Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Rage Against The Machine

Czy chcesz żeby RATM wystąpili na XVIII Przystanku Woodstock?
tak
75%
 75%  [ 41 ]
nie
16%
 16%  [ 9 ]
nie mam zdania
7%
 7%  [ 4 ]
Głosowań: 54
Wszystkich Głosów: 54

Autor Wiadomość
nikhatlak  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 18 Sty 2012
Posty: 5
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Śro 18 Sty, 2012   Rage Against The Machine

Muzykę RATM można określić jako mieszankę rapu, hard rocka, punku i funku. Wizytówką zespołu jest charakterystyczny wokal Zacka de la Rocha. Charakteryzuje się rapowymi naleciałościami, jak również stylizacjami wokalnymi opartymi o eksperymenty Morello z brzmieniem gitary. Zespół znany z widowiskowych koncertów, również u boku takich zespołów jak U2 oraz Wu-Tang Clan. 21 czerwca 1994 wystąpili w Warszawie (support grał Kazik Na Żywo).

Wake up:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=B1T8xgHdMEM[/video]

Bulls on parade:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=-58-36lSqG4[/video]

Know your enemy:

[video]http://www.youtube.com/watch?v=4smim2MNvF8[/video]


I wiele wiele, wiele, wiele innych, które na pewno znacie!
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Czw 19 Sty, 2012   

Nienienienienie. Wszystko tylko nie oni. Wiem, ze jesli by sie pojawili to nie musialbym isc na ich koncert, ale zajmowali by 'slot' jakiejs innej, pewnie duzo fajniejszej 'gwieździe'.
 
 
nikhatlak  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 18 Sty 2012
Posty: 5
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: Czw 19 Sty, 2012   

A tam dużo fajniejszej, o gustach się nie dyskutuje. Logiczne, że ich lubię to będę bronił ich miejsca żeby zagrali, ale lubię też sporo innych kapel, a o nich akurat pomyślałem z kilku powodów np.:

W Polsce byli tylko raz w 1994 roku, czyli 18lat temu i nikt tego już nie pamięta, a ich publiczność od tego czasu na pewno się powiększyła.

Na pewno spodoba im się idea naszego niepolitycznego festiwalu. To sympatyczni goście, idealnie wpasują się w klimat woodstocku:)

Nie dawno przeżyli powtórne zejście, po przerwie kilkuletniej, i nie stracili nic na mocy grania, posłuchajcie tylko tego pierdolnięcia ;)

[video]http://www.youtube.com/watch?v=2SbhDuFI2hc[/video]

[video]http://www.youtube.com/watch?v=fbYVDjDpR8U&feature=related[/video]
 
 
Badhorse  
Rozkręca sie

Wiek: 31
Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 139
Skąd: Rybnik
Wysłany: Czw 19 Sty, 2012   

Jestem na nie. Generalnie nie lubię zespołów z nurtu Rapcore, a jeśli chodzi o RATM to toleruję co najwyżej największe hity i nie chciałbym ich usłyszeć na Woodstocku, bo bądź co bądź to spora gwiazda i...
Vorathiel napisał/a:
zajmowali by 'slot' jakiejs innej, pewnie duzo fajniejszej 'gwieździe'.
 
 
Sal_P  
Rozkręca sie
chliporzyg odwantorniony

Wiek: 31
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 287
Skąd: San Skarżysko
Wysłany: Czw 19 Sty, 2012   

Ooo akurat katuję :D I nawet się dzisiaj zastanawiałem czy przypadkiem nie zrobili jakiegoś reunionu, w końcu w świetle zeszłorocznych wydarzeń, zwłaszcza OWS, i obecnego zamieszania z SOPA ich kawałki zyskały na aktualności ;)

To byłoby coś wspaniałego, idealnie zrekompensowaliby absencję Anthraksu. Wizja mało prawdopodobna, ale mniej utopijna niż prawdziwy komunizm ;p
 
 
 
Vorathiel  
Lubi pieprzyć


Wiek: 32
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 595
Skąd: Nowa Huta k.Krakowa
Wysłany: Czw 19 Sty, 2012   

'niepolityczny' festiwal, a zapraszają lewackie HSB, AntiFlag i chcą RATM... L.O.L. :roll:
 
 
Sal_P  
Rozkręca sie
chliporzyg odwantorniony

Wiek: 31
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 287
Skąd: San Skarżysko
Wysłany: Czw 19 Sty, 2012   

Z tą niepolitycznością chodziło, jak sądzę, o nutkę antyestablishmentowości w którą wpisana jest pewna animozja, a przynajmniej nieufność wobec klasy politycznej.

A Woodstock, jakby nie było, z lewackiej tradycji czerpie ;p Dlatego uważam, iż RATM świetnie by tu pasowało :D
 
 
 
Cerko  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 20 Sty 2012
Posty: 6
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Wysłany: Nie 22 Sty, 2012   

Nie słucham za często, ale kilka razy sobie włączyłem ich koncertowe kawałki na yt i zazwyczaj jest ostra rozpierducha oraz moc, więc jestem na tak. A że zabiorą slot innej gwieździe? Tak samo jak reszta gwiazd :P

A riffy z Know Your Enemy urywają łeb!
 
 
 
taDaemon  
Rozkręca sie
Voice of Soul


Wiek: 34
Dołączył: 09 Gru 2011
Posty: 232
Skąd: King's Lynn/Chełm
Wysłany: Nie 22 Sty, 2012   

Oczywiscie na tak jestem. Swietna kapela, Morello unikat jakby nie patrzec fajnie byloby uslyszec na zywo RATM
 
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 23 Sty, 2012   

Prędzej liczylbym na to,że Morello pojawi się ze swoim solowym projektem The Nightwatchman niż z resztą ludzi z RATM.
 
 
Franko1510  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 06 Lut 2012
Posty: 1
Skąd: Starachowice
Wysłany: Pon 06 Lut, 2012   

Taaaak, RATM jak najbardziej, chociaż wiem, że to mało możliwe, to mam wielką nadzieję, że będą w tym roku, bardzo bym chciał tego.
 
 
shinobipl  
Rozkręca sie


Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 267
Skąd: Krzyż Wlkp
Wysłany: Śro 08 Lut, 2012   

Ahhhh te marzenia :D
Lewicowa kapela czy nie, nie interesujcie się tym. Przytoczyć mogę panowie i panie:

http://www.youtube.com/watch?v=_nwGndfR4l4

od 2:05 do 2:09 !!!!
 
 
matpot92  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2012
Posty: 37
Skąd: Poznań\MG
Wysłany: Śro 08 Lut, 2012   

Franko1510 napisał/a:
Taaaak, RATM jak najbardziej, chociaż wiem, że to mało możliwe, to mam wielką nadzieję, że będą w tym roku, bardzo bym chciał tego.


j.w. oby oby, nadzieja :D
 
 
Mysi  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 35
Skąd: Stargard Szczeciński
Wysłany: Śro 08 Lut, 2012   

http://www.youtube.com/watch?v=oVZkmw9XQYI Moze nie u nas w Polsce, ale Woodstock 99' : ) Wiec jestem za 10000000% !
 
 
Aras666  
Po co tyle piszesz ?
Always look on the bright side of life! :)


Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 1783
Skąd: Z nikąd
Wysłany: Czw 09 Lut, 2012   

gitary pod pachą xD gitarzysta wygląda jakbt studiował informatyke xD hhahahahaha "tak mówiła mi ciocia" jestem na nie :P
 
 
Pigul  
Rozkręca sie
I love this smell I love this sound As an napalm i


Wiek: 35
Dołączył: 27 Kwi 2011
Posty: 136
Skąd: Legnica
Wysłany: Czw 09 Lut, 2012   

Aras666 napisał/a:
gitary pod pachą xD gitarzysta wygląda jakbt studiował informatyke xD hhahahahaha "tak mówiła mi ciocia" jestem na nie :P


Ty na nie a jak najbardzie za ;)
W zasadzie ciekawie by było gdyby zagrali.Może i dało by radę? ;)
 
 
 
matpot92  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2012
Posty: 37
Skąd: Poznań\MG
Wysłany: Sob 24 Mar, 2012   

RATM to moje marzenie! Gdyby przyszła informacja, że grają na PW to mógłby nawet przyjechać (pedo)FEEL (ODPUKAĆ I WYPLUĆ) i mogłyby grać same zespoły POPOWE ( --| |-- ) a i tak bym pojechał tylko na ten jeden zespół.
 
 
kecaj1603  
Rozkręca sie

Wiek: 33
Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 131
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 25 Mar, 2012   

fajna kapele ale poza kilkoma "hitami" są bardzo powtarzalną kapelą. Ogólnie wolałbym żeby zagrał the nightwatchman czyli solowy projekt gitarzysty RATM Toma Morello
a tak poza tym nie wieże w to że by zagrali też z powodu ciągłych rozpadów kapeli, to grają razem to, już nie, to wokalista się obrazi a to ktoś inny ma jakieś problemy, itd jedni mówią że nagrywają album inni że nawet się na oczy nie widzieli tak że najpierw to trzeba by być w 100 % pewnym że grają w ogóle razem a później marzyć o koncercie dopiero.
 
 
milan  
Po co tyle piszesz ?
freak4life


Dołączył: 24 Lip 2009
Posty: 1854
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 28 Mar, 2012   

Póki co nie zapowiada się by RATM mieli w tym roku gdziekolwiek wystąpić.
 
 
Jaaasiek  
Po co tyle piszesz ?


Wiek: 38
Dołączył: 07 Kwi 2012
Posty: 1637
Skąd: Drink Team Żywiec
Wysłany: Sob 07 Kwi, 2012   

Vorathiel napisał/a:
'niepolityczny' festiwal, a zapraszają lewackie HSB, AntiFlag i chcą RATM... L.O.L. :roll:

A byłeś na koncertach tych kapel? Krzyczeli ze sceny jakieś "lewackie" (ależ mnie bawi to określenie które dużo durniów rzuca na prawo i lewo jak słyszy inne poglądy) teksty?

Muzyka to muzyka, może i RATM byli zaangażowani w różne ruchy i mają teksty jakie mają, ale zapraszanie ich na Woodstock nie narusza apolityczności tego festiwalu.
 
 
 
matpot92  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 27 Sty 2012
Posty: 37
Skąd: Poznań\MG
Wysłany: Nie 08 Kwi, 2012   

Równie dobrze może ktoś powiedzieć, że skoro na PW był Belka to że Owsiak jest za SLD. Na scenie chodzi o muzykę a nie o pojedyncze osoby na niej i ich poglądy. Inną sprawą jest ASP oczywiście.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group