Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam znajomych !
Autor Wiadomość
kaziu  
Forumowy prawiczek
TheBill


Wiek: 28
Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 23
Skąd: Pila
Wysłany: Nie 05 Sie, 2012   Szukam znajomych !

tak jak w temacie :) prosiłbym o kontakt sąsiadów z meliny, tj Mirona, Adriana i Julię z nie pamiętam skąd, Biela, Krate z Dobiegniewa, rudą Kinge z Poznania, Kamila z Wrocławia albo Katowic, zawsze mi sie mylą te miasta:D, zajebiście grasz na gitarze.
Piszcie śmiało:)

gg 2703893
mail arturto0@o2.pl

SIEMANKO !
 
 
 
FreaK  
Lubi pieprzyć


Wiek: 28
Dołączył: 27 Mar 2011
Posty: 344
Skąd: Anglia
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Ja szukam ludzi z obozu Nowa Ruda i Ani z Rybnika byla rozbita kolo flagi "The Game".
 
 
Sasza  
Forumowy prawiczek
Oi!


Dołączyła: 31 Lip 2012
Posty: 3
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Kurna ludzie. Patrzcie :


To ja Sasza! Ogólnie jak ktoś rozpoznaje moją mordę (lub beżowe glany 20) to pisać śmiało: gg9637259
 
 
 
Myszonka  
Lubi pieprzyć


Wiek: 30
Dołączyła: 20 Lip 2010
Posty: 322
Skąd: siem-ce
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

szukam ludzi z Autokaru nr 2 jadącego z Dąbrowy do Kostrzyna :)
Z tej strony Paulina, strasznie fajnie się z Wami jechało, nie chcę stracić z Wami kontaktu!
 
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Szukam Bożenki dziewczyny w dredach

pisał to :

"Grażynka"
 
 
kurSABATONwa  
Coś już napisał


Dołączyła: 12 Cze 2011
Posty: 87
Skąd: Wyspy Dziewicze
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Szukam metala (wokaliste) włosy ciemny blond, chyba z Koszalina.
P.S MAM TWOJĄ PIESZCZOCHĘ Z LED ZEPPELIN
 
 
Dischord  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Wołczyn
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Szukam przemilej dziewczyny, pierwszy raz spotkalismy sie chyba w sobote na pasazu niedaleko kryszny. przytulilismy sie. Jakis czas po tym, okolo godziny 21 podeszlas do mnie i bez slowa dalas mi CALEGO zubra, strasznie chcialo mi sie pic, bardzo dziekuje. znow Cie przytulilem. Mialem ten rekaw z playa i na nim napisane "wcale na nic nie zbieram" i brazowa koszulke z malpa w czerwonych okularach. Ty mialas na sobie cos bialego. Cala akcja dziala sie obok kas biletowych, poczatek pasazu. Jesli to czytasz, daj znac. Chcialbym Ci jeszcze raz podziekowac. ^^
 
 
 
evqa  
Forumowy prawiczek

Wiek: 37
Dołączyła: 06 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Radom/Warszawa
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Szukam chłopaka, który dołączył do nas do gry we frisby między małą sceną a warsztatami ASP - miałeś palec w szynie. Chcę pogadać :)
 
 
MCS  
Forumowy prawiczek

Wiek: 30
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Śląsk
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Poszukuję dziewczyny, która, w nocy z soboty na niedzielę, poprosiła mnie o pomoc ze znalezieniem namiotu niedaleko ASP. Mówiła, że jest na PW pierwszy raz i błądzi już od dwóch godzin, a potem błądziliśmy razem jeszcze co najmniej jedną, aż we właściwe miejsce zaprowadził nas jeden z woodstockowiczów. Byłem mocno przymulony długim pobytem pod samą sceną i trzymałem przy sobie przybory do mycia oraz latarkę, która w połowie poszukiwań padła. Ty wspominałaś, że jeździsz konno. Chciałem się dowiedzieć czy dotarłaś bezpiecznie do Poznania (o ile dobrze pamiętam). :)
 
 
 
hubert1088  
Forumowy prawiczek

Wiek: 29
Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 5
Skąd: ok. Poznania
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Nadzieja matką głupich, ale dobra, ja też spróbuję :D
Mam na imię Hubert. Szukam dziewczyny o imieniu Justyna. Spotkaliśmy się w czwartek podczas koncertu Anti-Flag, niedaleko namiotów allegro. Przytuliłaś się do mnie znienacka ;p miło się z Tobą skakało i gadało :) Miałaś koszulkę AC/DC bodajże, a ja Vader'a. Mówiłaś, że mieszkasz w lubelskim. Byłaś z jakąś koleżanką i kolegą. Jeśli kojarzysz to pisz. GG: 10887625
 
 
 
Tikus  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 06 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Milicz
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   Dziewczyna

Szukam dziewczyny, którą poznałem na woodstocku wiem że ma na imię Iza i że jest z lubania i że dostała się na prawo na uniwersytecie wrocławskim.
 
 
Mysi  
Forumowy prawiczek

Dołączył: 08 Sie 2011
Posty: 35
Skąd: Stargard Szczeciński
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Szukam jakich kolwiek osob ktore siedzialy na kanapach od ludzi z kostrzyna!!!! gg 9151318 na wprost duzej z sceny !
 
 
rafciux  
Forumowy prawiczek
W sercu mam mezalians, w ręku widnokręgi.

Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 18
Skąd: Koło
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Sasza napisał/a:
Kurna ludzie. Patrzcie :
Obrazek

To ja Sasza! Ogólnie jak ktoś rozpoznaje moją mordę (lub beżowe glany 20) to pisać śmiało: gg9637259


Nie rozpoznaje twojej mordy, ale za to mi się podoba. Czy w takim wypadku również mogę śmiało pisać?
 
 
 
RastaGofer  
Rozkręca sie
Mama gotuje zupę, pewnie rosół.


Wiek: 29
Dołączyła: 21 Cze 2012
Posty: 159
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Dobra, ja już nie szukam, zguba się znalazła XD
  
 
 
 
rafciux  
Forumowy prawiczek
W sercu mam mezalians, w ręku widnokręgi.

Dołączył: 16 Lut 2012
Posty: 18
Skąd: Koło
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Uroczy pseudonim.
 
 
 
zlowieszczy4  
Na pewno offtopuje


Wiek: 33
Dołączył: 09 Wrz 2011
Posty: 893
Skąd: Walbrzych
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

czarna dupa.... hmmmmm czarna dupa.... jestem przekonany ze znam ta osobe!! na 100% znam tylko dobrze nie pamiętam. RastaGofer, wydaje mi sie ze ciebie tez znam!
 
 
woodstockowaxd  
Forumowy prawiczek

Dołączyła: 06 Sie 2012
Posty: 1
Skąd: Dębno
  Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   Chłooopak!

Moje poszukiwania nie mają najmniejszego sensu ale zawsze warto.

Poszukuję chłopaka, obok którego stałam na końcówce The Darkness, chyba tak jak ja czekał na Sabaton.
Niestety ja później oddaliłam się czego bardzo żałuję...

Blondyn, w ciemnej koszulce na ramiączkach, na szyi miał koraliki w kolorze rasta, a na (chyba) lewej ręce bandamkę w kolorze rasta. W drugiej ręce miał piwo.
Nie znam jego imienia, pytał mnie o godzinę (23 ileś, bodajże 23:09) niedaleko słupa z oświetleniem bądź kamerą, za nami była ogromna błotna kałuża. Miałam na sobie woodstock'ową koszulkę i krótkie jeansowe spodenki..

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, moje gg: 10683132
 
 
 
KarolG  
Forumowy prawiczek
Jestę Kanarę

Wiek: 29
Dołączyła: 06 Sie 2012
Posty: 2
Skąd: Londyn
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

A no to i ja spróbuje bo nie daje mi to spokoju :)
Szukam chłopaka którego ciągle widziałam pod sceną na My Riot po czym pomógł mi rozerwać koszulke Glacy, Nie wiem o tobie nic ale strasznie mi sie spodobałeś miałeś ciemne włoy wygolone po 2 stronach i czarna podkoszulke ia byłam tym brudasem uchalapanym w uctokowym błotku. moje gg 2794940
 
 
 
Kamil  
Forumowy prawiczek

Wiek: 31
Dołączył: 05 Gru 2011
Posty: 4
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Ech, a ja szukam kontaktu do Kasi z Gliwic. Drobna fanka sportów błotnych - ciemne włosy, piercing pod wargą. Sporo czasu spędziliśmy razem w błotku. Zrobiłem sobie krzywdę, a potem się pogubiliśmy.
Fajnie byłoby zgadać się na piwo :)
 
 
bieda  
Forumowy prawiczek
bieda walczy

Wiek: 33
Dołączyła: 06 Sie 2012
Posty: 7
Skąd: kielce
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

Szukam kolesia, problem w tym, że nie wiem jak było mu na imię, skleroza nie boli, ale przeszkadza, nie wiem skąd był, chociaż wydaje mi się, że wspominał.
Przejdę do informacji, które udało mi się zapamiętać, 21 lat, rocznik 90. Charakterystyczne włosy, do ramion, jasny blond, upaćkany na niebiesko, od spodu czarne.
Najprawdopodobniej z tego co kojarzę miał miejscówkę w wiosce gdzieś pod lasem, po lewej stronie od dużej sceny, przy toikach, jak się szło ścieżką od "Wolbroma/Walbroma". Taka zielona tablica z białym napisem. Dokładnie nie wiem w którym miejscu.
Ktokolwiek widział, ktokolwiek coś wie?
 
 
 
Sasza  
Forumowy prawiczek
Oi!


Dołączyła: 31 Lip 2012
Posty: 3
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon 06 Sie, 2012   

rafciux napisał/a:
Sasza napisał/a:
Kurna ludzie. Patrzcie :
Obrazek

To ja Sasza! Ogólnie jak ktoś rozpoznaje moją mordę (lub beżowe glany 20) to pisać śmiało: gg9637259


Nie rozpoznaje twojej mordy, ale za to mi się podoba. Czy w takim wypadku również mogę śmiało pisać?


A pisz!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group