Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Parada motocykli.
Autor Wiadomość
WładcaMuch  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 14 Lip 2013
Posty: 2
Skąd: Poznań
Wysłany: Czw 18 Lip, 2013   Parada motocykli.

Witam wszystkich. Czy orientuje się ktoś jak w tym roku wypada parada motocykli? W jaki dzień, skąd rusza itd. nie mogę znaleźć nigdzie, a w poprzednich latach nie za bardzo mnie to interesowało :D Pozdro!
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 18 Lip, 2013   

...wszystko będzie na dniach na stronach organizatorów Wioski Motocyklowej http://www.boanerges.pl/ - czyli klubu CKM Boanerges - spokojnie- mimo,że to chrześcijański klub- to nikt Cię nie będzie indoktrynował...w paradzie biorą głównie udział mieszkańcy wioski-tak mi się wydaje. Co do wioski- to warto wjazd 35-40zł w tym zupa 2x , dostęp do wrzątku, kawy , herbaty 24h, własne WC-ale w podobnym stanie jak na polu <haha> , prysznice z zimną wodą i ważne- Teren ogrodzony-pilnowany 24h przez Ich partole...

...możesz patrzeć też Tu http://www.zlotymotocyklo...lly.html?id=442 ...

[ Dodano: Pon 22 Lip, 2013 ]
...poniżej maile od Jastrzębia- uprzedziłem Go,że Je wrzucę na forum ;

"Zlot tak jak cały Przystanek zaczyna się w czwartek ( 1.08 ) i trwa do soboty ( w niedzielę rano zwijamy obóz )

Wjazd od ulicy Milenijnej

Koszt 30zł kierowca 20zł pasażer . W cenie kawiarenka 24h/dobę gdzie kawa i herbata bez ograniczeń za free + 2x zupa z kotła

Parada w sobotę ale szczegóły będziemy dopinać jeszcze

Co do miejsc nie mogę zagwarantować, w zeszłym roku w piątkowy wieczór był już problem. Nawet jeżeli ludzie się gdzieś wcisną to motocykle już nie, po za tym nie sztuka wpuścić masę ludzi, która utonie we własnych śmieciach i odchodach. Jest jakiś limit który jesteśmy w stanie ogarnąć. Gdy nie było już miejsc trzeba było czekać na wyjazd któregoś z uczestników, pocieszające jest że wszyscy cierpliwi wjechali.

Jastrząb

CKM Boanerges

p.s.
pierwszych zlotowiczów to się 30.07 spodziewamy :-)

aha z kwestii formalnych jeszcze:

na terenie zlotu obowiązuje regulamin Przystanku Woodstock czyli m.in

-zakaz ognia ( ogniska, grill, kuchenki )

-zakaz szkła ( procenty przelewać do plastików lub nie wynosić poza namiot )

Jeżeli ktoś nie jedzie motocyklem a chce być w wiosce motocyklowej to niech weźmie ze sobą papier na motór lub poszuka wolnego kierowcy który zarejestruje jako pasażera. "

...no i wszystko jasne...
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 24 Lip, 2013   

Ja mam takie info:

"Parada rozpocznie się o 15.00 i potrwa do 16.15. Motocykliści ustawią się na Alei Milenijnej. Stąd pojadą na ul. Północną, a następnie na ul. Gorzowską. W mieście skręcą w ulice Kopernika, następnie Sikorskiego, a potem w Sportową. Motocykliści wrócą na woodstockowe pole od strony ul. Prostej, a następnie Milenijnej.

W czasie przejazdu motocykli przez miasto ruch w Kostrzynie będzie jeszcze bardziej utrudniony. Kierowcy muszą się liczyć, że od 15.00 do 16.00 centrum będzie mocno zakorkowane. Dlatego w tym czasie najlepiej zostawić samochody na parkingach.

Paradę organizuje Chrześcijański Klub Motocyklowy "BOANERGES”. Co roku uczestniczy w niej kilkaset maszyn. Jak podkreślają organizatorzy, zloty motocyklistów są integralną częścią Przystanku Woodstock. Na terenie wioski motocyklowej obowiązują dokładnie takie same zasady, jak na całym festiwalu."

P.s.Udun-jak cosik się nie zgadza,proszę o korektę.
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 25 Lip, 2013   

...heheheh To wiesz więcej- bo ja nie znałem godziny parady...THX...
 
 
 
aftys6  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 16
Skąd: lubartów/wrocław
Wysłany: Czw 25 Lip, 2013   

Witam. Trzeba gdzies rezerwowac miejscowki w wiosce ?? Jezeli tak to prosze o namair bo nie moge sie doszukac ;)
 
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Czw 25 Lip, 2013   

..nie trzeba nic rezerwować...przyjeżdżasz - rejestrujesz się , opłacasz , odstawiasz maszynę i rozbijasz się am Gdzie Ci pasuje...
 
 
 
aftys6  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 16
Skąd: lubartów/wrocław
Wysłany: Czw 25 Lip, 2013   

Oks dzxieki
Slyuszalem ploty ze rok temu brakowalo miejsca juz.
Ja bede w czwartek ok 21 wiec moze nie ebdzie zle. byle pogoda dopisala
 
 
 
Udun  
Na pewno offtopuje

Wiek: 46
Dołączył: 04 Sty 2011
Posty: 732
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 26 Lip, 2013   

..tak już pisałem- w tamtym roku brakowało miejsc w MotoWiosce...ja startuję tak na 90% w piątek 02.08 ok 5,00 , chciałbym w czwartek -ale się nie wyrobię...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group