Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Hey
Autor Wiadomość
olala00  
Forumowy prawiczek
olala

Dołączyła: 05 Paź 2015
Posty: 21
Skąd: B.
Wysłany: Śro 24 Lut, 2016   Hey

Polski zespół, którego chyba przedstawiać nie trzeba.

Nie grali od 12 lat, więc myślę, że to najwyższa pora, aby w końcu przyjechali. Przy czym nie ukrywam, że najbardziej chciałabym usłyszeć stare dobre utwory z "Fire", "Ho"czy "[sic!]". Mam ciary, gdy wyobrażam sobie taki koncert i myślę, że bardzo bym się wzruszyła.
 
 
forysiowa  
Rozkręca sie


Wiek: 27
Dołączyła: 16 Lis 2013
Posty: 298
Skąd: Jaworze
Wysłany: Śro 24 Lut, 2016   

Niewątpliwie koncert w dawnych klimatach byłby piękny, Najgłośniejszy Film Polski pokazał ich - i nie tylko ich - świetnie i byłaby to świetna okazja do wspominek i wzmożonego ubolewania nad tym, że nie było się częścią tamtej rzeczywistości, jednak Nosowska chyba się już nie bawi starymi klockami, więc należałoby przewidywać nowy (niestrawny, niestety) materiał.
 
 
 
Kapitan  
Coś już napisał

Dołączył: 29 Paź 2015
Posty: 77
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Śro 24 Lut, 2016   

Zobaczyć Hey na Woodstocku to jedno z moich marzeń. Dlatego jestem bardzo na tak... ale dopiero za rok. W 2017 będą obchodzić 25-lecie istnienia. To fajna rocznica, więc z pewnością moglibyśmy wtedy posłuchać starych kawałków. No i atmosfera takich koncertów zawsze jest zupełnie inna.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Śro 24 Lut, 2016   

Hey ma u mnie bezgraniczny kredyt zaufania, jako kapela, której słucham nieprzerwanie od 23 lat.

Kocham każdą płytę i każdy utwór, nieważne czy to z nowych aranżacji czy starych. Nosowska na koncercie to absolutna magia i 100% charyzmy, pomimo iż ruch na scenie ogranicza do minimum, a lwem konferansjerki nie jest. Wystarczy jednak jej zakłopotane "Dziękuję" ze sceny a często nawet najtwardszemu twardzielowi gdzieś ściska gardło :)

W tym roku jeśli się uda to dobiję do 30stego koncertu Hey (w tym Woodstockowe 2004 i 2005, oraz jarocińskie "20lecie Fire), a każdy z nich licząc od 1994 pozostawił we mnie absolutny zachwyt.

HEY na Woodstocku zawsze na tak, z materiałem nowym czy starym, nieważne. To jest 100% pewności, że będzie super profesjonalnie, magicznie oraz podniośle :)
 
 
 
DRY CIDER  
Lubi pieprzyć


Wiek: 44
Dołączył: 31 Mar 2014
Posty: 300
Skąd: Bristol B-B
Wysłany: Śro 24 Lut, 2016   

Oj na koncercie HEY bylem tylko raz chyba 98 albo 99,wiec marze by zagrali na przystanku,a slucham ich i uwielbiam od pierwszej plyty.Mysle jednak ze w przyszlym roku moga zagrac na 25 lecie,bardziej realne .
 
 
Zmartwiony z S  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 20 Lip 2011
Posty: 329
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Czw 25 Lut, 2016   

Dla mnie Hey zawsze zalatywało nudą, nie chce powiedzieć gorzej.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi