Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Yava BGC
Śro 23 Lip, 2014
System Of A Down

System Of A Down na Woodstock 2014
Tak
66%
 66%  [ 26 ]
Nie
33%
 33%  [ 13 ]
Głosowań: 39
Wszystkich Głosów: 39

Autor Wiadomość
szybkitygrysek  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 19 Gru 2012
Posty: 7
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob 05 Paź, 2013   System Of A Down

System of a Down amerykański zespół wykonujący szeroko pojętą muzykę rockową i metalową. Zespół został założony w 1994 roku w Glendale w stanie Kalifornia przez muzyków pochodzenia ormiańskiego. Działalność zespołu została zawieszona w 2006. W 2011 roku formacja wznowiła działalność.



[video]http://www.youtube.com/watch?v=CSvFpBOe8eY[/video]



[video]http://www.youtube.com/watch?v=zUzd9KyIDrM[/video]




[video]http://www.youtube.com/watch?v=dUa5yJNaLBs[/video]
 
 
nie mam pleców  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 306
Skąd: Lądą
Wysłany: Sob 05 Paź, 2013   

Jestem na nie ponieważ nie ma opcji, żeby na darmowy koncert SOAD nie zjechało się tysiące przypadkowych ludzi, w tym bardzo dużo gimbusów, bo wśród nich SOAD jest szczególnie popularny. No i za koncert Owsiak musiałby zabulić kasę za którą mógłby ściągnąć 8 mniej znanych ale równie dobrych zespołów.
 
 
miko95ful  
Lubi pieprzyć
Maiden Family


Wiek: 25
Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 584
Skąd: Tuchola
Wysłany: Sob 05 Paź, 2013   

Dobra
Jestem fanem SOADu. Lubię ich bardzo , mam wszystkie płyty , koszulkę i inne pierdoły. Na koncercie w Łodzi nie byłem bo akurat wtedy kasy nie było ale może jak Serj zagra w Gdańsku to za rok może będą ale teraz na temat. Nie wiedzę SOADu na Woodstocku a dlaczego ? Ponieważ by nie zagrali za free i to wystarczy. Może i lubię System ale nie widzę ich na Woodstocku chociaż chciałbym być na ich koncercie ale na Woodzie nie więc jestem na nie
 
 
Astrall  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączył: 08 Lip 2012
Posty: 31
Skąd: UK
Wysłany: Sob 05 Paź, 2013   

Nie nie nie nie nie nie nie nie nie. Było by gorzej niż w 2011 z Prodigy :/ SOAD spoko ale nie na Woodstocku ;d
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Sob 05 Paź, 2013   

SOAD spoko, grają świetnie, mają dobre kawałki, atmosfera na koncertach też musi być przednia, ale jakim kosztem. To byłaby gwiazda typu prodigy prawdę pisząc, kupa turystów by się zjechała, może nie takich jak na 2011 (białe kozaczki), ale klimatu raczej by nie czuli. Za kasę jaką trzeba by było im zapłacić można sciągnać sporo mniej znanych kapitalnych kapel, które dadzą zajebiste koncerty, nie ściągną przypadkowych turystów, a sam poziom muzyczny festiwalu może zyskać :) vide tegoroczne Death by Chocolate.
 
 
szybkitygrysek  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 19 Gru 2012
Posty: 7
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob 05 Paź, 2013   

Ja bym dziewczynę namówił na woodstock na 100% jak by oni zagrali i jest to moje marzenie aby zagrali to będę miał nadzieje do końca. Porównywanie SOAD do Prodigy jest według mnie bez sensu ,a muzyką oni sami się bronią i by rozjebali woodstock na koncercie. Wszystkich hejtów odstłam do wypowiedzi popka http://www.youtube.com/watch?v=iu-hy-8Dhik . Pozdro :D
 
 
nie mam pleców  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 306
Skąd: Lądą
Wysłany: Sob 05 Paź, 2013   

szybkitygrysek, to może lepiej, żeby Twoja dziewczyna nie przyjeżdżała wcale, skoro miałaby przyjechać tylko dla jednego koncertu? Ludzie jadący na Wooda nie dla atmosfery i klimatu, ale dla poszczególnych zespołów to zło, szatan i kutas.
 
 
szybkitygrysek  
Forumowy prawiczek

Wiek: 33
Dołączył: 19 Gru 2012
Posty: 7
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob 05 Paź, 2013   

Ok ty se jedz ze swoim chłopakiem zrobić klimat przytoczę ci pewien cytat popka który ma swoje zdanie na ten temat. http://www.youtube.com/watch?v=iehhr3lpEfI
 
 
boksu  
Na pewno offtopuje
the stoppable force


Wiek: 37
Dołączył: 15 Lip 2012
Posty: 810
Skąd: blisko Płońska
Wysłany: Sob 05 Paź, 2013   

zespół się sam broni, ale turyści co by na niego przyjechali już nie i byłaby ta sama sytuacja z The Prodigy, proste i wcale nie chodzi tu o muzykę jaką grają, tylko o spęd fanów jednego zespołu. Poza tym ja mam dla Ciebie lepszy cytat i to nie wypowiedziany przez jakiegoś "popka" (kto to w ogóle jest ?).

I ktoś ma tu problemy z czytaniem ze zrozumieniem, nikt nie hejtuje SOAD i ich muzyki, ale po prostu ludzie nie chcą robić z wooda festiwalu jednego koncertu na który się jedzie na jeden zespół.
 
 
essien15  
Rozkręca sie

Wiek: 32
Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 103
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sob 05 Paź, 2013   

Niby macie racje ze sped bylby niesamowity ale... wedlug wielu osob XX Przystanek Woodstock zostanie uczczony w wiekszy sposob niz wczesniejsze, wiec tak jakby rzesze ludzi liczyly na jakis zespol nie tyle grajacy lepsza muzyke co... bardziej znany. Myslicie ze Jurek tez tak mysli ?
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob 05 Paź, 2013   

miko95ful napisał/a:
Dobra
Nie wiedzę SOADu na Woodstocku a dlaczego ? Ponieważ by nie zagrali za free i to wystarczy.

Za free?? Z choinki się urwałeś czy jak ? <haha> Przecież obecnie prawie nikt (oprócz Fabryki Zespołów?) już na woodzie nie gra za darmo (znaczy się za zwrot kosztów), a już w szczególności nie zagraniczne kapele ;-)
W przypadku SOAD kwota za koncert wahałaby się gdzieś między 400 a 700 tysięcy zielonych, zależnie od tego czy i ile byliby skłonni zejść z gaży. W Łodzi zagrali dla 13 tyś ludzi - licząc, że z każdego biletu średnio 130 zł (odliczam ok 40% prowizji dla organizatora) było dla nich to wychodzi stawka ok 600 tys dolców.
Dla przypomnienia menedżerowie Prodigy po negocjacjach ponoć zgodzili się zejść z ich normalnej stawki 500k na 350k$ z uwagi na charytatywny charakter fundacji Owsiaka.
 
 
 
essien15  
Rozkręca sie

Wiek: 32
Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 103
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sob 05 Paź, 2013   

aqu32 napisał/a:
miko95ful napisał/a:
Dobra
Nie wiedzę SOADu na Woodstocku a dlaczego ? Ponieważ by nie zagrali za free i to wystarczy.

Za free?? Z choinki się urwałeś czy jak ? <haha> Przecież obecnie prawie nikt (oprócz Fabryki Zespołów?) już na woodzie nie gra za darmo (znaczy się za zwrot kosztów), a już w szczególności nie zagraniczne kapele ;-)
W przypadku SOAD kwota za koncert wahałaby się gdzieś między 400 a 700 tysięcy zielonych, zależnie od tego czy i ile byliby skłonni zejść z gaży. W Łodzi zagrali dla 13 tyś ludzi - licząc, że z każdego biletu średnio 130 zł (odliczam ok 40% prowizji dla organizatora) było dla nich to wychodzi stawka ok 600 tys dolców.
Dla przypomnienia menedżerowie Prodigy po negocjacjach ponoć zgodzili się zejść z ich normalnej stawki 500k na 350k$ z uwagi na charytatywny charakter fundacji Owsiaka.


Jesli faktz6cynie tak jest mimo ogranicyonego Budetu Wodstocku mam nadzieje z e w przyszlym roku na line-upie znajdzie sie zespol z duza renoma, w koncu 20 lat jest co swietowac :P
 
 
 
nie mam pleców  
Lubi pieprzyć


Dołączył: 18 Kwi 2013
Posty: 306
Skąd: Lądą
Wysłany: Sob 05 Paź, 2013   

boksu,
boksu napisał/a:
zespół się sam broni, ale turyści co by na niego przyjechali już nie i byłaby ta sama sytuacja z The Prodigy, proste i wcale nie chodzi tu o muzykę jaką grają, tylko o spęd fanów jednego zespołu. Poza tym ja mam dla Ciebie lepszy cytat i to nie wypowiedziany przez jakiegoś "popka" (kto to w ogóle jest ?).

I ktoś ma tu problemy z czytaniem ze zrozumieniem, nikt nie hejtuje SOAD i ich muzyki, ale po prostu ludzie nie chcą robić z wooda festiwalu jednego koncertu na który się jedzie na jeden zespół.

podpisuję się pod tym ;p
essien15, wszyscy się spodziewają, że na XX będziemy mogli liczyć na coś wyjątkowego, ale myślę, że po Prodigy, Owsiak dostał nauczkę, żeby nie zapraszać AŻ TAK znanych zespołów. Więc raczej nie ma co liczyć
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob 05 Paź, 2013   

essien15 napisał/a:
mam nadzieje ze w przyszlym roku na line-upie znajdzie sie zespol z duza renoma, w koncu 20 lat jest co swietowac :P

Chyba nie bez powodu Owsiak niedawno mówił o tym, że zamierzają w Kostrzynie postawić jakieś dodatkowe telebimy, bo znów spodziewa się dużej liczby osób. Coś musi być na rzeczy.
 
 
 
essien15  
Rozkręca sie

Wiek: 32
Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 103
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Sob 05 Paź, 2013   

aqu32 napisał/a:
essien15 napisał/a:
mam nadzieje ze w przyszlym roku na line-upie znajdzie sie zespol z duza renoma, w koncu 20 lat jest co swietowac :P

Chyba nie bez powodu Owsiak niedawno mówił o tym, że zamierzają w Kostrzynie postawić jakieś dodatkowe telebimy, bo znów spodziewa się dużej liczby osób. Coś musi być na rzeczy.

Gdzie tak mowil na swoim blogu? przeoczylem ta wypowiedz :P Jesli tak to super :D
 
 
 
aqu32  
Na pewno offtopuje


Wiek: 39
Dołączył: 29 Lut 2012
Posty: 712
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob 05 Paź, 2013   

essien15 napisał/a:

Gdzie tak mowil na swoim blogu? przeoczylem ta wypowiedz :P Jesli tak to super :D

http://www.gazetalubuska....T22%2F130929672
 
 
 
Agó  
Na pewno offtopuje
Bożena!!


Wiek: 30
Dołączyła: 06 Lip 2011
Posty: 872
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon 07 Paź, 2013   

Nie traktowałabym tego jako zapowiedź wielkiej gwiazdy. Myślę ze Jurek spodziewa się dużej ilości osób na podstawie statystyk z poprzednich lat i tego o czym sam mówi, i co sam robi. Chodzi mi tutaj o że przystanku jest coraz głośniej, festiwal się rozrasta, a organizatorzy chcą ściągać coraz więcej osób, niekoniecznie zapraszając znane rockowe kapele.

A co do SOAD to zdecydowanie NIE, nie chodzi już nawet o to, że zjedzie się w uj bydła, ale o to, że zespół jest po prostu bardzo słaby... :/
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Pon 07 Paź, 2013   

Agó napisał/a:

A co do SOAD to zdecydowanie NIE, nie chodzi już nawet o to, że zjedzie się w uj bydła, ale o to, że zespół jest po prostu bardzo słaby... :/


Muszę się z tym zgodzić. Moje pokolenie słucha tego od gówniarza i mają jakiś sentyment,który rozumiem,ale muzycznie tego zespołu niestety nie docenię. Mam inne niedoskonałe sentymenty :D
 
 
kinnie  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 27 Wrz 2013
Posty: 19
Skąd: szczecin
Wysłany: Pon 07 Paź, 2013   

Kilka lat temu namiętnie słuchałam zespołu, teraz zdarzy się jeden utwór raz na jakiś czas, i mimo że bardzo go sobie cenię, nie sądzę żeby był to zespół na Woodstock. Jak pisali poprzednicy, zjedzie się za dużo ''bydła'', i wg. mnie zaćmi to trochę urok i klimat Woodstocku.
Niby dla każdego znajdzie się miejsce, ale boję się, że zjedzie się tysiące ludzi Woodstockiem niezainteresowane które nie będą w stanie się wczuć, i Woodstock dużo na tym straci.
+ czy te koncerty które grali w tym roku, nie miały czasem być ich ostatnimi, czy coś mi się pomyliło?
 
 
kizia  
Na pewno offtopuje
Lubię ser!


Wiek: 35
Dołączyła: 16 Sty 2011
Posty: 799
Skąd: Koszalin
Wysłany: Pon 07 Paź, 2013   

Uwielbiam, uwielbiam. Ale jestem na NIE. Woodstock to nie miejsce na takie koncerty. Ilość ludzi byłaby ogromna, a w większości byliby to jednodniowcy.
 
 
czarnyaniol1990  
Rozkręca sie


Wiek: 33
Dołączyła: 14 Sie 2012
Posty: 244
Skąd: Kępno kiedys Zdw
Wysłany: Pon 07 Paź, 2013   

kizia napisał/a:
Uwielbiam, uwielbiam. Ale jestem na NIE. Woodstock to nie miejsce na takie koncerty. Ilość ludzi byłaby ogromna, a w większości byliby to jednodniowcy.


tak jak i przy każdej "dużej gwieździe"....
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime