Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Kombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach!

KDZKPW na PW2011?
ZA
64%
 64%  [ 27 ]
PRZECIW
35%
 35%  [ 15 ]
Głosowań: 42
Wszystkich Głosów: 42

Autor Wiadomość
ratherbedead  
Forumowy prawiczek

Wiek: 37
Dołączył: 08 Sty 2011
Posty: 3
Skąd: Gorzów Wielkopolski
Wysłany: Czw 20 Sty, 2011   Kombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach!

naprawdę zajebista polska kapela! Jestem pewien że KDZKPW mogli by dać świetny koncert!

jeśli ktoś nie zna a lubi dobry polski alternatywny rock to polecam!

jeden z moich ulubionych kawałków..

[video]http://www.youtube.com/watch?v=8uU-g7uqgYc[/video]
 
 
 
atyta  
Rozkręca sie
wypiłam szampon i jestem piana!


Dołączyła: 04 Sie 2009
Posty: 151
Skąd: nie Sulęcin
Wysłany: Czw 20 Sty, 2011   

co mam zaznaczyc jak jestem za a nawet przeciw?

podoba mi sie "mucha"
ale czy oni na woodstock? mam pewne watpliwosci- nie bylam nigdy na ich koncercie ale chyba... troszke... zamulaja... ;P
  
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Czw 20 Sty, 2011   

To jest zdecydowanie słaba kapela. Byłem na jednym ich koncercie, prawie zasnąłem, swego czasu starałem się ich słuchać, ale nie potrafiłem sie przekonać. Nie, nie i jeszcze raz nie.

Poza tym z tego, co słyszałem, to zawiesili działalność, ale czy to jest prawda, to nie wiem, nie interesowałem się tym zbytnio i bynajmniej, nie zamierzam. ;-)
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Czw 20 Sty, 2011   

Na małą scenę ich.
 
 
voo_doo  
Stara Gwardia


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 763
Skąd: T-Town
Wysłany: Czw 20 Sty, 2011   

Dahomej napisał/a:
To jest zdecydowanie słaba kapela.
no cóż, każdy ma swoje zdanie i gusta, a to jest na tyle specyficzna kapela że głosów za i przeciw pewnie było by sporo. Ja byłbym za :)
 
 
 
grawencja  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 29 Gru 2010
Posty: 12
Skąd: tyryryryry
Wysłany: Czw 20 Sty, 2011   

nie mogli zawiesić działalności, miesiąc temu tańcowałam przy ich muzyce. fajnie grają, na małą scenę może i faktycznie się nadają.
za :)
 
 
harry  
ShoutBox
no przychódź.


Wiek: 36
Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 785
Skąd: Trzebiel wieś
Wysłany: Pią 21 Sty, 2011   

do klubu. fajnie posiedziec przy kawie albo piwie. Ale nie na woodstock. Co do kapeli pare utworów fajnych... ani lubię ani nie lubię....
 
 
 
papakris@o2.pl
Gość
Wysłany: Śro 23 Lut, 2011   kdzkpw

[quote="Dahomej"]To jest zdecydowanie słaba kapela. Byłem na jednym ich koncercie, prawie zasnąłem, swego czasu starałem się ich słuchać, ale nie potrafiłem sie przekonać. Nie, nie i jeszcze raz nie.

Poza tym z tego, co słyszałem, to zawiesili działalność, ale czy to jest prawda, to nie wiem, nie interesowałem się tym zbytnio i bynajmniej, nie zamierzam. ;-) [/quote]

Widzisz kolego jak ktoś słucha techniawy i DODY z Wiśnią to nie zna się na dobrej muzyce.
 
 
Alien  
Typowy spamer
Aaale o co chodzi? :)


Wiek: 38
Dołączyła: 23 Wrz 2008
Posty: 1232
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Śro 23 Lut, 2011   

papakris@o2.pl napisał/a:
Widzisz kolego jak ktoś słucha techniawy i DODY z Wiśnią to nie zna się na dobrej muzyce.


Ty coś o tym wiesz.
 
 
cobydick  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 10
Skąd: Zielon Góra
Wysłany: Czw 24 Lut, 2011   

Świetny zespół. Dobrze radzą sobie (radzili) na festach a i tu świetnie by wypadli o ile grali by 8 piętro. Niestety oni mają problem z zagraniem koncertu a co dopiero na woodstock przyjechać.
 
 
wojciecheu  
Rozkręca sie
Samotnik

Wiek: 33
Dołączył: 02 Sie 2010
Posty: 102
Skąd: Swarzędz
Wysłany: Wto 03 Maj, 2011   

Zdecydowanie NIE, to jeden z wielu zespolików, którymi gardzę, bo co to ma być ? - kilku nażelownych kolesiów śpiewających denne piosenki podobnie jak coma, blenders. Pewnie występowali w jakiś toptrendach na sopocki molo z dodą na czele.
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 03 Maj, 2011   

Żeby wrzucić do jednego wora tak różne bandy jak Kombajn,Comę i Blenders trzeba mieć nielichą wyobraźnię muzyczną albo średnio się znać na twórczosci zespołów,o których się pisze {niepotrzebne skreślić}.I jeszcze powiązać to z Dodą i Top Trendami? No cóż...

Aha,co do denności piosenek Kombajnu można się spierać,bo można mieć różny punkt widzenia/słyszenia na to co produkują,ale skąd Ty wziąłeś to "nażelowanie"<patrz zdjęcie zespołu poniżej>.Metafora siakaś?


 
 
Wiaderko  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 247
Skąd: Rybnik
Wysłany: Śro 04 Maj, 2011   

wojciecheu napisał/a:
Zdecydowanie NIE, to jeden z wielu zespolików, którymi gardzę, bo co to ma być ? - kilku nażelownych kolesiów śpiewających denne piosenki podobnie jak coma, blenders. Pewnie występowali w jakiś toptrendach na sopocki molo z dodą na czele.

Świetnie... oceniajcie dalej zespół po kilku piosenkach dodatkowo niemając żadnej wiedzy nt. ich twórczości.Co do ich muzyki... jak dla mnie jedna z bardziej ambitniejszych polskich młodych kapel , ale do Woodstocka raczej nie pasują... raczej do zakurzonych od dymu papierosów , melancholijnych i ciasnych klubów ;)

[video]http://www.youtube.com/watch?v=gifXmKWeImQ[/video]
 
 
Mic  
Coś już napisał


Wiek: 31
Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 96
Skąd: Z domu
Wysłany: Śro 04 Maj, 2011   

Ich muzyka nie jest jakoś specjalnie wybitna instrumentalnie, ani też wokalnie, lirycznie też niekiedy ocierają się o grafomanie.. Ale ich granie ma to COŚ. Tą prawdziwą magie, którą przyciąga i hipnotyzuje. Uwielbiam posłuchać 'Lewej strony literki M' przed spaniem. Wpływa na mnie rozluźniająco.
'Waniliowe niebo' i 'o czym ja mam z Tobą myśleć' to zdecydowanie moje ulubione kawałki z ich twórczości. Przyznam szczerze, że posłuchałbym ich na woodzie, ale Duża Scena jest chyba jednak dla nich trochę za duża.. lepiej słuchałoby się ich na małej scenie.. która mogłaby być dla nich za mała :P. Tak czy siak, myślę, że i dla nich znajdzie się kiedyś miejsce na woodstocku. O ile zaczną znowu regularnie koncertować i wydadzą wreszcie coś nowego.. :P.
 
 
evivalarte  
Forumowy prawiczek
evivalarte

Wiek: 34
Dołączył: 01 Cze 2011
Posty: 1
Skąd: Gubin
Wysłany: Śro 01 Cze, 2011   

Dla mnie oni są mega !!! pierwszy raz jak byłem na ich koncercie to ich nie doceniałem bo nie rozumialem tej muzyki potem jak w domu posluchalem i poszedlem drugi raz na koncert to stwierdzilem ze są prześwietni to jest magia magia muzyki której (fuck) nie uslyszymy chyba nigdy w Polsce a telewizji ani w RMF FM ani w ZETce . Mega szkoda ze takiej muzyki sie nie promuje tak jak tych którzy nie posiadaja takiego talentu tworzenia pokazania czegos introwertycznego, wlasnego ja wlasnego swiata . Mega szkoda... a co do zasypania to przy kim jak przy kim ale przy Kombajnie nie da rady zasnąć u nich zawsze sie duzo dzieje muzycznie i chociazby to co odwala na scenie sam wokalista. A co do grafomanii:) heh nie zgadzam sie:) napewno nie w kombajnie a coś na ten temat wiem:) bo grafomanów wiele mozna znaleźć wśród feel'ów i innych podobnych tego porkoju zespołach ale nie w Kombajnie. Lirycznie zalezy jak ugryźć tekst przede wszystkim są wieloznaczne jesli ktos to chce sobie rozkminiac oco tam chodzi tak jak mysle to pewnie cos gdzies zlapie jaki jest sens ale sam 'Żagan" powiedzial w wywiadze chyba dla "Rafinerii" że on nie maja jakiegos wiekszego sensu i to jest w tym najlepsze. Nie bronie zespołu bo lubie:) tylko dlatego że sie go oceniło go chyba troche powieszchownie a nie weszlo sie do środka a chyba na tym troche polega kombajn żeby móc sie gdzies zaszyc ale fakt faktem kazdy ma inne gusta i o tym sie nie dyskutuje.

[ Dodano: Sro 01 Cze, 2011 ]
poza tym ten kto mówi ze oni sa nazelowani i ze coma i blenders to nie slyszal ani jednej ich piosenki i niech sie nie wypowiada :D
 
 
 
czarny_mj  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 31 Mar 2011
Posty: 23
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 02 Cze, 2011   

Słuchałem płyt, nawet mnie zaciekawili swoją muzyka, faktycznie miała coś w sobie, niestety dane mi ich było usłyszeć 2 lata temu na Węgorzewie gdzie totalnie mnie od siebie odrzucili. Nie wiem czy trafiłem na zły koncert czy oni po prostu tak tragicznie wypadają na zywo, ale zrazili mnie do siebie skutecznie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group