Tak było
I POL'AND'ROCK FESTIVAL JUZ ZA

(XXIV PRZYSTANEK WOODSTOCK)
sitemap
Poprzedni temat «» Następny temat
Agnieszka Chylińska
Autor Wiadomość
Bronson  
Lubi pieprzyć


Wiek: 36
Dołączył: 01 Lip 2011
Posty: 390
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 27 Sie, 2014   Agnieszka Chylińska



Cytat:
Agnieszka Barbara Chylińska (ur. 23 maja 1976 w Gdańsku) – polska wokalistka i autorka tekstów, a także osobowość telewizyjna. Członkini Akademii Fonograficznej ZPAV[8]. W latach 1994–2003 członkini rockowego zespołu O.N.A. Następnie w latach 2003–2006 wokalistka formacji Chylińska. Od 2009 roku prowadzi działalność solową, kiedy to ukazał się jej debiutancki album solowy zatytułowany Modern Rocking, stylistycznie nawiązujący do nurtu dance i pop.


wikipedia

Agnieszka Chylińska to w mojej ocenie najważniejsza polska wokalistka rockowa lat 90-tych. Jej zdanie o występie na Przystanku Woodstock w 2008 roku było takie oto:


Cytat:
Nuta: A nie wydaje ci się, że właśnie rynkowa pozycja O.N.A. jest przeniesieniem na polski grunt tych tendencji rynku światowego, o których mówiłem wcześniej? Niektóre Wasze utwory są ostrzejsze niż utwory podziemnych zespołów metalowych, a z drugiej jesteście pierwszoligową gwiazdą, wykonawcą z pierwszych stron gazet...
Agnieszka Chylińska: Wcale nie jest tak różowo. Pamiętam, że po wydaniu "Pieprzu" pojawiła się sytuacja, że nie mieliśmy gdzie grać. Na festiwal w Opolu byliśmy za mało komercyjni, a na Przystanek Woodstock za bardzo.

Nuta: A po wydaniu "Mroku" wolałabyś zagrać w Opolu czy na Przystanku Woodstock?
Agnieszka Chylińska: W Opolu nigdy w życiu. Na Przystanku też nie za bardzo, bo ja - z całym szacunkiem dla artystów, którzy tam grają - lubię jednak jak ktoś potrafi grać. To, co u nas nazywa się alternatywą, to często są ludzie, którzy dużo mówią, a niestety niewiele grają.


Tylko to było w 2008 roku a od tego czasu Agnieszka Chylińska zmieniła styl a Przystanek Woodstock się otworzył na Gwiazdy . Sądzę że coś by z tego wyszło jakby dwie strony chciały współpracować. Nie myślcie że od razu Duża Scena. Mała Scena i ASP tam chciałbym zobaczyć Agnieszkę. No jakby się spodobała to w kolejnym roku Duża. Ja wiem , po tym jak nagrała album "Modern Rocking" wiele osób postawiło na Niej krzyżyk. I padły opinie że się sprzedała i w ogóle. Jednak muzycznie nadal potrafi "dołożyć do pieca" na To Trendach to pokazała. Skoro Piersi grały na Przystanku już i wiele innych gwiazd trendy jak Enej to cemu Agnieszka nie miałaby, zwłaszcza jakby wybrała mocne utwory w set liście to by był niezły rozpierdol pod sceną ;D

Tu macie coś solowego z repertuaru Agnieszki. Przesłuchajcie i się wypowiedzcie ;D
[video]http://www.youtube.com/watch?v=K-iQrT4lELw[/video]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=8QwOaoyuXbY[/video]
[video]http://www.youtube.com/watch?v=UieT5TYx0hU[/video]

Strona oficjalna
 
 
pilarska  
Coś już napisał


Dołączyła: 01 Lip 2014
Posty: 70
Skąd: Wrocław
Wysłany: Śro 27 Sie, 2014   

niee Raczej by nie wybrała.
 
 
vvv  
Coś już napisał


Wiek: 28
Dołączyła: 12 Lis 2012
Posty: 53
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Wysłany: Czw 28 Sie, 2014   

Szczerze wątpię by Chylińska raczyła zagrać na małej scenie.
Raz ją na żywo widziałam, bodajże na Dniach Będzina. I niech na graniu na dniach miast poprzestanie. Chyba ze odnalazła by w sobie resztki jaj.
Ale ASP mogłoby być nawet niezłe..
 
 
miko95ful  
Lubi pieprzyć
Maiden Family


Wiek: 25
Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 584
Skąd: Tuchola
Wysłany: Czw 28 Sie, 2014   

Nie-e, dla mnie za późno na nią już.
 
 
Niez  
Junior Admin


Wiek: 35
Dołączyła: 14 Sie 2008
Posty: 1569
Skąd: Siódme piętro.
Wysłany: Czw 28 Sie, 2014   

Agnieszka skończyła się na bitach ;) Ale kto wie skoro nawet Steczkowska śpiewała.
 
 
KazikHansen  
Typowy spamer


Wiek: 30
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1237
Skąd: Wrocław/DG
Wysłany: Czw 28 Sie, 2014   

Ja myślę, że to by przeszło. W sumie Skawiński miał epizody z występami na Woodstocku, wiem że kombinuje coś teraz ze Skawalker, więc może na jeden koncert udałoby się reaktywować O.N.A.?
 
 
 
kometta  
Rozkręca sie
wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy

Wiek: 29
Dołączyła: 07 Sie 2012
Posty: 145
Skąd: Szczecin
Wysłany: Czw 28 Sie, 2014   

KazikHansen, reaktywacja O.N.A. to marzenie, niewykonalne zdaje mi się :c chociaż z drugiej strony bywały już inne ciekawe projekty, które z początku też wydawały się czymś nieosiągalnym, a jednak udało się to zorganizować,hmm
 
 
 
malkontent  
Lubi pieprzyć
spodziewaj się niespodziewanego


Wiek: 36
Dołączył: 05 Sty 2014
Posty: 541
Skąd: z żółwiowa
Wysłany: Czw 28 Sie, 2014   

pewnie niech wpada noo byle nie w blond ;)
 
 
vin  
Zakurwim dęsa ?


Wiek: 34
Dołączyła: 20 Lut 2010
Posty: 2643
Skąd: Piernikowo
Wysłany: Pią 29 Sie, 2014   

ONA na tak, "nowa" Chylińska na nie, po prostu mi nie podchodzi.
 
 
 
NatNat  
Rozkręca sie
matka wioskowa


Dołączyła: 03 Lip 2014
Posty: 191
Skąd: Szkotland
Wysłany: Pią 29 Sie, 2014   

reaktywacja ONA - tak, jak najbardziej.
ale Chylinska jakos Chyliska to niech raczej powie sobie dosc i gra na dniach miast....jak dla mnie skonczyla sie po Kill'em all
 
 
Ossie  
Typowy spamer
SPAMCYCKI


Wiek: 32
Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 1195
Skąd: Łaskarzew / Warszawa
Wysłany: Pią 29 Sie, 2014   

Nie wiem czy ktos z Was oglądał eska Music awords albo Sopot festiwal. Nie pamiętam. Spiewala swoje nowe piosenki w bardzo rockowej aranżacji i mnie sie ogólnie bardzo podobało.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group