J-Z-TYM... :d Po trzeciej piosence poszłam oczekiwać Happysadu, bo uznałam, że niefajnie jest cisnąć się w tym rozjentuzjamzowanym tłumie przez kolejną godzinę i udawać, że mi się podoba :P




idealnie tak jak ja!!!
z tym że z hepisedu też zwiałąm bo bylo takie troche porodidżi. nie pogo, a dzieciury co sie pchaly;cc
 
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Śro 07 Sie, 2013   

miyuki napisał/a:

nie pogo, a dzieciury co sie pchaly;cc

A ty chciałaś pogo w usypiających rytmach hejpisatu?
 
 
szprotka7  
Rozkręca sie
FREE HUGS <3


Wiek: 33
Dołączyła: 31 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Żary
Wysłany: Śro 07 Sie, 2013   

miyuki napisał/a:



idealnie tak jak ja!!!
z tym że z hepisedu też zwiałąm bo bylo takie troche porodidżi. nie pogo, a dzieciury co sie pchaly;cc


Ja na Hapysadzie siedziałam na górce obok ASP i po chwili dosiadł się jakiś Słowak, z którym nawijałam przez cały koncert (stwierdzając przy okazji, że mój angielski SUCKS :D). Pod scenę nawet nie szłam, bo nie miałam siły i byłam zbytnio podminowana po tym nieszczęsnym ENEJYu... ;]

I Happysadu koncert też był jakiś taki słabiutki, miałam wrażenie, że nie znam połowy piosenek. A znam ich już ho ho :)
 
 
 
Wiedźma  
Coś już napisał
Mniejsze Zło


Wiek: 30
Dołączyła: 19 Lip 2013
Posty: 64
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro 07 Sie, 2013   

szprotka7 napisał/a:
I Happysadu koncert też był jakiś taki słabiutki, miałam wrażenie, że nie znam połowy piosenek. A znam ich już ho ho :)


Generalnie cały koncert HappySadu przesiedziałam nieopodal Krishny (docelowo miałam iśc na koncert, ale ostatecznie jakiś koleś umilił mi towarzystwo opowiadając o sobie... I o sobie... i o sobie, dużo!) niemniej ponoć w ogóle nie mogli się jakoś zgrać i mieli same depresyjne piosenki. Kumpel uznał, że powinni zmienić nazwę na VerySad, a następnie dodał że miał się ochotę pociąć. Generalnie ja ich kojarzę tylko z etapu gimnazjum gdy byli potwornie popularni i dziewczyny z klasy wrzucały mi ich wszędzie, przerwa, po szkole, przed i w ogóle, ale wydawało mi się że mieli tam jakieś... żywe kawałki, nie? Czy ktoś kto się orientuje może mi powiedzieć - naprawdę było tak zamulająco?
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Śro 07 Sie, 2013   

Moje doświadczenia z pokojowymi w tym roku się zawężyły się wyłącznie do pytań o to kiedy ktoś wreszcie odkręci Grzybka ;] Nikt nie potrafił konkretnie odpowiedzieć, aż wreszcie za którymś razem powiedziano mi, że wodą i zaworem zarządza jakiś koleś z miasta, bo to oni ją sponsorują.
Ale pamiętam też jak w zeszłym rok w niedzielę zaciąłem się dość ostro nożem w palca (krew lała się ciurkiem), więc poszedłem do polowego szpitala, ale tam nic nie potrafiono z tym fantem zrobić - nie mieli nawet zwykłego bandaża lub plastra!.. Po 10 minutach konsternacji i dyskusji ktoś wreszcie łaskawie oblał to wodą utlenioną, niemniej na tym się ta ich pomoc zakończyła ;] Widziałem jak cisnęło się im na usta 'no spierdalaj już stąd', ale ostatecznie nic brzydkiego nie powiedzieli.. Generalnie mocno się wówczas zawiodłem, szczególnie, że byli to żółci, więc teoretycznie elita.
 
 
 
Marg!tta666  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączyła: 27 Gru 2011
Posty: 438
Skąd: Bojanowo
Wysłany: Czw 08 Sie, 2013   

Ja też czekałam na ENEJ-a ale po pół godz stwierdziłam, że to nie ma sensu bo chciałam zobaczyć Gooorala którego w zeszłym roku nie widziałam więc się zwinęłam.... a co do Happysadu też odniosłam takie wrażenie jak szprotka7..... Wydawało mi się, że nam ich piosenki a okazało się inaczej tzn połowy wcale nie kojarzyłam, do tego były tak smętne, że się wszystkiego odechciewało więc pod koniec poszłam do swojego namiotu.
 
 
 
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Czw 08 Sie, 2013   

Niez napisał/a:
miyuki napisał/a:

nie pogo, a dzieciury co sie pchaly;cc

A ty chciałaś pogo w usypiających rytmach hejpisatu?




nie chciałam. ale jeśli miało to być pogo, to to było zwykłe przepychanie. więc nawet nie dało się stać.
+uwierz, widzialam na telebimie, że potem robili i pogo, i ściany.........
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw 08 Sie, 2013   

miyuki napisał/a:
12 latkowie z piwami w ręce. *którzy nie wiedzą gdzie ich mama ~sistałke*


albo jestem przewrażliwiona, albo takich małoletnich było w tym roku zdecydowanie wiecej niż w latach poprzednich (a może ja się zestarzałam)
 
 
 
tylko nie sołtysik  
Lubi pieprzyć
nie krzycz na mnie


Wiek: 28
Dołączyła: 10 Cze 2012
Posty: 418
Skąd: żory
Wysłany: Czw 08 Sie, 2013   

nie, było dużo takich dzieciaków. niestety.. kto im alkohol sprzedał..
 
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Czw 08 Sie, 2013   

Carlsberg, chuje sprzedają talony a dopiero później pytają o dowód. Niby można to łatwo obejść ale po co takie rzeczy.
 
 
Mazu  
Typowy spamer
Ninja z Kazachstanu


Wiek: 31
Dołączyła: 03 Sie 2009
Posty: 1050
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 08 Sie, 2013   

Mi się parę razy zdarzyło, że nie pytali o dowód. W sumie byłam z 5 razy w Carlsbergu, to 2 spytali. A na więcej niż 18 to ja nie wyglądam ;p Kto mnie spotkał - potwierdzi.

A hepised grał większość piosenek z płyty, która wyszła we wrześniu, więc macie prawo nie znać ;)
 
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Sob 17 Sie, 2013   

Też widziałam małolata zerującego browara i ze skrzywioną miną otwierającego następną puchę. Z tym ze on nie miał nawet tych 13 lat! legalnie siedział sobie na krawężniku z grupką najebanych punków. Pierwszy raz widziałam coś takiego na woodzie i byłam przerażona
 
 
kmicic  
Coś już napisał

Dołączył: 26 Lip 2012
Posty: 76
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 17 Sie, 2013   

Niech mi ktoś wyjaśni czy imprezy p.t. Marsz Miłośników Amareny i Degustacja Jaboli odbyły się? Jeżeli tak to poproszę o krótką recenzję...
 
 
paolina.zet  
Coś już napisał


Wiek: 29
Dołączyła: 05 Mar 2012
Posty: 86
Skąd: Rybnik
Wysłany: Wto 31 Gru, 2013   

Mnie to najbardziej tak jak już inni pisali wkurzyły ceny na polu :/ cola 6zł :/ aż strach pomyśleć co będzie za rok niee
 
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Wto 31 Gru, 2013   

Festiwal międzynarodowy to i ceny międzynarodowe ;)
 
 
 
magius  
Rozkręca sie
m000OOOOooOOO000ooo


Wiek: 34
Dołączył: 05 Mar 2011
Posty: 241
Skąd: Legnica
Wysłany: Czw 02 Sty, 2014   

vin napisał/a:
Festiwal międzynarodowy to i ceny międzynarodowe ;)

Szkoda, że zarobki pozostają krajowe <haha>
 
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Pon 31 Mar, 2014   

Dobra, napiszę co nieco od siebie.

Przede wszystkim trzeba skończyć z idiotycznyn rozstawianiem tych grupek bawiących się ogniem, pochodniami itp. fire show, fire dancing, jak zwał tak zwał.
1. trzeba im oddać dużo miejsca pod sceną w środku dużego koncertu. Ludzie się depczą, przepychają i jest chujnia ogólna

2. i tak nikt poza ludźmi którzy stoją tuż obok tego kręgu nic nie widzi. Na telebimach są jakieś sporadyczne migawki.

3. To było fajne dziesięć lat temu.

Druga kwestia, pały ustawiające się tzw. kolejce i narzekający na wpychanie się. Kolejkę trzeba sobie ogarnąć samemu. Z czasem po prostu robi się tłum ludzi stojących w 20 kolejkach połączonych ze sobą, więc zamiast stać dwie godziny raz musiałem się wepchnąć. Było mi z tym źle i czułem się jak buc. Przepraszam.
Idealnie są rozstawiane kolejki pod prysznicami. Tam zawsze stoi po prostu wężyk. Raz jacyć kolesie się perfidnie wbili przede mnie i jeszcze zaczęli się sapać jak im zwróciłem uwagę i ciasnąłem na nich przed dobre parę minut. W końcu musiałem ich spacyfikować (jednego z nich) i się ogarnęli.

Oblewanie ludzi wodą to kolejna rzecz za którą należy się muka. Pacyfistą nie jestem i tak jakby ktoś zepsuł mi telefon na ulicy w ciągu "normalnego czasu w roku" tak samo zrobiłbym na woodzie.

Wszyscy tak zwani tru woodstokowicze, którzy się przypierdalają o rzeczy, które nie mają żadnego znaczenia. Dla nikogo. Obrońcy tak zwanego klimatu, który nie istnieje nigdzie poza ich własnymi projekcjami. "Ludzie nie czują klimatu wooda" "Za dużo ludzi spoza klimatu". Wolę typa nie czującego "klimatu" niż takiego, który czuje "klimat" i funduje mi swoje beznadziejne pokazy albo raczy mnie swoimi mądrościami i żartami.


EDIT:

Na oddzielny temat zasługują też ludzie, którzy oczekują że będę czytał a później śmiał się z tabliczek, które malują albo z dowcipów, które opowiadają. Tabliczki są w 99% ujowe, nieoryginalne albo zwyczajnie żałosne. Wszelkiego typu zagadko-dowcipy są żenujące. Ludzie robiący szopki z przebieraniem się. No fajnie, fajnie. Attention whores everywhere. Ogólnie woodstock to typowy festyn z całym bagażem żenady i popeliny, ale ma swoje plusy, które mnie tam już kilka razy przyciągnęły.

-Jest darmowy.
-Mam znajomych, którzy tam jeżdżą więc siłą rzeczy jeżdżę z nimi.
-Trafiają się fajne koncerty
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Pon 31 Mar, 2014   

pampers napisał/a:
.... które mnie tam już kilka razy przyciągnęły.


Kilka, to znaczy ile tak mniej więcej i w jakich latach, jeśli można wiedzieć??
 
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Pon 31 Mar, 2014   

-Jest darmowy.
-Mam znajomych, którzy tam jeżdżą więc siłą rzeczy jeżdżę z nimi.
-Trafiają się fajne koncerty

Od 2009 nie byłem tylko raz.
 
 
_Szajba_  
Na pewno offtopuje
Domokrążca

Wiek: 40
Dołączył: 02 Lip 2011
Posty: 697
Skąd: Newtonmore
Wysłany: Pon 31 Mar, 2014   

pampers napisał/a:
-Jest darmowy.
-Mam znajomych, którzy tam jeżdżą więc siłą rzeczy jeżdżę z nimi.
-Trafiają się fajne koncerty

Od 2009 nie byłem tylko raz.


Czyli nie masz pojęcia o czym mówisz nabijając się z ludzi, którzy marudzą o zmianie/braku klimatu, bo nie byłeś na tych PW , o których mówią. Trochę to niesprawiedliwe w moim mniemaniu. Faktycznie Woodstock zamieniono w festyn i to właśnie na to narzekają ci, którzy jeżdżą trochę dłużej niż Ty. Zgodzę się, że tabliczki są nudne, ale na zniszczenie telefonu nie mogę narzekać, bo jadąc na Woodstock, a nie na koncert tej czy tamtej grupy , nie zabieram cennego sprzętu. Oczywiście, że wolisz kogoś "spoza klimatu" niż typowych Woodstockowiczów, bo swój do swego ciągnie. Nie jest to nic złego i nie w takim kontekście piszę ten post. Przez długi czas myślałem, że ta impreza jest dla każdego, ale już dawno z tego wyrosłem. Jeden lubi róże, drugi piwo duże i nie każdy musi czuć klimat, ale to że nie czujesz klimatu nie oznacza, że masz prawo psuć go innym.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime