Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Dahomej
Pon 02 Kwi, 2012
Szymon Hołownia
Autor Wiadomość
stevenka  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączyła: 22 Sty 2012
Posty: 15
Skąd: Pszczyna
Wysłany: Pon 30 Sty, 2012   

Choć posiada poglądy odmienne od moich chciałabym posłuchać, co do powiedzenia "na żywo" ma Szymon Hołownia. Szanuję gościa, bo mimo wszystko jest dobrym przykładem na to, że można głęboko wierzyć, a nie być "świętojebniętym". To mogłaby być ciekawa rozmowa:)
No i on akurat chyba nie miałby aż takich oporów, żeby przyjechać na PW.

No i przyłączam się do grona chętnych na pana Palikota, tylko żeby z kadzidełkiem wbił
 
 
Sal_P  
Rozkręca sie
chliporzyg odwantorniony

Wiek: 31
Dołączył: 20 Gru 2011
Posty: 287
Skąd: San Skarżysko
Wysłany: Pon 30 Sty, 2012   

Cytat:
Choć posiada poglądy odmienne od moich chciałabym posłuchać, co do powiedzenia "na żywo" ma Szymon Hołownia. Szanuję gościa, bo mimo wszystko jest dobrym przykładem na to, że można głęboko wierzyć, a nie być "świętojebniętym". To mogłaby być ciekawa rozmowa:)
No i on akurat chyba nie miałby aż takich oporów, żeby przyjechać na PW.


podpisuję się pod tym.

Natomiast jeśli chodzi o Janusza Palikota to wydaje mi się, że wizyta w ASP byłaby dla niego jedynie okazją dla promocji swojej działalności politycznej. Ja wiem, że czasem człowiek coś przemyśli, czasem coś na niego szczególnie wpłynie... ale w naturalność przemiany wydawcy prawicowego Ozonu w antyklerykała, rzecznika praw LGBT i legalizacji marihuany nie wierzę. Populizm i tyle.

Jeśli idzie o polityków na ASP to moja propozycja będzie dziwna. O obecnej ekipie rządzącej Polską mam zdanie bardzo negatywne. Jest jeden wyjątek - Michał Boni. W PO gość od brudnej roboty. Jak rząd musiał, bądź chciał, podjąć trudną decyzję to na udobruchanie związkowców, handlowców czy innych niezadowolonych - posyłał właśnie jego. I Boni nieźle sobie radził. A teraz, jeśli idzie o ACTA, jako jedyny przeprosił za wybiórcze konsultacje, uczciwie powiedział "podpisać musimy" i obiecał klauzulę bezpieczeństwa. Mimo wszystkich zastrzeżeń co do rządzenia tym krajem do tego człowieka mam wielki szacunek.

PS Już ten post był napisany, a nawet co bardziej rażące błędy poprawiłem jak zajrzałem na poprzednią stronę. Taaaak, Czubaszek jest błyskotliwa i klawa, niech przyjeżdża, mogę dla niej zaproszenie podpisać ;) Mann oczywiście też mile widziany, miałem na niego iść w zeszłym roku ;p
 
 
 
GQ  
Forumowy prawiczek
HC MF

Wiek: 30
Dołączył: 29 Lip 2011
Posty: 15
Skąd: uckie
Wysłany: Śro 06 Cze, 2012   

Hołownia świetna propozycja, sam nie uważam się za wierzącego, jednak chętnie bym posłuchał.
Palikotowi NIE.
 
 
bolczita  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączyła: 03 Maj 2012
Posty: 437
Skąd: Płock
Wysłany: Czw 07 Cze, 2012   

Hołownia dla mnie też w porządku. Wierząca nie jestem, ale też chętnie bym go posłuchała. <yes>
 
 
 
Jumbo  
Fuck Yeah!


Wiek: 36
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1339
Skąd: Stettin
Wysłany: Czw 07 Cze, 2012   

Hołownia jest słaby jak niemiecka armia pod Berlinem w '45 Polecam sobie obejrzeć wywiad który przeprowadzał z Cejrowskim. Cejrowski my master. A Hołownia to dla mnie dziwny farbowany koleś. Nie lubię go, nie może się określić. I nie jest to akurat osoba którą chciałbym widzieć na ASP. Z resztą ja tam rzadko chodzę, w sumie nie to jebie czy będzie czy nie, po prostu go nie lubię i ch*j.

+1
 
 
 
kijana  
Moderator


Wiek: 33
Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 1007
Skąd: Trzebiel
Wysłany: Czw 07 Cze, 2012   

Heh, oglądałem kiedyś ten wywiad, straszny cwaniak, chciał pokazać na siłę jaki on mądry ale niestety Cejrowskiemu nie przegada. Ciężko się słucha tego typa. Uważam, że nie ma on nic ciekawego do zaoferowania swoją osobą.
 
 
Sister Midnight  
Zakurwim dęsa ?
stawka większa niż cyce


Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lut 2009
Posty: 2827
Skąd: zewsząd
Wysłany: Czw 07 Cze, 2012   

szymon hujownia jak to mówią..
 
 
 
gabriel  
Coś już napisał
ale nie warto czytać

Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 64
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Czw 07 Cze, 2012   

osobiście też nie przepadam :) Wolałbym s. Chmielewską :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - manga