Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
[IRLANDIA] Shannon, Galway, Limerick - zachodnie wybrzeże
Autor Wiadomość
KaeF  
Forumowy prawiczek
abstynent

Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 5
Skąd: Poblacht naEireann
Wysłany: Sob 27 Gru, 2008   [IRLANDIA] Shannon, Galway, Limerick - zachodnie wybrzeże

Siema ludziska!

Planuję wybrać się na Przystanek Woodstock 2009 i szukam chętnych do wspólnej podróży. W założeniu ruszam z lotniska Shannon do Berlina, a stamtąd pociągiem do Kostrzyna.

Dlatego ogłaszam wszem i wobec: Kto leci z zachodniego wybrzeża Irlandii na Przystanek? [Dublin i okolice raczej mnie nie interesują, bo na lotnisko w Shannon mam "dwa kroki", a na Dublin musiałbym przemierzyć całą Irlandię z zachodu na wschód - no chyba, że ktoś znajdzie bilety Dublin-Berlin za 1euro tax free]

Zastanawiam się również nad zaliczeniem za jednym zamachem Przystanka i festiwalu w Jarocinie - ale to na razie dalekie plany, najpierw czekam na oficjalne daty, żeby urlop dopasować.

Więc jeszcze raz: kto będzie leciał z Shannon na Woodstock - dawać znać proszę w tym temacie i/lub na kamilfiryn {at} gmail.com

Pozdrawiam!!
 
 
 
KiniaKK  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 17 Sty 2009
Posty: 1
Wysłany: Sob 17 Sty, 2009   

A co myslisz o wylocie z cork do poznania??
 
 
KaeF  
Forumowy prawiczek
abstynent

Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 5
Skąd: Poblacht naEireann
Wysłany: Śro 28 Sty, 2009   

Z poznania na kostrzyn to jeszcze w cholerę drogi będzie, a z berlina bliżej. Do cork mam tak samo daleko jak na dublin, ale jeśli cena biletu będzie tańsza o 20E to nic nie stoi na przeszkodzie [właśnie tyle mnie bilet kosztuje do cork] To ja proponuję Cork-Berlin, żeby po równo było
 
 
 
aluqa
Gość
Wysłany: Śro 28 Sty, 2009   cork-poznan

Noja na pewno bede leciec z cork do poznania a potem mozna sie zalapac jeszcze na woodstokowy pociag.... :D:D:D
ale jeszcze do wooda troche czasu zostalo to mozna sie pozniej zgadac co gdzie i jak:P
 
 
KiniaKK
Gość
Wysłany: Wto 03 Lut, 2009   

no, moze i daleko, ale urlop musze juz planowac...obojetne czym i skad mozemy jechac, chcialabym tylko wiedziec kiedy.. :-D
 
 
bansheesv
Gość
Wysłany: Śro 04 Lut, 2009   Wodstock 2009

Witam. Ja jadę na woodstock na motocyklu razem z klubem (tribesmcc.ie). Po drodze kilka przystanków między innymi NURBURGRING. Jak ktoś jest zainteresowany dołączeniem zapraszam. Dokładną trasę będę znał dopiero po klubowym AGM ( za tydzień) Kontakt do mnie bansheesv@yahoo.ie. Pozdrawiam
 
 
KaeF  
Forumowy prawiczek
abstynent

Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 5
Skąd: Poblacht naEireann
Wysłany: Czw 12 Lut, 2009   

KiniaKK: dokładnie - urlop trzeba zaplanować, bo raczej z dnia na dzień nie wypada pracodawcy informować o tym [informować o urlopie, a nie prosić. Taka subtelna różnica między Irlandią a Polską]

Czekam na kolejnych chętnych do podróży z Shannon

Pozdrawiam
Kamil
 
 
 
neologic
[Usunięty]

Wysłany: Nie 05 Lip, 2009   

KaeF napisał/a:
KiniaKK: [informować o urlopie, a nie prosić. Taka subtelna różnica między Irlandią a Polską]


To w jakiejś dziwnej Polsce było Ci mieszkać. Ja poinformowałem o tym, że w czwartek, piatek i poniedziałek nie moge być w pracy z powodu Woodstocku to jeszcze powiedziano mi, że mogę sobie więcej wziąć, żeby się nie spinać i dobrze wypocząć po ;).

Taki drobny off-topic z mojej strony. Pozdrawiam i życzę miłego pobytu w kraju :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania