Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Sister Midnight
Śro 27 Cze, 2012
Dzieci na PW
Autor Wiadomość
bronzowykapec  
Coś już napisał
independence


Wiek: 45
Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 76
Skąd: to tu to tam :D
Wysłany: Śro 27 Cze, 2012   Dzieci na PW

Zabieram w tym roku dziecko na PW (lat 11) jakie są Wasze przemyślenia i uwagi na temat dzieciaków na PW, jakieś za i przeciw?? Ktoś jedzie z Brzdącem??
 
 
 
Kenobi  
Forumowy prawiczek
punx not dead


Dołączył: 26 Cze 2012
Posty: 7
Skąd: melina
Wysłany: Śro 27 Cze, 2012   Re: Dzieci na PW

bronzowykapec napisał/a:
Zabieram w tym roku dziecko na PW (lat 11) jakie są Wasze przemyślenia i uwagi na temat dzieciaków na PW, jakieś za i przeciw?? Ktoś jedzie z Brzdącem??


No lepiej go pilnować :D
Bo się dziecko w jakieś towarzystwo wtoczy i jabola wypije i kac będzie xd
 
 
terrorystka87  
Coś już napisał


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Lis 2011
Posty: 88
Skąd: okolice Poznania :)
Wysłany: Śro 27 Cze, 2012   

Ja jestem przeciw, oczywiscie, do pewnego wieku. Takie 11 lat to już coś. Ale np moja pięcioletnia córka, jak usłyszała, że się wybieram z jej tatusiem, stwierdziła, że też chce jechać chociaż scenę zobaczyć. I tu moja mała rozterka, czy wziąć ją jak przyjedziemy, pokazać scenę, a ktoś z rodziny podjedzie po nią autem (tak się składa, że mamy dość blisko wujostwo)?

W ogóle, moje dziecko to niezły oryginał. Chce żebym jej glany kupiła :D

Ale na całego Wooda jej nie wezmę, za młoda jak narazie.
 
 
bronzowykapec  
Coś już napisał
independence


Wiek: 45
Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 76
Skąd: to tu to tam :D
Wysłany: Śro 27 Cze, 2012   

pierwsze glany gdzieś szybko nawet nie pamiętam jak chce jestem za, zabierz niech zobaczy, nawet na noc zostaw, a potem ewakuuj,
 
 
 
-VIKING-  
Na pewno offtopuje

Wiek: 38
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 739
Skąd: Szczecin
Wysłany: Śro 27 Cze, 2012   

A bierz:D Niech od małego rośnie kolejny Uctokowicz...
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw 28 Cze, 2012   

czym skorupka za młodu.. ekhm;]
 
 
 
terrorystka87  
Coś już napisał


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Lis 2011
Posty: 88
Skąd: okolice Poznania :)
Wysłany: Czw 28 Cze, 2012   

Ekhmn... Ja bym ją nawet i na całego Wooda zabrała, bo aż się bidulka garnie do tego. Może jej pokażę, gdzie z tatusiem namiot rozbiliśmy, albo nam pomoże rozbijać (bardziej przeszkadzać, ale nie ma to jak radość własnego dzieciaka, gdy pomaga :) ). Myślę nawet, że z racji gadulstwa mojej córki, to niejedną osobę by zagdała ;)
 
 
shinobipl  
Rozkręca sie


Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 267
Skąd: Krzyż Wlkp
Wysłany: Czw 28 Cze, 2012   

Dzieciak w wózku pod sceną to istny "Mojżesz" ludzie się rozstępują ;)
 
 
ironnia  
Rozkręca sie


Wiek: 31
Dołączyła: 02 Sty 2011
Posty: 272
Skąd: Grudziądz
Wysłany: Czw 28 Cze, 2012   

Bez urazy ale ja uważam że 5 letnie dziecko jest za małe na taką impreze jednak ... To jest duża impreza, ogromny hałas i mnóstwo pianych ludzi, Uważam że to nie jest dobre miejsce dla dzieci do 10 roku życia, Iż taki 11latek już umie sobie jakoś poradzić i zająć sobą i wrazie co wie mniej więcej co robić. A zabieranie takich dzieciaczków " w pieluszkach " to już idiotyzm poprostu. Ale takie jest moje zdanie ; )
 
 
 
bronzowykapec  
Coś już napisał
independence


Wiek: 45
Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 76
Skąd: to tu to tam :D
Wysłany: Czw 28 Cze, 2012   

dzieci w pieluchach pod sceną fajny widok, ale co takie dziecko czuje, to chyba nie chciałabym wiedzieć, a najmłodsza młodzież?? Wiecie chodzi o pokazanie dzieciom innej kultury i innej muzyki, bo co z tego, że w domu leci alternatywa, jak w szkole dzieciaki nie gadają o nikim innym jak biebier, co z tego że w domu do nauki słucha jazz'u jak nie może o tym powiedzieć w szkole bo to kicha, dzieci są okrutne, a te wychowane bezstresowo to już w ogóle jakaś masakra
 
 
 
erazel  
Rozkręca sie


Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 144
Skąd: kraków
Wysłany: Czw 28 Cze, 2012   

shinobipl napisał/a:
Dzieciak w wózku pod sceną to istny "Mojżesz" ludzie się rozstępują ;)


bronzowykapec napisał/a:
dzieci w pieluchach pod sceną fajny widok, ale co takie dziecko czuje, to chyba nie chciałabym wiedzieć, a najmłodsza młodzież??



a zastanawialiście się kiedykolwiek jak taki hałas wpływa na komfort dziecka lub nawet zdrowie?
dodam tylko, że próg szkodliwości dla DOROSŁEGO człowieka to ok 70db, próg bólu to ok 115-140db, a uszkodzenie słuchu to ok 150db.
a koncert na woodstocku liczy sobie ok 110-120db.
więc sami odpowiedźcie sobie na pytanie ile w głowie mają rodzice zabierając maloty na koncert. warto nadmienić, że dzieci z racji braku ubytku wiekoweogo mają ten słuch troszkę lepszy od ich rodziców, więc coś co dla matki jest głośne w miarach rozsądku dla takiego berbecia może być grubo ponad normę. . .
 
 
terrorystka87  
Coś już napisał


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Lis 2011
Posty: 88
Skąd: okolice Poznania :)
Wysłany: Czw 28 Cze, 2012   

Może się uda mi być dzień prze Woodem, jak nie będzie aż tak hałaśliwie, i w ten sam dzień ją oddać w dobre ręce wujostwa.
 
 
JakubWedrowycz  
Ogarniacz PKP

Dołączył: 02 Kwi 2012
Posty: 164
Skąd: Stary Majdan
Wysłany: Czw 28 Cze, 2012   

A co powiedzieć o dziewczynie w 9 miesiącu ciąży która ledwo stoi na nogach? Ciekawe kiedy będziemy mieli pierwszy Woodowy poród, wszak ślub już był :)
 
 
 
bronzowykapec  
Coś już napisał
independence


Wiek: 45
Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 76
Skąd: to tu to tam :D
Wysłany: Czw 28 Cze, 2012   

a zabralibyście swojego najmłodszego nastolatka ze sobą??
 
 
 
terrorystka87  
Coś już napisał


Wiek: 36
Dołączyła: 07 Lis 2011
Posty: 88
Skąd: okolice Poznania :)
Wysłany: Czw 28 Cze, 2012   

JakubWedrowycz napisał/a:
A co powiedzieć o dziewczynie w 9 miesiącu ciąży która ledwo stoi na nogach? Ciekawe kiedy będziemy mieli pierwszy Woodowy poród, wszak ślub już był :)


JA w zeszłym roku jakąś cężarną widziałam, ale brzuszek miała malutki. Obstawiałam 5 czy 6 miesiąc, węc do porodu teoretycznie daleko było.
 
 
erazel  
Rozkręca sie


Wiek: 35
Dołączył: 15 Lip 2010
Posty: 144
Skąd: kraków
Wysłany: Czw 28 Cze, 2012   

bronzowykapec napisał/a:
a zabralibyście swojego najmłodszego nastolatka ze sobą??


11-latka jak najbardziej, bo w przeciwieństwie do niemowląt czy małolatów potrafi wyrazić swoje emocje, ubrać w słowa co mu nie pasuje, więc powie że jest zbyt głośno, zbyt duszno w namiocie itp. o względy zdrowotne tutaj bym się nie martwił.
pytanie można zadać z kolei Tobie, czy jesteś w stanie poświęcić ten jakby nie patrzeć wolny czas i miłą zabawę dla swojego dziecka, bo takiego urwipołcia to trzeba non stop pilnować, wszędzie z nim chodzić itp. w takim tłumie zgubić się czy wypić coś wątpliwego pochodzenia (nawet przez przypadek) to nie problem.
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Czw 28 Cze, 2012   

Ze sobą? Nastolatka - tak. Nie wiem, czy konkretnie od 11. Fakt, nie mam dziecka, ale jak namawiałam brata, miał chyba 13 lat. W sumie to też zależy jakie dziecko. Bo mojej kuzynki (17 l. w październiku) nawet ze sporą dopłatą nie wezmę - odpowiedzialność, a ona to nieusłuchane dziecko, nie wiadomo, co by się mogło stać. Tak więc wszystko, jak dla mnie, zależy od dzieciaka. I na to patrzyłabym przy decyzji o zabraniu.
 
 
 
pankowa  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 26 Kwi 2011
Posty: 223
Skąd: z nikąd
Wysłany: Czw 28 Cze, 2012   

Jeżeli dziecko ma więcej niż 10 lat zabrałabym bez zastanowienia. Dzieci w pieluszkach- może i fajny widok, ale co z tego jak dziecko przeżywa ogromny stres.
 
 
bronzowykapec  
Coś już napisał
independence


Wiek: 45
Dołączyła: 30 Cze 2010
Posty: 76
Skąd: to tu to tam :D
Wysłany: Czw 28 Cze, 2012   

o Młodą się nie boję, bo ma w miarę poukładane pod czajnikiem, więc będzie się pilnować, bycie z Dzieciakiem to też może być fajna zabawa, jeżeli dziecko nie jest upierdliwe, a moje nie jest, jest za to bardzo towarzyskie, gadatliwe i pewnie będzie chciało pogadać ze wszystkimi w koło, więc znowu pytanie trochę innej beczki, jak bardzo wkurzają was ciekawskie dzieciaki na PW?
 
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Czw 28 Cze, 2012   

Mnie nie wkurzają. Ja je uwielbiam (pracuję z dzieciakami i sobie radzę :P)
 
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw 28 Cze, 2012   

bronzowykapec napisał/a:
jak bardzo wkurzają was ciekawskie dzieciaki na PW?



nie spotkałam się z żadnym..
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group