Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
pierwszy raz na woodstock
Autor Wiadomość
asiaakm  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 01 Lip 2013
Posty: 3
Skąd: United Kingdom
Wysłany: Pon 01 Lip, 2013   pierwszy raz na woodstock

Otoz kochani jak w temacie, najmlodsza juz nie jestem a na woodsttock nie bylam nigdy.
Czy to dobrze czy nie bede miala okazje sie przekonac w tym roku. Na miejsce w hotelach szans juz nei ma, wiec zostaje mi namiot. Myslalm zeby jechac z moim partnerem i nasza 7 letnia corka. Tylko czy w namiocie z dzieckiem bedzie bezpiecznie?Czy mozecie mi podpowiedziec gdzi emoglabym szukac innych wybierajacych sie na woodstock w celu dopiecia sie z namiotem.Planujemy jechac samochodem, czy jest tam mozliwosc zostawienia bezpiecznie auta?Sorrki jezeli pisze w niewlasciwym miejscu.Dziekuje za wszelkie sugestie i podpowiedzi.
Pozdrawiam
 
 
j4rs  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 16 Cze 2012
Posty: 21
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 01 Lip, 2013   

Jesli bedziesz pilnowac corki to nic jej sie stac nie powinno :D
Z mojej strony, moge polecic ToiCamp bo na wypad rodzinny nadaje sie idealnie (czyt. chronione pole, ciepla woda, normalne ubikacje i kabiny prysznicowe z zawsze ciepla woda :D)
 
 
asiaakm  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 01 Lip 2013
Posty: 3
Skąd: United Kingdom
Wysłany: Pon 01 Lip, 2013   

A czy to "wygodne" pole namiotowe, trezba wczesniec bookowac?czy jest to na zasadzie kto pierwszy ten lepszy?
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Pon 01 Lip, 2013   

Jest płatne, płacisz przez internet. Chyba 30 zł za dobę od osoby
 
 
 
kiaglor  
Coś już napisał
~V~

Wiek: 36
Dołączył: 26 Sty 2012
Posty: 54
Skąd: innąd
Wysłany: Pon 01 Lip, 2013   

www.toicamp.pl Potwierdzam że z 7 letnią córką była by to najlepsza opcja. Na zwykłym polu młoda mogła by się troszkę męczyć.
Pole warto wcześniej zabookować ale ponoć da się wbić "z marszu" Polecam poczytać temat o TOICAMP'ie w tym dziale :)
 
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Pon 01 Lip, 2013   

wszelkie informacje na temat ToiCampu znajdziesz tutaj: http://www.toicamp.eu/index.php

Wydaję mi się, że trzeba wcześniej zgłosić rezerwacje, ale mam wrażenie, że nie jest to tak bardzo obłożone miejsce, żeby nie było możliwości wynajęcia bezpośrednio na miejscu . Co do córki, myślę, że jeśli nie przeszkadzają jej trudy spania w namiocie to powinna być bezpieczna i zadowolona :) Dla bezpieczeństwa warto zawiązać, aby córka miała zawsze ze sobą dane kontaktowe Twoje i partnera, może na jakiejś opasce, czy zawieszone na szyi, na wszelki wypadek gdyby gdzieś (ODPUKAĆ!) zaginęła. Dobrze, jakby wiedziała też, że gdy straci Was z oczu i poczuje się niepewnie, może zgłosić się do Pokojowego Patrolu. Tworzą oni zabezpieczenie festiwalu i pomagają w różnych nieprzyjemnych sytuacjach, a ubrani są w czerwone lub żółte koszulki z napisem Pokojowy Patrol :)
 
 
asiaakm  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 01 Lip 2013
Posty: 3
Skąd: United Kingdom
Wysłany: Pon 01 Lip, 2013   

Dzieki wielkie, opcja z platnym polem namiotowym jest dla mnie optymalnym rozwiazaniem w tej sytuacji ;))
 
 
lukaski  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 26 Lip 2012
Posty: 46
Skąd: WgW
Wysłany: Wto 02 Lip, 2013   

Jeśli bierzesz ze sobą dziecko to najlepszą opcją jest toicamp, na woodstockowym polu nigdy nic nie wiadomo :)
 
 
Pietrucha  
Lubi pieprzyć
Paweł


Wiek: 31
Dołączył: 13 Maj 2012
Posty: 434
Skąd: Namysłów
Wysłany: Wto 02 Lip, 2013   

Jak widać bierz toicamp w ciemno. Linki do rezerwacji masz wyżej.
 
 
 
filc  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 14 Cze 2013
Posty: 18
Skąd: Zbe
Wysłany: Wto 02 Lip, 2013   

wydaje mi się, że nie trzeba nic rezerwować, w zeszłym roku zupełnie przypadkiem na ToiCampie wylądowałem, a za miejsca itp. płaciłem pierwszego dnia woodstocku ok.. 9-10 rano i nawet w kolejkach stać nie musiałem, pole praktycznie puste jeszcze było ;)
 
 
agarudi  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 10 Lip 2013
Posty: 25
Skąd: telford
Wysłany: Śro 10 Lip, 2013   

filc napisał/a:
wydaje mi się, że nie trzeba nic rezerwować, w zeszłym roku zupełnie przypadkiem na ToiCampie wylądowałem, a za miejsca itp. płaciłem pierwszego dnia woodstocku ok.. 9-10 rano i nawet w kolejkach stać nie musiałem, pole praktycznie puste jeszcze było ;)



doprawdy, ja bylam na toi campie dzien przed toba i bylo juz sporo namiotow.
 
 
daniellw  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 05 Cze 2011
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: Śro 10 Lip, 2013   

W porównaniu ze zwykłym polem namiotowym, na toi campie jest luz. Przynajmniej tak to wygląda zza płota. Każdy może sobie to interpretować na swój sposób.. Jednemu bedzie ciasno, a dla drugiego będzie luz. Przyjmując rozsądne podejście, nie ma się co martwić o miejsce.
Jeśli jednak dziwny trafem nie będzie już wolnego, z dzieckiem polecam na górze za oczyszczalnią, daleko w lesie, samochodem można dojechać jakoś od tyłu, ale jak - nie wiem. Wieczorem względna cisza, nie dochodzi tak bardzo muzyka od sceny, dla dziecka sądzę że to duży plus. Widuje tam osoby właśnie z dziećmi, i to na prawdę małymi. W każdej chwili można wyjechać samochodem do miasta.
 
 
agarudi  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 10 Lip 2013
Posty: 25
Skąd: telford
Wysłany: Śro 17 Lip, 2013   

bylam za oczyszczalnia 3 lata temu bez malej jeszcze, i nie polecam tego miejsca dla rodzin z malymi dziecmi, ze wzgledu na dystans. tam sie idzie i idzie do "woodstocku" a wracac po ciemku z malym dzieckiem pod gore, po wertepach, dziekuje. z plusow faktycznie ciszej i spokojnie, i duuuzy plus, jak ja bylam to z oczyszczlni mozna bylo brac wode, wiec przynajmniej targanie wody z kranow odpadlo.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group