Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Manu Chao
Autor Wiadomość
danio8111  
Rozkręca sie

Dołączył: 16 Gru 2013
Posty: 120
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   Manu Chao

Jak dla mnie najlepszy koncert tego Woodstocku i w moim życiu :) Dawno się tak już nie bawiłem na koncercie :)
 
 
YogiCK  
Forumowy prawiczek


Wiek: 33
Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 21
Skąd: Kielce
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

Dobrze mi się wydawało że Owsiak po 2h koncertu miał pewne problemy ze ściągnięciem ich ze sceny? :P Ogólnie koncert mega, wyskakałem się tak że ledwo potem miałem siłę dotrzeć do namiotu pomimo że byłem dość blisko rozłożony. Brakło mi tylko 2 kawałków z ich repertuaru - Welcome to Tijuana oraz Bongo Bong (chociaż ten chyba przez chwilę leciał ale jak na najbardziej znany utwór z repertuaru to trochę za mało).
 
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

Ciekawe co by Manu powiedział gdyby usłyszał Owsiaka nawołującego podpierdalania dilerów na policję i otwarcie promującego na feście pewien polityczny obóz.
 
 
goodvibestyla  
Rozkręca sie


Dołączył: 01 Sty 2014
Posty: 161
Skąd: z Ziemi
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

Jeden z najlepszych koncertów jak dla mnie,po prostu bomba ! ;)
 
 
 
benek  
Forumowy prawiczek


Dołączył: 15 Lut 2013
Posty: 25
Skąd: krk
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

Dla mnie najlepszy koncert tego roku i w trójce najlepszych ever. I oczywiście pewniak do Złotego Bączka :)
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

"Crazy Polska! Crazy Polska!".
1wszoklaśna hajóweczka.Podobało mi się,że postawili bardziej na zabawę niż na systematyczne odgrywanie kolejnej piosenki.Ale czy po tym składzie ktoś spodziewał się czegoś innego?
 
 
TSW06  
Rozkręca sie
Surfaktan

Wiek: 30
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 175
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

O jezu, to było magiczne. Tak zajebistego koncertu w historii moich Woodstocków nie przeżyłem, włączając nawet Dubiozę Kolektiv i Kabanosa. Magia!
 
 
 
blind  
Coś już napisał
Ślepy

Wiek: 34
Dołączył: 02 Wrz 2012
Posty: 50
Skąd: Olsztyn
Wysłany: Wto 05 Sie, 2014   

Hehehe i po takiej zabawie pod koniec jeszcze można było podkoszulkę wywietrzyć. :D Koncert bardzo energetyczny, fajna zabawa. Dobrze, że francuski jest taki prosty jak zapowiadali i każdy wokoło śpiewał, skacząc i kręcąc koszulką. xD
 
 
DJPreZes  
Rozkręca sie


Wiek: 37
Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 274
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro 06 Sie, 2014   

pampers napisał/a:
Ciekawe co by Manu powiedział gdyby usłyszał Owsiaka nawołującego podpierdalania dilerów na policję i otwarcie promującego na feście pewien polityczny obóz.

I bardzo dobrze gadał. Jeszcze pałą po nerach kilka razy i raz w pysk by się przydało na początek. Co do promowania "pewnego politycznego obozu", to wtf? Oświeć mnie, bo jakoś nic takiego nie widziałem.
Ogólnie koncert był i tak lepszy niż się spodziewałem, ale w skali 1-10 jakieś 3. (a nie spodziewałem się, że dam więcej niż 1 :P )
Długo, głośno, wkurzające odgłosy, pod koniec zapętlone nagranie aż do porzygu... - aż ciężko się spało. Jedno co mnie zdziwiło, to obecność gitar :P Byłem pewny, że mjuzik będzie z komputera tylko.
 
 
pampers  
Rozkręca sie


Dołączył: 26 Lip 2013
Posty: 220
Skąd: zadupie
Wysłany: Śro 06 Sie, 2014   

DJPreZes napisał/a:
pampers napisał/a:
Ciekawe co by Manu powiedział gdyby usłyszał Owsiaka nawołującego podpierdalania dilerów na policję i otwarcie promującego na feście pewien polityczny obóz.

I bardzo dobrze gadał. Jeszcze pałą po nerach kilka razy i raz w pysk by się przydało na początek. Co do promowania "pewnego politycznego obozu", to wtf? Oświeć mnie, bo jakoś nic takiego nie widziałem.
Ogólnie koncert był i tak lepszy niż się spodziewałem, ale w skali 1-10 jakieś 3. (a nie spodziewałem się, że dam więcej niż 1 :P )
Długo, głośno, wkurzające odgłosy, pod koniec zapętlone nagranie aż do porzygu... - aż ciężko się spało. Jedno co mnie zdziwiło, to obecność gitar :P Byłem pewny, że mjuzik będzie z komputera tylko.


Nie dyskutuję z fanami państwa policyjnego, którzy nie widzą jak w ciągu kilku lat ASP odwiedziła masa politykerów związanych z jedną opcją a nawet sam Naczelny Wąs RP.

Manu Chao to był dla mnie jeden z koncertów życia. Płakałem i się nie wstydzę.
 
 
NatNat  
Rozkręca sie
matka wioskowa


Dołączyła: 03 Lip 2014
Posty: 191
Skąd: Szkotland
Wysłany: Czw 07 Sie, 2014   

przekutasny koncert! Mega energia, chlopaki w ciagu dwoch godzin zrobili moze ze trzy przerwy......nojaciepietrek przy takim tempie juz za to nalezy im sie mega uklon. Tak jak kolega na poczatku wspomnial - zabraklo mi Tijuany ale z drugiej strony kocham ich za to ze zagrali Dia Luna Dia Pena i to jako drugi kawalek :D

generalnie kolejna opcja ktora jak wyjdzie na dvd to kupowalabym :D
 
 
Azunoth  
Rozkręca sie
Meee


Wiek: 32
Dołączył: 17 Lip 2012
Posty: 142
Skąd: Wrocław/Jodłownik
Wysłany: Czw 07 Sie, 2014   

Wymietli mnie z butów i długo tego nie zapomnę. Najlepszy koncert roku!
 
 
winogron  
Lubi pieprzyć
źle skrojony, za to dobrze zszyty


Wiek: 32
Dołączył: 18 Lip 2011
Posty: 514
Skąd: Sulechów
Wysłany: Pią 08 Sie, 2014   

YogiCK napisał/a:
Welcome to Tijuana


wydaje mi się, że było, ale nie wiem.

Koncert życia i tyle, brak słów taka moc. I jeszcze ten Owsiak na końcu "Nawet nie wiem czy były juz bisy" xD
 
 
Azunoth  
Rozkręca sie
Meee


Wiek: 32
Dołączył: 17 Lip 2012
Posty: 142
Skąd: Wrocław/Jodłownik
Wysłany: Pią 08 Sie, 2014   

Tu jest najlepszy komentarz Jurka xD

https://www.youtube.com/watch?v=XtmO3ASfL3Y
 
 
Dj Kid  
Coś już napisał

Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 74
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: Pią 15 Sie, 2014   

Najlepszy koncert tego Uctoka, ba wszystkich na jakich byłem (bodajże sześciu). Tego co się działo na bisach nie było chyba nigdy.
 
 
Dahomej  
Administrator
vel.Grześ


Wiek: 35
Dołączył: 05 Sie 2008
Posty: 1895
Skąd: Rio/Wrocław
Wysłany: Śro 20 Sie, 2014   

KręciołaTV napisał/a:
Cały program dzisiejszej Trójkowej audycji Jurka Owsiaka – Się Kręci, poświęcony będzie retransmisji koncertu Manu Chao La Ventura z tegorocznego, 20. Przystanku Woodstock!
 
 
Winiacz  
Forumowy prawiczek
Mandżurskie wiosło.

Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 40
Skąd: Wałcz
Wysłany: Śro 20 Sie, 2014   

Dla mnie cały koncert został zniszczony przez gościa na samplach.
Jakieś pieprzone, losowo puszczane dzwonki do drzwi, wycia i syreny zagłuszały całą resztę, i psuły całą atmosferę. W dodatku tych sampli to mam może było łącznie z 6, a napieprzane były bez końca.
 
 
berndsen  
Rozkręca sie
hopsahopsaturlajdropsa


Wiek: 29
Dołączyła: 30 Cze 2012
Posty: 294
Skąd: Istebna
Wysłany: Śro 20 Sie, 2014   

Ja nie byłam może pod sceną, całości słuchałam siedząc przy namiocie i rehabilitując się po jednym z koncertów u Kryszny i cholera no... jakoś tak wkurza mnie barwa głosu wokalisty. Drażni, o :D
 
 
jakubinho  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 11 Lis 2013
Posty: 14
Skąd: Gdynia
Wysłany: Śro 20 Sie, 2014   

Mam nadzieję, że ktoś nagrywa tą audycję. Spóźniłem się na pierwsze 20 minut.
 
 
Winiacz  
Forumowy prawiczek
Mandżurskie wiosło.

Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 40
Skąd: Wałcz
Wysłany: Śro 20 Sie, 2014   

Na audycji sample nie są tak pieruńsko głośno, z 3/10 podskoczyło na 5/10.
 
 
Elsanka  
Rozkręca sie


Dołączyła: 24 Sie 2013
Posty: 147
Skąd: śląsk
Wysłany: Śro 20 Sie, 2014   

Akurat jak grali byłam pod prysznicem i zastanawiałam się co się stało, że syreny cały czas wyją. :D Rzeczywiście, puszczanie tego przez cały koncert było wkurzające.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania