Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Woodstockowa PatoWioska Wikingów 2015 - OFICJALNY TEMAT
Autor Wiadomość
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 12 Cze, 2015   Woodstockowa PatoWioska Wikingów 2015 - OFICJALNY TEMAT

Woodstockowa Patologiczna Wioska Wikingów 2015 jest dla ludzi kochających wolność i swobodę, ludzi, którzy nie mają się z kim zabrać. Jesteśmy patolami i świrami. Stawiamy na wspólną zabawę i integrację. Świrujemy, imprezujemy, pogujemy, pijemy. Bawimy się dobrze.
Jeśli szukasz tylko miejsca na namiot i nie chcesz się z nami integrować nie przyjeżdżaj.
Jeśli boisz się, że tata albo mamusia zobaczą Twoje zdjęcia nie przyjeżdżaj.


Preferujemy osoby pełnoletnie. Nie bierzemy za nikogo odpowiedzialności. Jak trzeba to sobie pomagamy i jesteśmy otwarci na nowych ludzi. I jak coś to macie na miejscu zapewnioną pomoc medyczną.

Wioska będzie organizowana przeze mnie drugi raz. Jest kontynuacją wioski Y z 2013 i wioski X z 2012 roku...

Organizatorem Wioski jest autor tego posta (Woodstockowa ksywa - Viking). Telefon 508 861 789...

Planuję założyć wioskę 24 lipca 2015 w piątek. Będę jechać ze Szczecina. Będę ogarniał teren i miejsce. Jak ktoś chce mieć pewność miejsca to niech przyjedzie najpóźniej w poniedziałek albo wtorek. Pole jest dla Wszystkich. Miejsce jest popularne, więc jak będą napierać ludzie to nic nie poradzę. Gwarantuję wspaniałą atmosferę i niezapomniane wspomnienia. Jeszcze raz powtórzę: STAWIAMY NA INTEGRACJĘ!

Wioska będzie położona w lasku koło pasażu naprzeciw głównej sceny.




Wszelkie informacje znajdziecie na naszym profilu facebookowym
www.facebook.com/WioskaW

REKRUTACJA: CV z listem motywacyjnym

Stare wątki znajdują się poniżej. Przejżyjcie je, żeby przekonać się jak było i będzie.
http://uctok.com/topics14...015-vt11590.htm
http://uctok.com/topics11...014-vt10988.htm
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Koszulki Woodstockowe będą kosztować 46 zł za sztukę. Z przodu będzie zamieszone LOGO. Poniżej napis WOODSTOCKOWA PATOWIOSKA WIKINGÓW 2015. NA plecach u góry będzie KSYWA, a na dole pleców napis: WOODSTOCKOWA PATOWIOSKA WIKINGÓW 2015.

Koszulki są męskie i żeńskie marki Fruit of Loom (porządne) i druk typu flex.

TUTAJ rozmiarówka koszulek męskich
http://www.nakoszulkach.p...avy-cotton.html

TUTAJ rozmiarówka koszulek żeńskich
http://kapitansowa.pl/pl/...ght-61-372-0/78

Chętnych proszę o przelew na moje konto. Pole TYTUŁEM należy wypełnić następująco: męska/żeńska rozmiar ksywa. Moja koszulka przykładowo: męska xxxl VIKING. Koszulki będą do odebrania w wiosce.

Poniżej numer konta do wpłaty. Na pieniądze czekam do poniedziałku.
Marcin Wardal
ING Bank
16 1050 1559 1000 0090 9001 3427

Poniżej projekt koszulki...
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Pią 12 Cze, 2015   

Co do popularności miejsca muszę się zgodzić, rok temu aby do was dotrzeć trzeba było biec przełajowo :D
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 12 Cze, 2015   

boksu napisał/a:
Co do popularności miejsca muszę się zgodzić, rok temu aby do was dotrzeć trzeba było biec przełajowo :D

Jak się idzie od strony sceny głównej to do pokonania jest tylko kilka namiotów. Na Street View tutaj:
https://www.google.com/ma...8i6656?hl=pl-PL
 
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Sob 13 Cze, 2015   

marcinin napisał/a:
boksu napisał/a:
Co do popularności miejsca muszę się zgodzić, rok temu aby do was dotrzeć trzeba było biec przełajowo :D

Jak się idzie od strony sceny głównej to do pokonania jest tylko kilka namiotów. Na Street View tutaj:
https://www.google.com/ma...8i6656?hl=pl-PL


chodziłem od głównej i zawsze miałem dobre przełaje tam :D
 
 
aligator87  
Rozkręca sie

Wiek: 36
Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 159
Skąd: Górny Śląsk
Wysłany: Sob 13 Cze, 2015   

Swirujemy, imprezujdmy, pogujemy....pijemy !!! 1 i 4te slowo Marcina jest..100/10 pkt, dobre !!!!

Wbijam !
 
 
 
marbod  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 04 Lip 2014
Posty: 31
Skąd: Na wschód od Renu
  Wysłany: Sob 13 Cze, 2015   

W tym roku przydało by się jakoś bardziej zorganizować rozbijanie namiotów, zamiast luźniej kupy jakaś duża podkowa czy coś. No tak po prostu, żeby wioska wyglądała jak wioska a nie jak obóz uchodźców :)
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 13 Cze, 2015   

marbod napisał/a:
W tym roku przydało by się jakoś bardziej zorganizować rozbijanie namiotów, zamiast luźniej kupy jakaś duża podkowa czy coś. No tak po prostu, żeby wioska wyglądała jak wioska a nie jak obóz uchodźców :)

I ciekaw jestem jak to zrobić? Mam wyznaczać jakieś prostokąty na ziemii? Każdy ma inny namiot.

PROSZĘ TEŻ WAS LUDZIE ŻEBYŚCIE ZWAŻYLI NA TO , ŻE ROZBIJAM WIOSKĘ W POPULARNYM MIEJSCU TO UTRZYMANIE TERENU JEST MOŻLIWE DO PONIEDZIAŁKU/WTORKU. CHCESZ MIEĆ PEWNOŚĆ MIEJSCA TO PRZYJEDŹ WCZEŚNIEJ!
 
 
 
marbod  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 04 Lip 2014
Posty: 31
Skąd: Na wschód od Renu
Wysłany: Sob 13 Cze, 2015   

marcinin napisał/a:

I ciekaw jestem jak to zrobić? Mam wyznaczać jakieś prostokąty na ziemii? Każdy ma inny namiot.


Po prostu; poprosić pierwszych wikingów którzy będą się rozbijać żeby nie rozkładali się od razu w ciasny krąg
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 13 Cze, 2015   

Właśnie tak robiliśmy...
 
 
 
pikandyz  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 17 Lut 2015
Posty: 10
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 13 Cze, 2015   

Zorganizowanie w wiosce to istotna sprawa. Jeśli będą skierowane wejściami mniej-więcej ku sobie będzie bezpieczniej, a wolną przestrzeń pośrodku można zadaszyć.
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Sob 13 Cze, 2015   

Jeżeli ktoś uważa, że wcześniej się zapisując przyjedzie w czwartek i dostanie miejsce, to ja gratuluje wyobraźni. :-))))
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 13 Cze, 2015   

pikandyz napisał/a:
Zorganizowanie w wiosce to istotna sprawa. Jeśli będą skierowane wejściami mniej-więcej ku sobie będzie bezpieczniej, a wolną przestrzeń pośrodku można zadaszyć.

Niestety nie mam (jeszcze) samochodu. A i tak targam ze sobą dużo: 4-osobowy namiot, rzeczy na tydzień, flagę, linki stalowe, saperkę, siekierkę, kombinerki. Ogarniam miejsce i klimat. Jak zrobisz za dużą przestrzeń w środku to ktoś Ci się wpakuje do środka...
 
 
 
malkontent  
Lubi pieprzyć
spodziewaj się niespodziewanego


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 541
Skąd: z żółwiowa
Wysłany: Sob 13 Cze, 2015   

Kupcie sobie o takie coś
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 13 Cze, 2015   

Spoko. Wiem co kupić i jak założyć wioskę. Pewnie, że mogę wymyślić kupę patentów i pomysłów. Pytanie: kto za to zapłaci i przywiezie?
 
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Nie 14 Cze, 2015   

a co, sam wcześniej przyjeżdżasz? Więcej chętnych nie ma?
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 14 Cze, 2015   

Dahomej napisał/a:
a co, sam wcześniej przyjeżdżasz? Więcej chętnych nie ma?

Właśnie nie wiem jak ludzie przyjadą. W czerwcu mało kto jest w stanie dać mi dokładną odpowiedź:D
 
 
 
Swarog  
Rozkręca sie
Ksylenowy Wojownik Wioski Wikingów

Wiek: 34
Dołączył: 20 Cze 2010
Posty: 127
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 14 Cze, 2015   

Ja postaram się przyjechać już w piątek 24, ewentualnie w sobotę. Zależy jak z pracą wyjdzie.
 
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 14 Cze, 2015   

Swarog napisał/a:
Ja postaram się przyjechać już w piątek 24, ewentualnie w sobotę. Zależy jak z pracą wyjdzie.

Uradowałeś mnie Jezusie!
 
 
 
herBat  
Coś już napisał
tea trail.


Wiek: 39
Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 74
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 15 Cze, 2015   

Jo Wiking.

Prawdopodobnie - jak w zeszłym roku, będę jechał w sobotę. Tj. 25go.
Jeśli nic się nie zmieni i auto mi się nie rozleci - możesz się zabrać ze mną z ciecina.

Pozdr.

P.S.

A jak bardzo chcesz ten piątek 24go - mogę podrzucić Tobie część gratów, jak w sob. dojadę. Numer masz... jak coś, pisz/dzwoń.
 
 
 
Ndriu  
Rozkręca sie


Wiek: 32
Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 280
Skąd: Stegna
Wysłany: Wto 16 Cze, 2015   

Wiking Andrzej się melduje! Zapowiadam swoją obecność, najpóźniej we wtorek, a prawdopodobnie w poniedziałek bo od wtedy mam urlop. Informuję, że póki co zamiaruję przyjechać samochodem. Oczywiście jeżeli doprowadzę go do odpowiedniego stanu do tego czasu. xD
 
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Śro 17 Cze, 2015   

Widzę, że parę osób chce przyjechać samochodem, a chyba nigdzie nie jest jeszcze nagłaśniana informacja, że pole podzielone będzie na dla tych z autem i dla tych bez auta
tutaj jest filmik, w którym Juras o tym mówi http://www.gazetalubuska....STOCK/150609760
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group